Izraelio III futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2015–2016 m.
Varžybos Izraelio III futbolo lyga
Sezonas Izraelio aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Izraelio I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Izraelio II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Izraelio III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Izraelio IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Izraelio futbolo taurė 2015–2016 m.,
Izraelio futbolo supertaurė 2016 m.,
Izraelio futbolo lygos taurė 2015–2016 m.


North A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tzeirei Kafr Kanna 28 18 8 2 60 — 26 62
2. Hapoel Bueine 28 14 9 5 41 — 23 51
3. Ironi Bnei Kabul 28 12 12 4 40 — 21 48
4. Hapoel Kaukab 28 14 5 9 46 — 38 47
5. Maccabi Ironi Acre 28 14 5 9 53 — 36 47
6. Hapoel Shefa-Amr 28 13 9 6 51 — 26 47
7. Beitar Nahariya 28 13 2 13 42 — 39 41
8. Hapoel Ihud Bnei Sumei 28 9 7 12 34 — 39 34
9. Ahva Kafr Manda 28 9 5 14 37 — 44 32
10. Ahi Acre 28 7 11 10 33 — 44 32
11. Maccabi Bnei Nahf 28 9 4 15 35 — 43 31
12. Nahda Nazareth 28 9 3 16 34 — 51 30
13. Beitar Haifa 28 8 6 14 27 — 40 30
14. Ahi Bir al-Maksur 28 6 7 15 21 — 44 25
15. Beitar Kafr Kanna 28 6 5 17 24 — 64 23
x. Hapoel Bnei Maghar pasitraukė sausį dėl finansinių sunkumų

North B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Haifa Robi Shapira 30 22 4 4 63 — 18 70
2. Hapoel Umm al-Fahm 30 18 7 5 55 — 22 61
3. Hapoel Sandala Gilboa 30 16 6 8 49 — 27 54
4. Hapoel Bnei Zalafa 30 14 7 9 49 — 31 49
5. FC Daburiyya 30 13 8 9 50 — 44 47
6. Maccabi Ahi Iksal 30 10 9 11 35 — 39 39
7. Hapoel Daliyat al-Karmel 30 10 9 11 34 — 35 39
8. Maccabi Sulam 30 11 5 14 48 — 62 38
9. Ihud Bnei Kafr Qara 30 11 5 14 27 — 32 38
10. Maccabi Ein Mahil 30 11 5 14 33 — 44 38
11. Maccabi Umm al-Fahm 30 12 4 14 34 — 38 37
12. Hapoel Ramot Menashe Megiddo 30 10 6 14 37 — 57 36
13. Tzeirei Turan 30 10 4 16 40 — 49 34
14. Ihud Bnei Baqa 30 8 10 12 37 — 51 34
15. Maccabi Ironi Yafa 30 7 7 16 25 — 41 28
16. FC Pardes Hanna-Karkur 30 5 8 17 28 — 54 23

South A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bnei Jaffa Ortodoxim 30 22 2 6 57 — 33 68
2. FC Tira 30 21 3 6 55 — 24 66
3. Hapoel Kafr Qasim Shouaa 30 15 5 10 48 — 37 50
4. Ironi Or Yehuda 30 13 9 8 44 — 35 48
5. Hapoel Pardesiya 30 13 8 9 55 — 39 47
6. AS Holon 30 13 7 10 49 — 43 46
7. Beitar Petah Tikva 30 10 9 11 38 — 39 39
8. Hapoel Nahlat Yehuda 30 10 6 14 46 — 47 36
9. Hapoel Kiryat Ono 30 10 6 14 38 — 39 36
10. Hapoel Ramat Yisrael 30 10 5 15 45 — 65 35
11. Tzeirei Tayibe 30 9 8 13 46 — 49 35
12. Roei Heshbon Tel Aviv 30 9 7 14 36 — 52 34
13. Beitar Ramat Gan 30 9 6 15 39 — 45 33
14. Hapoel Tzafririm Holon 30 9 6 15 35 — 52 33
15. Maccabi Ironi Kfar Yona 30 9 6 15 41 — 56 33
16. Ironi Beit Dagan 30 7 9 14 43 — 60 30

South B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Dimona 30 21 6 3 68 — 20 69
2. FC Beer Sheva 30 20 4 6 78 — 31 64
3. Holon Yaniv 30 16 9 5 48 — 22 57
4. Maccabi Kiryat Malakhi 30 17 5 8 52 — 28 56
5. Ironi Modiin 30 16 7 7 55 — 29 55
6. Beitar Maale Adumim 30 15 8 7 67 — 43 53
7. Beitar Givat Zeev 30 12 7 11 42 — 41 43
8. Maccabi Beer Sheva 30 12 3 15 46 — 60 39
9. Maccabi Segev Shalom 30 12 3 15 51 — 65 39
10. Ironi Beit Shemesh 30 11 4 15 39 — 60 37
11. Maccabi Ironi Netivot 30 10 7 13 47 — 45 37
12. Bnei Yeechalal Rehovot 30 9 6 15 26 — 32 33
13. Tzeirei Rahat 30 9 3 18 32 — 62 30
14. Beitar Yavne 30 8 6 16 42 — 60 30
15. Hapoel Merhavim 30 5 7 18 44 — 64 22
16. Hapoel Rahat 30 3 3 24 29 — 103 11

Patekimo turnyras

North

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Hapoel Umm al-Fahm 3              
FC Daburiyya 2       11 m  
          Hapoel Umm al-Fahm 1 3  
        Bnei Zalafa 1 2  
Hapoel Sandala Gilboa 1              
Bnei Zalafa 3              
                   
                 
Hapoel Bueine 3              
Maccabi Ironi Acre 0       11 m  
          Hapoel Bueine 0 4  
  11 m     Hapoel Kaukab 0 2  
Ironi Bnei Kabul 0 1              
Hapoel Kaukab 0 4              
                   
    Finalas  
                   
     
    Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Bueine  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
0
 
     


South

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
FC Tira 3              
Hapoel Pardesiya 2          
          FC Tira 3  
        Hapoel Kafr Qasim Shouaa 2  
Hapoel Kafr Qasim Shouaa 1              
Ironi Or Yehuda 0              
                   
                 
FC Beer Sheva 2              
Ironi Modiin 0       11 m  
          FC Beer Sheva 2 4  
  11 m     Maccabi Kiryat Malakhi 2 3  
FC Holon 1 2              
Maccabi Kiryat Malakhi 1 4              
                   
    Finalas  
                   
     
    FC Tira FC Beer Sheva  
   
Generic football.png
1
Generic football.png
0
 
     


Išlikimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Nahda Nazareth Beitar Kafr Kanna 0-2
Beitar Haifa Ahi Bir al-Maksur 1-0
Hapoel Ramot Menashe Maccabi Ironi Yafa 0-0 (baud. 12-13)
Tzeirei Turan Ihud Bnei Baqa 3-0
Roei Heshbon Tel Aviv Ironi Kfar Yona 5-0
Beitar Ramat Gan Tzafririm Holon 1-0
Bnei Yeechalal Rehovot Hapoel Merhavim 2-0
Tzeirei Rahat Beitar Yavne 0-2

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Nahda Nazareth Ahi Bir al-Maksur 1-0
Hapoel Ramot Menashe Ihud Bnei Baqa 3-0
Ironi Kfar Yona Tzafririm Holon 2-0
Hapoel Merhavim Tzeirei Rahat 0-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4550-0=4550 wiki spaudos ženklai).