Izraelio III futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Izraelio III futbolo lyga
Sezonas Izraelio aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Izraelio I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Izraelio II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Izraelio III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Izraelio IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Izraelio futbolo taurė 2016–2017 m.,
Izraelio futbolo supertaurė 2017 m.,
Izraelio futbolo lygos taurė 2016–2017 m.
http://int.soccerway.com/national/israel/liga-bet/20162017/


North A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Shfaraam 30 21 4 5 63 — 25 67
2. Ihud Bnei Majd 30 16 10 4 51 — 25 58
3. Ahva Manda 30 14 8 8 46 — 33 50
4. Ironi Bnei Kabul 30 14 5 11 33 — 23 47
5. Hapoel Kaukab 30 12 11 7 44 — 32 47
6. Hapoel Bueine 30 13 6 11 47 — 31 45
7. Beitar Nahariya 30 12 5 13 53 — 66 41
8. Maccabi Tzeirei Shfaraam 30 11 8 11 36 — 47 41
9. Ahi Acre 30 10 11 9 32 — 31 41
10. FC Julis 30 11 5 14 39 — 45 38
11. Ahva Arraba 30 10 8 12 27 — 34 38
12. Hapoel Ihud Bnei Sumei 30 11 3 16 38 — 50 36
13. Bnei Nahaf Qasem 30 10 6 14 42 — 50 36
14. Beitar Haifa Jacob 30 9 8 13 36 — 42 35
15. Hapoel Kiryat Yam 30 7 5 18 33 — 55 26
16. Maccabi Maalot Tarshiha 30 4 7 19 21 — 52 19

North B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Umm al-Fahm 30 26 3 1 98 — 20 81
2. Hapoel Bnei Zalafa 30 18 4 8 55 — 24 58
3. Ihud Bnei Kafr Qara 30 18 4 8 68 — 26 58
4. Hapoel Bnei Arara 30 17 6 7 69 — 28 57
5. Maccabi Ahi Iksal 30 15 7 8 51 — 36 52
6. Hapoel Sandala Gilboa 30 12 9 9 49 — 29 45
7. Hapoel Tirat HaCarmel 30 13 5 12 65 — 41 44
8. Elnahada Nazareth 30 12 4 14 37 — 48 40
9. Hapoel Daliyat al-Karmel 30 11 7 12 39 — 45 40
10. Maccabi Ein Mahil 30 12 3 15 53 — 64 39
11. Maccabi Umm al-Fahm 30 11 5 14 31 — 41 38
12. Osama Daburiyya 30 11 4 15 43 — 41 37
13. Hapoel Ramot Menashe Megiddo 30 11 3 16 54 — 66 36
14. Maccabi Ironi Yafa 30 8 5 17 37 — 61 29
15. Tzeirei Turan 30 6 7 17 27 — 57 25
16. Beitar Kafr Kanna 30 0 2 28 14 — 163 -1

South A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Holon 30 21 8 1 68 — 13 71
2. Shimshon Tel Aviv 30 17 6 7 54 — 29 57
3. Ironi Or Yehuda 30 15 9 6 50 — 32 54
4. Maccabi Ironi Amishav 30 15 9 6 46 — 25 54
5. Tzeirei Tayibe 30 14 11 5 45 — 32 53
6. Hapoel Kiryat Ono 30 14 3 13 39 — 42 45
7. AS Holon 30 12 8 10 46 — 39 44
8. Hapoel Nahlat Yehuda 30 11 7 12 47 — 59 40
9. Hapoel Kafr Qasim Shouaa 30 10 8 12 52 — 46 38
10. Beitar Petah Tikva 30 10 6 14 37 — 41 36
11. Hapoel Pardesiya 30 9 9 12 36 — 46 36
12. Hapoel Ihud Bnei Jatt 30 9 9 12 40 — 41 36
13. Beitar Ramat Gan 30 7 9 14 29 — 44 30
14. Roei Heshbon Tel Aviv 30 7 8 15 34 — 58 29
15. Hapoel Ramat Yisrael 30 6 8 16 35 — 59 26
16. Maccabi Kfar Yona 30 2 4 24 26 — 78 10

South B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Nordia Jerusalem 28 20 6 2 67 — 18 66
2. Maccabi Kiryat Malakhi 28 20 3 5 55 — 21 63
3. Beitar Givat Zeev 28 15 7 6 52 — 23 52
4. Maccabi Ashdod 28 13 9 6 42 — 24 48
5. Ironi Modiin 28 11 9 8 41 — 30 42
6. Maccabi Beer Sheva 28 10 8 10 42 — 39 38
7. Tzeirei Rahat 28 10 7 11 48 — 46 37
8. Bnei Yeechalal Rehovot 28 10 7 11 37 — 42 37
9. Maccabi Ironi Sderot 28 9 9 10 34 — 49 36
10. MS Beer Sheva 28 9 8 11 33 — 38 35
11. Bnei Eilat 28 9 7 12 46 — 51 34
12. Beitar Yavne 28 9 6 13 36 — 46 33
13. Maccabi Ironi Netivot 28 7 7 14 37 — 52 28
14. Beitar Maale Adumim 28 7 4 17 49 — 66 25
15. Ironi Beit Shemesh 28 2 1 25 24 — 98 7
16. Maccabi Segev Shalom 0 0 0 0 0 — 0 0 pašalintas po 3 neatvykimų į rungtynes

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ironi Or Yehuda Maccabi Ironi Amishav 3-3 (baud. 4-3)
Maccabi Kiryat Malakhi Ironi Modiin 1-0
Beitar Givat Zeev Maccabi Ashdod 0-1
Hapoel Bnei Zalafa Maccabi Ahi Iksal 0-0 (baud. 4-2)
Ihud Bnei Kafr Qara Hapoel Bnei Arara 3-1
Shimshon Tel Aviv Tzeirei Tayibe 0-3
Ihud Bnei Majd Hapoel Kaukab 5-1
Ahva Manda Ironi Bnei Kabul 1-2

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Maccabi Kiryat Malakhi Maccabi Ashdod 2-2 (baud. 1-2)
Ihud Bnei Majd Ironi Bnei Kabul 1-0
Hapoel Bnei Zalafa Ihud Bnei Kafr Qara 1-0
Ironi Or Yehuda Tzeirei Tayibe 3-1

III etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Hapoel Bnei Zalafa Ihud Bnei Majd 2-1 (prat.)
Ironi Or Yehuda Maccabi Ashdod 3-2 (prat.)

Išlikimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Hapoel Ihud Bnei Jatt Hapoel Ramat Yisrael 2-0 (prat.)
Maccabi Ironi Netivot Beitar Maale Adumim 1-4
Beitar Yavne Ironi Beit Shemesh 2-2 (baud. 1-4)
Hapoel Ihud Bnei Sumei Hapoel Kiryat Yam 4-0
Bnei Nahaf Qasem Beitar Haifa Jacob 3-1
Osama Daburiyya Tzeirei Turan 1-2 (prat.)
Hapoel Ramot Menashe Megiddo Maccabi Ironi Yafa 1-1 (baud. 4-3)
Beitar Ramat Gan Roei Heshbon Tel Aviv 2-2 (baud. 5-6)

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Beitar Yavne Maccabi Ironi Netivot 0-3 (prat.)
Beitar Haifa Jacob Hapoel Kiryat Yam 0-1
Beitar Ramat Gan Hapoel Ramat Yisrael 1-1 (baud. 5-6)
Osama Daburiyya Maccabi Ironi Yafa 1-1 (baud. 5-4)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+5342-1=5341 wiki spaudos ženklai).