Izraelio II futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2018–2019 m.
Varžybos Izraelio II futbolo lyga
Sezonas Izraelio aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Izraelio I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Izraelio II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Izraelio III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Izraelio futbolo taurė 2018–2019 m.,
Izraelio futbolo supertaurė 2019 m.,
Izraelio futbolo lygos taurė 2018–2019 m.
https://int.soccerway.com/national/israel/liga-artzit/20182019/


North

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Umm al-Fahm 28 19 6 3 55 — 19 61
2. Ironi Baqa al-Gharbiyye 28 14 6 8 52 — 31 48
3. Hapoel Herzliya 28 13 7 8 40 — 34 46
4. Hapoel Kaukab 28 12 7 9 40 — 41 43
5. MS Tira 28 10 9 9 41 — 32 39
6. Hapoel Bnei Zalafa 28 9 10 9 32 — 33 37
7. Hapoel Kfar Kana 28 11 4 13 41 — 51 37
8. Robi Shapira Haifa 28 11 3 14 39 — 28 36
9. Maccabi Kiryat Ata 28 7 13 8 28 — 28 34
10. Hapoel Asi Gilboa 28 10 4 14 35 — 43 34
11. Hapoel Migdal HaEmek 28 9 7 12 28 — 38 34
12. Ironi Tiberias 28 9 7 12 29 — 42 34
13. Maccabi Tzur Shalom 28 9 6 13 26 — 31 33
14. Ironi Nesher 28 10 3 15 31 — 44 33
15. Hapoel Jerusalem 28 9 4 15 28 — 50 28
16. Hapoel Shfaraam 0 0 0 0 0 — 0 0

South

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. MS Kafr Qasim 30 23 3 4 62 — 17 72
2. Hakoah Ramat Gan 30 22 4 4 48 — 18 70
3. Maccabi Shaarayim 30 14 10 6 36 — 21 52
4. AS Ashdod 30 14 8 8 52 — 39 50
5. Maccabi Herzliya 30 12 10 8 38 — 25 46
6. Maccabi Kabilio Jaffa 30 12 10 8 37 — 28 46
7. Maccabi Yavne 30 12 8 10 41 — 35 44
8. Yermiyahu Holon 30 11 9 10 29 — 24 42
9. Shimshon Kafr Qasim 30 12 6 12 44 — 43 42
10. Nordia Jerusalem 30 11 7 12 35 — 40 40
11. Hapoel Azor 30 8 8 14 34 — 42 32
12. Hapoel Kfar Shalem 30 6 14 10 31 — 48 32
13. Maccabi Kiryat Gat 30 8 7 15 23 — 34 31
14. Hapoel Bikat HaYarden 30 5 9 16 25 — 52 24
15. Hapoel Mahane Yehuda 30 4 7 19 24 — 59 19
16. Beitar Kfar Saba 30 2 8 20 23 — 57 14

Patekimo turnyras

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
  11 m              
Maccabi Shaarayim 1 5              
AS Ashdod 1 3       11 m  
          Maccabi Shaarayim 1 2  
  11 m     Maccabi Herzliya 1 3  
Hakoah Ramat Gan 4 2              
Maccabi Herzliya 4 4              
                   
  11 m              
Ironi Baqa al-Gharbiyye 3 3              
MS Tira 3 1          
          Ironi Baqa al-Gharbiyye 5  
        Hapoel Herzliya 2  
Hapoel Herzliya 2              
Hapoel Kaukab 0              
                   
    Finalas  
                   
     
    Maccabi Herzliya Ironi Baqa al-Gharbiyye  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
     


Pereinamosios rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Hapoel Bnei Arara Ironi Nesher 4-0
Maccabi Ironi Sderot Hapoel Bikat HaYarden 1-2 (prat.)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2495-0=2495 wiki spaudos ženklai).