1909

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search

1909 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1. FC Michelau Vokietijos vėliava Vokietija Michelau (Aukštutinė Frankonija)
  • 1909 m. – 1. FC Michelau
AC Locri 1909 Italijos vėliava Italija Lokris
  • 1909 m. – AC Locri 1909
ACD Treviso 2013 Italijos vėliava Italija Trevizas
ADC Viterbese Castrense Italijos vėliava Italija Viterbas
  • 1909 m. – AS Viterbo Calcio
  • 2006 m. liepos mėn. – AS Viterbese Calcio
  • 2013 m. liepos mėn. – ADC Viterbese Castrense
AS Giana Erminio Italijos vėliava Italija Gorgoncola
  • 1909 m. – US Argentia
  • 1931 m. – US Gorgonzola
  • 1932 m. – GS Erminio Giana
  • 1944 m. – ENAL Gorgonzola
  • 1947 m. – AS Erminio Giana
  • 2000 m. – ASD GIANA Erminio
  • 2014 m. liepos mėn. – AS Giana Erminio
ASD Fortis Juventus 1909 Italijos vėliava Italija Borgo San Lorencas
  • 1909 m. – ASD Fortis Juventus 1909
ASD Gallipoli Football 1909 Italijos vėliava Italija Galipolis
  • 1999 m. – AC Gallipoli
  • 2005 m. – Gallipoli Calcio
  • 2010 m. liepos 13 d. – ASD Gallipoli Football 1909
ASD Olympic Rossanese 1909 Italijos vėliava Italija Rosano Stacionė
  • 1909 m. – SS Rossanese
  • 1948 m. liepos mėn. – AC Rossanese
  • 1958 m. liepos mėn. – Nuova Rossano
  • 1963 m. liepos mėn. – Polisportiva Rossanese
  • 1984 m. liepos mėn. – AC Nuova Rossanese
  • 1991 m. liepos mėn. – US Rossanese
  • 2004 m. liepos mėn. – FC Rossanese 1909 ASD
  • 2008 m. liepos mėn. – AC Rossano
  • 2012 m. liepos mėn. – ASD Audace Rossanese
  • 2017 m. liepos mėn. – ASD Olympic Rossanese 1909
ASD Sicula Leonzio Italijos vėliava Italija Lentinis
  • 1909 m. – SC Leonzio
  • 1919 m. liepos mėn. – SS Leonzio
  • 1988 m. liepos mėn. – SS Atletico Leonzio
  • 1994 m. liepos mėn. – SS Leonzio 1909
  • 2002 m. liepos mėn. – AC Lentini
  • 2003 m. liepos mėn. – AC Sporting Leonzio 1909
  • 2004 m. liepos mėn. – AC Leonzio 1909
  • 2005 m. liepos mėn. – AS Leonzio 1909
  • 2006 m. liepos mėn. – ASD Leonzio 1909
  • 2012 m. rugsėjo mėn. – ASD Atletico Leonzio
  • 2013 m. liepos 1 d. – ASD Sicula Leonzio
ASD Trastevere Calcio Italijos vėliava Italija Roma
  • 1909 m. – ASD Trastevere Calcio
Aarsballe BK Danijos vėliava Danija Orsbalė
  • 1909 m. – Aarsballe BK
Altınordu İdman Yurdu SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1909 m. – Progress FC
  • 1914 m. liepos mėn. – Altınordu İdman Yurdu SK
Arenas Club de Getxo Ispanijos vėliava Ispanija Gečas
  • 1909 m. – Arenas FC Getxo
  • 1912 m. – Arenas Club Getxo
  • 1917 m. – Arenas Club de Getxo
Arin SC Luzien Prancūzijos vėliava Prancūzija Sen Žan de Luzas
  • 1909 m. – Arin SC Luzien
Auchinleck Talbot FC Škotijos vėliava Škotija Očinlekas
  • 1909 m. – Auchinleck Talbot FC
B1909 Gävle Švedijos vėliava Švedija Jevlė
  • 1909 m. – B1909 Gävle
BSC Bavaria 09 Vokietijos vėliava Vokietija Berlynas
  • 1909 m. – BSC Bavaria 09
  • 1950 m. – SC Bavaria Berlin
BSG Motor Eythra Vokietijos vėliava Vokietija Eitra
  • 1909 m. – FC 09 Eythra
  • 1945 m. – SG Eythra
  • 1950 m. – BSG Motor Eythra
BV 09 Hamm Vokietijos vėliava Vokietija Hamas
  • 1909 m. – BV 09 Hamm
BV Werder Hannover Vokietijos vėliava Vokietija Hanoveris
  • 1909 m. – SV Welf Hannover
  • 1910 m. – BV Werder 1910 Hannover
Beuthener SuSV 09 II Lenkijos vėliava Lenkija Bytomas
  • 1909 m. – Beuthener SuSV 09 II
Budapest Honvéd FC-MFA Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1909 m. – Budapest Honvéd FC II
  • 2015 m. – Budapest Honvéd FC-MFA
Budapesti Budai FC Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1909 m. – Pénzügyi Alkalmazottak FC
  • 1919 m. vasario mėn. – Pénzintézeti Alkalmazottak TO
  • 1931 m. gegužės 9 d. – Budapesti Budai FC
Budapesti TK Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1909 m. – Budapesti TK
  • 1945 m. – Barátság TK
  • 1946 m. – Budapesti TK
  • 1949 m. – MÉMOSz III.
CA San Martín de Tucumán Argentinos vėliava Argentina Tukumanas
  • 1909 m. – San Martin de Tucuman
CA Spora Luxembourg Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Liuksemburgas (miestas)
  • 1909 m. – Sporting Club Luxembourg
  • 1923 m. gegužės 29 d. – Sporting-Racing Luxembourg
  • 1925 m. liepos mėn. – CA Spora Luxembourg
  • 1940 m. – SV Moselland 1907 Luxemburg
  • 1944 m. – CA Spora Luxembourg
CS Grevenmacher Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Grėvenmacheris
  • 1909 m. – Stade Mosellan Grevenmacher
  • 1919 m. – CS Grevenmacher
  • 1940 m. – FK Grevenmacher
  • 1944 m. – CS Grevenmacher
CS Meaux Academy Football Prancūzijos vėliava Prancūzija Mo
  • 1909 m. – CS Meaux
  • 2000 m. – CS Meaux Academy Football
Carpi FC 1909 Italijos vėliava Italija Karpis
  • 1909 m. – SC Jucunditas Carpi
  • 1919 m. – AC Carpi
  • 2000 m. – Carpi FC 1909
Cleator Moor Celtic FC Anglijos vėliava Anglija Klitor Muras
  • 1909 m. – Cleator Moor Celtic FC
Club Sol de América Paragvajaus vėliava Paragvajus Asunsjonas
  • 1909 m. – Club Sol de America
Crevillente Deportivo Ispanijos vėliava Ispanija Kreviljentė
  • 1909 m. – Crevillente Deportivo
Dalvík-Reynir Islandijos vėliava Islandija Dalvikas
  • 1909 m. – UMF Svarfdælir
  • 1988 m. – UMFS Dalvík
  • 2006 m. – Dalvík-Reynir
Deutscher FC Wien Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1909 m. – Deutscher FC Wien
  • 1930 m. – SC Breitensee
  • 1931 m. gegužės mėn. – DFC Wien
Dundee United FC Škotijos vėliava Škotija Dandi
ES Guéretoise Prancūzijos vėliava Prancūzija Gerė
  • 1909 m. – Union Guéret
  • 1930 m. – ESOC Guéret
  • 1952 m. – AS Creuse Guéret
  • 1992 m. – ES Guéretoise
Erritsø GIF Danijos vėliava Danija Frederisija
  • 1909 m. – Erritsø GIF
FC Atlètic Sabadell Ispanijos vėliava Ispanija Sabadelis
  • 1909 m. – FC Atlètic Sabadell
FC Blau-Weiß Friesdorf Vokietijos vėliava Vokietija Bona
  • 1909 m. – Eisenbahner SV Blau-Weiß Bad Godesberg
  • 1970 m. – DJK Blau-Weiß Friesdorf
  • 2013 m. – FC Blau-Weiß Friesdorf
FC Concordia Schneeberg Vokietijos vėliava Vokietija Šnėbergas
  • 1909 m. – Concordia Schneeberg
  • 1945 m. – SG Schneeberg
  • 1950 m. – Wismut Schneeberg
  • 1991 m. – FC Concordia Schneeberg
FC Dragoș Vodă Cernăuți Ukrainos vėliava Ukraina Černivciai
  • 1909 m. – RFK Czernowitz
  • 1919 m. – FC Dragoș Vodă Cernăuți
FC Fortuna Mückenberg Vokietijos vėliava Vokietija Miukenbergas
  • 1909 m. – FC Fortuna Mückenberg
FC Germania 09 Niederrodenbach Vokietijos vėliava Vokietija Rodenbachas, Nyderodenbachas
  • 1909 m. – FC Germania 09 Niederrodenbach
FC Herta 1909 Wittenberge Vokietijos vėliava Vokietija Vitenbergė
  • 1909 m. – FC Herta Wittenberge
  • 1920 m. – SC Herta Wittenberge
  • 1922 m. – TSV 1898 Wittenberge
  • 1924 m. liepos mėn. – FC Herta 1909 Wittenberge
FC Horbelev Danijos vėliava Danija Horbelevas
  • 1909 m. – FK Wilson
  • 1920 m. – Horbelev BK
  • 1968 m. – Horbelev IF
  • 2000 m. – FC Horbelev
FC Liberty Italijos vėliava Italija Baris
  • 1909 m. – FC Liberty
FC Martinenc Ispanijos vėliava Ispanija Barselona
  • 1909 m. – FC Martinenc
  • 1939 m. – UD San Martín
  • 1975 m. – FC Martinenc
FC Minerva 1909 Halle Vokietijos vėliava Vokietija Halė
  • 1909 m. – FC Minerva 1909 Halle
FC Mělník Čekijos vėliava Čekija Melnykas prie Polabės
  • 1909 m. – SK Mělník na Polabí
  • 1957 m. – TJ Spartak-Služba TOS Mělník
  • 1962 m. – TJ EMĚ Mělník
  • 2010 m. – FC Mělník
FC Nitra Slovakijos vėliava Slovakija Nitra
  • 1909 m. – NYÖTTSO Nitra
  • 1911 m. – NYTVE Nitra
  • 1919 m. – Nyitrai SC
  • 1921 m. – SK Nitra
  • 1923 m. – AC Nitra
  • 1948 m. – Sokol Nitra
  • 1949 m. sausio mėn. – ZSJ Sokol spojene zavody Nitra
  • 1949 m. liepos mėn. – ZK KP Nitra
  • 1953 m. – DSO Slavoj Nitra
  • 1956 m. – TJ Slovan Nitra
  • 1966 m. liepos mėn. – TJ AC Nitra
  • 1976 m. sausio mėn. – TJ Plastika Nitra
  • 1990 m. liepos mėn. – FC Minolta Nitra
  • 1992 m. – FC Nitra
FC Oberwinterthur Šveicarijos vėliava Šveicarija Vintertūras
FC Preußen Lüdenscheid Vokietijos vėliava Vokietija Liudenšeidas
  • 1909 m. – FC Preußen Lüdenscheid
FC Rapid Neudorf Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas
  • 1909 m. – FC Rapid Neudorf
  • 1940 m. – SV 09 Neudorf
  • 1944 m. – FC Rapid Neudorf
FC Sion Šveicarijos vėliava Šveicarija Sionas
FC Slovan Rosice Čekijos vėliava Čekija Rosicės
  • 1909 m. – SK Slovan Rosice
  • 1954 m. – TJ Slovan Rosice
  • 1999 m. – FC Slovan Rosice
FC Stein Vokietijos vėliava Vokietija Šteinas
  • 1909 m. – FC Stein
FC Viktoria 09 Magdeburg Vokietijos vėliava Vokietija Magdeburgas
  • 1909 m. – FC Viktoria 09 Magdeburg
FC Viktoria 1909 Coburg Vokietijos vėliava Vokietija Koburgas
  • 1909 m. – FC Viktoria 1909 Coburg
  • 1974 m. – DJK-Viktoria Coburg
FCD Dolo 1909 Italijos vėliava Italija Dolas
  • 1909 m. – CS Dolo
  • 1987 m. liepos mėn. – CS Dolo Fracasso
  • 1988 m. liepos mėn. – CS Dolo
  • 1991 m. liepos mėn. – CS Dolo Riviera del Brenta
  • 1993 m. liepos mėn. – CS Dolo
  • 1995 m. liepos mėn. – AS Nuovo CS Dolo
  • 2005 m. liepos mėn. – FCD Dolo-Riviera del Brenta
  • 2011 m. liepos mėn. – FCD Dolo 1909
FK Jeseník Čekijos vėliava Čekija Jesenykas
  • 1909 m. – FK Jeseník
  • 1934 m. – SK Slavia Frývaldov
  • 1947 m. – SK Slavia Jeseník
  • 1948 m. – ŽZK Slavia Jeseník
  • 1949 m. – TJ Sokol Slavia Jeseník
  • 1950 m. – TJ Sokol Arandar Jeseník
  • 1953 m. – TJ Jiskra Jeseník
  • 1966 m. – TJ RD Jeseník
  • 1991 m. – TJ Jeseník
  • 1995 m. – FK Jeseník
FK Liepāja Latvijos vėliava Latvija Liepoja
  • 1909 m. – Olimpija Liepāja
  • 1945 m. – Daugava Liepāja
  • 1949 m. – Sarkanais metalurgs Liepāja
  • 1962 m. – Zvejnieks Liepāja
  • 1972 m. – Sarkanais metalurgs Liepāja
  • 1990 m. – Metalurgs Liepāja
  • 1991 m. – Olimpija Liepāja
  • 1993 m. – FK Liepāja
  • 1995 m. – DAG Liepāja
  • 1996 m. liepos mėn. – Baltika Liepāja
  • 1997 m. – Baltika-Metalurgs Liepāja
  • 1997 m. liepos mėn. – FHK Liepājas Metalurgs
  • 2014 m. kovo mėn. – FK Liepāja
FK Pšovka Mělník Čekijos vėliava Čekija Pšovka Melnykas
  • 1909 m. – FK Pšovka Mělník
  • 2000 m. – Liberta Mělník-Pšovka
  • 2015 m. – FK Pšovka Mělník
FK Znamâ Truda Orehovo-Zuevo Rusijos vėliava Rusija Orechovas-Zujevas
  • 1909 m. – KSO Orehovo-Zuevo
  • 1920 m. – CPKFK Orehovo-Zuevo
  • 1925 m. – FK Orehovo-Zuevo
  • 1930 m. – Krasnoe Orehovo-Zuevo
  • 1932 m. – Krasnyj tekstilʹŝik Orehovo-Zuevo
  • 1935 m. – Krasnoe znamâ Orehovo-Zuevo
  • 1938 m. – Zvezda Orehovo-Zuevo
  • 1946 m. – Krasnoe znamâ Orehovo-Zuevo
  • 1958 m. – Znamâ truda Orehovo-Zuevo
  • 1992 m. – Hitrye lisy Orehovo-Zuevo
  • 1993 m. – FK Orehovo
  • 1997 m. – Spartak Orehovo-Zuevo
  • 2003 m. – Znamâ truda Orehovo-Zuevo
FSV Limbach-Oberfrohna Vokietijos vėliava Vokietija Limbachas-Oberfrona, Limbachas
  • 1909 m. – 1. Limbacher SC 09
  • 1945 m. – SG Limbach
  • 1949 m. – SG Trikot Limbach
  • 1955 m. – BSG Fortschritt Limbach-Oberfrohna
  • 1993 m. – FSV Limbach-Oberfrohna
FSV Rot-Weiß Lahnstein Vokietijos vėliava Vokietija Lanšteinas, Oberlanšteinas
  • 1909 m. – SC Oberlahnstein 1909
  • 1947 m. – SG Oberlahnstein
  • 1949 m. – SC Oberlahnstein
  • 1973 m. gegužės mėn. – SG Eintracht Lahnstein
  • 2012 m. – FSV Rot-Weiß Lahnstein
FV 09 Weinheim Vokietijos vėliava Vokietija Veinheimas
  • 1909 m. – FV 09 Weinheim
FV Die Blaue Elf Stuttgart Vokietijos vėliava Vokietija Štutgartas
  • 1909 m. – FV Die Blaue Elf Stuttgart
Faxe Ladeplads IF Danijos vėliava Danija Fakse Ladepladsas
  • 1909 m. – Faxe Ladeplads IF
Ferencvárosi Vasas Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1909 m. – Kéve SE
  • 1911 m. – Spárta AK
  • 1926 m. – Spárta FC
  • 1945 m. – Spárta AK
  • 1949 m. – Fegyvergyári Spárta
  • 1950 m. – Ferencvárosi Vasas
Frankfort FC Airijos vėliava Airija Dublinas
  • 1909 m. – Frankfort FC
Fővárosi TK Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1909 m. – Fővárosi TK
Gallaratese ASD Italijos vėliava Italija Galaratė
  • 1909 m. – SG Gallaratese
  • 1998 m. – ASD Gallaratese
Garde Saint-Ivy Pontivy Prancūzijos vėliava Prancūzija Pontivi
  • 1909 m. – Garde Saint-Ivy Pontivy
Guiseley AFC Anglijos vėliava Anglija Gaislis
  • 1909 m. – Guiseley AFC
Gürzenicher FC Düren 1909 Vokietijos vėliava Vokietija Diurenas
  • 1909 m. – Gürzenicher FC Düren 1909
Hangö AIK Suomijos vėliava Suomija Hankas
  • 1909 m. – Hangö AIK
Hombrucher SV 09-72 Vokietijos vėliava Vokietija Dortmundas, Hombruchas
  • 1909 m. – FV Germania Hombruch
  • 1922 m. liepos 21 d. – Hombrucher FV 09
  • 2002 m. – Hombrucher SV 09-72
IFK Mora Švedijos vėliava Švedija Mora (Švedija)
  • 1909 m. – IFK Mora
KFC Diest Belgijos vėliava Belgija Distas
  • 1909 m. – Hooger Op Diest FC
  • 1948 m. – FC Diest
  • 1953 m. – KFC Diest
  • 1988 m. – K. Tesamen Hogerop Diest
  • 2006 m. – KFC Diest
KS Clepardia Lenkijos vėliava Lenkija Krokuva
  • 1909 m. – KS Clepardia
Kidlington FC Anglijos vėliava Anglija Kidlingtonas
  • 1909 m. – Kidlington FC
Klagenfurter AC 1909 Austrijos vėliava Austrija Klagenfurtas
  • 1909 m. – 1. FuASC Klagenfurt
  • 1920 m. – Klagenfurter AC
  • 1943 m. balandžio mėn. – Klagenfurter SG Rapid
  • 1945 m. – Klagenfurter AC 1909
Knittelfelder SV Austrijos vėliava Austrija Knitelfeldas
  • 1909 m. – Knittelfelder SV
Kälviän Tarmo Suomijos vėliava Suomija Kokola
  • 1909 m. – Kälviän Tarmo
Levante UD Ispanijos vėliava Ispanija Valensija
  • 1909 m. – Levante FC
  • 1942 m. – Levante UD
Loviisan Tor Suomijos vėliava Suomija Lovysa
  • 1909 m. – Loviisan Tor
MKS Polonia Przemyśl Lenkijos vėliava Lenkija Peremislis
  • 1909 m. – MKS Polonia Przemyśl
MKS Tarnovia Tarnów Lenkijos vėliava Lenkija Tarnuvas
  • 1909 m. – Tarnovia-Czarni Tarnów
  • 1918 m. – SKS Tarnovia Tarnów
  • 1945 m. – TS Tarnovia Tarnów
  • 1950 m. – ZKS Ogniwo-Tarnovia Tarnów
  • 1954 m. – TKS Sparta-Tarnovia Tarnów
  • 1957 m. – KS Start-Tarnovia Tarnów
  • 1979 m. – MKS Tarnovia Tarnów
Maccabi Cernăuți Ukrainos vėliava Ukraina Černivciai
  • 1909 m. – WBW Czernowitz
  • 1910 m. – SK Hakoah Czernowitz
  • 1914 m. – STV Makkabi Czernowitz
Morpeth Town AFC Anglijos vėliava Anglija Morpetas
  • 1909 m. – Morpeth Town AFC
NK Marsonia Kroatijos vėliava Kroatija Slavonski Brodas
  • 1909 m. – Marsonia Brod
  • 1945 m. – Radnički Brod
  • 1962 m. – BSK Slavonski Brod
  • 1992 m. – NK Marsonia
NK Radnik Križevci Kroatijos vėliava Kroatija Križevcai
Nuselský SK Čekijos vėliava Čekija Praha
  • 1909 m. – Nuselský SK Nusle
  • 1922 m. – Nuselský SK Praha
  • 1950 m. – Slavoj PPM Praha
  • 1957 m. – TJ Slavoj Praha
OFK Kikinda Serbijos vėliava Serbija Kikinda
  • 1909 m. – Nagykikindai AC
  • 1918 m. – KAC Kikinda
  • 1919 m. – Srbija Kikinda
  • 1932 m. – Sloga Kikinda
  • 1945 m. – 6. Oktobar Kikinda
  • 1960 m. – OFK Kikinda
  • 1970 m. – FK Kikinda
  • 2000 m. – OFK Kikinda
Olympique Thonon Chablais Prancūzijos vėliava Prancūzija Tonon le Benas
  • 1909 m. – CS Thonon
  • 1987 m. – Olympique Thonon Chablais
Oulaisten Huima Suomijos vėliava Suomija Oulainenas
  • 1909 m. – Oulaisten Huima
Penparcau FC Velso vėliava Velsas Penparkau
  • 1909 m. – Penparcau FC
Prahova Ploiești Rumunijos vėliava Rumunija Ploještis
  • 1909 m. – United AC Ploiești
  • 1914 m. – Prahova FC Ploiești
  • 1947 m. – Concordia Ploiești
  • 1949 m. liepos mėn. – Partizanul Ploiești
  • 1951 m. – Flacăra B Ploiești
  • 1955 m. – Metalul Ploiești
  • 1956 m. – Energia Ploiești
  • 1958 m. – Prahova Ploiești
  • 1984 m. – Prahova CSU Ploiești
  • 1999 m. – Argus Prahova Ploiești
Preetzer SV 1909 Vokietijos vėliava Vokietija Prėcas
  • 1909 m. – Preetzer SV 1909
RFC Gilly Belgijos vėliava Belgija Šarlerua
RSV Waltersdorf 1909 Vokietijos vėliava Vokietija Šėnefeldas
  • 1909 m. – RSV Waltersdorf 1909
RV 09 Gleiwitz Lenkijos vėliava Lenkija Glivicės
  • 1909 m. – RV 09 Gleiwitz
Real Sociedad de Fútbol Ispanijos vėliava Ispanija San Sebastianas
  • 1904 m. – San Sebastian Recreation Club
  • 1905 m. liepos mėn. – San Sebastian FC
  • 1909 m. – Ciclista San Sebastian
  • 1909 m. liepos mėn. – Sociedad San Sebastian
  • 1910 m. – Vasconia San Sebastian
  • 1910 m. liepos mėn. – Real Sociedad San Sebastian
  • 1931 m. liepos mėn. – Donostia FC
  • 1941 m. liepos mėn. – Real Sociedad San Sebastian
Romtelecom Arad Rumunijos vėliava Rumunija Aradas
  • 1911 m. – AMEFA Arad
  • 1948 m. – UV-AMEFA Arad
  • 1955 m. – Metalul Arad
  • 1957 m. – Energia Arad
  • 1959 m. – AMEFA Arad
  • 1962 m. – Vagonul Arad
  • 1973 m. – Unirea Arad
  • 1974 m. – Rapid Arad
  • 1986 m. – CSM Vagonul Arad
  • 1991 m. – CS Astra Arad
  • 1994 m. – FC Arad
  • 1996 m. – FC Arad Telecom
  • 1997 m. – Telecom Arad
  • 2005 m. – Romtelecom Arad
Ruttkai TC Slovakijos vėliava Slovakija Vrūtkai
  • 1909 m. – Ruttkai TC
SC 09 Erkelenz Vokietijos vėliava Vokietija Erkelencas
  • 1909 m. – SC 09 Erkelenz
SC 1909 Brachbach Vokietijos vėliava Vokietija Brachbachas
  • 1909 m. – SC 1909 Brachbach
SC Alemannia 09 Breslau Lenkijos vėliava Lenkija Vroclavas
  • 1909 m. – SC Alemannia 09 Breslau
SC Alstertal-Langenhorn Vokietijos vėliava Vokietija Hamburgas
  • 1909 m. – SC Alstertal-Langenhorn
SC Aplerbeck 09 Dortmund Vokietijos vėliava Vokietija Dortmundas, Aplerbekas
  • 1909 m. – SC Aplerbeck 09 Dortmund
SC Brega 09 Brieg Lenkijos vėliava Lenkija Bžegas
  • 1909 m. – SC Brega 09 Brieg
SC Brega 1909 Brieg II Lenkijos vėliava Lenkija Bžegas
  • 1909 m. – SC Brega 1909 Brieg II
SC Cöthen 1909 Vokietijos vėliava Vokietija Kėtenas
  • 1909 m. – SC Cöthen 1909
SC Germania 09 Herne Vokietijos vėliava Vokietija Hernė
  • 1909 m. – SC Germania 09 Herne
SC Greven 09 Vokietijos vėliava Vokietija Grėvenas
  • 1909 m. – SV 1909 Greven
  • 1945 m. – SC Greven 09
SC Hakoah Wien Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1909 m. – SC Hakoah Wien
SC Hartenfels Torgau 04 Vokietijos vėliava Vokietija Torgau
  • 1909 m. – SC Hartenfels 1909 Torgau
  • 1946 m. – SG Torgau
  • 1946 m. liepos mėn. – SG Blau-Weiß Torgau
  • 1949 m. – BSG Blau-Weiß Torgau
  • 1950 m. spalio 10 d. – BSG Chemie Torgau
  • 1990 m. – 1. FC Blau-Weiß Torgau
  • 2004 m. sausio mėn. – SC Hartenfels Torgau 04
SC Internacional Brazilijos vėliava Brazilija Porto Alegrė
  • 1909 m. – SC Internacional
SC Markneukirchen Vokietijos vėliava Vokietija Marknoinkirchenas
  • 1909 m. – SC Markneukirchen
SC Minerva Wittenberge Vokietijos vėliava Vokietija Vitenbergė
  • 1909 m. – SC Minerva Wittenberge
  • 1934 m. – Grün-Rot Minerva Wittenberge
SC Minerva-Rasenfreunde 09 Breslau Lenkijos vėliava Lenkija Vroclavas
  • 1909 m. – BV Minerva 09 Breslau
  • 1928 m. sausio mėn. – SC Minerva-Rasenfreunde 09 Breslau
SC Preußen 1909 Gollnow Lenkijos vėliava Lenkija Goleniuvas
  • 1909 m. – SC Preußen 1909 Gollnow
SC Preußen 1909 Halberstadt Vokietijos vėliava Vokietija Halberštatas
  • 1909 m. – FC Preußen Halberstadt
  • 1925 m. – SC Preußen 1909 Halberstadt
SC Preußen Danzig Lenkijos vėliava Lenkija Gdanskas
  • 1909 m. – SC Preußen Danzig
  • 1919 m. – TuFC Preußen 1909 Danzig
  • 1929 m. – SC Preußen Danzig
SC Preußen Hindenburg Lenkijos vėliava Lenkija Zabžas
  • 1909 m. – FC Borussia 1909 Zaborze
  • 1910 m. rugpjūčio 23 d. – SC Preußen 1910 Zaborze
  • 1915 m. – SC Preußen Hindenburg
  • 1920 m. – SC Preußen Zaborze
  • 1934 m. – SC Preußen Hindenburg
SC Uelzen 09 Vokietijos vėliava Vokietija Ilcenas
  • 1909 m. – SC Uelzen 09
SF Ilva Bagnolese Italijos vėliava Italija Neapolis
  • 1909 m. – US Bagnolese
  • 1938 m. liepos mėn. – SF Ilva Bagnolese
SG Bautzen-West Vokietijos vėliava Vokietija Baucenas
  • 1909 m. – Bautzener SC 1909
  • 1945 m. – SG Bautzen-West
SG Vorhalle 09 Fußball Vokietijos vėliava Vokietija Hagenas, Forhalė
  • 1909 m. – FC Vorhalle 09
  • 2000 m. – SG Vorhalle 09 Fußball
SK Vojkovice 1909 Čekijos vėliava Čekija Voikovicės (Vidurio Čekija)
  • 1909 m. – SK Vojkovice
  • 1960 m. – Slavoj Vojkovice
  • 1980 m. – TJ Fruta Vojkovice
  • 1990 m. – TJ Vojkovice
  • 2000 m. – SK Vojkovice 1909
SR Delémont Šveicarijos vėliava Šveicarija Delemonas
  • 1909 m. – SR Delémont
SSD Virtus Ciserano Bergamo 1909 Italijos vėliava Italija Alcano Lombardas, Bergamas, Čenė, Čizeranas
  • 1909 m. – FBC Alzano
  • 1993 m. liepos mėn. – Alzano 1909 Virescit FC
  • 2004 m. – ASD FC Alzano 1909
  • 2007 m. liepos mėn. – FC AlzanoCene 1909
  • 2015 m. liepos mėn. – Virtus Bergamo 1909 Alzano Seriate
  • 2019 m. liepos mėn. – SSD Virtus Ciserano Bergamo 1909
SV 09 Arnsberg Vokietijos vėliava Vokietija Arnsbergas
  • 1909 m. – SV 09 Arnsberg
SV 09 Arnstadt Vokietijos vėliava Vokietija Arnštatas
SV 09 Eitorf Vokietijos vėliava Vokietija Eitorfas
  • 1909 m. – FC Eitorf 09
  • 2000 m. – SV 09 Eitorf
SV 1908 Werden Vokietijos vėliava Vokietija Esenas, Vėrdenas
  • 1908 m. – SV 1908 Werden
SV Bergisch Gladbach 09 Vokietijos vėliava Vokietija Bergiš Gladbachas
  • 1909 m. – FC 09 Bergisch Gladbach
  • 1919 m. sausio 22 d. – SV 09 Bergisch Gladbach
  • 1969 m. – SSG Bergisch Gladbach
  • 1973 m. – SSG 09 Bergisch Gladbach
  • 2007 m. liepos mėn. – SV Bergisch Gladbach 09
SV Blau-Weiß Groß Lindow 1909 Vokietijos vėliava Vokietija Gros Lindovas
  • 1909 m. – MTV Lindow
  • 1946 m. – SG Lindow
  • 1954 m. – SG Groß Lindow
  • 1959 m. – BSG Traktor Groß Lindow
  • 1990 m. – SV Blau-Weiß Groß Lindow 1909
SV Borussia 09 Welzow Vokietijos vėliava Vokietija Velcovas
  • 1909 m. – Borussia Welzow
  • 1945 m. – SG Welzow
  • 1949 m. – ZSG Welzow
  • 1951 m. – BSG Aktivist Welzow
  • 1990 m. – SV Borussia 09 Welzow
SV Eintracht Salzwedel 09 Vokietijos vėliava Vokietija Zalcvėdelis
  • 1909 m. – FC Salzwedel 09
  • 1946 m. – SG Salzwedel-Ost
  • 1948 m. – SG Sport-Freunde Salzwedel
  • 1949 m. – ZSG Geschwister Scholl Salzwedel
  • 1951 m. vasario 4 d. – BSG Einheit Salzwedel
  • 1966 m. – BSG Motor Salzwedel
  • 1989 m. – SV Motor Salzwedel-Brietz
  • 1990 m. – SV Eintracht Salzwedel 09
SV Grenzhausen Vokietijos vėliava Vokietija Grenchauzenas
  • 1915 m. – SV 1909 Grenzhausen
SV Hemelingen Vokietijos vėliava Vokietija Brėmenas
SV Kaiserwald Riga Latvijos vėliava Latvija Ryga
  • 1909 m. – SV Kaiserwald Riga
SV Preußen Elsterwerda Vokietijos vėliava Vokietija Elsterverda, Byla
SV Preußen Köslin Lenkijos vėliava Lenkija Košalinas
  • 1909 m. – FC Köslin
  • 1913 m. – SV Preußen Köslin
SV Preußen Reinfeld Vokietijos vėliava Vokietija Rainfeldas
  • 1909 m. – SV Preußen Reinfeld
SV Viktoria 1909 Recklinghausen Vokietijos vėliava Vokietija Reklinghauzenas
  • 1909 m. – FC Auguste Viktoria Hüls 1909
  • 1909 m. liepos mėn. – FC Auguste Viktoria 1909 Recklinghausen
  • 1910 m. – SV Viktoria 1909 Recklinghausen
SV Wacker 1909 Cottbus-Ströbitz Vokietijos vėliava Vokietija Kotbusas, Štrėbicas
  • 1909 m. – SC Wacker 1909 Ströbitz
  • 1946 m. – SG Ströbitz
  • 1990 m. – SV Wacker 1909 Cottbus-Ströbitz
SV Waren 09 Vokietijos vėliava Vokietija Varenas (Miuricas)
  • 1909 m. – Warener FC 1909
  • 1945 m. – SG Waren
  • 1949 m. – Empor-Bau Waren
  • 1950 m. – Aufbau Waren
  • 1953 m. – Lokomotive-Bau Waren
  • 1954 m. – BSG Lok Waren-Rethwisch
  • 1954 m. – BSG Lokomotive Waren
  • 1966 m. – BSG Verkehrsbetriebe Waren
  • 1990 m. – SV Waren 09
SVgg Gelb-Weiß Görlitz II Vokietijos vėliava Vokietija Gerlicas
  • 1909 m. – SVgg Gelb-Weiß Görlitz II

... tolesni rezultatai

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 100% (+11-0=11 wiki spaudos ženklai).