1950

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1950 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
AFC Porth Velso vėliava Velsas Portas (Velsas)
  • 1950 m. – Beatus United FC
  • 1984 m. – AFC Porth
  • 1996 m. – AFC Rhondda
  • 2004 m. – AFC Porth
AMS Akrítas Kátō Neurokopíou Graikijos vėliava Graikija Kato Neurokopis
  • 1950 m. – AMS Akrítas Kátō Neurokopíou
APS Zavláni Graikijos vėliava Graikija Patrai
  • 1950 m. – Panzavlaniakós
  • 1960 m. – APS Zavláni
AS Astéras Vlachiṓtī Graikijos vėliava Graikija Vlachiotė
  • 1950 m. – AS Astéras Vlachiṓtī
AS Níkī Polygýrou Graikijos vėliava Graikija Poligiras
  • 1950 m. – AS Níkī Polygýrou
AS Pontokṓmīs Graikijos vėliava Graikija Kozanės Pontokomė
  • 1950 m. – Árīs Pontokṓmīs Kozánīs
  • 2010 m. – AS Pontokṓmīs
AS Spítha Níkaias Graikijos vėliava Graikija Nikėja
  • 1950 m. – AS Spítha Níkaias
AS Sundhoffen Prancūzijos vėliava Prancūzija Siundofenas
  • 1950 m. – AS Sundhoffen
ASD Angelo Cristofaro Italijos vėliava Italija Opido Lukanas
  • 1950 m. – ASD Angelo Cristofaro
ASG Vorwärts Leipzig Vokietijos vėliava Vokietija Leipcigas
  • 1950 m. – SV Vorwärts Leipzig
  • 1951 m. rugpjūčio 2 d. – SV Volkspolizei Vorwärts Leipzig
  • 1952 m. balandžio mėn. – SV Vorwärts der HVA Leipzig
  • 1952 m. lapkričio 2 d. – SV Vorwärts der Kasernierten Volkspolizei (KVP) Leipzig
  • 1955 m. vasario mėn. – SC Vorwärts Leipzig
  • 1956 m. – ASK Vorwärts Leipzig
  • 1962 m. – ASG Vorwärts Leipzig
ASK Vorwärts Rostock Vokietijos vėliava Vokietija Rostokas
  • 1950 m. – SV Sturmvogel Parow
  • 1956 m. spalio 1 d. – ASK Vorwärts Rostock
  • 1963 m. – ASG Vorwärts Rostock-Gehlsdorf
ASV Zurndorf Austrijos vėliava Austrija Curndorfas
  • 1950 m. – ASV Zurndorf
  • 2000 m. – ASV Raiba Zurndorf
  • 2015 m. – ASV Zurndorf
Abano Calcio Italijos vėliava Italija Abano Terme Padova
  • 1950 m. – AC Abano Terme
  • 2010 m. – Abano Calcio
Ardas Kastanies Graikijos vėliava Graikija Edra Kastanijės
  • 1950 m. – MAS Ardas Edra Kastanies
AÉK Kythraías Kipro vėliava Kipras Kitrėja
  • 1950 m. – AÉK Kythraías
AÓN Argyroúpolīs Graikijos vėliava Graikija Argirupolė
  • 1950 m. – AÓ Argyroúpolīs
  • 2000 m. – AÓN Argyroúpolīs
BBC Südost Vokietijos vėliava Vokietija Berlynas
  • 1950 m. – Berliner BC Südost
Bermeo FT Ispanijos vėliava Ispanija Bermeo
  • 1950 m. – Club Bermeo
  • 2011 m. liepos mėn. – Bermeo FT
Birkirkara FC Maltos vėliava Malta Birkirkara
  • 1949 m. – Birkirkara United FC
  • 1950 m. liepos mėn. – Birkirkara FC
  • 1994 m. liepos mėn. – Birkirkara Luxol FC
  • 1997 m. liepos mėn. – Birkirkara FC
Bovey Tracey AFC Anglijos vėliava Anglija Bovi Treisis
  • 1950 m. – Bovey Tracey AFC
Breiðablik UBK Islandijos vėliava Islandija Koupavoguras
  • 1950 m. – Breiðablik UBK
Bánhorváti SE Vengrijos vėliava Vengrija Banhorvatis
  • 1950 m. – Bánhorváti SE
Bükkábrányi SC Vengrijos vėliava Vengrija Biukabranis
  • 1950 m. – Bükkábrányi SC
CA Deva Ispanijos vėliava Ispanija Unkera
  • 1950 m. – CA Deva Unquera
CA Monzón Ispanijos vėliava Ispanija Monsonas
  • 1950 m. – CA Monzón
CD Cudillero Ispanijos vėliava Ispanija Kudiljeras
  • 1950 m. – CD Cudillero
  • 1980 m. – CD Marino de Cudillero
  • 1994 m. – CD Pixueto
  • 2002 m. – CD Cudillero
CD Onda Ispanijos vėliava Ispanija Onda
CD Roces Ispanijos vėliava Ispanija Chichonas
  • 1950 m. – CD Roces
CSCA-Steaua Chișinău Moldavijos vėliava Moldavija Kišiniovas, Kahulis
  • 1950 m. – SKA Kišinëv
  • 1992 m. – CSA Victoria Cahul
  • 1998 m. – CSA Victoria Chișinău
  • 2000 m. – CSA ABV Chișinău
  • 2001 m. – CSA Buiucani Chișinău
  • 2002 m. – FCA Victoria Chișinău
  • 2005 m. – CSCA-Agro Stauceni
  • 2006 m. – CSCA Chișinău
  • 2007 m. – CSCA-Steaua Chișinău
Castillo CF Ispanijos vėliava Ispanija San Bartolome de Tirachana
  • 1950 m. – Castillo CF
Churchill United FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Londonderis
  • 1950 m. – Churchill United FC
Comber Recreation FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Komberis
  • 1950 m. – Comber Youth Club
  • 1955 m. – 1st Comber Presbyterian FC
  • 2000 m. – Comber Recreation FC
Constructorul Galați Rumunijos vėliava Rumunija Galacis
  • 1950 m. – Constructorul Galați
  • 1964 m. – Constructorul ICMSG
  • 1965 m. – SUT Galați
  • 1971 m. – Constructorul Galați
EI San Martín Ispanijos vėliava Ispanija Sotrondijus
  • 1950 m. – CD San Martín
  • 2012 m. liepos mėn. – EI San Martín
Easthouses Lily Miners Welfare FC Škotijos vėliava Škotija Isthauzas
  • 1950 m. – Easthouses Lily FC
  • 1989 m. – Easthouses Lily Miners Welfare FC
Edmonton FC Anglijos vėliava Anglija Londonas
  • 1947 m. – Edmonton Borough
  • 1950 m. liepos mėn. – Tufnell Park Edmonton
  • 1960 m. liepos mėn. – Edmonton FC
Egerszalók SE Vengrijos vėliava Vengrija Egersalokas
  • 1950 m. – Egerszalók SE
Egri VTK Vengrijos vėliava Vengrija Egeris
  • 1965 m. – Egri VTK
Elazığ Yol SK Turkijos vėliava Turkija Elazihas
  • 1950 m. – Elazığ Yol SK
Ethnikós Pylaía Graikijos vėliava Graikija Pilaja
  • 1965 m. – Ethnikós Pylaía
FC Betlemi Gruzijos vėliava Gruzija Keda
  • 1950 m. – FC Betlemi
FC Dabas Vengrijos vėliava Vengrija Dabašas
  • 1940 m. – Alsódabasi EPOSz
  • 1950 m. – Dabasi SzIT
  • 1960 m. – Dabasi SE
  • 1972 m. – Dabas II. kerület
  • 1980 m. – Dabasi Fehér Akác SE
  • 1990 m. – FC Dabas
  • 1995 m. – Dabas-Sári FC
  • 1997 m. – Dabas VSE
  • 2000 m. – Diego-FC Dabas
  • 2002 m. – FC Dabas
FC Dardania Lausanne Šveicarijos vėliava Šveicarija Lozana
  • 1950 m. – FC Dardania Lausanne
FC Encamp Andoros vėliava Andora Enkampas
  • 1950 m. – FC Encamp
FC Encamp B Andoros vėliava Andora Enkampas
  • 2000 m. – FC Encamp B
FC Municipal Târgoviște Rumunijos vėliava Rumunija Tirgovištė
  • 1950 m. – Energia Târgoviște
  • 1957 m. – Metalul Târgoviște
  • 1972 m. – CS Târgoviște
  • 1994 m. – Oțelul Universitatea Târgoviște
  • 1996 m. liepos mėn. – FC Chindia Târgoviște
  • 1997 m. – FC Dâmbovița Târgoviște
  • 2003 m. – FCM Chindia Târgoviște
  • 2004 m. – FC Municipal Târgoviște
  • 2007 m. – SC FC Târgoviște
  • 2010 m. liepos 10 d. – FC Municipal Târgoviște
FC Muri Šveicarijos vėliava Šveicarija Mūris
FC Nový Život Slovakijos vėliava Slovakija Novy Životas
  • 1950 m. – FC Nový Život
FC Paços de Ferreira Portugalijos vėliava Portugalija Pasos de Fereira
  • 1950 m. – FC Paços de Ferreira
FC Pojorâta Rumunijos vėliava Rumunija Požorita
  • 1950 m. – Foresta Pojorâta
  • 1965 m. – Sportul Muncitorest Pojorâta
  • 1990 m. – FC Pojorâta
  • 2013 m. – ACS Bucovina Pojorâta
  • 2017 m. – FC Pojorâta
FC Precizia Săcele Rumunijos vėliava Rumunija Sačelė
  • 1950 m. – FC Precizia Săcele
  • 2006 m. – FC Sacele
  • 2013 m. – FC Precizia Săcele
FC Sende Vengrijos vėliava Vengrija Sendehėjus
  • 1950 m. – Szendehelyi DISz
  • 2000 m. – Szendehely FC
  • 2020 m. – FC Sende
FC Čaka Slovakijos vėliava Slovakija Čaka
  • 1950 m. – FC Čaka
FCM Bacău Rumunijos vėliava Rumunija Bakeu
  • 1950 m. – Dinamo Bacău
  • 1970 m. – SC Bacău
  • 1990 m. – FC Bacău
  • 1992 m. liepos mėn. – FC Selena Bacău
  • 1995 m. rugpjūčio mėn. – AS Bacău
  • 1997 m. sausio mėn. – FCM Bacău
FK Alumina Makedonijos vėliava Makedonija Skopjė
  • 1950 m. – FK Alumina
FK Beloveža Slovakijos vėliava Slovakija Beloveža
  • 1950 m. – TJ Beloveža
  • 2000 m. – FK Beloveža
FK Gusev Rusijos vėliava Karaliaučius Gumbinė
  • 1950 m. – FK Gusev
FK Horizont Turnovo Makedonijos vėliava Makedonija Turnovas (Makedonija)
  • 1950 m. – FK Turnovo
  • 2008 m. – FK Horizont Turnovo
FK Krutogorʹe Dzeržinsk Baltarusijos vėliava Baltarusija Dziaržynskas
  • 1950 m. – Urožaj Dzeržinsk
  • 1970 m. – Metallist Dzeržinsk
  • 1980 m. – Kolos Dzeržinsk
  • 1999 m. lapkričio 1 d. – FK Livadiâ Dzeržinsk
  • 2015 m. – FK Krutogorʹe Dzeržinsk
FKmituva.jpg FK Mituva Jurbarkas Lietuvos vėliava Lietuva Jurbarkas
  • 1950 m. – Žalgiris Jurbarkas
  • 1952 m. liepos mėn. – KSK Jurbarkas
  • 1958 m. liepos mėn. – Linas Jurbarkas
  • 1961 m. – Nemunas Jurbarkas
  • 1963 m. – Mituva Jurbarkas
  • 1970 m. – Gegužės 1-oji Jurbarkas
  • 1973 m. – Mituva Jurbarkas
  • 1975 m. – Statybininkas Jurbarkas
  • 1977 m. – Mituva Jurbarkas
  • 1984 m. – Monolitas Jurbarkas
  • 1988 m. – Gegužės 1-oji Jurbarkas
  • 1990 m. – Mituva Jurbarkas
  • 1994 m. – FK Jurbarkas
  • 1999 m. – FK Mituva Jurbarkas
FK Mladost Udovo Makedonijos vėliava Makedonija Udovas
  • 1950 m. – FK Mladost Udovo
FK Motor Zaporìžžâ Ukrainos vėliava Ukraina Zaporožė
  • 1950 m. – Motor Sìč
  • 2008 m. – Motor Zaporìžžâ
  • 2012 m. – Motor Sìč
  • 2016 m. – FK Motor Zaporìžžâ
FK Nižná Slovakijos vėliava Slovakija Nižna
  • 1950 m. – FK Nižná
FK Ostrov Čekijos vėliava Čekija Ostrovas
  • 1950 m. – Baník Ostrov
  • 1959 m. – Rudá hvězda Ostrov
  • 1962 m. – Škoda Ostrov
  • 1993 m. – FK Ostrov
FK Rečica 1950 Makedonijos vėliava Makedonija Rečica (Makedonija)
  • 1950 m. – FK Rečica 1950
FK Rudar Jelašnica Serbijos vėliava Serbija Jelašnica
  • 1950 m. – FK Rudar Jelašnica
FK Sevojno Serbijos vėliava Serbija Sevoinas
  • 1950 m. – FK Sevojno
FK Sloga Bikodže Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Bikodžė
  • 1950 m. – FK Sloga Bikodže
FK Tachov Čekijos vėliava Čekija Tachovas
  • 1938 m. – DFK Tachau
  • 1950 m. – FK Tachov
FK Tavankut Serbijos vėliava Serbija Tavankutas
  • 1950 m. – FK Tavankut
FK Tri Češmi Makedonijos vėliava Makedonija Tri Češmai
  • 1950 m. – FK Tri Češmi
FK Vardino Makedonijos vėliava Makedonija Vardinas
  • 1950 m. – FK Vardino
FK Vasilevo Makedonijos vėliava Makedonija Vasilevas
  • 1950 m. – FK Vasilevo
Füzesgyarmati SK Vengrijos vėliava Vengrija Fiuzešdiarmatas
  • 1950 m. – Füzesgyarmati SK
GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra Lenkijos vėliava Lenkija Višniova Gura
  • 1950 m. – GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra
GS Páiko Gouménissas Graikijos vėliava Graikija Gumenisa
  • 1950 m. – GS Páiko Gouménissas
GTS Bojszowy Lenkijos vėliava Lenkija Boišovai
  • 1950 m. – GTS Bojszowy
Ghaxaq FC Maltos vėliava Malta Gašakas
  • 1950 m. – Ghaxaq FC
Godalming Town FC Anglijos vėliava Anglija Godalmingas
  • 1950 m. – Godalming United FC
  • 1970 m. – Godalming & Farncombe FC
  • 1980 m. liepos mėn. – Godalming Town FC
  • 1992 m. liepos mėn. – Godalming & Guildford FC
  • 2005 m. – Godalming Town FC
HSV Hoek Nyderlandų vėliava Nyderlandai Hukas
  • 1950 m. – HSV Hoek
Haminan Työväen Palloilijat Suomijos vėliava Suomija Hamina
  • 1950 m. – Haminan Työväen Palloilijat
Harjavallan Pallo Suomijos vėliava Suomija Harjavalta
  • 1950 m. – Harjavallan Pallo
Hoger-Op Testelt Belgijos vėliava Belgija Testeltas
  • 1950 m. – FC Testelt
  • 1990 m. – Hoger-Op Testelt
Honiton Town FC Anglijos vėliava Anglija Honitonas
  • 1950 m. – Honiton Town FC
Honvéd Lőrinc SE Vengrijos vėliava Vengrija Sombathėjus
Jednota Sokol Chocholná-Velčice Slovakijos vėliava Slovakija Chocholna-Velčicė
  • 1950 m. – FC Chocholná-Velčice
  • 2000 m. – Jednota Sokol Chocholná-Velčice
KF Mirdita Albanijos vėliava Albanija Rubiku
  • 1950 m. – KF Mirdita
  • 2015 m. – KF Rubiku
KF Ramiz Sadiku Kosovo vėliava Kosovas Priština
  • 1950 m. – KF Ramiz Sadiku
KS Polonia Pasłęk Lenkijos vėliava Lenkija Paslenkas
  • 1950 m. – KS Polonia Pasłęk
KS Stal Chocianów Lenkijos vėliava Lenkija Chocianuvas
  • 1950 m. – KS Stal Chocianów
KSK Sefa Herentals Belgijos vėliava Belgija Herentalsas
  • 1950 m. – Sefa Sport Herentals
  • 1998 m. – SKS Herentals
  • 2001 m. – KSK Sefa Herentals
Kecskeméti Dózsa SC Vengrijos vėliava Vengrija Kečkemėtas
  • 1950 m. – Kecskeméti Dózsa SC
LKS Orlęta Cielądz Lenkijos vėliava Lenkija Celiadzė
  • 1950 m. – LKS Orlęta Cielądz
LKS Start Pruchnik Lenkijos vėliava Lenkija Pruchnikas
  • 1950 m. – LKS Start Pruchnik
LZS Gronowice Lenkijos vėliava Lenkija Gronovicė
  • 1950 m. – LZS Gronowice
Laurelvale FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Lorelveilis
  • 1950 m. – Laurelvale FC
Levent SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1950 m. – Levent SK
MKS Darłovia Lenkijos vėliava Lenkija Darlovas
  • 1950 m. – MKS Darłovia
MSV Eisleben Vokietijos vėliava Vokietija Eislėbenas
  • 1950 m. – SG Deutsche Volkspolizei Eisleben
  • 1953 m. – SG Dynamo Eisleben
  • 1965 m. – SG Dynamo Mansfeldkombinat Eisleben
  • 1967 m. – SG Dynamo Eisleben
  • 1990 m. vasario 15 d. – Mansfelder SV Eisleben
Maccabi Beʹer Sheva FC Izraelio vėliava Izraelis Beer Ševa
  • 1950 m. – Maccabi Be'er Sheva FC
Maccabi Shaʹaraim Rehovot FC Izraelio vėliava Izraelis Rechovotas
  • 1950 m. – Maccabi Sha'arayim FC
Malatya İdman Yurdu FK Turkijos vėliava Turkija Malatija
  • 1950 m. – Malatya İdman Yurdu SK
  • 2000 m. – Malatya İdman Yurdu FK
Malchower SV 90 Vokietijos vėliava Vokietija Malchovas
  • 1946 m. – SG Malchow
  • 1950 m. – BSG Fortschritt Malchow
  • 1990 m. – Malchower SV 90
Méhkerék SE Vengrijos vėliava Vengrija Mėhkerėkas
  • 1950 m. – Méhkeréki SE
NK Bok Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Bokas
NK Dilj Vinkovci Kroatijos vėliava Kroatija Vinkovcai
  • 1950 m. – NK Dilj Vinkovci
NK Jedinstvo Omladinac Kroatijos vėliava Kroatija Nedeščina
  • 1950 m. – NK Jedinstvo Nedešćina
  • 2003 m. – NK Jedinstvo Omladinac Nedešćina
NK Koprivnica Kroatijos vėliava Kroatija Koprivnica
  • 1950 m. – NK Koprivnica
NK Posušje Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Posušjė
  • 1950 m. – NK Zidar Posušje
  • 1963 m. – NK Boksit Posušje
  • 1990 m. – NK Posušje
  • 2009 m. – HŠK Posušje
  • 2015 m. – NK Posušje
NK Rakičan Slovėnijos vėliava Slovėnija Rakičanas
  • 1950 m. – NK Rakičan
NK Slavonac Stari Perkovci Kroatijos vėliava Kroatija Stari Perkovcai
  • 2007 m. – NK Slavonac Stari Perkovci
NK Sloga Kolibe Gornje Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Gorne Kolibė
  • 1950 m. – NK Sloga Kolibe Gornje
Norcap Olympique Grenoble Prancūzijos vėliava Prancūzija Grenoblis
  • 1950 m. – Norcap Olympique Grenoble
Nyírmeggyes SK Vengrijos vėliava Vengrija Nirmedešas
  • 1950 m. – Nyírmeggyes SK
OChÉN Peristerṓnas Kipro vėliava Kipras Peristerona
  • 1950 m. – OChÉN Peristerṓnas
OFK 1950 Priechod Slovakijos vėliava Slovakija Prechodas
  • 1950 m. – OFK 1950 Priechod
Orosháza FC Vengrijos vėliava Vengrija Orošhaza
  • 1950 m. – Orosháza FC
Pallīxouriakós AÓ Graikijos vėliava Graikija Liksuris
  • 1950 m. – Pallīxouriakós AÓ
Paşabahçe SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1950 m. – Paşabahçe SK
Pendik SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1950 m. – Pendikspor
Petrolistul Boldești Rumunijos vėliava Rumunija Boldeštis-Skeenis
  • 1950 m. – Petrolistul Boldești
  • 2000 m. – CS Petrolistul Kaproni Boldești
  • 2010 m. – Petrolistul Boldești
Peñarroya CF Ispanijos vėliava Ispanija Penjaroja-Pueblonuevas
  • 1950 m. – Peñarroya CF
Pécsi Mecsek FC Vengrijos vėliava Vengrija Pėčas
  • 1950 m. – Pécsi Dózsa SE
  • 1951 m. – Pécsi Dózsa SK
  • 1957 m. – Pécs-Baranya Dózsa-Petőfi SK
  • 1957 m. liepos mėn. – Pécsi Dózsa-Petőfi SK
  • 1958 m. – Pécsi Dózsa SC
  • 1973 m. vasario 15 d. – Pécsi Munkás SC
  • 1995 m. – Pécsi Mecsek FC
RKSV Sittardia Nyderlandų vėliava Nyderlandai Sitardas
  • 1946 m. – Sittardse Boys
  • 1950 m. – RKSV Sittardia
RoPS Rovaniemi Suomijos vėliava Suomija Rovaniemis
  • 1950 m. – RoPS Rovaniemi
SB 50 Fodbold Danijos vėliava Danija Ishiojus
  • 1950 m. – SB50 Ishøj
  • 2000 m. – SB 50 Fodbold
SC Sankt Veit Austrijos vėliava Austrija Sankt Feitas prie Glano
SD Huesca B Ispanijos vėliava Ispanija Hueska
  • 1950 m. – GD Lamusa Educación y Descanso
  • 1976 m. – SD Huesca B
SV Braunsbedra Vokietijos vėliava Vokietija Braunsbedra
  • 1947 m. – SG Mücheln
  • 1950 m. – BSG Aktivist Geiseltal Mücheln
  • 1960 m. – Aktivist Geiseltal-Mitte
  • 1990 m. – SV Braunsbedra
SV Elstertal Silbitz-Crossen Vokietijos vėliava Vokietija Zilbicas
  • 1950 m. – BSG Stahl Silbitz
  • 1990 m. – SV Elstertal Silbitz-Crossen
SV Grün-Weiss Brieselang Vokietijos vėliava Vokietija Bryzelangas
  • 1950 m. – SG Brieselang
  • 1952 m. – BSG Chemie Brieselang
  • 1997 m. liepos 22 d. – SV Grün-Weiss Brieselang
SV Haie Hoheneich Austrijos vėliava Austrija Hoheneichas
  • 1950 m. – SV Hoheneich
  • 2004 m. liepos mėn. – SV Haie Hoheneich
SV Haiming Austrijos vėliava Austrija Haimingas
  • 1950 m. – Weiße Elf Haiming
  • 1956 m. – SV Haiming-Ötztal
  • 2000 m. – SV Haiming
SV Leipzig Nordwest Vokietijos vėliava Vokietija Leipcigas
  • 1950 m. – BSG Stahl Nordwest Leipzig
  • 1915 m. – BSG Motor Nordwest Leipzig
  • 1953 m. – BSG Stahl Nordwest Leipzig
  • 1990 m. liepos 31 d. – SV Leipzig Nordwest
SV Niederndorf Austrijos vėliava Austrija Nyderndorfas
  • 1950 m. – SV Niederndorf
SV Ollersdorf Austrijos vėliava Austrija Olersdorfas
  • 1950 m. – SV Ollersdorf
SV Raika Griffen Rast Austrijos vėliava Austrija Grifenas
  • 1950 m. – SV Raika Griffen Rast
SV Rot-Weiss Trinwillershagen Vokietijos vėliava Vokietija Trinvilershagenas
  • 1950 m. – BSG Rotes Banner Trinwillershagen
  • 1990 m. – SV Rot-Weiß Trinwillershagen
SV Sankt Marein-Sankt Lorenzen Austrijos vėliava Austrija Sankt Mareinas, Sankt Lorencenas
  • 1950 m. – SV Sankt Marein-Sankt Lorenzen
SV Schermann Erdbau-Wirtschaft Rohrbach Austrijos vėliava Austrija Rorbachas prie Lafnico
  • 1950 m. – SV Rohrbach
  • 2000 m. – SV Schermann Erdbau-Wirtschaft Rohrbach
SV Zollexpress Mauerkirchen Austrijos vėliava Austrija Mauerkirchenas
  • 1950 m. – SV Mauerkirchen
  • 2000 m. – SV Zollexpress Mauerkirchen
Scheiblingkirchen-Warth USV Austrijos vėliava Austrija Šaiblingkirchenas, Vartas
  • 1950 m. – USV Scheiblingkirchen
  • 2000 m. – Scheiblingkirchen-Warth USV
Shotts Bon Accord FC Škotijos vėliava Škotija Šotsas
  • 1950 m. – Shotts Bon Accord FC
Siderurgistul Galați Rumunijos vėliava Rumunija Galacis
  • 1950 m. – Dinamo Galați
  • 1961 m. – CSO Dinamo Galați
  • 1962 m. – Siderurgistul Galați
Skoftebyns IF Švedijos vėliava Švedija Trolhetanas
  • 1950 m. – Skoftebyns IF
Sportunion Hitzendorf Austrijos vėliava Austrija Hicendorfas
  • 1950 m. – Sportunion Hitzendorf
Szegedi Dózsa SC Vengrijos vėliava Vengrija Segedas
  • 1950 m. – Szegedi Dózsa SK
  • 1965 m. – Szeged-Rókusi Dózsa
  • 1970 m. – Szegedi Dózsa SE
  • 1980 m. – Szegedi Dózsa FC
  • 1990 m. – Szegedi Dózsa SC
Szekszárdi Dózsa SE Vengrijos vėliava Vengrija Seksardas
  • 1950 m. – Szekszárdi Dózsa
  • 1957 m. – Szekszárdi SC
  • 1958 m. – Szekszárdi Dózsa SE
TJ Družstevník Župčany Slovakijos vėliava Slovakija Župčanai
  • 1950 m. – FC Župčany
  • 2000 m. – TJ Družstevník Župčany
TJ Slovan Zemianske Kostoľany Slovakijos vėliava Slovakija Zemianske Kostolianai
  • 1950 m. – TJ Slovan Zemianske Kostoľany

... tolesni rezultatai

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 100% (+11-0=11 wiki spaudos ženklai).
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai