1994

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search

1994 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
AD Ceutí Atlético Ispanijos vėliava Ispanija Seuti
  • 1994 m. – AD Ceutí Atlético
AS Īraklī́s Sofádōn Graikijos vėliava Graikija Sofadės
  • 1994 m. – AS Īraklī́s Sofádōn
Akadīmía Podósfairou Véroias Graikijos vėliava Graikija Verija
  • 1994 m. – Akadīmía Podósfairou Véroias
Askolan Urheilijat Suomijos vėliava Suomija Askola
  • 1994 m. – Askolan Urheilijat
AÉK Lárnaka Kipro vėliava Kipras Larnaka
  • 1994 m. – AÉK Lárnaka
AÓ Kappadokṓn Graikijos vėliava Graikija Aleksandrupolė
  • 1994 m. – AÓ Kappadokṓn
BTS Rekord Bielsko-Biała Lenkijos vėliava Lenkija Belsko-Biala
  • 1994 m. – BTS Rekord Bielsko-Biała
Banbridge Thistle FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Banbridžas
  • 1994 m. – Banbridge Thistle FC
Bağlar BSK Turkijos vėliava Turkija Dijarbakyras
  • 1994 m. – Bağlar Belediye SK
Beaconsfield Town FC Anglijos vėliava Anglija Bikonsfildas
  • 1979 m. – Beaconsfield United FC
  • 1994 m. liepos mėn. – Beaconsfield SYCOB FC
  • 2015 m. liepos mėn. – Beaconsfield Town FC
CD Vallobín Ispanijos vėliava Ispanija Ovjedas
  • 1994 m. – CD Vallobín
CS Minerul Mehedinți Rumunijos vėliava Rumunija Valia Kopčis
  • 1994 m. – CS Minerul Mehedinți
CSF Cricova Moldavijos vėliava Moldavija Krikova
  • 1994 m. – FC Spumante
  • 2007 m. – FC Cricova
  • 2009 m. – CSF Cricova
Cadbury Athletic FC Anglijos vėliava Anglija Birmingamas
  • 1994 m. – Cadbury Athletic FC
Confey FC Airijos vėliava Airija Leikslipas
  • 1994 m. – Confey FC
Derincespor AŞ Turkijos vėliava Turkija Derindžė
  • 1994 m. – Derincespor
  • 2014 m. liepos mėn. – Derincespor AŞ
FC Breitenrain Šveicarijos vėliava Šveicarija Bernas
  • 1994 m. – FC Breitenrain
FC Eintracht Rheine Vokietijos vėliava Vokietija Reinė
  • 1994 m. – FC Eintracht Rheine
FC Keszthely Vengrijos vėliava Vengrija Kesthėjus
  • 1994 m. – FC Keszthely
  • 2008 m. – FC Keszthely-Szőnyegország
  • 2010 m. – FC Keszthely
  • 2011 m. – FC Keszthely-MILEFA
  • 2017 m. – FC Keszthely Lazzarin CAF
  • 2018 m. – FC Keszthely
FC Kilchberg-Rüschlikon Šveicarijos vėliava Šveicarija Kilchbergas, Riušlikonas
  • 1994 m. – FC Kilchberg-Rüschlikon
FC KoMu Suomijos vėliava Suomija Mustasaris
  • 1994 m. – Korsholm-Mustasaari
  • 2000 m. – FC KoMu
FC Kóngarnir Islandijos vėliava Islandija Reikjavikas
  • 1994 m. – Khumo Rovers
  • 2013 m. – FC Kóngarnir
FC La Sarraz-Éclépens Šveicarijos vėliava Šveicarija La Sara, Eklepanas
  • 1994 m. – FC La Sarraz-Éclépens
FC Morteau Montlebon Prancūzijos vėliava Prancūzija Morto, Monlebonas
  • 1994 m. – FC Val-du-Haut-Doubs
  • 2004 m. – FC Morteau Montlebon
FC Petrocub Hîncești Moldavijos vėliava Moldavija Serata-Galbenė, Hinčeštis
  • 1994 m. – FC Spicul
  • 1998 m. – Petrocub-Spicul
  • 2000 m. – Petrocub-Condor
  • 2001 m. – FC Hînçeşti
  • 2005 m. – FC Petrocub Sărata-Galbenă
  • 2013 m. liepos mėn. – Rapid-2 Petrocub Sărata-Galbenă
  • 2014 m. liepos mėn. – CS Petrocub Sărata-Galbenă
  • 2015 m. liepos mėn. – FC Petrocub Hîncești
FC Pont-à-Celles-Buzet Belgijos vėliava Belgija Pon a Selis
  • 1994 m. – FC Pont-à-Celles-Buzet
FC Roma Bălți Moldavijos vėliava Moldavija Belcis
  • 1994 m. – FC Roma Bălți
FC Tarvastu JK Tõrva ÜM Estijos vėliava Estija Tarvastu
  • 1994 m. – Tarvastu JK
  • 2000 m. – FC Tarvastu
  • 2019 m. – FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
FC Teivo Suomijos vėliava Suomija Ilejervis
  • 1994 m. – FC Teivo
FC Toompea Estijos vėliava Estija Talinas
  • 1994 m. – Riigikogu SK
  • 1998 m. – FC Toompea
FC Zimbru-2 Chișinău Moldavijos vėliava Moldavija Kišiniovas
  • 1994 m. – FC Zimbru-2 Chișinău
FK Babi Štip Makedonijos vėliava Makedonija Štipas
  • 1994 m. – FK Babi Štip
FK Beloozërsk Baltarusijos vėliava Baltarusija Belaaziorskas
  • 1994 m. – FK Beloozërsk
  • 1997 m. – FK Belènergostroj
  • 2000 m. – FK Beloozërsk
FK Drita Makedonijos vėliava Makedonija Bogovinė
  • 1994 m. – FK Bogovinje
  • 2000 m. – FK Drita
FK Energìâ Ûžnoukraïnsʹk Ukrainos vėliava Ukraina Južnoukrajinskas
  • 1994 m. – Olimpiâ FK AES
  • 2005 m. – FK Energìâ Ûžnoukraïnsʹk
FK Kolos Začepilìvka Ukrainos vėliava Ukraina Začepylivka
  • 1994 m. – FK Kolos Začepilìvka
FK Krásnohorské Podhradie Slovakijos vėliava Slovakija Krasnohorske Podhradė
  • 1994 m. – FK Krásnohorské Podhradie
FK Mir Gornostaïvka Ukrainos vėliava Ukraina Hornostajivka
  • 1994 m. – FK Mir Gornostaïvka
FK Monarhs Latvijos vėliava Latvija Ryga
  • 1994 m. – RFS Flaminko Riga
  • 2012 m. – Flaminko-Monarhs Riga
  • 2013 m. – Monarhs-Flaminko Riga
  • 2015 m. – Monarhs Riga
FK Osipoviči Baltarusijos vėliava Baltarusija Asipovičai
  • 1994 m. – KRZ Osipoviči
  • 1996 m. – FK Svisloč-Krovlâ Osipoviči
  • 2001 m. – FK Svisloč Osipoviči
  • 2002 m. – FK Osipoviči
FK Sloga 94 Bijeljina Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Bijelina
  • 1994 m. – FK Sloga 94 Bijeljina
FK Srpsko Sarajevo Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Sarajevas
  • 1995 m. – FK Sarajevo Pale
  • 1998 m. liepos mėn. – FK Srpsko Sarajevo
FK Staiceles bebri Latvijos vėliava Latvija Staicelė
  • 1994 m. – FK Staiceles bebri
FK Vitâzʹ Krymsk Rusijos vėliava Rusija Krymskas
  • 1980 m. – Urožaj Krymsk
  • 1994 m. – Zarâ Krymsk
  • 1996 m. – Vitâzʹ Krymsk
  • 2005 m. – Zarâ Krymsk
  • 2013 m. – FK Vitâzʹ Krymsk
FK Young Boys Korça Albanijos vėliava Albanija Korčė
  • 1994 m. – FK Young Boys Korça
FK Älmeboda-Linneryd Švedijos vėliava Švedija Lineriudas
  • 1994 m. – FK Älmeboda-Linneryd
FSK Sandoris Lietuvos vėliava Lietuva Vilnius
  • 1994 m. – FSK Sandoris
GKS Kowale Lenkijos vėliava Lenkija Gdanskas
  • 1994 m. – GKS Kowale
GS Īlioúpolīs Thessaloníkīs Graikijos vėliava Graikija Staurupolė (Salonikai)
  • 1994 m. – AÉ Īlioúpolīs
  • 2000 m. – GS Īlioúpolīs Thessaloníkīs
Gázszer FC Vengrijos vėliava Vengrija Gardonis
  • 1994 m. – Gázszer FC
HNK Drinovci Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Drinovciai
  • 1994 m. – NK Boljava
  • 2003 m. – HNK Drinovci
Hapoel Segev Shalom FC Izraelio vėliava Izraelis Segev Šalomas
  • 1994 m. – Hapoel Masos-Segev Shalom FC
  • 2018 m. – Hapoel Segev Shalom FC
II. kerület Utánpótlás FC Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1994 m. – II. kerület Utánpótlás FC
Inter ASC Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1994 m. – Inter 94 FC
  • 2010 m. – Inter ASC
JK Jalgpallihaigla Estijos vėliava Estija Talinas
  • 1994 m. – FC Flora Fännklubi
  • 2000 m. – JK Vana Villem
  • 2001 m. – 1188 Infoabi
  • 2004 m. – JK Jalgpallihaigla
Kauhavan Kanuunat Suomijos vėliava Suomija Kauhava
  • 1994 m. – Kauhavan Kanuunat
Kokemäen Pallo Suomijos vėliava Suomija Kokemekis
  • 1994 m. – Kokemäen Pallo
Komáromi FC 1994 Vengrijos vėliava Vengrija Komaromas
  • 1994 m. – Komáromi FC
Krila Krajine Banja Luka Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Bania Luka
  • 1996 m. – FK Krila Krajine Banja Luka
Manisa FK Turkijos vėliava Turkija Manisa
MŠK Fomat Martin Slovakijos vėliava Slovakija Martinas (Slovakija)
  • 1994 m. – MŠK Fomat Martin
NK Bužan Prisoje Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Prisojė
  • 1994 m. – NK Bužan Prisoje
NK Mladost Polje-Cazin Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Polė-Cazinas
  • 1994 m. – NK Mladost Polje-Cazin
NK Rakitno Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Rakitnas
  • 1994 m. – NK Rakitno
NK Usora Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Žabliakas (Bosnija ir Hercegovina), Žepčė
  • 1994 m. – FK Usora Žepče
  • 1997 m. – NK Usora Žabljak
NKS Astra Ustronie Morskie Lenkijos vėliava Lenkija Pajūrio Ustronis
  • 1994 m. – NKS Astra Ustronie Morskie
Nykøbing FC Danijos vėliava Danija Niukiobingas
  • 1994 m. – Nykøbing Falster Alliancen
  • 2006 m. sausio 1 d. – Lolland-Falster Alliancen
  • 2013 m. birželio mėn. – Nykøbing FC
Otzma FC Holon Izraelio vėliava Izraelis Cholonas
  • 1994 m. – Otzma FC Holon
Policijas FK Latvijos vėliava Latvija Ryga
  • 1994 m. – Policijas FK Rīga
  • 2000 m. – PFK-Daugava Rīga
Prendergast Villa AFC Velso vėliava Velsas Haverfordvestas
  • 1994 m. – Prendergast Villa AFC
RKB Arma Latvijos vėliava Latvija Ryga
  • 1994 m. – Rīga-LSPA
  • 1995 m. – AVV-LSPA Rīga
  • 1996 m. – AVV Rīga
  • 1997 m. – Ranto-AVV Rīga
  • 1998 m. – Ranto-Miks Rīga
  • 2000 m. – FK RKB-Arma
RUOR Minsk Baltarusijos vėliava Baltarusija Minskas, Mozyrius
  • 1994 m. – MPKC-2 Mozyr
  • 1995 m. – MPKC-2 Minsk
  • 1996 m. – MPKC-96 Minsk
  • 1997 m. – RUOR Minsk
Riverstown FC Airijos vėliava Airija Korkas
  • 1994 m. – Riverstown FC
SD Eibar B Ispanijos vėliava Ispanija Eibaras
  • 1994 m. – SD Eibar II
SD Grixoa Ispanijos vėliava Ispanija Santa Marija de Grišoa
  • 1994 m. – SD Grixoa
SK Tapa Estijos vėliava Estija Tapa
  • 1990 m. – Tapa Lokomotiiv
  • 1994 m. – Tapa SK Fortuna
  • 1997 m. liepos mėn. – SK Tapa
  • 2005 m. – Virumaa JK
  • 2007 m. – Virumaa JK Tapa
  • 2009 m. – SK Tapa
Sporting Kristina Suomijos vėliava Suomija Kristinestadas
  • 1994 m. – Sporting Kristina
Tatabányai Alapítvány SK Vengrijos vėliava Vengrija Tatabania, Šarišapas
  • 1994 m. – Tatabányai Alapítvány SK
  • 2011 m. – Sárisáp-Tatabányai Alapítvány SK
  • 2016 m. – Tatabányai Alapítvány SK
Tervarit Oulu Suomijos vėliava Suomija Oulu
  • 1994 m. – Tervarit Oulu
UKS Znicz Suraż Lenkijos vėliava Lenkija Suražas
  • 1994 m. – UKS Znicz Suraż
Universidad de Las Palmas CF Ispanijos vėliava Ispanija Gran Kanarijos Las Palmas
  • 1994 m. – Universidad de Las Palmas CF
Ural-2 Ekaterinburg Rusijos vėliava Rusija Jekaterinburgas
  • 2000 m. – Ural-D Ekaterinburg
  • 2013 m. – Smena Ekaterinburg
  • 2017 m. liepos mėn. – Ural-2 Ekaterinburg
Venture Community FC Velso vėliava Velsas Reksamas
  • 1994 m. – Venture Community FC
Verton FC Prancūzijos vėliava Prancūzija Vertonas
  • 1994 m. – Verton FC
Whitehaven Amateur FC Anglijos vėliava Anglija Vaitheivenas
  • 1900 m. – Marchon AFC
  • 1994 m. – Whitehaven Amateur FC
Yeni Şırnak SK Turkijos vėliava Turkija Širnakas
  • 1994 m. – Yeni Şırnak SK
ÉnAD Pólīs Chrysochoús Kipro vėliava Kipras Polis (Kipras)
  • 1994 m. – ÉnAD Pólīs Chrysochoús
ÓFĪ 94 Graikijos vėliava Graikija Heraklionas
  • 1994 m. – ÓFĪ 94
Şanlıurfa Büyükşehir BSK Turkijos vėliava Turkija Šanliurfa
  • 1994 m. – Şanlıurfa BSK
  • 2018 m. – Şanlıurfa Büyükşehir BSK
ŠK SFM Senec Slovakijos vėliava Slovakija Senecas
  • 1994 m. – ŠK SFM Senec
  • 2014 m. – ŠK Senec

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 100% (+11-0=11 wiki spaudos ženklai).