1954

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search

1954 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1954 Kelkit BSK Turkijos vėliava Turkija Kelkitas
  • 1954 m. – Kelkit Belediye Hürriyet SK
  • 2019 m. liepos mėn. – 1954 Kelkit BSK
ACD Guidonia Montecelio Italijos vėliava Italija Gvidonija Montečelijus
  • 1954 m. – ACD Guidonia Montecelio
AFC Metalul Buzău Rumunijos vėliava Rumunija Buzeu
  • 1954 m. – AS Metalul Buzău
  • 1996 m. – Metalcord Buzău
  • 2007 m. – AS Metalul Buzău
  • 2013 m. – AFC Metalul Buzău
AL Saint-Maurice-lʹExil Prancūzijos vėliava Prancūzija Sen Moris l'Egzilis
  • 1954 m. – Amicale Laïque Saint-Maurice-l'Exil
AMÓ Níkī Eukarpías Graikijos vėliava Graikija Eukarpija
  • 1954 m. – AMÓ Níkī Eukarpías
APOA Apsioús Kipro vėliava Kipras Apsiu
  • 1954 m. – APOA Apsioús
APS Keraunós Kolchikoú Graikijos vėliava Graikija Salonikų Kolchikas
  • 1954 m. – APS Keraunós Kolchikoú
APS Keraunós Thesprōtikoú Graikijos vėliava Graikija Tesprotikas
  • 1954 m. – APS Keraunós Thesprōtikoú
AS Frontignan AC Prancūzijos vėliava Prancūzija Frontinjanas
  • 1954 m. – AS Frontignan AC
AS Keraunós Leukópetras Graikijos vėliava Graikija Leukopetra
  • 1954 m. – AS Keraunós Leukópetras
ASDP Ribera Italijos vėliava Italija Ribera
  • 1954 m. – ASDP Ribera
ASK Horitschon-Unterpetersdorf Austrijos vėliava Austrija Horičonas, Unterpėtersdorfas
  • 1954 m. – ASK Horitschon-Unterpetersdorf
ASV Deutsch Jahrndorf Austrijos vėliava Austrija Doič Jarndorfas
  • 1954 m. – ASV Deutsch Jahrndorf
ATSV Steyr Austrijos vėliava Austrija Šteiras
  • 1954 m. – ATSV Steyr
ATUS Nötsch Austrijos vėliava Austrija Nečas
  • 1954 m. – ATUS Nötsch
Adanaspor FC Turkijos vėliava Turkija Adana
  • 1954 m. – Adanaspor FC
Adıyaman 1954 SK Turkijos vėliava Turkija Adijamanas
  • 1954 m. – Adıyaman SK
  • 1992 m. – Adıyaman GAP Spor
  • 2015 m. liepos mėn. – Adıyaman 1954 SK
Apóllōn Lemesós Kipro vėliava Kipras Limasolis
  • 1954 m. – Apóllōn Lemesós
Asarums IF Švedijos vėliava Švedija Asarumas
  • 1954 m. – Asarums IF
Astéras Rizomýlou Graikijos vėliava Graikija Rizomilas
  • 1954 m. – Astéras Rizomýlou
BSV Schwarz-Weiß Rehden Vokietijos vėliava Vokietija Rėdenas
  • 1954 m. – BSV Schwarz-Weiß Rehden
Bakırköy Yüce SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1954 m. – Bakırköy Yüce SK
Beyoğlu Yeniçarşı SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1954 m. – Beyoğlu Yeniçarşı SK
Bornova Yeşilova SK Turkijos vėliava Turkija Izmyras
  • 1954 m. – Yeşilova SK
  • 2014 m. – Çiftay Yeşilova GSK
  • 2017 m. – Bornova Yeşilova SK
Brentwood Town FC Anglijos vėliava Anglija Brentvudas
  • 1885 m. – Brentwood FC
  • 1950 m. – Brentwood & Warley FC
  • 1965 m. liepos mėn. – Brentwood Town
  • 1970 m. liepos mėn. – Brentwood Athletic
  • 1974 m. liepos mėn. – Brentwood FC
  • 2004 m. liepos mėn. – Brentwood Town FC
CD Guadalcacín Ispanijos vėliava Ispanija Gvadalkasinas
  • 1954 m. – CD Guadalcacín
CD Huracán Z Ispanijos vėliava Ispanija Trobacho del Kaminas
  • 1954 m. – CD Huracán Z
CD Orientación Marítima Ispanijos vėliava Ispanija Aresifė
  • 1954 m. – CD Orientación Marítima
CD Tháder Ispanijos vėliava Ispanija Rochalesas
  • 1900 m. – River C. Thader Rojales
  • 1954 m. – CE Thader Rojales
  • 1972 m. – CD Tháder Rojales
CD Torrijos Ispanijos vėliava Ispanija Torichosas
  • 1954 m. – CD Torrijos
CF Sóller Ispanijos vėliava Ispanija Soljeras
  • 1954 m. – CF Sóller
CS Crișul Chișineu-Criș Rumunijos vėliava Rumunija Kišineu Krišas
  • 1954 m. – CS Crișul Chișineu-Criș
CSM Roman Rumunijos vėliava Rumunija Romanas
  • 1954 m. – FC Laminorul Roman
  • 2009 m. liepos mėn. – SCM Petrotub Roman
  • 2016 m. liepos mėn. – CSM Roman
Chasetown FC Anglijos vėliava Anglija Berntvudas
  • 1954 m. – Chase Terrace Old Scholars Youth Club
  • 1972 m. – Chasetown FC
Cwm Welfare AFC Velso vėliava Velsas Kumas
  • 1954 m. – Cwm Welfare AFC
Doxa Katōkopia Kipro vėliava Kipras Katokopija
  • 1954 m. – Doxa Katōkopia
Ermī́s Mándras APE Graikijos vėliava Graikija Mandra
  • 1954 m. – Ermī́s Mándras APE
Euran Pallo Suomijos vėliava Suomija Eura
  • 1954 m. – Euran Pallo
FC Foresta Fălticeni Rumunijos vėliava Rumunija Sučava, Feltičenis
  • 1954 m. – Avântul Fălticeni
  • 1956 m. – Recolta Fălticeni
  • 1957 m. – Energia Fălticeni
  • 1957 m. liepos mėn. – Foresta Fălticeni
  • 1982 m. – Chimia Fălticeni
  • 1988 m. – Foresta Fălticeni
  • 1997 m. – NC Foresta Suceava
  • 2002 m. – FC Foresta Fălticeni
FC Hansa Rostock Vokietijos vėliava Vokietija Rostokas
FC Illhaeusern Prancūzijos vėliava Prancūzija Ilhoizernas
  • 1954 m. – FC Illhaeusern
FC Mariekerke Belgijos vėliava Belgija Mariekerkė
  • 1954 m. – FC Mariekerke
FC Ungheni Moldavijos vėliava Moldavija Ungenis
  • 1954 m. – Locomotiva Ungenʹ
  • 1992 m. – Attila Ungheni
  • 2000 m. – FCM Ungheni
  • 2003 m. liepos mėn. – FC Spartac Ungheni
  • 2004 m. – FC Moldova-03
  • 2007 m. – FCM Ungheni
  • 2008 m. liepos mėn. – FC Olimp Ungheni
  • 2011 m. – CS Moldova-03 Ungheni
  • 2012 m. liepos mėn. – ABUS Ungheni
  • 2013 m. liepos mėn. – CF Ungheni
  • 2017 m. – FC Ungheni
FC Unirea Valahorum Urziceni Rumunijos vėliava Rumunija Urzičenis
  • 1954 m. – Ialomița Urziceni
  • 1980 m. – Unirea Urziceni
  • 2003 m. – FC Unirea Valahorum Urziceni
  • 2015 m. liepos mėn. – FC Unirea 2015 Urziceni
FC Yellow Boys Weiler-la-Tour Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Veler la Turas
  • 1954 m. – FC Yellow Boys Weiler-la-Tour
FCM Dinamo Onești Rumunijos vėliava Rumunija Oneštis
FCM Onești Rumunijos vėliava Rumunija Oneštis
  • 1954 m. – Energia Onești
  • 1965 m. – Energia Gheorghe Gheorghiu-Dej
  • 1994 m. – FC Onești
  • 2006 m. – FCM Onești
FK Baltika Kaliningrad Rusijos vėliava Karaliaučius Karaliaučius
  • 1954 m. – Piŝevik Kaliningrad
  • 1958 m. – Baltika Kaliningrad
  • 1990 m. – FK Baltika Kaliningrad
FK Bratstvo Kozinci Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Kozincai
  • 1954 m. – FK Bratstvo Kozinci
FK FŠM Moskva Rusijos vėliava Rusija Maskva
  • 1954 m. – FŠM Moskva
  • 1985 m. – SK FŠM Moskva
  • 1987 m. – SK ÈŠVSM Moskva
  • 1990 m. – Zvezda Moskva
  • 1992 m. – TRASKO Moskva
  • 1999 m. – FŠM Torpedo Moskva
  • 2009 m. – SDÛSŠOR Ûnostʹ Moskvy FŠM
  • 2013 m. – FK FŠM
Ltukar.png FK Kareda Lietuvos vėliava Lietuva Šiauliai, Kaunas
  • 1954 m. – Statybos trestas Šiauliai
  • 1957 m. – Statybininkas Šiauliai
  • 1990 m. – Sakalas Šiauliai
  • 1994 m. sausio mėn. – Šiauliai-Sakalas
  • 1995 m. liepos mėn. – Kareda-Sakalas Šiauliai
  • 1996 m. birželio mėn. – FK Kareda
Ltusmk.jpg FK Kėdainių SM Lietuvos vėliava Lietuva Kėdainiai
  • 1954 m. – FK Kėdainių SM
FK Lokomotiva Skopje Makedonijos vėliava Makedonija Skopjė
  • 1954 m. – FK Lokomotiva Skopje
  • 2015 m. – FK Lokomotiva-Bentoeksport
  • 2018 m. – FK Lokomotiva Skopje
FK Napredok Krušeani Makedonijos vėliava Makedonija Krušeanis
  • 1954 m. – FK Napredok Krušeani
FK Radnik Ušće Serbijos vėliava Serbija Uščė
  • 1954 m. – FK Radnik Ušće
FK Radnički Rudovci Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1954 m. – FK Radnički Rudovci
FK Ravda 1954 Bulgarijos vėliava Bulgarija Ravda
  • 1954 m. – FK Ravda
  • 2009 m. – FK Ravda 1954
FK Slovan Kendice Slovakijos vėliava Slovakija Kendicė
  • 1954 m. – FK Slovan Kendice
FK Start Čuguïv Ukrainos vėliava Ukraina Čuhujivas
  • 1954 m. – FK Start Čuguïv
FK Terchová Slovakijos vėliava Slovakija Terchova
  • 1954 m. – FK Terchová
FS Makedonikós Siátistas Graikijos vėliava Graikija Siatista
  • 1954 m. – FS Makedonikós Siátistas
Finn Harps FC Airijos vėliava Airija Balibofis
  • 1954 m. – Finn Harps FC
Finn Harps FC Reserves Airijos vėliava Airija Balibofis
  • 1954 m. – Finn Harps FC Reserves
Fortuna Sittard Nyderlandų vėliava Nyderlandai Sitardas, Gelenas
Füzesabonyi SC Vengrijos vėliava Vengrija Fiuzešabonis
  • 1954 m. – Füzesabonyi SC
GSC Liebenfels Austrijos vėliava Austrija Lybenfelsas
  • 1954 m. – GSC Liebenfels
GSD Lascaris Italijos vėliava Italija Pjaneca
  • 1954 m. – GSD Lascaris
Gug BK Danijos vėliava Danija Olborgas
Gyulafirátót SE Vengrijos vėliava Vengrija Vesprėmas
  • 1954 m. – Gyulafirátót SE
Hapoel Azor FC Izraelio vėliava Izraelis Azoras
  • 1954 m. – Hapoel Azor FC
Himik Arsenal Rusijos vėliava Rusija Novomoskovskas
  • 1954 m. – Šahtër Mosbass Stalinogorsk
  • 1958 m. – Trud Stalinogorsk
  • 1959 m. – Šahtër Stalinogorsk
  • 1961 m. – SK Himik Stalinogorsk
  • 1961 m. liepos mėn. – Himik Novomoskovsk
  • 1993 m. – Don Novomoskovsk
  • 2010 m. – FK Himik Novomoskovsk
  • 2019 m. liepos mėn. – Himik Arsenal
Ironi Nesher FC Izraelio vėliava Izraelis Nešeras
  • 1954 m. – Hapoel Tel Hanan
  • 2009 m. – Ironi Nesher FC
KS Chojnowianka Lenkijos vėliava Lenkija Choinuvas
  • 1954 m. – KS Chojnowianka
KVV Duffel Belgijos vėliava Belgija Diufelis
KVZ Glabbeek Belgijos vėliava Belgija Glabekas
  • 1954 m. – Vliegende Zwaluwen Glabbeek-Zuurbemde
  • 2000 m. – KVZ Glabbeek
Kayseri Yol SK Turkijos vėliava Turkija Kaiseris
  • 1954 m. – Kayseri Yol SK
Keimolan Kaiku Suomijos vėliava Suomija Vanta
  • 1954 m. – Keimolan Kaiku
Kemalpaşa SK Turkijos vėliava Turkija Kemalpaša
  • 1954 m. – Kemalpaşa SK
Kisdorog FC Vengrijos vėliava Vengrija Kišdorogas
  • 1954 m. – Kisdorog FC
LKS Wiślanka Lenkijos vėliava Lenkija Grabis
  • 1954 m. – LKS Wiślanka
LUKS Partyzant Targowiska Lenkijos vėliava Lenkija Targoviska
  • 1954 m. – LUKS Partyzant Targowiska
LZS Unia Krzywda Lenkijos vėliava Lenkija Kžyvda
  • 1954 m. – LZS Unia Krzywda
Longlevens AFC Anglijos vėliava Anglija Glosteris
  • 1954 m. – Longlevens AFC
MKS Kujawiak Kowal Lenkijos vėliava Lenkija Kovalis
  • 1954 m. – MKS Kujawiak Kowal
Mezőtúri Honvéd SE Vengrijos vėliava Vengrija Mezėtūras
  • 1954 m. – Mezőtúri Tiszti Ház SK
  • 1956 m. – Mezőtúri Honvéd SK
  • 1967 m. – Honvéd Szabó Lajos SE
  • 1988 m. – Mezőtúri Honvéd SE
Mut İdmanyurdu BSK Turkijos vėliava Turkija Mutas
  • 1954 m. – Mut İdmanyurdu Belediye Spor
NK Azot Vitkovići Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Vitkovičiai
  • 1954 m. – NK Azot Vitkovići
NK Dornava Vrtnarstvo Kovačec Slovėnijos vėliava Slovėnija Dornava
  • 1954 m. – ŠD Dornava
  • 2000 m. – NK Dornava Vrtnarstvo Kovačec
NK Mladost Vidovice Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Vidovicė
  • 1954 m. – NK Mladost Vidovice
NK Omladinac Gornja Vrba Kroatijos vėliava Kroatija Gornia Vrba
  • 1954 m. – NK Omladinac Gornja Vrba
Nairi SC Armėnijos vėliava Armėnija Jerevanas
  • 1954 m. – Nairi Erevan
  • 1992 m. – FA Nairi Erewan
  • 1993 m. – FA Nairit Erewan
  • 2000 m. – Nairi SC
Nørager BK Danijos vėliava Danija Niorageris
  • 1954 m. – Nørager BK
PAS Íkaros Graikijos vėliava Graikija Agios Kirikas
  • 1954 m. – PAS Íkaros
Partizan Kosovska Mitrovica Kosovo vėliava Kosovas Kosovo Mitrovica
  • 1954 m. – Partizan Kosovska Mitrovica
RFC Warnant Belgijos vėliava Belgija Varnanas
  • 1954 m. – FC Warnant
  • 2000 m. – RFC Warnant
RUS Assesse Belgijos vėliava Belgija Asesas
  • 1954 m. – US Assesse
  • 2000 m. – RUS Assesse
Raúkos Agíou Mýrōna Graikijos vėliava Graikija Herakliono Agios Myronas
  • 1954 m. – Raúkos Agíou Mýrōna
SC DHfK Vokietijos vėliava Vokietija Leipcigas
  • 1954 m. – SC Wissenschaft DHfK Leipzig
  • 1955 m. – SC DHfK
SC DHfK Leipzig II Vokietijos vėliava Vokietija Leipcigas
  • 1954 m. – SC DHfK Leipzig II
SC Palazzolo Italijos vėliava Italija Palacolo Akreidė
  • 1954 m. – AC Palazzolo ASD
  • 2018 m. – SC Palazzolo
SC Zichen-Zussen-Bolder Belgijos vėliava Belgija Zichenas-Ziusenas-Bolderis
  • 1954 m. – SC Zichen-Zussen-Bolder
SK Brná Čekijos vėliava Čekija Brna
  • 1954 m. – SK Brná
SK Královské Nové Sady Čekijos vėliava Čekija Olomoucas
  • 1954 m. – SK Královské Nové Sady
SK Králová 1954 Čekijos vėliava Čekija Kralova
  • 1954 m. – SK Králová 1954
SKV Rot-Weiß Darmstadt Vokietijos vėliava Vokietija Darmštatas
  • 1954 m. – SKV Rot-Weiß Darmstadt
SV ASKÖ Irschen Austrijos vėliava Austrija Iršenas
  • 1954 m. – SV ASKÖ Irschen
SV Anthering Austrijos vėliava Austrija Anthėringas
  • 1954 m. – SV Anthering
SV Oberloisdorf Austrijos vėliava Austrija Oberloisdorfas
  • 1954 m. – SV Oberloisdorf
SV Raika Kuchl Austrijos vėliava Austrija Kuchlis
  • 1954 m. – SV Kuchl
  • 1990 m. – SV Raika Kuchl
SV Roda JC Nyderlandų vėliava Nyderlandai Herlenas, Kerkradė
  • 1954 m. sausio mėn. – Rapid '54 Heerlen
  • 1954 m. lapkričio mėn. – Rapid JC Herleen
  • 1962 m. birželio 27 d. – SV Roda JC
TJ Hartvíkovice Čekijos vėliava Čekija Hartvykovicė
  • 1954 m. – TJ Sokol Hartvíkovice
  • 2011 m. – TJ Hartvíkovice
TJ Oldřichov Čekijos vėliava Čekija Oldržichovas (Ūstis)
  • 1954 m. – TJ Oldřichov
TJ Písek Čekijos vėliava Čekija Pysekas
  • 1954 m. – VTJ Dukla Písek
  • 1974 m. – VTJ Písek
  • 1990 m. – TJ Písek
TJ Sokol Lom Čekijos vėliava Čekija Lomas (Čekija)
  • 1954 m. – TJ Sokol Lom
Tavşancıl SK Turkijos vėliava Turkija Tavšančylas
  • 1954 m. – Tavşancıl SK
Tividale FC Anglijos vėliava Anglija Tivideilis
  • 1954 m. – Tividale FC
Trostre Sports AFC Velso vėliava Velsas Trostras
  • 1954 m. – Trostre Sports AFC
TuS Ennepetal Vokietijos vėliava Vokietija Enepetalis
  • 1954 m. – TuS Ennepetal
Turan-T İK Azerbaidžano vėliava Azerbaidžanas Tovūzas
  • 1954 m. – Turan Tauz
  • 1992 m. – Turan PFK
  • 2013 m. liepos mėn. – Turan-T İK
Turriff United FC Škotijos vėliava Škotija Tarifas (Škotija)
  • 1954 m. – Turriff United FC
Tuzla SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1954 m. – Tuzla SK
Türk Telekom GSK Turkijos vėliava Turkija Ankara
  • 1954 m. – Telspor
  • 1960 m. – PTT Ankara
  • 2000 m. – Türk Telekom GSK
Vendée Poiré-sur-Vie Football Prancūzijos vėliava Prancūzija Le Puarė prie Vi
  • 1954 m. – Jeanne d'Arc du Poiré-sur-Vie
  • 2007 m. – Le Poiré-sur-Vie Vendée Football
  • 2010 m. – Vendée Poiré-sur-Vie Football
İnegöl SK Turkijos vėliava Turkija Inegelas
  • 1954 m. – İnegöl SK
Ķajrat Almaty ĶTŽ Kazachijos vėliava Kazachija Almata
  • 1954 m. – Lokomotiv Alma-Ata
  • 1955 m. – Urožaj Alma-Ata
  • 1956 m. – Kajrat Alma-Ata
  • 1993 m. – Ķajrat Almaty ĶTŽ
  • 1998 m. – SOPFK Ķajrat Almaty
  • 2001 m. – Ķajrat Almaty ĶTŽ
ŠD Gorišnica Slovėnijos vėliava Slovėnija Gorišnica
  • 1954 m. – ŠD Gorišnica

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 100% (+11-0=11 wiki spaudos ženklai).