1945

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search

1945 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1. FC Lok Stendal Vokietijos vėliava Vokietija Štendalis
  • 1945 m. – SG Stendal-Nord
  • 1949 m. balandžio mėn. – SG Blau-Weiß Stendal
  • 1949 m. liepos mėn. – SG Eintracht Stendal
  • 1949 m. gruodžio 18 d. – SG Hans Wendler Stendal
  • 1950 m. liepos mėn. – BSG Lokomotive Stendal
  • 1990 m. vasario 6 d. – FSV Lok Altmark Stendal
  • 2002 m. birželio 19 d. – 1. FC Lok Stendal
AC Magenta Italijos vėliava Italija Madženta
  • 1945 m. – AC Magenta
AE Prat Ispanijos vėliava Ispanija El Prat de Ljobregatas
AS Beauvais Oise Prancūzijos vėliava Prancūzija Bovė
  • 1945 m. – AS Beauvais-Marissel
  • 1986 m. – AS Beauvais
  • 1989 m. – AS Beauvais Oise
AS Gambsheim Prancūzijos vėliava Prancūzija Gamshemas
  • 1945 m. – AS Gambsheim
AS Lattoise Prancūzijos vėliava Prancūzija Latas
  • 1945 m. – AS Lattoise
AS Ostia Mare Lido Calcio Italijos vėliava Italija Lido di Ostija
  • 1945 m. – AS Ostia Mare 1945
  • 1981 m. – US Ostia Mare
  • 1983 m. – AS Ostia Mare Lido Calcio
AS Saint-Priest Prancūzijos vėliava Prancūzija Sen Priestas
  • 1945 m. – CS de Saint-Priest
  • 1953 m. – SAL Saint-Priest
  • 1973 m. – AS Saint-Priest
AS Vénus Taičio vėliava Taitis Mahina
  • 1945 m. – AS Vénus
ASC Schöppingen Vokietijos vėliava Vokietija Šėpingenas
  • 1945 m. – ASC Schöppingen
ASD Alghero 1945 Italijos vėliava Italija Algeras
  • 1945 m. – Polisportiva Alghero
  • 2010 m. liepos mėn. – ASD Alghero 1945
ASD Pontevecchio Italijos vėliava Italija Ponte Vekijas
  • 1945 m. – ASD Pontevecchio
ASD Sorrento 1945 Italijos vėliava Italija Sorentas
  • 1945 m. – Sorrento Calcio
  • 1949 m. liepos mėn. – AS Sorrento
  • 1950 m. liepos mėn. – Sant'Agnello-Penisola Sorrentina
  • 1952 m. liepos mėn. – Penisola Sorrentina
  • 1953 m. liepos mėn. – SS Flos Carmeli
  • 1958 m. liepos mėn. – SS Sorrento
  • 1969 m. liepos mėn. – AS Sorrento
  • 2006 m. liepos mėn. – Sorrento Calcio
  • 2016 m. liepos mėn. – FC Sorrento
  • 2017 m. liepos mėn. – ASD Sorrento 1945
ASKÖ Klingenbach Austrijos vėliava Austrija Klingenbachas
  • 1945 m. – ASKÖ Klingenbach
ASPTT Châlons-en-Champagne Prancūzijos vėliava Prancūzija Šampanės Šalonas
ASV Burglengenfeld Vokietijos vėliava Vokietija Burglengenfeldas
  • 1945 m. – ASV Burglengenfeld
ASV Draßburg Austrijos vėliava Austrija Drasburgas
  • 1945 m. – ASV Draßburg
ASV Steinbrunn Austrijos vėliava Austrija Šteinbrunas
  • 1945 m. – ASV Stinkenbrunn
  • 1960 m. – ASV Steinbrunn
ASV Stockerau Austrijos vėliava Austrija Štokerau
  • 1945 m. – ASV Stockerau
ATSV Nienburg Vokietijos vėliava Vokietija Nynburgas prie Vėzerio
  • 1945 m. – ATSV Nienburg
Ammanford AFC Velso vėliava Velsas Amanfordas
  • 1945 m. – Betws FC
  • 1960 m. – Ammanford Town AFC
  • 1992 m. – Ammanford AFC
Ardley United FC Anglijos vėliava Anglija Ardlis
  • 1945 m. – Ardley United FC
Arosa SC Ispanijos vėliava Ispanija Vilagarsija de Aroza
  • 1945 m. – Arosa SC
Audra Klaipėda Lietuvos vėliava Lietuva Klaipėda
  • 1945 m. – Sodyba Klaipėda
  • 1946 m. – SK Audra
  • 1947 m. – GSK Žalgiris Klaipėda
  • 1948 m. – SK Audra
  • 1952 m. – Trinyčiai Klaipėda
  • 1956 m. – Švyturys Klaipėda
  • 1958 m. – Konservų fabrikas Klaipėda
  • 1959 m. rugsėjo mėn. – Audra Klaipėda
AÉ Orchomenoú Graikijos vėliava Graikija Orchomenas
  • 1945 m. – AÉ Orchomenoú
BKS Łada Biłgoraj Lenkijos vėliava Lenkija Bilgorajus
  • 1945 m. – BKS Łada Biłgoraj
BSG Einheit Rostock Vokietijos vėliava Vokietija Rostokas
  • 1950 m. – BSG Einheit Rostock
  • 1954 m. – SG Rostock-Süd
BSG Einheit Spremberg Vokietijos vėliava Vokietija Šprembergas
  • 1945 m. – SG Spremberg-Slamen
  • 1950 m. – BSG Einheit Spremberg
BSG Motor West Karl-Marx-Stadt Vokietijos vėliava Vokietija Chemnicas
  • 1945 m. – SG Chemnitz-West
  • 1950 m. – BSG Nagema Chemnitz
  • 1951 m. – Stahl West Chemnitz
  • 1952 m. – Motor Chemnitz West
  • 1953 m. – BSG Motor West Karl-Marx-Stadt
BSG Stahl Eisleben Vokietijos vėliava Vokietija Eislėbenas
  • 1945 m. – SG Eisleben
  • 1949 m. – BSG VVB Mansfeld Eisleben
  • 1950 m. – Aktivist Eisleben
  • 1951 m. – BSG Stahl Eisleben
  • 1970 m. – BSG Mansfeldkombinat Eisleben
BSK Bujanovac Serbijos vėliava Serbija Bujanovacas
  • 1945 m. – BSK Bujanovac
Babót SE Vengrijos vėliava Vengrija Babotas
  • 1945 m. – Babót SE
Balassagyarmati MTE Vengrijos vėliava Vengrija Balašadiarmatas
  • 1945 m. – Balassagyarmati MTE
Boʹness United FC Škotijos vėliava Škotija Bonesas
  • 1945 m. – Bo'ness United FC
Bramfelder SV Vokietijos vėliava Vokietija Hamburgas
  • 1945 m. – Bramfelder SV
Bremnes IL Norvegijos vėliava Norvegija Bremnesas
  • 1945 m. – Bremnes IL
Bunkeflo IF Švedijos vėliava Švedija Malmė
  • 1945 m. – Bunkeflo IF
Békéscsabai MaDISz Vengrijos vėliava Vengrija Bekeščaba
  • 1945 m. – Békéscsabai MaDISz
CA Cirbonero Ispanijos vėliava Ispanija Sintruenigas
  • 1945 m. – CA Cirbonero
CD Colonia Moscardó Ispanijos vėliava Ispanija Madridas
  • 1945 m. – CD Colonia Moscardó
CD Numancia Soria Ispanijos vėliava Ispanija Sorija
  • 1945 m. – CD Numancia Soria
CD Sariñena Ispanijos vėliava Ispanija Sarinjena
  • 1945 m. – CD Sariñena
CD Teruel Ispanijos vėliava Ispanija Teruelis
  • 1945 m. – CD Teruel
CD Utiel Ispanijos vėliava Ispanija Utjelis
  • 1945 m. – CD Utiel
CD Vitoria Ispanijos vėliava Ispanija Vitorija-Gasteisas
  • 1945 m. – CD Vitoria
CF Balaguer Ispanijos vėliava Ispanija Balageras
  • 1945 m. – CF Balaguer
CF Monterrey Meksikos vėliava Meksika Monterėjus
  • 1945 m. – CF Monterrey
CS CFR Craiova Rumunijos vėliava Rumunija Krajova
  • 1945 m. – Locomotiva Craiova
  • 1950 m. – Feroviarul Craiova
  • 1960 m. – CFR Electroputere Craiova
  • 1965 m. – Știinta CFR Craiova
  • 1970 m. – CS CFR Craiova
CS Chaumontois Prancūzijos vėliava Prancūzija Šomonas prie Vaksano
  • 1945 m. – CS Chaumontois
CS Feytiat Prancūzijos vėliava Prancūzija Fetija
  • 1945 m. – CS Feytiat
CS Gaz Metan Mediaș Rumunijos vėliava Rumunija Mediašas
  • 1945 m. – Karres Mediaș
  • 1947 m. – CSM Mediaș
  • 1947 m. liepos mėn. – Gaz Metan Mediaș
  • 1949 m. liepos mėn. – Partizanul Mediaș
  • 1950 m. liepos mėn. – Flacăra Mediaș
  • 1956 m. – Energia Mediaș
  • 1958 m. – Gaz Metan Mediaș
  • 1960 m. – CSM Mediaș
  • 1962 m. – CS Gaz Metan Mediaș
CSM Politehnica Iași Rumunijos vėliava Rumunija Jasai
  • 1945 m. sausio mėn. – Sportul Studențesc Iași
  • 1945 m. liepos mėn. – AS Politehnica Iași
  • 1948 m. – CSU Iași
  • 1949 m. – Știința Iași
  • 1958 m. – CSMS Iași
  • 1967 m. – Politehnica Iași
  • 2001 m. – CS Poli Unirea Iași
  • 2004 m. – FC Politehnica Iași
  • 2010 m. rugpjūčio 16 d. – ACSMU Politehnica Iași
  • 2011 m. liepos mėn. – CSM Studențesc Iași
  • 2016 m. liepos 22 d. – CSM Politehnica Iași
Cullompton Rangers FC Anglijos vėliava Anglija Kalomptonas
  • 1945 m. – Cullompton Rangers FC
Dermata Cluj Rumunijos vėliava Rumunija Klužas-Napoka
  • 1945 m. – Dermata Cluj
  • 1949 m. – Flamura Roșie Cluj
  • 1956 m. – Rapid Cluj
  • 1967 m. – Dermata Cluj
ESG Halle Vokietijos vėliava Vokietija Halė
  • 1945 m. – Reichsbahn SG Halle
  • 1945 m. liepos mėn. – SG Kröllwitz
  • 1949 m. – SG Reichsbahn Halle
  • 1950 m. – BSG Lokomotive Halle-Mitte
  • 1955 m. – BSG Lokomotive Halle
  • 1990 m. – ESG Halle
Easington Sports FC Anglijos vėliava Anglija Izingtonas
  • 1945 m. – Easington Sports FC
Egri SC Vengrijos vėliava Vengrija Egeris
  • 1945 m. – Egri SE
  • 1945 m. liepos mėn. – Egri Munkás TK
  • 1946 m. – Egri Vasutas Munkás TK
  • 1947 m. – Egri Szakszervezeti TK
  • 1950 m. kovo mėn. – Egri Erdőgazdasági SzTK
  • 1951 m. – Egri Pedagógus SE
  • 1951 m. gegužės 25 d. – Egri Fáklya SK
  • 1955 m. – Egri Petőfi
  • 1955 m. liepos mėn. – Egri Bástya
  • 1957 m. balandžio mėn. – Egri SC
Evesham United FC Anglijos vėliava Anglija Ivšamas
  • 1945 m. – Evesham United FC
FC Beringen Šveicarijos vėliava Šveicarija Beringenas (Šveicarija)
  • 1945 m. – FC Beringen
FC Deutschkreutz Austrijos vėliava Austrija Doičkroicas
FC Erzgebirge Aue Vokietijos vėliava Vokietija Chemnicas, Aujė
  • 1945 m. – SG Aue
  • 1946 m. – BSG Pneumatik Aue
  • 1949 m. – BSG Zentra Wismut Aue
  • 1951 m. liepos mėn. – BSG Wismut Aue
  • 1954 m. liepos mėn. – SC Wismut Karl-Marx-Stadt
  • 1963 m. liepos mėn. – BSG Wismut Aue
  • 1990 m. vasario 14 d. – FC Wismut Aue
  • 1993 m. sausio 1 d. – FC Erzgebirge Aue
FC Hettstedt Vokietijos vėliava Vokietija Hetštetas
  • 1945 m. – SG Hettstedt-Altdorf
  • 1947 m. – SG Blau-Weiß Hettstedt-Altdorf
  • 1949 m. – BSG Stahl Hettstedt
  • 1952 m. – BSG Stahl Walzwerk Hettstedt
  • 1990 m. – Blau-Weiß Hettstedt
  • 1992 m. – FSV Walzwerk Hettstedt
  • 1994 m. – FSV Hettstedt
  • 2015 m. – FC Hettstedt
FC Lokomotiv Yerevan Armėnijos vėliava Armėnija Jerevanas
  • 1945 m. – Lokomotiv Erewan
  • 2002 m. – FC Lokomotiv Yerevan
FC Mecklenburg Schwerin Vokietijos vėliava Vokietija Šverinas
  • 1945 m. – SG Schwerin
  • 1949 m. – SG Vorwärts Schwerin
  • 1951 m. – BSG Einheit Schwerin
  • 1956 m. – Traktor Schwerin
  • 1965 m. – Motor Schwerin
  • 1988 m. – Motor Kabelwerk Schwerin
  • 1990 m. – Kabelwerk Schwerin
  • 1991 m. – Schweriner SC
  • 1992 m. – VfL Schwerin
  • 1996 m. – FC Eintracht Schwerin
  • 2009 m. – FC Mecklenburg Schwerin
FC Nový Bor Čekijos vėliava Čekija Novy Boras
  • 1945 m. – SK Bor u České Lípy
  • 1948 m. – SK Nový Bor
  • 1949 m. – Sokol Nový Bor založe
  • 1950 m. – Sokol Spoza Nový Bor
  • 1950 m. liepos mėn. – Sokol Borokrystal Nový Bor
  • 1953 m. – Jiskra Nový Bor
  • 2015 m. – FC Nový Bor
FC Samgurali Gruzijos vėliava Gruzija Cchaltubas
  • 1945 m. – Samgurali Chaltubo
  • 1983 m. – Šadrevani-83 Chaltubo
  • 1990 m. – FC Samgurali
FC Schönberg 95 Vokietijos vėliava Vokietija Šėnbergas
  • 1945 m. – SG Schönberg
  • 1950 m. – BSG Traktor Schönberg
  • 1962 m. – TSG Schönberg
  • 1995 m. liepos 1 d. – FC Schönberg 95
FC Viktoria Mariánské Lázně Čekijos vėliava Čekija Marianske Laznės
  • 1945 m. – TJ Mariánské Lázně
  • 1990 m. – FC Viktoria Mariánské Lázně
FC Wetzikon Šveicarijos vėliava Šveicarija Vecikonas
  • 1945 m. – FC Wetzikon
FC Zirc-Dudar Vengrijos vėliava Vengrija Dudaras
  • 1945 m. – Dudari SE
  • 2016 m. – FC Zirc-Dudar
FK Bačka Serbijos vėliava Serbija Bačka Palanka
  • 1945 m. – Jedinstvo Bačka Palanka
  • 1950 m. – FK Bačka
FK Botev Gʺlʺbovo Bulgarijos vėliava Bulgarija Gelebovas
  • 1945 m. – Botev Gʺlʺbovo
  • 1952 m. – Minʹor Gʺlʺbovo
  • 1957 m. – Botev Gʺlʺbovo
  • 1968 m. – Energetik Gʺlʺbovo
  • 1991 m. – FK Botev Gʺlʺbovo
FK Budućnost Popovac Serbijos vėliava Serbija Popovacas
  • 1945 m. – FK Budućnost Popovac
FK Dinamo Rīga Latvijos vėliava Latvija Ryga
  • 1941 m. – SK Dinamo Rīga
  • 2000 m. – FK Dinamo-Rīnuži
  • 2007 m. – FK Dinamo-Rīnuži LASD
  • 2015 m. – Dinamo Rīga
  • 2017 m. – FK Dinamo Rīga-Babīte
  • 2018 m. – FK Dinamo Rīga
  • 2019 m. – FK Dinamo Rīga Staiceles bebri
FK Drina Zvornik Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Zvornikas
  • 1945 m. – FK Drina Zvornik
FK Grafičar Podgorica Juodkalnijos vėliava Juodkalnija Podgorica
  • 1945 m. – FK Grafičar Podgorica
FK Hejnice Čekijos vėliava Čekija Heinicės
  • 1945 m. – Autobrzdy Hejnice
  • 2015 m. – FK Hejnice
FK Jablonec Čekijos vėliava Čekija Jablonecas prie Nisos
  • 1945 m. – ČSK Jablonec
  • 1948 m. – SK Jablonec
  • 1955 m. – Sokol Preciosa Jablonec
  • 1960 m. – TJ Jiskra Jablonec
  • 1963 m. – TJ LIAZ Jablonec
  • 1993 m. liepos mėn. – TJ Sklobižuterie Jablonec
  • 1994 m. liepos mėn. – FK Jablonec
  • 1998 m. liepos mėn. – FK Jablonec 97
  • 2008 m. – FK Baumit Jablonec
  • 2015 m. – FK Jablonec
FK Jedinstvo Vladimirci Serbijos vėliava Serbija Vladimircis
  • 1945 m. – FK Jedinstvo Vladimirci
FK Jiskra Mšeno Čekijos vėliava Čekija Jablonecas prie Nisos
  • 1945 m. – SK Mšeno
  • 1950 m. – DSO Jiskra Mšeno
  • 1970 m. – TJ Naveta Jablonec nad Nisou
  • 1990 m. – TJ Elitex Jablonec nad Nisou
  • 2006 m. – FK Jiskra Mšeno
FK Kozara Gradiška Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Bosanska Gradiška
  • 1945 m. – FK Kozara Gradiška
FK Lokomotiv Gomelʹ Baltarusijos vėliava Baltarusija Gomelis
  • 1945 m. – Lokomotiv Gomelʹ
  • 2008 m. – FK Gomelʹželdortrans
  • 2016 m. gruodžio mėn. – FK Lokomotiv Gomelʹ
Ltunev 2019.jpg FK Nevėžis Kėdainiai Lietuvos vėliava Lietuva Kėdainiai
  • 1945 m. – Žalgiris Kėdainiai
  • 1954 m. – Spartakas Kėdainiai
  • 1955 m. – Žalgiris Kėdainiai
  • 1956 m. liepos mėn. – Nemunas Kėdainiai
  • 1958 m. spalio mėn. – MMS Kėdainiai
  • 1959 m. sausio mėn. – EAG Kėdainiai
  • 1962 m. sausio mėn. – Nevėžis Kėdainiai
  • 1993 m. sausio mėn. – Chemikas Kėdainiai
  • 1996 m. balandžio mėn. – Nevėžis-Fostra Kėdainiai
  • 1997 m. sausio mėn. – Nevėžis-Lifosa Kėdainiai
  • 1999 m. sausio mėn. – FK Nevėžis Kėdainiai
FK Novi Iskʺr Bulgarijos vėliava Bulgarija Novi Iskeras
  • 1945 m. – FK Iskʺr
  • 1968 m. – Ûrij Gagarin Iskʺr
  • 1974 m. – FK Iskʺr
  • 1989 m. – Družba Novi Iskʺr
  • 1993 m. liepos mėn. – FK Novi Iskʺr
  • 1998 m. – Lokomotiv 98 Iskʺr
  • 2003 m. – Zebra 98 Iskʺr
  • 2005 m. – FK Novi Iskâr
FK Partizan 1945 Serbijos vėliava Serbija Darosava
  • 1945 m. – FK Partizan 1945
FK Pitu Guli Makedonijos vėliava Makedonija Kruševas
  • 1945 m. – FK Pitu Guli
FK Rabotnik Bitola Makedonijos vėliava Makedonija Bitola
  • 1945 m. – FK Rabotnik Bitola
FK Radnički Pirot Serbijos vėliava Serbija Pirotas
  • 1945 m. – FK Radnički Pirot
FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik Serbijos vėliava Serbija Aleksinački Rudnikas
  • 1945 m. – FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik
FK Sozopol Bulgarijos vėliava Bulgarija Sozopolis
  • 1945 m. – Septemvri Sozopol
  • 1957 m. – Vapcarov Sozopol
  • 1985 m. – Ropotamo Sozopol
  • 1985 m. – FK Sozopol
FK Spartak Subotica Serbijos vėliava Serbija Subotica
  • 1945 m. – Spartak Subotica
  • 1990 m. – FK Spartak Subotica
  • 2008 m. liepos mėn. – FK Spartak Zlatibor voda
  • 2013 m. – FK Spartak Subotica
FK Sportist General Toševo Bulgarijos vėliava Bulgarija General Toševas
  • 1945 m. – Orlov General Toševo
  • 1950 m. – Urožaj General Toševo
  • 1955 m. – Septemvri General Toševo
  • 1960 m. – Lokomotiv General Toševo
  • 1965 m. – Spartak General Toševo
  • 1970 m. – FK Sportist General Toševo
  • 2011 m. – Sportist 2011 General Toševo
FK Sremac Zemun Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1945 m. – FK Maksim Divnić
  • 1945 m. rugpjūčio mėn. – FK Sremac Zemun
FK Suvorovo Bulgarijos vėliava Bulgarija Suvorovas (Bulgarija)
  • 1945 m. – OFS Rodina Suvorovo
  • 2000 m. – FK Suvorovo
FK Teplice Čekijos vėliava Čekija Teplicė
  • 1945 m. – SK Teplice-Šanov
  • 1948 m. liepos mėn. – Sokol Teplice
  • 1949 m. sausio mėn. – ZSJ Technomat Teplice
  • 1951 m. sausio mėn. – ZSJ Vodotechna Teplice
  • 1952 m. sausio mėn. – ZSJ Ingstav Teplice
  • 1953 m. sausio mėn. – DSO Tatran Teplice
  • 1960 m. liepos mėn. – TJ Slovan Teplice
  • 1966 m. liepos mėn. – TJ Sklo Union Teplice
  • 1991 m. liepos mėn. – TFK VTJ Teplice
  • 1993 m. liepos mėn. – FK Frydrych Teplice
  • 1994 m. liepos mėn. – FK Teplice
FK Udarnik Lozovik Serbijos vėliava Serbija Lozovikas
  • 1945 m. – FK Udarnik Lozovik
FK Vlasenica Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Vlasenica
  • 1945 m. – FK Birač Vlasenica
  • 1958 m. – FK Turbina Vlasenica
  • 1968 m. – FK Boksit Vlasenica
  • 1975 m. – FK Vlasenica
FK Vučje Serbijos vėliava Serbija Vučjė
  • 1945 m. – FK Vučje
FK Zadrugar Srpski Miletić Serbijos vėliava Serbija Serbų Miletičius
  • 1945 m. – FK Zadrugar Srpski Miletić
FK Zlatibor 1945 Serbijos vėliava Serbija Čajetina
  • 1945 m. – Zlatiborac Čajetina
  • 2000 m. – FK Zlatibor 1945
FK Černomorec 2003 Bâla Bulgarijos vėliava Bulgarija Belsko-Biala
  • 1945 m. – Černomorec Bâla
  • 2003 m. – FK Černomorec 2003 Bâla
FK Šternberk Čekijos vėliava Čekija Šternberkas
  • 1945 m. – SK Šternberk
  • 1948 m. – JTO Sokol Šternberk
  • 1953 m. – DSO Spartak Šternberk
  • 1957 m. – TJ Spartak Šternberk
  • 1990 m. – TJ Šternberk
  • 2000 m. – FK Šternberk
FO Lanškroun Čekijos vėliava Čekija Lanškrounas
  • 1945 m. – TJ Lanškroun
  • 2000 m. – FO Lanškroun
FSV Einheit Ueckermünde Vokietijos vėliava Vokietija Ikermiundė
  • 1945 m. – SG Ueckermünde
  • 1949 m. – BSG Einheit Ueckermünde
  • 1990 m. – FSV Einheit Ueckermünde
FSV Rot-Weiß Breitungen Vokietijos vėliava Vokietija Breitungenas
  • 1931 m. – SpVgg Breitungen-Werra
  • 1945 m. – SG Eintracht Werra Breitungen
  • 1949 m. – BSG Einheit Breitungen
  • 1950 m. – BSG Mechanik Breitungen
  • 1951 m. – BSG Motor Breitungen
  • 1990 m. – FSV Rot-Weiß Breitungen
FSV Sosa Vokietijos vėliava Vokietija Eibenštokas, Zoza
  • 1945 m. – SG Sosa
  • 1948 m. – BSG Torpedo Sosa
  • 1951 m. – BSG Fortuna Sosa
  • 1960 m. – ISG Sosa
  • 1970 m. – SG Sosa
  • 1981 m. – BSG Empor Sosa
  • 1990 m. – SV 1899 Sosa
  • 1994 m. – FSV Sosa
FSV Treuen 1992 Vokietijos vėliava Vokietija Trojenas
  • 1945 m. – SG Treuen
  • 1950 m. – Fortschritt Treuen
  • 1990 m. – SV Rot-Weiß Treuen
  • 1992 m. – FSV Treuen 1992
Fener SK Turkijos vėliava Turkija Zonguldakas
  • 1945 m. – Fener SK
GKS Mazowsze Grójec Lenkijos vėliava Lenkija Grujecas
  • 1945 m. – GKS Mazowsze Grójec
GS Keraunós Krīnídōn Graikijos vėliava Graikija Krinidės
  • 1945 m. – GS Keraunós Krīnídōn
Glebe North FC Airijos vėliava Airija Balbriganas
  • 1945 m. – Glebe North Athletic
  • 2012 m. liepos mėn. – Glebe North FC
Grevesmühlener FC Vokietijos vėliava Vokietija Grėvesmiulenas
Gudja United FC Maltos vėliava Malta Gudža
  • 1945 m. – Gudja United FC
Győri Dózsa SE Vengrijos vėliava Vengrija Dėras
  • 1945 m. – Győri Dózsa SK
  • 1957 m. – Győri II. kerületi Dózsa SK
  • 1959 m. – Győri Dózsa SK
  • apie 1970 m. – Győri Dózsa SK
  • 1994 m. – Győri Dózsa-Horváth Gumi SE
  • 1997 m. – Győri Dózsa SE
Gödöllői Törekvés Vengrijos vėliava Vengrija Gedelė
  • 1945 m. – Gödöllői Barátság SE
  • 1947 m. – Gödöllői Törekvés
HNK Čapljina Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Čaplina
  • 1945 m. – RSD Borac Čapljina
  • 1993 m. – HNK Čapljina
Halkyn United FC Velso vėliava Velsas Holkinas
  • 1945 m. – Halkyn United FC
Heriot-Watt University FC Škotijos vėliava Škotija Edinburgas
  • 1945 m. – Heriot-Watt College FC
  • 1966 m. – Heriot-Watt University FC
Hornbæk SF Danijos vėliava Danija Randersas
  • 1945 m. – Hornbæk SF
Hucknall Town FC Anglijos vėliava Anglija Haknolas
  • 1945 m. – Hucknall Colliery Welfare
  • 1987 m. – Hucknall Town FC
Hullbridge Sports FC Anglijos vėliava Anglija Halbridžas
  • 1945 m. – Hullbridge Sports FC
Jamina SE Vengrijos vėliava Vengrija Bekeščaba
  • 1945 m. – Jamina SE
  • 1945 m. liepos mėn. – Erzsébethelyi MaDISz
  • 1946 m. – Békéscsabai Suk MaDISz
  • 1948 m. – Békéscsabai Agyagipari Építők SK
  • 1957 m. – Békéscsaba-Erzsébethely SC
  • 1957 m. liepos mėn. – Békéscsabai Agyagipar SK
  • 1974 m. – Békéscsabai Tanács Agyagipar SK
  • 1980 m. – Békéscsabai Agyagipar SK
  • 1990 m. – Békéscsabai Előre Favorit
  • 1992 m. – Békéscsabai Jamina SE
  • 2004 m. – Frühwald-Jamina SE
  • 2005 m. – Erzsébethely SE
  • 2006 m. – Frühwald-Jamina SE
  • 2011 m. – Jamina SE
KF Trepça 89 Kosovo vėliava Kosovas Kosovo Mitrovica
  • 1945 m. – Rudar Mitrovica
  • 1989 m. – KF Minatori'89
  • 2000 m. – KF Trepça'89
KFC Sporting Sint-Gillis-Waas Belgijos vėliava Belgija Sint Gilisas-Vasas
  • 1945 m. – FC Sporting Sint-Gillis-Waas
  • 2000 m. – KFC Sporting Sint-Gillis-Waas
KFC Verbroedering Lommel Belgijos vėliava Belgija Lomelis
  • 1945 m. – FC Verbroedering Lommel
  • 2000 m. – KFC Verbroedering Lommel
KS Dinamo Shkodër Albanijos vėliava Albanija Škoderis
  • 1945 m. – KS Spartaku Shkodër
  • 1952 m. gruodžio mėn. – KS Dinamo Shkodër
KS Górnik Libiąż Lenkijos vėliava Lenkija Libionžas
  • 1945 m. – Górnik Libiąż
  • 1996 m. spalio mėn. – GKS Janina Libiąż
  • 2014 m. sausio 30 d. – KS Górnik Libiąż
KS Lech Czaplinek Lenkijos vėliava Lenkija Čaplinekas
  • 1945 m. – KS Lech Czaplinek
KS Piast Człuchów Lenkijos vėliava Lenkija Čluchuvas
  • 1945 m. – KS Piast Człuchów
KS Pogoń Połczyn Zdrój Lenkijos vėliava Lenkija Polčyn Zdrujus
  • 1945 m. – KS Pogoń Połczyn Zdrój
KS Polonia Głubczyce Lenkijos vėliava Lenkija Glubčycės
  • 1945 m. – KS Polonia Głubczyce
KS Sokół Pniewy Lenkijos vėliava Lenkija Tychos, Pnevai
  • 1945 m. – KS Sokół Pniewy
  • 1992 m. – KS Sokół-Elektromis Pniewy
  • 1993 m. – TS Tygodnik Miliarder Pniewy
  • 1994 m. – KS Miliarder Pniewy
  • 1995 m. – KS Sokół Pniewy-Tychy
  • 1996 m. – KS Sokół Tychy
  • 1997 m. – KS Sokół Pniewy
KS Tęcza Kielce Lenkijos vėliava Lenkija Kelcai
  • 1945 m. – KS Tęcza Kielce
KS Warka Lenkijos vėliava Lenkija Varka
  • 1945 m. – KS Warka
KS Warta Sieradz Lenkijos vėliava Lenkija Seradzas
  • 1945 m. – KS Warta Sieradz
KSK Lombeek-Ternat Belgijos vėliava Belgija Ternatas
  • 1945 m. – Sparta Ternat
  • 1950 m. – VC Sporting Ternat
  • 2000 m. gegužės 1 d. – KFC Sporting Ternat
  • 2006 m. liepos mėn. – KSK Lombeek-Ternat
KSV Temse Belgijos vėliava Belgija Temsė
KVV Dosko Baarle-Hertog Belgijos vėliava Belgija Barlė-Hertogas
  • 1945 m. – VV DOSKO Baarle-Hertog
  • 2000 m. – KVV Dosko Baarle-Hertog
Kaposvári Barátság SE Vengrijos vėliava Vengrija Kapošvaras
  • 1945 m. – Kaposvári Barátság SE
Kaposvári Vasutas SE Vengrijos vėliava Vengrija Kapošvaras
  • 1945 m. – Kaposvári Vasutas TE
  • 1948 m. – Kaposvári Vasutas SE
  • 1951 m. – Kaposvári Lokomotív SK
  • 1955 m. – Kaposvári Törekvés
  • 1957 m. – Kaposvári Hunyadi Vasutas SK
  • 1970 m. – Kaposvári Vasutas SK
  • 1984 m. – Kaposvári Vasutas SE
Karancslapujtő KSE Vengrijos vėliava Vengrija Karančlapuitė
  • 1945 m. – Karancslapujtő KSE
Karcagi SE Vengrijos vėliava Vengrija Karcagas
  • 1945 m. – Karcagi Munkás TE
  • 1946 m. – Karcagi MÁV MTE
  • 1948 m. – Karcagi Szakszervezeti TE
  • 1951 m. – Karcagi Petőfi SK
  • 1952 m. – Karcagi Vörös Meteor
  • 1953 m. – Karcagi Spartacus
  • 1957 m. – Karcagi Hunyadi SK
  • 1957 m. liepos mėn. – Karcagi MEDOSZ
  • 1966 m. – Karcagi Szövetkezeti SE
  • 1980 m. – Karcagi SE
  • 1993 m. – Karcag Épkar VSE
  • 1994 m. – Karcag Épkar SE
  • 1995 m. – Karcag-Joma SE
  • 2000 m. – Karcagi SE
  • 2005 m. – Karcag-Berekfürdő SE
  • 2010 m. – Karcagi SE
Kenfig Hill AFC Velso vėliava Velsas Kenfig Hilis
  • 1945 m. – Kenfig Hill AFC
Keçiörengücü SK Turkijos vėliava Turkija Ankara
  • 1945 m. – Hacettepe SK
  • 1985 m. – Hacettepe Yeni Camuzoğluspor
  • 1987 m. – Keçiörengücü SK
Kisvárdai Munkás SE Vengrijos vėliava Vengrija Kišvarda
  • 1945 m. – Kisvárdai Munkás SE
  • 1945 m. liepos mėn. – Kisvárdai MTE
  • 1945 m. – Kisvárdai Munkás SE
Kooperatininkas Ukmergė Lietuvos vėliava Lietuva Ukmergė
  • 1945 m. – Žalgiris Ukmergė
  • 1960 m. liepos mėn. – Kooperatininkas Ukmergė
Kymin Palloilijat Suomijos vėliava Suomija Kotka
  • 1945 m. – Kymin Palloilijat
LKS Brda Przechlewo Lenkijos vėliava Lenkija Pšechlevas
  • 1945 m. – LKS Brda Przechlewo
LKS Ceramika Opoczno Lenkijos vėliava Lenkija Opočnas
  • 1945 m. – OM TUR Opoczno
  • 1948 m. – KS Budowlani Opoczno
  • 1953 m. – KS Stal Opoczno
  • 1955 m. – KS Opocznianka
  • 1961 m. – KS Szamot Opoczno
  • 1963 m. – MKS Opoczno
  • 1982 m. – MLKS Opoczno
  • 1983 m. – KS Opocznianka
  • 1993 m. rugsėjo 7 d. – KS Ceramika Opoczno
  • 2003 m. rugpjūčio mėn. – KS Stasiak Opoczno
  • 2006 m. liepos mėn. – LKS Ceramika Opoczno
LZS Dąbroczanka Pępowo Lenkijos vėliava Lenkija Pempovas
  • 1945 m. – LZS Dąbroczanka Pępowo

... tolesni rezultatai

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 100% (+11-0=11 wiki spaudos ženklai).