1910

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1910 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1. FC Bayreuth Vokietijos vėliava Vokietija Bairoitas
  • 1910 m. – 1. FC Bayreuth
  • 1944 m. – KSG Bayreuth
1. FC Guben Vokietijos vėliava Vokietija Gubenas
  • 1910 m. – MTV Guben
  • 1923 m. – 1. FC Guben
  • 1945 m. – SG Guben-Mitte
  • 1950 m. – KWU Guben
  • 1955 m. – Fortschritt Guben
  • 1961 m. – BSG Chemie Wilhelm-Pieck-Stadt Guben
  • 1990 m. – SV Chemie Guben 1990
  • 2003 m. – 1. FC Guben
1. FC Köppelsdorf Vokietijos vėliava Vokietija Kėpelsdorfas
  • 1910 m. – 1. FC Köppelsdorf
1. FC Monheim Vokietijos vėliava Vokietija Monheimas prie Reino
  • 1910 m. – 1. FC Monheim
1. FC Nordenham Vokietijos vėliava Vokietija Nordenhamas
  • 1910 m. – SC Nordenham
  • 1971 m. – SV Nordenham
  • 1994 m. – 1. FC Nordenham
1. FC Zeitz Vokietijos vėliava Vokietija Ceicas
  • 1910 m. – 1. FC SpVgg Zeitz
  • 1946 m. – SG Zeitz
  • 1948 m. – SG Rot-Weiß Zeitz
  • 1949 m. sausio mėn. – ZSG Gasolin Zeitz
  • 1949 m. liepos mėn. – ZSG Hydrierwerk Zeitz
  • 1950 m. – BSG Chemie Zeitz
  • 1994 m. – 1. FC Zeitz
AC Ajaccien Prancūzijos vėliava Prancūzija Ajačas
  • 1910 m. – AC Ajaccien
AC Ponte San Pietro Isola SSD Italijos vėliava Italija Ponte San Pjetras
  • 1910 m. – SS Vita Nota
  • 1950 m. – US Ponte San Pietro
  • 2007 m. – AC Ponte San Pietro Isola SSD
AS Gubbio Italijos vėliava Italija Gubijus
  • 1910 m. – AS Gubbio
AS Montbéliard Prancūzijos vėliava Prancūzija Monbeljaras
  • 1910 m. – AS Montbéliard
AS Nancy-Lorraine Prancūzijos vėliava Prancūzija Nansi
  • 1910 m. – US Frontière Nancy
  • 1928 m. – AS Lorraine Nancy
  • 1943 m. liepos mėn. – ÉF Nancy-Lorraine
  • 1944 m. liepos mėn. – AS Lorraine Nancy
  • 1967 m. – AS Nancy-Lorraine
ASD Città di Nocera 1910 Italijos vėliava Italija Nočera Inferiorė
  • 1910 m. – AG Nocerina
  • 1973 m. – AC Nocerina
  • 1988 m. – US Nocerina Calcio
  • 2001 m. – AG Nocerina
  • 2010 m. – ASG Nocerina
  • 2015 m. liepos mėn. – ASD Città di Nocera 1910
ASD FBC Saronno 1910 Italijos vėliava Italija Saronas
  • 1910 m. – CS Saronnese
  • 1913 m. liepos mėn. – FBC Saronno
  • 1940 m. – SC Saronno
  • 2000 m. liepos mėn. – AC Saronno Calcio
  • 2006 m. liepos mėn. – AS FBC Saronno 1910
  • 2015 m. – ASD FBC Saronno 1910
ASD Union Feltre Italijos vėliava Italija Feltrė
  • 1910 m. – US Feltreseprealpi ASD 1910
  • 2016 m. liepos mėn. – ASD Union Feltre
Aachener SC 1910 Vokietijos vėliava Vokietija Achenas
  • 1910 m. – Aachener SC 1910
Amatieris Rīga Latvijos vėliava Latvija Ryga
  • 1910 m. – SK Amateur Riga
  • 1922 m. – Amatieris Rīga
Aradi MTE Rumunijos vėliava Rumunija Aradas
  • 1910 m. – Aradi MTE
Armadale FC Škotijos vėliava Škotija Armadeilis
  • 1910 m. – Armadale FC
Asnæs BK Danijos vėliava Danija Asnesas
  • 1910 m. – Asnæs BK
Atletik Sofiâ Bulgarijos vėliava Bulgarija Sofija
  • 1910 m. – KF Matinkata Sofiâ
  • 1913 m. – Atletik Sofiâ
B1910 Rønne Danijos vėliava Danija Rionė
  • 1910 m. – B1910 Rønne
BFV Hassia Bingen Vokietijos vėliava Vokietija Bingenas prie Reino
  • 1910 m. – Binger FV
  • 1925 m. gegužės 20 d. – FVgg Hassia 1910 Bingen
  • 1946 m. – BFV Hassia Bingen
BSC Motor Rochlitz Vokietijos vėliava Vokietija Rochlicas
BV Fortuna Minden Vokietijos vėliava Vokietija Mindenas
  • 1910 m. – BV Fortuna Minden
  • 1920 m. – Fortuna-Wacker Minden
BV Germania 1910 Küllenhahn Vokietijos vėliava Vokietija
  • 1910 m. – BV Germania 1910 Küllenhahn
Besenyszögi SE Vengrijos vėliava Vengrija Besensegas
  • 1910 m. – Besenyszögi SE
Brodsworth Welfare AFC Anglijos vėliava Anglija Brodsvertas
  • 1910 m. – Brodsworth Main Colliery FC
  • 1963 m. liepos mėn. – Brodsworth Miners Welfare FC
  • 2006 m. liepos mėn. – Brodsworth Welfare AFC
Budafoki LE Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1910 m. – Budafoki IK
  • 1940 m. – MOVE Budafok IK
  • 1942 m. – Budafoki LE
Budapesti MÁVAG Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1910 m. – MÁV Gépgyári SK
  • 1931 m. – MÁVAG SK
  • 1951 m. – Vasas MÁVAG SK
  • 1956 m. – Budapesti MÁVAG
CS Chinezul Timișoara Rumunijos vėliava Rumunija Timišoara
  • 1910 m. – Temesvári Kinizsi SE
  • 1912 m. – Temesvári MÁV Kinizsi SE
  • 1920 m. – CS Chinezul Timișoara
CS Giovanni Gerbi Pisa Italijos vėliava Italija Piza
  • 1910 m. – CS Giovanni Gerbi Pisa
CSV Marathon Krefeld Vokietijos vėliava Vokietija Krėfeldas
  • 1910 m. – CSV Marathon Krefeld
Calcio Padova Italijos vėliava Italija Paduva
Crediton United AFC Anglijos vėliava Anglija Kreditonas
  • 1910 m. – Crediton United AFC
DAG Tartu Estijos vėliava Estija Tartu
  • 1910 m. – Kalev Tartu
  • 1992 m. liepos mėn. – Tartu Spordiselts ESDAG
  • 1994 m. liepos mėn. – DAG Tartu
Daring Club Echternach Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Echternachas
  • 1910 m. – CS Jeunesse Echternach
  • 1913 m. – CS Echternach
  • 1921 m. kovo 28 d. – Daring Club Echternach
  • 1940 m. – FC Wacker Echternach
  • 1944 m. – Daring Club Echternach
Debreceni MTE Vengrijos vėliava Vengrija Debrecenas
  • 1910 m. – Debreceni Munkás TE
  • 1948 m. – Debreceni DSE
  • 1949 m. – Debreceni Szabadság MTE
  • 1957 m. – Debreceni MTE
  • 1973 m. – Debreceni MTE
  • 1989 m. – Debreceni MTE
Eversley and California FC Anglijos vėliava Anglija Everslis
  • 1910 m. – Eversley FC
  • 2012 m. birželio mėn. – Eversley & California FC
FC 1910 Lößnitz Vokietijos vėliava Vokietija Lėsnicas
  • 1910 m. – FC 1910 Lößnitz
FC Barcs Vengrijos vėliava Vengrija Barčas
  • 1910 m. – Barcsi SC
  • 1930 m. – Barcsi Iparosok OK
  • 1940 m. – Barcsi LE
  • 1945 m. – Barcsi Vasutas SC
  • 1947 m. – Barcsi Vasutas SE
  • 1949 m. – Barcsi Szakmaközi SE
  • 1949 m. liepos mėn. – Barcsi SzMSE
  • 1950 m. – Barcsi SzMTE
  • 1951 m. – Barcsi Lokomotív SK
  • 1955 m. – Barcsi Törekvés SE
  • 1956 m. – Barcsi Vörös Csillag Traktor SE
  • 1957 m. – Barcsi Vasutas SC
  • 1957 m. liepos mėn. – Barcsi Vasutas Hunyadi SC
  • 1961 m. – Barcsi SC
  • 2012 m. – FC Barcs
FC Borussia Eschweiler Vokietijos vėliava Vokietija Ešveileris
  • 1910 m. – FC Borussia Eschweiler
FC Concordia 1910 Gera Vokietijos vėliava Vokietija Gėra
  • 1910 m. – FC Concordia 1910 Gera
  • 1927 m. liepos mėn. – SC Concordia Gera-Reuß
FC Concordia 1910 Hildesheim Vokietijos vėliava Vokietija Hildesheimas
  • 1910 m. – FC Concordia 1910 Hildesheim
FC Forest Belgijos vėliava Belgija Briuselis
  • 1910 m. – CS La Forestoise
  • 1935 m. liepos 21 d. – RCS La Forestoise
  • 2000 m. – FC Forest
FC Germania Dattenfeld Vokietijos vėliava Vokietija Datenfeldas
  • 1910 m. – FC Germania Dattenfeld
FC Grone 1910 Vokietijos vėliava Vokietija Getingenas, Gronė
  • 1910 m. – FC Grone
  • 1945 m. – VfL Grone
  • 1948 m. liepos mėn. – FC Grone 1910
FC Kickers Viktoria 1910 Mühlheim Vokietijos vėliava Vokietija Miulheimas prie Maino
  • 1910 m. – FC Kickers Mühlheim
  • 1913 m. – FC Kickers Viktoria 1910 Mühlheim
FC LeRK Brno Čekijos vėliava Čekija Brno, Prostejovas
  • 1910 m. – SK Sparta Královo Pole
  • 1922 m. – SK Královo Pole
  • 1948 m. – ZK Sokol GZ Královo Pole
  • 1948 m. liepos mėn. – Sokol Královo Pole
  • 1953 m. – DSO Spartak Královo Pole
  • 1954 m. – TJ Spartak Královo Pole Brno
  • 1961 m. – TJ Spartak KPS Brno
  • 1963 m. liepos mėn. – TJ KPS Brno
  • 1978 m. – TJ KS Brno
  • 1993 m. liepos mėn. – FC LeRK Brno
  • 1995 m. liepos mėn. – LeRK Prostějov
FC Lunéville Prancūzijos vėliava Prancūzija Liunevilis
FC Länggasse Šveicarijos vėliava Šveicarija Bernas
  • 1910 m. – FC Länggasse
FC Mauerwerk Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1910 m. – ASK Graphia Wien
  • 1920 m. – SC Astoria 1913 Ottakring
  • 1945 m. – SV Breitensee
  • 1982 m. – ASKÖ-Breitensee-Graphia Wien
  • 1993 m. – WAT Ottakring-Breitensee
  • 2005 m. – WAT Sport Ottakring
  • 2018 m. liepos mėn. – FC Mauerwerk
FC Minerva Lëntgen Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Lintgenas
  • 1910 m. – FC Minerva Lëntgen
FC Monthey Šveicarijos vėliava Šveicarija Montė
  • 1910 m. – FC Monthey
FC Motor Zeulenroda Vokietijos vėliava Vokietija Coilenroda
  • 1910 m. – SV Zeulenroda
  • 1950 m. – BSG Stahl Zeulenroda
  • 1953 m. – BSG Motor Zeulenroda
  • 1990 m. – FV Zeulenroda
  • 1999 m. vasario 10 d. – FC Motor Zeulenroda
  • 2010 m. – SG Zeulenroda-Triebes
  • 2014 m. – SG FC Motor Zeulenroda
FC Ostmark Wien Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1910 m. – FC Ostmark Wien
FC Silesia Lipine Lenkijos vėliava Lenkija Lipinos
  • 1910 m. – FC Silesia Lipine
FC Slavia Třebíč Čekijos vėliava Čekija Tršebyčius
  • 1910 m. – DSK Třebíč
  • 1928 m. – SK Horácka Slavia Třebíč
  • 1992 m. – FC Slavia Třebíč
FC Sparta Osterode Vokietijos vėliava Vokietija Osterodė
  • 1910 m. – FC Sparta Osterode
FC Wacker 1910 Gera Vokietijos vėliava Vokietija Gėra
  • 1910 m. – FC Wacker 1910 Gera
FK Duchcov Čekijos vėliava Čekija Duchcovas
  • 1910 m. – FK Duchcov
FK Jindřichův Hradec 1910 Čekijos vėliava Čekija Jindržichūv Hradecas
  • 1910 m. – Slovan Jindřichův Hradec
  • 2010 m. – FK Jindřichův Hradec 1910
FK Pardubice Čekijos vėliava Čekija Pardubicės
  • 1910 m. – SSD Pardubice
  • 1917 m. – Studentská IX. Pardubice
  • 1921 m. rugsėjo 4 d. – AFK Pardubice
  • 1945 m. – Sparta Pardubice
  • 1953 m. – Spartak Pardubice
  • 1956 m. – Spartak-Tesla Pardubice
  • 1960 m. sausio 1 d. – TJ Tesla Pardubice
  • 1994 m. – FC PARD Pardubice
  • 1996 m. – Tesla Pardubice
  • 2009 m. – FK Pardubice
FK Radnički Šid Serbijos vėliava Serbija Šidas
  • 1910 m. – FK Radnički Šid
FK Sloboda Novi Grad Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Bosanski Novis
  • 1910 m. – FK Sloboda Novi Grad
FK Český lev-Union Beroun Čekijos vėliava Čekija Berounas
  • 1910 m. – SK Závodí
  • 1914 m. – SK Český lev v Berouně
  • 2000 m. – KFC Beroun
  • 2006 m. – KDC Beroun
  • 2007 m. – Cesky Lev-Union Beroun
FSV Dippoldiswalde Vokietijos vėliava Vokietija Dipoldisvaldė
  • 1910 m. – FC 1910 Dippoldiswalde
  • 1945 m. – SG Dippoldiswalde
  • 1953 m. – Dynamo Dippoldiswalde
  • 1990 m. – FSV Dippoldiswalde
FV 1910 Gießen Vokietijos vėliava Vokietija Gysenas
  • 1910 m. – FV 1910 Gießen
FV 1910 Horas Vokietijos vėliava Vokietija Fulda, Horazas
  • 1910 m. – FC Britannia Horas
  • 1931 m. – FV 1910 Horas
FV 1910 Schwetzingen Vokietijos vėliava Vokietija Švecingenas
  • 1910 m. – FV 1910 Schwetzingen
Fraserburgh FC Škotijos vėliava Škotija Freizerboras
  • 1910 m. – Fraserburgh FC
Frickley Athletic FC Anglijos vėliava Anglija Saut Elmsolas
  • 1910 m. – Frickley Colliery FC
  • 1974 m. – Frickley Athletic FC
Furulunds IK Švedijos vėliava Švedija Furulundas
  • 1910 m. – Furulunds IK
Gazélec FCO Ajaccien Prancūzijos vėliava Prancūzija Ajačas
  • 1910 m. – JS Ajaccienne
  • 1933 m. – FC Ajaccio
  • 1960 m. – Gazélec FC Ajaccio
  • 1996 m. – Gazélec FCO Ajaccien
Glenavy FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Glenavis
  • 1910 m. – Glenavy FC
Gomel XI Baltarusijos vėliava Baltarusija Gomelis
  • 1910 m. – Gomel XI
Grafschafter SV 1910 Moers Vokietijos vėliava Vokietija Mėrsas
  • 1910 m. – Grafschafter SV 1910 Moers
Hakoah Cernăuți Ukrainos vėliava Ukraina Černivciai
  • 1921 m. – Hakoah Cernăuți
Heaton Stannington FC Anglijos vėliava Anglija Hai Hitonas
  • 1910 m. – Heaton Stannington FC
IFK Trelleborg Švedijos vėliava Švedija Treleborgas
  • 1910 m. – IFK Trelleborg
IL Stjørdals-Blink Norvegijos vėliava Norvegija Stjordalis
  • 1910 m. – IL Blink
  • 1956 m. – IL Stjørdals-Blink
IL Varden Fotball Norvegijos vėliava Norvegija Merokeris
  • 1910 m. – IL Varden
  • 2005 m. vasario 2 d. – IL Varden Fotball
JKS Rafineria-Czarni Jasło Lenkijos vėliava Lenkija Jaslas
  • 1910 m. – JKS Rafineria-Czarni Jasło
Jiskra Liberec Čekijos vėliava Čekija Liberecas
  • 1910 m. – Sparta Horní Ruzodol
  • 1911 m. – FK Rapid Liberec
  • 1919 m. – SK Liberec
  • 1922 m. – SK Rapid Liberec
  • 1934 m. – SK Slavia Liberec
  • 1948 m. – Sokol Rapid Liberec
  • 1950 m. – Kolora Liberec
  • 1953 m. – Jiskra Kolora Liberec
  • 1956 m. – Lokomotíva Liberec
  • 1957 m. – Jiskra Sberné suroviny Liberec
Juventus Italia FBC Italijos vėliava Italija Milanas
  • 1910 m. – Juventus Italia FBC
Jászárokszállási VSE Rosenberger Vengrijos vėliava Vengrija Jasaroksalašas
  • 1910 m. – Jászárokszállási TC
  • 1940 m. – Jászárokszállási BSE
  • 1948 m. – Jászárokszállási MTK
  • 1951 m. – Jászárokszállási Építők SK
  • 1953 m. – Jászárokszállási SK
  • 1960 m. – Jászárokszállás VSE
  • 2010 m. – Jászárokszállás VSE Rosenberger
KFC Roeselare Belgijos vėliava Belgija Ruselarė
  • 1910 m. – FC Roeselare
  • 1935 m. – KFC Roeselare
KS Jutrzenka Kraków Lenkijos vėliava Lenkija Krokuva
  • 1910 m. – KS Jutrzenka Kraków
Karihaaran Tenho Suomijos vėliava Suomija Kemis
  • 1910 m. – Karihaaran Tenho
Kirby Muxloe FC Anglijos vėliava Anglija Kerbi Makslou
  • 1910 m. – Kirby Muxloe FC
Kiskőrösi LC Vengrijos vėliava Vengrija Kiškėrešas
  • 1910 m. – Kiskőrösi FC
  • 1930 m. – Kiskőrösi Petőfi TE
  • 1940 m. – Kiskőrösi LE
  • 1945 m. – Kiskőrösi SC
  • 1947 m. – Kiskőrösi Petőfi SE
  • 1955 m. – Kiskőrösi Bástya
  • 1957 m. – Kiskőrösi Petőfi
  • 1960 m. – Kiskőrösi MEDOSZ
  • 1968 m. – Kiskőrösi Gépjavító
  • 1971 m. – Kiskőrösi Petőfi Spartacus
  • 1980 m. – Kiskőrösi Petőfi LC
  • 1993 m. – Kiskőrös-Stadler FC
  • 1994 m. – Kiskőrösi FC
  • 2003 m. – Kiskőrösi LC
Koszarawa Zywiec Lenkijos vėliava Lenkija Žyvecas
  • 1910 m. – Koszarawa Zywiec
Kuusankosken Puhti Suomijos vėliava Suomija Kouvola
  • 1910 m. – Kuusankosken Puhti
Köpings IS Švedijos vėliava Švedija Šiopingas
  • 1910 m. – Köpings IS
LKS Sparta Lwów Ukrainos vėliava Ukraina Lvovas
  • 1910 m. – LKS Sparta Lwów
Les Genêts dʹAnglet Côte Basque Prancūzijos vėliava Prancūzija Anglė
  • 1910 m. – Les Genêts d'Anglet
  • 2000 m. – Les Genêts d'Anglet Football
  • 2018 m. – Les Genêts d'Anglet Côte Basque
Les Jeunes dʹArgentré Prancūzijos vėliava Prancūzija Aržantre diu Plesi
  • 1910 m. – Les Jeunes d'Argentré
Liversedge FC Anglijos vėliava Anglija Liversedžas
  • 1910 m. – Liversedge FC
Lynge Uggeløse IF Danijos vėliava Danija Liungė, Ugeliosė
  • 1910 m. – Lynge Uggeløse IF
MKL Moskva Rusijos vėliava Rusija Maskva
  • 1910 m. – MKS Moskva
MKS Sandecja Nowy Sącz Lenkijos vėliava Lenkija Naujasis Sončas
  • 1910 m. – Nova Civitas Sandecz
  • 1920 m. – Robotniczy KS
  • 1933 m. – Kolejowy Klub Przysposobienia Wojskowego
  • 1945 m. – KS OMTUR
  • 1947 m. – KS Sądeckiego Oddziału ZZK
  • 1957 m. kovo 23 d. – Kolejowy Klub Sportowy
  • 1963 m. – Komunikacyjny Klub Sportowy
  • 1999 m. birželio 27 d. – MKS Sandecja Nowy Sącz
Munkácsi SE Ukrainos vėliava Ukraina Mukačevė
  • 1910 m. – Munkácsi SE
  • 1943 m. – Munkácsi LSE
NK SAŠK Napredak Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Sarajevas
  • 1910 m. – SAŠK Sarajevo
  • 2000 m. – NK SAŠK Napredak Sarajevo
NK Sloga Nova Gradiška Kroatijos vėliava Kroatija Nova Gradiška
  • 1910 m. – NK Sloga Nova Gradiška
Naugarder SC 1910 Lenkijos vėliava Lenkija Novogardas
  • 1910 m. – Naugarder SC 1910
Novogireevskoe SO Rusijos vėliava Rusija Maskva
  • 1910 m. – Novogireevskoe SO
OJC Rosmalen Nyderlandų vėliava Nyderlandai Rosmalenas
  • 1910 m. – VV ODI
  • 1947 m. – OJC Rosmalen
Oldland Abbotonians FC Anglijos vėliava Anglija Oldland Komonas
  • 1910 m. – Oldland Abbotonians FC
Olimpo de Bahía Blanca Argentinos vėliava Argentina Bahija Blanka
  • 1910 m. – Olimpo de Bahia Blanca
Ortaköy SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1910 m. – Ortaköy GSK
  • 1930 m. – Ortaköy SK
Orvietana Calcio Italijos vėliava Italija Orvjetas
  • 1910 m. – Orvietana Calcio
Oscherslebener SC 1990 Vokietijos vėliava Vokietija Ošerslėbenas
  • 1910 m. – Fußballfreunde Oschersleben
  • 1946 m. – SG Oschersleben
  • 1950 m. – BSG Motor Oschersleben
  • 1964 m. – BSG Motor-Vorwärts Oschersleben
  • 1990 m. – Oscherslebener SC 1990
Petrarca Padova FBC Italijos vėliava Italija Paduva
  • 1910 m. – Petrarca Padova FBC
Queenʹs University Belfast AFC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Belfastas
  • 1910 m. – Queen's University Belfast AFC
RC dʹAncenis 44 Prancūzijos vėliava Prancūzija Anseni
  • 1910 m. – RC Ancenis
  • 2000 m. – RC d'Ancenis 44
RFC Halley-Concordia Vokietijos vėliava Vokietija Berlynas
  • 1910 m. – Reinickendorfer FC 1910 Halley
  • 1925 m. – RFC Halley-Concordia
  • 1937 m. – TuRa 1891 Reinickendorf
  • 1945 m. – SG Felseneck
  • 1946 m. – SG Reinickendorf-Ost
  • 1948 m. liepos mėn. – Halley-Borussia Reinickendorf
RKS Radomiak Radom Lenkijos vėliava Lenkija Radomas
  • 1910 m. – Radomskie TS Radom
  • 1921 m. – Radomski KS Radom
  • 1945 m. – Radomiak Radom
  • 1950 m. – Związkowiec Radom
  • 1951 m. – Włókniarz Radom
  • 1956 m. – RKS Radomiak Radom
Rawmarsh Welfare FC Anglijos vėliava Anglija Romaršas
  • 1910 m. – Horse & Jockey FC
  • 1915 m. – Rawmarsh Town FC
  • 1920 m. – Rawmarsh Athletic FC
  • 1930 m. – Rawmarsh Welfare FC
  • 1990 m. – Ramwarsh Star FC
  • 1992 m. liepos mėn. – Ramwarsh & Ryecroft WMS
Rhenania Alsdorf Vokietijos vėliava Vokietija Alsdorfas
  • 1910 m. – Rhenania Alsdorf
SB Chiemgau Traunstein Vokietijos vėliava Vokietija Traunšteinas
  • 1910 m. – SB Chiemgau Traunstein
SC 1910 Halberstadt Vokietijos vėliava Vokietija Halberštatas
  • 1910 m. – SC 1910 Halberstadt
SC 1910 Käfertal Vokietijos vėliava Vokietija Manheimas
  • 1910 m. – SC 1910 Käfertal
SC 1910 Trebnitz Lenkijos vėliava Lenkija Tšebnica
  • 1910 m. – SC 1910 Trebnitz
SC Apolda Vokietijos vėliava Vokietija Apolda
  • 1910 m. – SC Apolda
  • 1946 m. – SG Apolda
  • 1948 m. – SG Olympia Apolda
  • 1949 m. – BSG Metall Apolda
  • 1952 m. liepos mėn. – BSG Empor Apolda
  • 1954 m. – BSG Chemie Apolda
  • 1958 m. – BSG Apolda
  • 1962 m. – BSG Fortschritt
  • 1966 m. – TSG Apolda
  • 1976 m. – BSG Obertrikotagen Apolda
  • 1990 m. – SC Apolda
SC Bajuwaren München 1910 Vokietijos vėliava Vokietija Miunchenas
  • 1910 m. – SC Bajuwaren München 1910
SC Borsigwalde Vokietijos vėliava Vokietija Berlynas
  • 1910 m. – Borsigwalder FC Minerva
  • 1920 m. – SC Minerva
  • 1934 m. – SpVgg Borsigwalde
  • 1945 m. – SG Borsigwalde
  • 1947 m. – Borsigwalder SV Minerva
  • 1980 m. – SC Borsigwalde 1910
SC Concordia 1910 Stralsund Vokietijos vėliava Vokietija Štralzundas
  • 1910 m. – SC Concordia 1910 Stralsund
SC Corona Neupetershain Vokietijos vėliava Vokietija Noipėtershainas
  • 1910 m. – SC Corona Neupetershain
SC International Wien Austrijos vėliava Austrija Viena
SC Vorwärts 1910 Breslau Lenkijos vėliava Lenkija Vroclavas
  • 1910 m. – SC Vorwärts 1910 Breslau
SC Wilstorf Vokietijos vėliava Vokietija Harburgas, Hamburgas
  • 1910 m. – SC Wilstorf 1910
  • 1930 m. – SV Wacker Harburg-Wilstorf
  • 1942 m. – KSG Wacker-Roland
SD Huesca Ispanijos vėliava Ispanija Hueska
  • 1910 m. – Huesca CF
  • 1929 m. – CD Huesca
  • 1940 m. – UD Huesca
  • 1960 m. – SD Huesca
SG Heidelberg-Kirchheim Vokietijos vėliava Vokietija Heidelbergas
  • 1910 m. – Kirchheimer FG
  • 1945 m. lapkričio mėn. – SG Kirchheim
  • 1986 m. – SG Heidelberg-Kirchheim
SG Hessen Hersfeld Vokietijos vėliava Vokietija Bad Hersfeldas
  • 1910 m. – SG Hessen Hersfeld
  • 1938 m. liepos mėn. – Reichsbahn SG Hessen Hersfeld
  • 1944 m. liepos mėn. – KSG Hersfeld
  • 1945 m. liepos mėn. – SG Hessen Hersfeld
SG Marienau Prancūzijos vėliava Prancūzija Forbachas
  • 1910 m. – Stade Gymnastique Marienau
SK 1910 Kristiania Norvegijos vėliava Norvegija Oslas
  • 1910 m. – SK 1910 Kristiania
SK Meteor Kladno Čekijos vėliava Čekija Kladnas
  • 1910 m. – SK Meteor Kladno
SK Smíchov Plzeň Čekijos vėliava Čekija Pilzenas
  • 1910 m. – SK Smíchov
  • 1948 m. – Sokol Plzeň
  • 1950 m. – DSO Sokol Smíchov Plzeň
  • 1953 m. – DSO Dynamo ČSAD Plzeň
  • 1960 m. – TJ Dynamo ČSAD Plzeň
  • 1962 m. – TJ ČSAD Plzeň
  • 1994 m. – 1. FC Plzeň
  • 2002 m. – SK Smíchov Plzeň
SK Sparta Krč Čekijos vėliava Čekija Praha
  • 1910 m. – RH Krč
  • 1919 m. – Sparta Krč
  • 1923 m. – RH Praha XIV
  • 1927 m. – AFK Sparta Praha XIV
  • 1928 m. – AFK Sparta Krč
  • 1945 m. – Sokol Krč
  • 1953 m. – TJ Montáže Krč
  • 1957 m. – TJ Jiskra Montáže Praha
  • 1961 m. – TJ Montáže Praha
  • 1992 m. – FC Sparta BB Krč
  • 1995 m. – SK Sparta Krč
SK Viktoria Nusle Čekijos vėliava Čekija Praha
  • 1910 m. – SK Viktoria Nusle
SK Viktoria Vinohrady Čekijos vėliava Čekija Praha
  • 1910 m. – SK Viktoria Vinohrady
SV 1910 Breinig Vokietijos vėliava Vokietija Štolbergas (Reinlandas)
  • 1910 m. – FC Victoria Breinig
  • 1919 m. – SV 1910 Breinig
SV 1910 Kahla Vokietijos vėliava Vokietija Kala
  • 1910 m. – SV Kahla
  • 1945 m. – SG Rot-Weiß Kahla
  • 1948 m. – BSG Keramik Kahla
  • 1950 m. – Chemie Kahla
  • 1990 m. – SV 1910 Kahla
SV 1910 Kolberg Lenkijos vėliava Lenkija Kolobžegas
  • 1910 m. – SV 1910 Kolberg
SV 1910 Limmer Vokietijos vėliava Vokietija Hanoveris
  • 1910 m. – SV 1910 Limmer
SV 1910 Lürrip Vokietijos vėliava Vokietija Menchengladbachas
  • 1910 m. – TSV 1910 Lürrip
  • 1925 m. sausio mėn. – SV 1910 Lürrip
SV 1910 Schivelbein Lenkijos vėliava Lenkija Svidvinas
  • 1910 m. – SV 1910 Schivelbein
SV 1910 Waldhausen Vokietijos vėliava Vokietija Valdhauzenas (Menchengladbachas), Menchengladbachas
  • 1910 m. – SV 1910 Waldhausen
SV Alemannia Waldalgesheim Vokietijos vėliava Vokietija Valdalgesheimas
  • 1910 m. – SV Alemannia Waldalgesheim
SV Dinamo Helfort Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1910 m. – SC Helfort Wien
  • 1981 m. – SC Helfort-Hornek
  • 1991 m. – SKF Helfort 15 Wien
  • 1996 m. liepos mėn. – SC Helfort-Phönix
  • 1998 m. – SPC Helfort
  • 2019 m. liepos mėn. – SV Dinamo Helfort
SV Donau Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1910 m. – SV Donau

... tolesni rezultatai


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai