Vokietijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2017–2018 m.
Varžybos Vokietijos IV futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos III futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos V futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos futbolo taurė 2017–2018 m.,
Vokietijos futbolo supertaurė 2018 m.
https://int.soccerway.com/national/germany/oberliga/20172018/


Baden-Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSG Balingen 34 23 9 2 79 — 31 78
2. FC Villingen 34 21 8 5 73 — 31 71
3. SGV Freiberg 34 20 3 11 72 — 50 63
4. FSV Bissingen 34 17 11 6 74 — 44 62
5. FC Nottingen 34 18 4 12 61 — 51 58
6. FV Ravensburg 34 16 8 10 65 — 49 56
7. SSV Reutlingen 34 15 10 9 60 — 48 55
8. SV Goppingen 34 14 9 11 71 — 57 51
9. SC Bahlingen 34 15 6 13 62 — 62 51
10. SU Neckarsulm 34 12 9 13 51 — 39 45
11. Oberachern Achern 34 11 11 12 53 — 55 44
12. TSG Backnang 34 13 4 17 53 — 65 43
13. CfR Pforzheim 34 11 7 16 38 — 54 40
14. Spielberg Karlsbad 34 10 4 20 43 — 70 34
15. SC Karlsruhe-2 34 8 9 17 43 — 63 33
16. SV Sandhausen-2 34 8 7 19 45 — 70 31
17. Astoria-2 Walldorf 34 7 5 22 34 — 71 26
18. TSG Weinheim 34 3 4 27 24 — 91 13

Bayern-Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria Aschaffenburg 34 26 4 4 91 — 29 82
2. TSV Aubstadt 34 22 4 8 71 — 33 70
3. FV Wurzburg 34 19 10 5 71 — 36 67
4. Eltersdorf Erlangen 34 17 13 4 65 — 44 64
5. DJK Gebenbach 34 20 4 10 76 — 51 64
6. Jahn Forchheim 34 16 6 12 78 — 67 54
7. SpVgg Ansbach 34 15 8 11 74 — 61 53
8. TSV Grossbardorf 34 14 9 11 51 — 47 51
9. Erlangen Bruck 34 12 8 14 53 — 75 44
10. Bayern Hof 34 12 7 15 61 — 59 43
11. Kickers-2 Wurzburg 34 11 9 14 47 — 49 42
12. DJK Ammerthal 34 11 8 15 65 — 67 41
13. DJK Bamberg 34 11 7 16 44 — 50 40
14. SpVgg Weiden 34 11 7 16 51 — 77 40
15. FC Sand 34 7 9 18 39 — 57 30
16. FC Schweinfurt-2 34 7 9 18 33 — 54 30
17. SV Erlenbach 34 6 5 23 43 — 94 23
18. FC Amberg 34 4 3 27 37 — 100 15

Bayern-Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Heimstetten 36 21 9 6 93 — 51 72
2. SV Pullach 36 17 14 5 75 — 48 65
3. TSV Rain 36 17 11 8 70 — 44 62
4. TSV Kottern 36 18 6 12 59 — 48 60
5. Schwaben Augsburg 36 14 12 10 64 — 50 54
6. TSV Schwabmunchen 36 15 8 13 52 — 52 53
7. Vilzing Cham 36 15 7 14 65 — 54 52
8. ASV Neumarkt 36 13 11 12 51 — 48 50
9. FC Sonthofen 36 12 13 11 59 — 50 49
10. TSV Dachau 36 12 13 11 64 — 52 49
11. FC Ismaning 36 12 11 13 70 — 70 47
12. TuS Holzkirchen 36 12 11 13 57 — 69 47
13. Hankofen Hailing 36 13 7 16 53 — 66 46
14. TSV Munchen-2 36 10 13 13 47 — 47 43
15. Chiemgau Traunstein 36 13 2 21 49 — 63 41
16. SV Kirchanschoring 36 9 13 14 44 — 51 40
17. BCF Wolfratshausen 36 11 6 19 57 — 85 39
18. TSV Landsberg 36 11 6 19 52 — 72 39
19. Kornburg Nurnberg 36 7 7 22 36 — 97 28

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Brinkum Stuhr 30 22 5 3 116 — 29 71
2. Oberneuland Bremen 30 22 4 4 95 — 29 70
3. Hastedt Bremen 30 18 7 5 101 — 48 61
4. SV Bremen 30 17 7 6 99 — 41 58
5. Blumenthal Bremen 30 15 6 9 70 — 62 51
6. Aumund Vegesack 30 15 6 9 77 — 70 51
7. Schwachhausen Bremen 30 16 3 11 67 — 68 51
8. Werder-3 Bremen 30 11 8 11 65 — 53 41
9. Lehe Bremerhaven 30 11 7 12 64 — 65 40
10. ESC Geestemunde 30 12 4 14 66 — 75 40
11. Habenhausen Bremen 30 7 8 15 40 — 72 29
12. Vatan Sport Bremen 30 7 6 17 42 — 82 27
13. OSC Bremerhaven 30 7 5 18 46 — 94 26
14. Neustadt Bremen 30 6 7 17 40 — 75 25
15. VfL Bremen 30 6 4 20 40 — 94 22
16. Grolland Bremen 30 4 1 25 38 — 109 13

Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TuS Dassendorf 34 32 0 2 100 — 27 96
2. Victoria Hamburg 34 23 3 8 96 — 33 72
3. Teutonia Hamburg 34 23 3 8 92 — 51 72
4. Niendorf Hamburg 34 22 5 7 74 — 43 71
5. Rugenbergen Bonningstedt 34 17 7 10 78 — 59 58
6. Sasel Hamburg 34 16 7 11 86 — 64 55
7. TSV Buchholz 34 15 5 14 66 — 50 50
8. Barmbek Uhlenhorst 34 14 5 15 65 — 71 47
9. Concordia Wandsbek 34 14 4 16 69 — 70 46
10. Curslack Neuengamme 34 13 6 15 62 — 72 45
11. Osdorf Hamburg 34 12 5 17 75 — 85 41
12. VfL Pinneberg 34 12 5 17 48 — 73 41
13. Suderelbe Hamburg 34 12 4 18 59 — 84 40
14. Condor Hamburg 34 10 5 19 62 — 80 35
15. TSV Wedel 34 10 5 19 73 — 97 35
16. Turkiye Wilhelmsburg 34 8 4 22 56 — 96 28
17. SV Hamburg-3 34 8 3 23 57 — 96 27
18. Vorwarts-Wacker Hamburg 34 4 6 24 45 — 112 18

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hessen Dreieich 32 23 3 6 88 — 29 72
2. Bayern Alzenau 32 19 9 4 89 — 39 66
3. TSV Lehnerz 32 19 9 4 82 — 41 66
4. Teutonia Watzenborn-Steinberg 32 19 6 7 96 — 37 63
5. Waldgirmes Lahnau 32 17 6 9 58 — 42 57
6. Rot-Weiss Hadamar 32 14 10 8 79 — 50 52
7. Borussia Fulda 32 15 7 10 63 — 38 52
8. VfB Ginsheim 32 13 7 12 53 — 51 46
9. FSC Lohfelden 32 13 5 14 52 — 55 44
10. KSV Baunatal 32 13 5 14 59 — 52 44
11. SpVgg Neu-Isenburg 32 10 9 13 41 — 56 39
12. Buchonia Flieden 32 12 1 19 48 — 71 37
13. Ederbergland Allendorf 32 9 7 16 37 — 73 34
14. Viktoria Griesheim 32 7 6 19 45 — 89 27
15. Rot-Weiss Frankfurt 32 7 5 20 46 — 85 26
16. OSC Vellmar 32 6 5 21 41 — 95 23
17. SV Steinbach 32 3 6 23 39 — 113 15

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Herkenrath Bergisch Gladbach 30 20 5 5 82 — 43 65
2. FC Hennef 30 19 5 6 66 — 39 62
3. SV Siegburg 30 17 3 10 64 — 49 54
4. Blau-Weiss Friesdorf 30 14 11 5 65 — 52 53
5. Borussia Freialdenhoven 30 13 7 10 60 — 48 46
6. Breinig Stolberg 30 12 8 10 55 — 46 44
7. Viktoria Arnoldsweiler 30 12 7 11 56 — 47 43
8. TSC Euskirchen 30 11 7 12 46 — 47 40
9. FC Hurth 30 10 9 11 53 — 47 39
10. SV Bergisch Gladbach 30 10 6 14 45 — 51 36
11. Vichttal Stolberg 30 8 11 11 52 — 55 35
12. VfL Alfter 30 9 7 14 42 — 50 34
13. Merten Bornheim 30 9 6 15 40 — 68 33
14. Hilal Bergheim 30 9 3 18 47 — 79 30
15. Wesseling Urfeld 30 6 11 13 36 — 52 29
16. Pesch Koln 30 4 8 18 34 — 70 20

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Straelen 34 21 7 6 81 — 36 70
2. Schonnebeck Essen 34 20 9 5 78 — 41 69
3. Homberg Duisburg 34 18 9 7 75 — 45 63
4. Baumberg Monheim 34 17 7 10 78 — 51 58
5. Jahn Dinslaken-Hiesfeld 34 16 8 10 66 — 48 56
6. Schwarz-Weiss Essen 34 17 5 12 70 — 55 56
7. Germania Ratingen 34 17 4 13 74 — 45 55
8. SSVg Velbert 34 15 10 9 67 — 46 55
9. West Dusseldorf 34 15 7 12 68 — 67 52
10. FC Bocholt 34 14 8 12 65 — 50 50
11. FC Monheim 34 15 5 14 64 — 58 50
12. Speldorf Mulheim 34 13 8 13 64 — 67 47
13. VfB Hilden 34 11 10 13 62 — 68 43
14. TuRU Dusseldorf 34 11 7 16 40 — 65 40
15. Krefeld Fischeln 34 8 6 20 61 — 92 30
16. Cronenberg Wuppertal 34 8 6 20 42 — 84 30
17. Vohwinkel Wuppertal 34 7 4 23 54 — 101 25
18. SC Dusseldorf 34 2 2 30 36 — 126 8

Niedersachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lupo-Martini Wolfsburg 30 18 4 8 58 — 27 58
2. VfL Oldenburg 30 18 4 8 53 — 29 58
3. Spelle Venhaus 30 18 3 9 64 — 51 57
4. FC Wunstorf 30 16 8 6 54 — 36 56
5. TuS Bersenbruck 30 14 7 9 58 — 40 49
6. Eintracht Northeim 30 14 5 11 63 — 54 47
7. Arminia Hannover 30 13 7 10 55 — 44 46
8. SC Heeslingen 30 10 11 9 44 — 41 41
9. Atlas Delmenhorst 30 8 13 9 58 — 46 37
10. Uphusen Achim 30 10 7 13 32 — 42 37
11. BV Cloppenburg 30 10 7 13 40 — 56 37
12. MTV Gifhorn 30 9 7 14 41 — 54 34
13. Vorsfelde Wolfsburg 30 8 5 17 39 — 51 29
14. TuS Sulingen 30 8 5 17 32 — 56 29
15. Eintracht Celle 30 7 7 16 42 — 67 28
16. SVG Gottingen 30 6 6 18 44 — 83 24

Nordost-Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Optik Rathenow 32 24 6 2 77 — 22 78
2. Tennis Borussia Berlin 32 23 3 6 64 — 24 72
3. Lichtenberg Berlin 32 20 7 5 69 — 34 67
4. Hertha Zehlendorf 32 20 3 9 62 — 42 63
5. Staaken Berlin 32 17 5 10 74 — 46 56
6. Sud Brandenburg 32 16 6 10 58 — 45 54
7. FC Strausberg 32 15 6 11 66 — 51 51
8. Anker Wismar 32 15 6 11 54 — 44 51
9. SV Altludersdorf 32 14 5 13 60 — 56 47
10. Hansa-2 Rostock 32 11 7 14 63 — 72 40
11. Greif Torgelow 32 10 5 17 42 — 54 35
12. SV Malchow 32 9 6 17 55 — 78 33
13. Hertha Charlottenburg 32 9 5 18 44 — 64 32
14. Mecklenburg Schwerin 32 7 4 21 36 — 61 25
15. Victoria Seelow 32 6 7 19 49 — 78 25
16. FC Frankfurt 32 8 1 23 40 — 79 25
17. Grun-Weiss Brieselang 32 5 4 23 39 — 102 19

Nordost-Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FV Bischofswerda 30 23 5 2 70 — 16 74
2. International Leipzig 30 20 2 8 59 — 21 62
3. Carl Zeiss-2 Jena 30 17 9 4 67 — 39 60
4. VFC Plauen 30 17 4 9 55 — 53 55
5. FC Eilenburg 30 14 8 8 50 — 32 50
6. Askania Bernburg 30 13 8 9 59 — 38 47
7. Einheit Rudolstadt 30 14 4 12 56 — 43 46
8. VfB Krieschow 30 12 3 15 61 — 64 39
9. VfL Halle 30 10 7 13 28 — 39 37
10. Union Sandersdorf 30 10 6 14 54 — 54 36
11. Wismut Gera 30 9 7 14 41 — 54 34
12. Lok Stendal 30 8 9 13 36 — 54 33
13. FSV Barleben 30 9 6 15 35 — 54 33
14. Schott Jena 30 9 6 15 29 — 61 33
15. Einheit Kamenz 30 6 4 20 34 — 51 22
16. SV Merseburg 30 2 6 22 29 — 90 12

Rheinland-Pfalz-Saar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Homburg 36 31 3 2 112 — 20 96
2. FK Pirmasens 36 25 4 7 97 — 31 79
3. FC Kaiserslautern-2 36 23 8 5 89 — 29 77
4. Eintracht Trier 36 20 11 5 65 — 36 71
5. Diefflen Dillingen 36 19 6 11 81 — 61 63
6. Viktoria Jagersburg 36 16 7 13 68 — 60 55
7. Rot-Weiss Koblenz 36 15 7 14 66 — 60 52
8. Hertha Wiesbach 36 13 9 14 62 — 72 48
9. Mechtersheim Romerberg 36 12 11 13 58 — 73 47
10. Blau-Weiss Karbach 36 12 8 16 65 — 75 44
11. SC Idar-Oberstein 36 11 10 15 53 — 57 43
12. Pfeddersheim Worms 36 11 10 15 48 — 66 43
13. Engers Neuwied 36 12 6 18 47 — 69 42
14. FV Dudenhofen 36 10 10 16 41 — 72 40
15. Gonsenheim Mainz 36 11 6 19 57 — 68 39
16. Morlautern Kaiserslautern 36 8 6 22 46 — 79 30
17. FSV Salmrohr 36 6 10 20 32 — 71 28
18. Saar Saarbrucken 36 5 12 19 36 — 74 27
19. FV Eppelborn 36 4 12 20 51 — 101 24

Schleswig-Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NTSV Strand 30 24 4 2 80 — 27 76
2. TSB Flensburg 30 20 6 4 80 — 38 66
3. Holstein-2 Kiel 30 18 7 5 65 — 26 61
4. Weiche-2 Flensburg 30 18 5 7 85 — 40 59
5. Eichede Steinburg 30 15 11 4 77 — 39 56
6. SV Todesfelde 30 11 11 8 64 — 39 44
7. SV Heide 30 11 10 9 50 — 42 43
8. Inter Turkspor Kiel 30 12 7 11 71 — 69 43
9. TSV Lagerdorf 30 11 7 12 62 — 68 40
10. Frisia Risum-Lindholm 30 11 7 12 54 — 66 40
11. VfR Neumunster 30 10 8 12 46 — 50 38
12. Schilksee Kiel 30 10 7 13 55 — 73 37
13. Union Neumunster 30 8 4 18 51 — 70 28
14. Dornbreite Lubeck 30 6 3 21 47 — 83 21
15. Friedrichsberg Busdorf 30 4 2 24 44 — 99 14
16. TSV Wankendorf 30 1 1 28 20 — 122 4

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Lippstadt 30 18 6 6 56 — 33 60
2. Kaan-Marienborn Siegen 30 18 6 6 47 — 29 60
3. ASC Dortmund 30 18 5 7 70 — 44 59
4. SpVg Hamm 30 15 10 5 64 — 31 55
5. TuS Haltern 30 17 3 10 44 — 36 54
6. Schalke-2 Gelsenkirchen 30 15 8 7 51 — 24 53
7. Brunninghausen Dortmund 30 15 5 10 62 — 55 50
8. Eintracht Rheine 30 12 5 13 54 — 62 41
9. Westfalia Herne 30 9 10 11 52 — 56 37
10. TSG Sprockhovel 30 9 8 13 52 — 58 35
11. Sportfreunde Siegen 30 9 6 15 46 — 54 33
12. TuS Ennepetal 30 9 5 16 41 — 59 32
13. SC Paderborn-2 30 8 5 17 50 — 57 29
14. Rot Weiss Ahlen 30 7 8 15 41 — 58 29
15. Arminia-2 Bielefeld 30 7 2 21 33 — 67 23
16. FC Gutersloh 30 5 6 19 24 — 64 21
17. Hassel Gelsenkirchen 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po 12 turų
18. Marl Huls 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po 9 turų

Patekimo turnyras

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Holstein-2 Kiel 3 2 1 0 12 — 3 7
2. VfL Oldenburg 3 2 1 0 10 — 1 7
3. Brinkum Stuhr 3 1 0 2 6 — 15 3
4. Teutonia Hamburg 3 0 0 3 6 — 15 0

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Pirmasens 2 1 1 0 2 — 0 4
2. FC Villingen 2 1 0 1 8 — 3 3
3. Bayern Alzenau 2 0 1 1 1 — 8 1

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Einheit Kamenz Hertha Charlottenburg 1-3 2-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+13533-0=13533 wiki spaudos ženklai).