Vokietijos III futbolo lyga 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2017–2018 m.
Varžybos Vokietijos III futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos III futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos V futbolo lyga 2017–2018 m.,
Vokietijos futbolo taurė 2017–2018 m.,
Vokietijos futbolo supertaurė 2018 m.
https://int.soccerway.com/national/germany/regionalliga/20172018/


Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSV Munchen 36 26 5 5 87 — 27 83
2. Bayern-2 Munchen 36 22 8 6 84 — 41 74
3. FC Schweinfurt 36 20 8 8 79 — 52 68
4. VfR Garching 36 17 5 14 67 — 67 56
5. FC Nurnberg-2 36 17 4 15 70 — 61 55
6. FC Ingolstadt-2 36 16 5 15 68 — 57 53
7. VfB Eichstatt 36 14 10 12 55 — 56 52
8. FC Augsburg-2 36 14 8 14 55 — 44 50
9. Wacker Burghausen 36 14 8 14 53 — 49 50
10. FV Illertissen 36 12 13 11 50 — 50 49
11. Schalding-Heining Passau 36 15 4 17 59 — 72 49
12. TSV Buchbach 36 12 10 14 50 — 56 46
13. Greuther-2 Furth 36 13 7 16 44 — 51 46
14. FC Pipinsried 36 11 11 14 43 — 62 44
15. TSV Rosenheim 36 9 14 13 43 — 55 41
16. FC Memmingen 36 10 9 17 47 — 58 39
17. SpVgg Bayreuth 36 11 5 20 53 — 79 38
18. SV Seligenporten 36 9 9 18 39 — 58 36
19. FC Unterfohring 36 3 11 22 36 — 87 20

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Weiche Flensburg 34 21 10 3 61 — 25 73
2. SV Hamburg-2 34 21 9 4 66 — 31 72
3. VfL Wolfsburg-2 34 19 8 7 65 — 34 65
4. VfB Lubeck 34 19 4 11 55 — 41 61
5. Germania Egestorf 34 16 6 12 53 — 45 54
6. Sankt Pauli-2 Hamburg 34 14 9 11 60 — 44 51
7. Jeddeloh Edewecht 34 15 4 15 57 — 56 49
8. SV Hannover-2 34 11 13 10 36 — 30 46
9. Eintracht Norderstedt 34 11 12 11 54 — 58 45
10. Hansa Luneburg 34 12 9 13 41 — 47 45
11. Havelse Garbsen 34 12 9 13 51 — 59 45
12. Drochtersen Assel 34 10 14 10 42 — 35 44
13. VfB Oldenburg 34 11 7 16 43 — 52 40
14. Eintracht-2 Braunschweig 34 11 7 16 51 — 65 40
15. Schwarz-Weiss Rehden 34 10 9 15 45 — 53 39
16. Borussia Hildesheim 34 6 10 18 25 — 59 28
17. SV Eutin 34 6 6 22 51 — 80 24
18. Altona Hamburg 34 7 2 25 31 — 73 23

Nordost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Energie Cottbus 34 28 5 1 79 — 14 89
2. Wacker Nordhausen 34 15 13 6 48 — 29 58
3. BAK Berlin 34 15 11 8 63 — 47 56
4. Dynamo Berlin 34 16 6 12 70 — 50 54
5. Babelsberg Potsdam 34 13 14 7 52 — 38 53
6. Lokomotive Leipzig 34 14 11 9 48 — 36 53
7. Germania Halberstadt 34 14 10 10 68 — 52 52
8. Hertha-2 Berlin 34 13 9 12 54 — 45 48
9. Union Furstenwalde 34 13 8 13 59 — 52 47
10. ZFC Meuselwitz 34 10 13 11 44 — 44 43
11. VfB Auerbach 34 10 13 11 48 — 51 43
12. Oberlausitz Neugersdorf 34 11 10 13 47 — 53 43
13. Viktoria Berlin 34 11 9 14 49 — 54 42
14. Budissa Bautzen 34 10 11 13 31 — 47 41
15. Altglienicke Berlin 34 9 11 14 30 — 41 38
16. Chemie Leipzig 34 8 11 15 21 — 51 35
17. TSG Neustrelitz 34 8 3 23 36 — 75 27
18. FSV Luckenwalde 34 1 6 27 25 — 93 9

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Saarbrucken 36 25 7 4 92 — 32 82
2. Waldhof Mannheim 36 22 5 9 62 — 32 71
3. Kickers Offenbach 36 20 6 10 68 — 43 66
4. SC Freiburg-2 36 19 9 8 50 — 32 66
5. SV Elversberg 36 14 14 8 61 — 43 56
6. Hoffenheim-2 Sinsheim 36 14 14 8 57 — 45 56
7. FSV Mainz-2 36 14 9 13 52 — 56 51
8. TSV Steinbach 36 14 8 14 53 — 48 50
9. SSV Ulm 36 12 12 12 56 — 54 48
10. VfB Stuttgart-2 36 13 9 14 52 — 62 48
11. Astoria Walldorf 36 11 9 16 58 — 61 42
12. Eintracht Stadtallendorf 36 11 9 16 46 — 63 42
13. Wormatia Worms 36 12 6 18 49 — 68 42
14. FSV Frankfurt 36 12 5 19 49 — 66 41
15. TuS Koblenz 36 9 12 15 45 — 51 39
16. Hessen Kassel 36 12 11 13 53 — 54 38
17. Kickers Stuttgart 36 9 9 18 49 — 72 36
18. Schott Mainz 36 9 5 22 44 — 76 32
19. Rochling Volklingen 36 6 9 21 39 — 77 27

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Uerdingen Krefeld 34 22 10 2 68 — 24 76
2. Viktoria Koln 34 21 9 4 85 — 36 72
3. SV Wuppertal 34 15 11 8 61 — 47 56
4. Borussia-2 Dortmund 34 15 10 9 55 — 46 55
5. SV Rodinghausen 34 16 5 13 76 — 63 53
6. Alemannia Aachen 34 15 8 11 59 — 47 53
7. Wiedenbruck Rheda 34 15 7 12 55 — 48 52
8. SC Verl 34 11 17 6 47 — 33 50
9. Rot-Weiss Oberhausen 34 13 11 10 50 — 41 50
10. Rot-Weiss Essen 34 12 13 9 55 — 43 49
11. Wattenscheid Bochum 34 12 9 13 58 — 52 45
12. Borussia-2 Monchengladbach 34 11 10 13 49 — 49 43
13. SC Bonn 34 10 8 16 47 — 62 38
14. FC Koln-2 34 10 7 17 49 — 62 37
15. Fortuna-2 Dusseldorf 34 10 6 18 42 — 59 36
16. FC Wegberg-Beeck 34 7 7 20 37 — 78 28
17. TuS Erndtebruck 34 6 8 20 28 — 67 26
18. Westfalia Rhynern 34 5 4 25 29 — 93 19

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Saarbrucken TSV Munchen 2-3 2-2
Weiche Flensburg Energie Cottbus 2-3 0-0
Uerdingen Krefeld Waldhof Mannheim 1-0 2-0

Pereinamosios rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
TSV Aubstadt SpVgg Bayreuth 2-2 1-1
TSV Rain FC Memmingen 3-2 0-2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+5407-0=5407 wiki spaudos ženklai).