Vokietijos III futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Vokietijos III futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos VI futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos VII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos VIII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos IX futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos futbolo taurė 2016–2017 m.,
Vokietijos futbolo supertaurė 2017 m.
http://int.soccerway.com/national/germany/regionalliga/20162017/


Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SpVgg Unterhaching 34 25 8 1 95 — 23 83
2. TSV Munchen-2 34 18 9 7 45 — 35 63
3. Bayern-2 Munchen 34 15 13 6 62 — 40 58
4. FC Augsburg-2 34 15 12 7 71 — 36 57
5. FC Memmingen 34 15 7 12 62 — 48 52
6. FV Illertissen 34 15 6 13 46 — 46 51
7. FC Nurnberg-2 34 14 7 13 72 — 67 49
8. FC Ingolstadt-2 34 12 12 10 59 — 51 48
9. FC Schweinfurt 34 14 6 14 57 — 61 48
10. TSV Rosenheim 34 14 6 14 47 — 51 48
11. Wacker Burghausen 34 13 8 13 46 — 54 47
12. VfR Garching 34 13 7 14 56 — 64 46
13. SpVgg Bayreuth 34 12 6 16 49 — 59 42
14. TSV Buchbach 34 11 8 15 43 — 62 41
15. SV Schalding-Heining 34 10 10 14 57 — 64 40
16. Greuther-2 Furth 34 7 10 17 39 — 58 31
17. SV Seligenporten 34 7 8 19 41 — 76 29
18. Bayern Hof 34 3 3 28 35 — 87 12

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Meppen 34 25 4 5 81 — 35 79
2. Weiche Flensburg 34 19 9 6 56 — 35 66
3. VfL Wolfsburg-2 34 15 10 9 53 — 40 55
4. VfB Lubeck 34 16 7 11 49 — 38 55
5. SV Hamburg-2 34 15 7 12 57 — 52 52
6. TSV Havelse 34 13 11 10 44 — 36 50
7. Eintracht Norderstedt 34 13 11 10 46 — 41 50
8. VfB Oldenburg 34 13 8 13 50 — 43 47
9. SV Drochtersen-Assel 34 12 10 12 44 — 33 46
10. Germania Egestorf 34 13 7 14 47 — 49 46
11. SV Hannover-2 34 11 10 13 43 — 47 43
12. Eintracht-2 Braunschweig 34 12 7 15 41 — 51 43
13. Hansa Luneburg 34 11 9 14 30 — 35 42
14. Sankt Pauli-2 Hamburg 34 9 13 12 40 — 48 40
15. Borussia Hildesheim 34 9 12 13 33 — 41 39
16. Schwarz-Weiss Rehden 34 8 11 15 31 — 58 35
17. Lupo-Martini Wolfsburg 34 7 8 19 32 — 49 29
18. Eichede Steinburg 34 6 4 24 29 — 75 22

Nordost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Carl Zeiss Jena 34 23 6 5 68 — 25 75
2. Energie Cottbus 34 19 9 6 58 — 26 66
3. RB Leipzig-2 34 17 9 8 67 — 42 60
4. Viktoria Berlin 34 15 11 8 63 — 47 56
5. SV Babelsberg 34 16 7 11 55 — 42 55
6. AK Berlin 34 16 7 11 54 — 42 55
7. Wacker Nordhausen 34 14 9 11 47 — 47 51
8. Oberlausitz Neugersdorf 34 13 9 12 41 — 33 48
9. Hertha-2 Berlin 34 12 12 10 46 — 48 48
10. Lokomotive Leipzig 34 13 8 13 53 — 49 47
11. FC Schonberg 34 13 8 13 53 — 60 47
12. VfB Auerbach 34 11 12 11 47 — 50 45
13. Union Furstenwalde 34 12 9 13 49 — 59 45
14. ZFC Meuselwitz 34 11 11 12 37 — 36 44
15. Dynamo Berlin 34 12 8 14 51 — 54 44
16. FSV Luckenwalde 34 5 9 20 35 — 75 24
17. Budissa Bautzen 34 3 9 22 29 — 68 18
18. TSG Neustrelitz 34 2 5 27 30 — 80 11

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Elversberg 36 23 9 4 62 — 22 78
2. Waldhof Mannheim 36 23 7 6 60 — 34 76
3. FC Saarbrucken 36 21 6 9 61 — 42 69
4. Hoffenheim-2 Sinsheim 36 16 9 11 69 — 40 57
5. TSV Steinbach 36 16 8 12 52 — 39 56
6. Wormatia Worms 36 13 13 10 44 — 37 52
7. VfB Stuttgart-2 36 15 7 14 58 — 55 52
8. TuS Koblenz 36 15 7 14 40 — 39 52
9. SSV Ulm 36 14 9 13 48 — 46 51
10. Hessen Kassel 36 13 10 13 41 — 49 49
11. Astoria Walldorf 36 13 8 15 48 — 56 47
12. Kickers Offenbach 36 14 11 11 49 — 39 44
13. Kickers Stuttgart 36 11 11 14 53 — 51 44
14. FK Pirmasens 36 12 6 18 38 — 55 42
15. FC Homburg 36 12 5 19 41 — 59 41
16. FC Kaiserslautern-2 36 9 9 18 46 — 59 36
17. Teutonia Watzenborn-Steinberg 36 10 5 21 42 — 68 35
18. Eintracht Trier 36 9 6 21 44 — 58 33
19. FC Nottingen 36 8 4 24 43 — 91 28

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria Koln 34 23 3 8 91 — 42 72
2. Borussia-2 Dortmund 34 16 15 3 54 — 25 63
3. Borussia-2 Monchengladbach 34 17 11 6 71 — 42 62
4. Rot-Weiss Oberhausen 34 18 5 11 69 — 50 59
5. Rot-Weiss Essen 34 14 13 7 48 — 35 55
6. FC Koln-2 34 15 6 13 59 — 54 51
7. Alemannia Aachen 34 16 11 7 51 — 39 50
8. Wattenscheid Bochum 34 14 8 12 51 — 44 50
9. SC Bonn 34 14 6 14 60 — 61 48
10. SV Rodinghausen 34 13 9 12 55 — 57 48
11. SV Wuppertal 34 10 12 12 47 — 47 42
12. Fortuna-2 Dusseldorf 34 10 11 13 44 — 51 41
13. SC Verl 34 9 13 12 37 — 49 40
14. SC Wiedenbruck 34 9 12 13 43 — 52 39
15. Rot Weiss Ahlen 34 8 8 18 43 — 66 32
16. Schalke-2 Gelsenkirchen 34 8 6 20 32 — 48 30
17. TSG Sprockhovel 34 5 9 20 31 — 73 24
18. Sportfreunde Siegen 34 5 6 23 31 — 82 21

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SpVgg Unterhaching SV Elversberg 3-0 2-2
Viktoria Koln Carl Zeiss Jena 2-3 1-0
Waldhof Mannheim SV Meppen 0-0 0-0 (baud. 3-4)

Pereinamasis turnyras

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Viktoria Aschaffenburg SV Seligenporten 0-2 1-0
FC Pipinsried Greuther-2 Furth 1-1 3-2 (prat.)
Dėl 3-osios vietos Viktoria Aschaffenburg Greuther-2 Furth 3-4 1-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+5440-0=5440 wiki spaudos ženklai).