Vokietijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Vokietijos IV futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos VI futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos VII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos VIII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos IX futbolo lyga 2016–2017 m.,
Vokietijos futbolo taurė 2016–2017 m.,
Vokietijos futbolo supertaurė 2017 m.
http://int.soccerway.com/national/germany/oberliga/20162017/


Baden-Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Freiburg-2 34 25 4 5 78 — 20 79
2. FSV Bissingen 34 23 8 3 86 — 32 77
3. SU Neckarsulm 34 19 4 11 61 — 45 61
4. TSG Balingen 34 17 7 10 72 — 43 58
5. SC Bahlingen 34 16 6 12 55 — 46 54
6. FV Ravensburg 34 13 12 9 64 — 49 51
7. SV Goppingen 34 14 8 12 43 — 35 50
8. CfR Pforzheim 34 13 10 11 54 — 50 49
9. SSV Reutlingen 34 13 8 13 64 — 56 47
10. SV Spielberg 34 13 7 14 64 — 63 46
11. SV Sandhausen-2 34 13 7 14 48 — 55 46
12. SC Karlsruhe-2 34 13 6 15 59 — 50 45
13. SV Oberachern 34 10 12 12 49 — 61 42
14. Kickers-2 Stuttgart 34 10 8 16 48 — 59 38
15. Astoria-2 Walldorf 34 10 6 18 33 — 59 36
16. FSV Hollenbach 34 9 8 17 45 — 69 35
17. FV Offenburg 34 8 7 19 45 — 68 31
18. Neckarelz Mosbach 34 2 2 30 23 — 131 8

Bayern-Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Eichstatt 34 22 7 5 83 — 34 73
2. Viktoria Aschaffenburg 34 20 9 5 83 — 34 69
3. TSV Aubstadt 34 20 8 6 69 — 30 68
4. TSV Grossbardorf 34 19 7 8 59 — 29 64
5. ASV Neumarkt 34 20 4 10 53 — 30 64
6. Eltersdorf Erlangen 34 14 7 13 58 — 56 49
7. FC Sand 34 13 10 11 52 — 46 49
8. DJK Ammerthal 34 13 9 12 54 — 54 48
9. Kickers-2 Wurzburg 34 14 9 11 47 — 39 48
10. FC Amberg 34 11 11 12 55 — 51 44
11. DJK Bamberg 34 12 7 15 43 — 48 43
12. FV Wurzburg 34 12 7 15 43 — 58 43
13. SpVgg Ansbach 34 12 6 16 61 — 64 42
14. SpVgg Weiden 34 11 8 15 36 — 58 41
15. SC Feucht 34 10 7 17 35 — 49 37
16. SV Erlenbach 34 7 7 20 29 — 79 28
17. Alemannia Haibach 34 6 7 21 43 — 70 25
18. Frohnlach Ebersdorf 34 3 4 27 23 — 97 13

Bayern-Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Pullach 34 21 10 3 73 — 32 73
2. FC Unterfohring 34 21 6 7 62 — 42 69
3. FC Pipinsried 34 18 9 7 55 — 38 63
4. TSV Schwabmunchen 34 17 9 8 54 — 43 60
5. TSV Dachau 34 18 6 10 56 — 49 60
6. DJK Vilzing 34 14 10 10 47 — 48 52
7. SV Heimstetten 34 15 7 12 68 — 52 52
8. SV Kirchanschoring 34 13 9 12 40 — 39 48
9. FC Sonthofen 34 12 11 11 55 — 44 47
10. TSV Rain 34 13 7 14 64 — 58 46
11. FC Ismaning 34 10 12 12 52 — 52 42
12. TSV Kottern 34 10 9 15 64 — 72 39
13. SpVgg Hankofen-Hailing 34 8 11 15 36 — 57 35
14. BCF Wolfratshausen 34 10 4 20 44 — 66 34
15. TSV Landsberg 34 9 7 18 46 — 65 34
16. Jahn-2 Regensburg 34 10 3 21 53 — 56 33
17. TSV Bogen 34 8 7 19 34 — 62 31
18. FC Gundelfingen 34 6 9 19 39 — 67 27

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Bremen 30 29 1 0 140 — 15 88
2. Blumenthal Bremen 30 23 3 4 90 — 38 72
3. Brinkum Stuhr 30 20 2 8 93 — 34 62
4. TuS Schwachhausen 30 15 6 9 78 — 57 51
5. Werder-3 Bremen 30 15 3 12 80 — 58 48
6. FC Oberneuland 30 13 4 13 66 — 57 43
7. SG Aumund-Vegesack 30 13 3 14 66 — 69 42
8. Lehe Bremerhaven 30 12 5 13 66 — 71 41
9. Neustadt Bremen 30 12 4 14 45 — 57 40
10. VfL Bremen 30 10 6 14 59 — 66 36
11. Habenhausen Bremen 30 9 8 13 46 — 64 35
12. ESC Geestemunde 30 11 2 17 54 — 88 35
13. TSV Grolland 30 10 1 19 45 — 83 31
14. OSC Bremerhaven 30 8 4 18 51 — 87 28
15. TSV Melchiorshausen 30 7 5 18 46 — 69 26
16. SV Grohn 30 4 1 25 33 — 145 13

Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TuS Dassendorf 34 23 6 5 79 — 32 75
2. TSV Buchholz 34 19 9 6 77 — 44 66
3. Altona Hamburg 34 18 10 6 72 — 41 64
4. Victoria Hamburg 34 18 7 9 82 — 63 61
5. Concordia Wandsbek 34 18 5 11 89 — 52 59
6. Osdorf Hamburg 34 16 10 8 66 — 53 58
7. TSV Wedel 34 17 5 12 77 — 67 56
8. SV Rugenbergen 34 14 7 13 67 — 54 49
9. VfL Pinneberg 34 14 4 16 62 — 57 46
10. Condor Hamburg 34 14 4 16 62 — 72 46
11. Turkiye Wilhelmsburg 34 12 9 13 51 — 61 45
12. SV Curslack-Neuengamme 34 13 6 15 44 — 55 45
13. HSV Barmbek-Uhlenhorst 34 12 8 14 56 — 55 44
14. Niendorf Hamburg 34 11 7 16 57 — 62 40
15. Suderelbe Hamburg 34 10 6 18 65 — 78 36
16. SV Halstenbek-Rellingen 34 8 5 21 37 — 72 29
17. Kosova Hamburg 34 6 4 24 32 — 106 22
18. SV Buxtehude 34 3 8 23 40 — 91 17

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hessen Dreieich 32 22 4 6 89 — 34 70
2. Eintracht Stadtallendorf 32 22 3 7 83 — 46 69
3. Rot-Weiss Frankfurt 32 20 6 6 90 — 45 66
4. Bayern Alzenau 32 19 7 6 87 — 49 64
5. Borussia Fulda 32 16 10 6 66 — 35 58
6. Rot-Weiss Hadamar 32 16 6 10 63 — 48 54
7. TSV Lehnerz 32 13 10 9 59 — 54 49
8. SF Seligenstadt 32 12 8 12 57 — 45 44
9. KSV Baunatal 32 11 8 13 60 — 53 41
10. OSC Vellmar 32 12 5 15 49 — 70 41
11. FSC Lohfelden 32 10 11 11 49 — 52 41
12. FC Ederbergland 32 12 2 18 52 — 76 38
13. Viktoria Griesheim 32 11 5 16 40 — 60 38
14. Steinbach Burghaun 32 10 6 16 62 — 94 36
15. Rot-Weiss Darmstadt 32 7 2 23 41 — 87 23
16. Viktoria Kelsterbach 32 6 4 22 39 — 77 21
17. Viktoria Urberach 32 2 5 25 24 — 85 11

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Wegberg-Beeck 30 17 7 6 62 — 31 58
2. TV Herkenrath 30 16 7 7 62 — 43 55
3. VfL Alfter 30 15 8 7 62 — 37 53
4. TSC Euskirchen 30 15 5 10 52 — 38 50
5. SV Bergisch Gladbach 30 13 9 8 48 — 35 48
6. FC Hurth 30 13 8 9 60 — 35 47
7. Borussia Freialdenhoven 30 12 9 9 49 — 40 45
8. Blau-Weiss Friesdorf 30 12 8 10 61 — 41 44
9. Viktoria Arnoldsweiler 30 11 8 11 39 — 38 41
10. SV Siegburg 30 11 8 11 41 — 54 41
11. Hilal Bergheim 30 11 6 13 60 — 67 39
12. SpVg Wesseling-Urfeld 30 11 6 13 44 — 55 39
13. FC Hennef 30 10 6 14 49 — 51 36
14. Inde Hahn 30 9 8 13 49 — 59 35
15. VfL Rheinbach 30 4 5 21 29 — 85 17
16. Germania Windeck 30 4 4 22 31 — 89 16

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Uerdingen Krefeld 34 27 5 2 83 — 20 86
2. SpVg Schonnebeck 34 22 6 6 71 — 40 72
3. FC Bocholt 34 19 9 6 61 — 35 66
4. Fischeln Krefeld 34 18 2 14 79 — 74 56
5. SSVg Velbert 34 16 6 12 65 — 44 54
6. Jahn Hiesfeld 34 16 6 12 65 — 60 54
7. VfB Homberg 34 15 8 11 60 — 51 53
8. Germania Ratingen 34 16 3 15 61 — 54 51
9. West Dusseldorf 34 14 7 13 56 — 61 49
10. VfB Hilden 34 14 6 14 67 — 60 48
11. TuRU Dusseldorf 34 13 5 16 39 — 49 44
12. SF Baumberg 34 11 8 15 76 — 68 41
13. Schwarz-Weiss Essen 34 9 9 16 51 — 65 36
14. SC Cronenberg 34 10 5 19 40 — 87 35
15. TSV Meerbusch 34 7 10 17 56 — 74 31
16. Kapellen-Erft Grevenbroich 34 8 6 20 48 — 77 30
17. Honnepel-Niedermormter Kalkar 34 5 12 17 46 — 73 27
18. FC Kray 34 6 7 21 59 — 91 25

Niedersachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SSV Jeddeloh 30 22 2 6 72 — 44 68
2. Eintracht Northeim 30 18 6 6 67 — 37 60
3. SC Spelle-Venhaus 30 16 8 6 70 — 36 56
4. VfL Osnabruck-2 30 14 8 8 39 — 28 50
5. FC Wunstorf 30 13 7 10 46 — 45 46
6. SC Heeslingen 30 13 5 12 45 — 49 44
7. MTV Gifhorn 30 13 3 14 35 — 43 42
8. TuS Bersenbruck 30 11 7 12 56 — 64 40
9. VfL Oldenburg 30 10 9 11 47 — 41 39
10. BV Cloppenburg 30 8 13 9 46 — 37 37
11. Arminia Hannover 30 10 7 13 47 — 44 37
12. SVG Gottingen 30 9 6 15 46 — 53 33
13. Uphusen Achim 30 8 9 13 36 — 50 33
14. FT Braunschweig 30 8 8 14 52 — 54 32
15. HSC Hannover 30 9 4 17 41 — 66 31
16. Blau Weiss Bornreihe 30 5 4 21 41 — 95 19

Nordost-Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VSG Altglienicke 30 22 5 3 69 — 28 71
2. Optik Rathenow 30 21 7 2 94 — 33 70
3. SV Lichtenberg 30 18 6 6 88 — 33 60
4. Hertha Zehlendorf 30 15 6 9 65 — 53 51
5. Anker Wismar 30 15 5 10 60 — 43 50
6. Tennis Borussia Berlin 30 14 6 10 54 — 39 48
7. SV Malchow 30 13 3 14 50 — 65 42
8. Victoria Seelow 30 11 7 12 51 — 44 40
9. SV Altludersdorf 30 10 10 10 55 — 54 40
10. Hansa-2 Rostock 30 11 5 14 63 — 72 38
11. Mecklenburg Schwerin 30 10 6 14 55 — 68 36
12. Hertha Charlottenburg 30 8 9 13 48 — 76 33
13. FC Strausberg 30 5 10 15 36 — 63 25
14. Grun-Weiss Brieselang 30 6 7 17 38 — 75 25
15. Germania Schoneiche 30 4 11 15 38 — 68 23
16. FC Frankfurt 30 3 5 22 30 — 80 14

Nordost-Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Leipzig 30 22 5 3 69 — 21 71
2. Germania Halberstadt 30 21 6 3 73 — 20 69
3. FV Bischofswerda 30 20 6 4 62 — 21 66
4. Wismut Gera 30 15 5 10 48 — 37 50
5. Einheit Rudolstadt 30 14 7 9 47 — 38 49
6. SV Merseburg 30 13 8 9 42 — 45 47
7. International Leipzig 30 11 10 9 45 — 38 43
8. Carl Zeiss-2 Jena 30 12 6 12 59 — 50 42
9. VFC Plauen 30 11 8 11 48 — 41 41
10. Askania Bernburg 30 10 4 16 45 — 53 34
11. Union Sandersdorf 30 9 6 15 42 — 58 33
12. Sud Brandenburg 30 8 8 14 38 — 52 32
13. FSV Barleben 30 9 5 16 41 — 71 32
14. Schott Jena 30 6 5 19 29 — 55 23
15. VfL Halle 30 5 6 19 32 — 64 21
16. SSV Markranstadt 30 4 5 21 24 — 80 17

Rheinland-Pfalz-Saar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schott Mainz 34 22 8 4 110 — 41 74
2. Rochling Volklingen 34 21 7 6 83 — 41 70
3. Hertha Wiesbach 34 21 4 9 95 — 50 67
4. Mechtersheim Romerberg 34 19 5 10 78 — 52 62
5. Rot-Weiss Koblenz 34 18 3 13 65 — 51 57
6. FC Karbach 34 15 10 9 82 — 53 55
7. Saar Saarbrucken 34 14 10 10 67 — 44 52
8. FK Pirmasens-2 34 15 7 12 68 — 52 52
9. SV Gonsenheim 34 14 10 10 71 — 60 52
10. Diefflen Dillingen 34 15 6 13 87 — 71 51
11. TSG Pfeddersheim 34 14 4 16 75 — 54 46
12. Morlautern Kaiserslautern 34 13 7 14 57 — 49 46
13. SC Hauenstein 34 11 8 15 65 — 55 41
14. Viktoria Jagersburg 34 12 2 20 65 — 74 38
15. FSV Salmrohr 34 10 7 17 57 — 68 37
16. Arminia Ludwigshafen 34 9 5 20 52 — 72 32
17. Borussia Neunkirchen 34 9 4 21 46 — 71 31
18. SpVgg Burgbrohl 34 0 1 33 9 — 274 1

Schleswig-Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Eutin 34 29 4 1 100 — 23 91
2. Holstein-2 Kiel 34 21 7 6 73 — 34 70
3. VfR Neumunster 34 21 4 9 76 — 41 67
4. TSB Flensburg 34 18 8 8 85 — 48 62
5. SV Flensburg 34 18 8 8 79 — 47 62
6. NTSV Strand 34 19 4 11 74 — 50 61
7. SV Heide 34 17 7 10 71 — 47 58
8. Schilksee Kiel 34 17 6 11 75 — 45 57
9. SV Todesfelde 34 15 7 12 72 — 57 52
10. TSV Lagerdorf 34 14 5 15 59 — 63 47
11. Frisia Risum-Lindholm 34 12 7 15 54 — 68 43
12. Union Neumunster 34 11 8 15 54 — 65 41
13. TuS Hartenholm 34 9 8 17 52 — 73 35
14. TSV Kropp 34 9 5 20 53 — 75 32
15. SV Oldenburg 34 9 4 21 52 — 95 28
16. TSV Altenholz 34 9 1 24 37 — 89 28
17. Concordia Schonkirchen 34 5 4 25 46 — 115 19
18. Kilia Kiel 34 4 1 29 32 — 109 13

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TuS Erndtebruck 34 19 10 5 73 — 34 67
2. Westfalia Rhynern 34 19 7 8 62 — 41 64
3. SpVg Hamm 34 19 5 10 56 — 40 62
4. TSV Marl-Huls 34 16 8 10 74 — 62 56
5. Eintracht Rheine 34 17 5 12 61 — 52 56
6. SV Lippstadt 34 16 7 11 60 — 43 55
7. Kaan-Marienborn Siegen 34 12 12 10 38 — 40 48
8. Hassel Gelsenkirchen 34 13 6 15 43 — 48 45
9. TuS Ennepetal 34 11 12 11 39 — 46 45
10. FC Gutersloh 34 11 10 13 53 — 55 43
11. Brunninghausen Dortmund 34 11 10 13 45 — 47 43
12. SC Paderborn-2 34 12 7 15 46 — 50 43
13. Arminia-2 Bielefeld 34 11 9 14 48 — 42 42
14. ASC Dortmund 34 10 11 13 61 — 61 41
15. SuS Neuenkirchen 34 10 11 13 60 — 67 41
16. Roland Beckum 34 12 5 17 38 — 56 41
17. SuS Stadtlohn 34 7 10 17 40 — 63 31
18. SpVgg Erkenschwick 34 4 7 23 33 — 83 19

Patekimo turnyras

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Eutin 3 2 1 0 3 — 0 7
2. Altona Hamburg 3 2 1 0 2 — 0 7
3. SV Bremen 3 1 0 2 3 — 3 3
4. Eintracht Northeim 3 0 0 3 0 — 5 0

Nordost

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Optik Rathenow Germania Halberstadt 3-3 1-3

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rochling Volklingen 2 1 1 0 2 — 1 4
2. FSV Bissingen 2 1 0 1 4 — 1 3
3. Rot-Weiss Frankfurt 2 0 1 1 1 — 5 1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+13370-0=13370 wiki spaudos ženklai).