Vokietijos III futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Vokietijos III futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Vokietijos futbolo supertaurė 2019 m.
https://int.soccerway.com/national/germany/regionalliga/20182019/


Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bayern-2 Munchen 34 22 7 5 72 — 30 73
2. VfB Eichstatt 34 19 9 6 69 — 44 66
3. Wacker Burghausen 34 16 8 10 50 — 41 56
4. FC Schweinfurt 34 14 13 7 55 — 43 55
5. FC Nurnberg-2 34 15 10 9 50 — 38 55
6. FC Memmingen 34 13 9 12 55 — 57 48
7. FV Illertissen 34 14 5 15 58 — 63 47
8. TSV Buchbach 34 13 7 14 52 — 48 46
9. SpVgg Bayreuth 34 12 9 13 51 — 47 45
10. Viktoria Aschaffenburg 34 9 14 11 47 — 54 41
11. VfR Garching 34 10 11 13 46 — 53 41
12. Schalding Heining 34 11 8 15 41 — 53 41
13. FC Augsburg-2 34 11 6 17 43 — 50 39
14. Greuther-2 Furth 34 10 8 16 45 — 49 38
15. TSV Rosenheim 34 10 7 17 37 — 58 37
16. SV Heimstetten 34 10 5 19 48 — 73 35
17. FC Pipinsried 34 8 9 17 46 — 69 33
18. FC Ingolstadt-2 34 12 9 13 53 — 48 0

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfL Wolfsburg-2 34 23 8 3 86 — 28 77
2. VfB Lubeck 34 22 8 4 70 — 23 74
3. Werder-2 Bremen 34 18 7 9 54 — 38 61
4. Weiche Flensburg 34 16 11 7 65 — 41 59
5. SV Drochtersen 34 14 10 10 44 — 43 52
6. SV Hannover-2 34 14 9 11 46 — 33 51
7. SV Hamburg-2 34 13 10 11 46 — 42 49
8. Schwarz-Weiss Rehden 34 13 8 13 42 — 46 47
9. VfB Oldenburg 34 11 12 11 49 — 44 45
10. Holstein-2 Kiel 34 12 9 13 51 — 51 45
11. Havelse Garbsen 34 13 5 16 40 — 54 44
12. Jeddeloh Edewecht 34 12 7 15 47 — 65 43
13. Eintracht Norderstedt 34 11 8 15 51 — 66 41
14. Sankt Pauli-2 Hamburg 34 12 4 18 41 — 47 40
15. Hansa Luneburg 34 11 7 16 40 — 58 40
16. Germania Egestorf 34 11 3 20 36 — 57 36
17. VfL Oldenburg 34 7 4 23 37 — 79 25
18. Lupo-Martini Wolfsburg 34 4 8 22 31 — 61 20

Nordost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Chemnitz 34 25 2 7 82 — 36 77
2. BAK Berlin 34 21 7 6 64 — 36 70
3. Wacker Nordhausen 34 19 7 8 59 — 38 64
4. Hertha-2 Berlin 34 16 9 9 60 — 43 57
5. Rot-Weiss Erfurt 34 15 9 10 57 — 42 54
6. Lokomotive Leipzig 34 14 8 12 51 — 41 50
7. Babelsberg Potsdam 34 13 7 14 53 — 44 46
8. Germania Halberstadt 34 12 10 12 46 — 38 46
9. VfB Auerbach 34 13 7 14 47 — 53 46
10. ZFC Meuselwitz 34 13 5 16 52 — 55 44
11. Viktoria Berlin 34 14 10 10 50 — 38 43
12. Dynamo Berlin 34 12 6 16 38 — 61 42
13. Union Furstenwalde 34 10 10 14 43 — 60 40
14. Altglienicke Berlin 34 9 12 13 54 — 59 39
15. Oberlausitz Neugersdorf 34 10 7 17 40 — 64 37
16. FV Bischofswerda 34 10 4 20 29 — 58 34
17. Optik Rathenow 34 8 4 22 36 — 65 28
18. Budissa Bautzen 34 6 8 20 21 — 51 26

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Waldhof Mannheim 34 28 4 2 88 — 32 88
2. FC Saarbrucken 34 20 7 7 77 — 35 67
3. FC Homburg 34 19 7 8 54 — 30 64
4. SV Elversberg 34 19 3 12 61 — 40 60
5. Kickers Offenbach 34 16 11 7 61 — 34 59
6. SSV Ulm 34 17 6 11 50 — 43 57
7. SC Freiburg-2 34 15 10 9 50 — 38 55
8. Steinbach Haiger 34 14 9 11 46 — 44 51
9. FK Pirmasens 34 12 7 15 36 — 60 43
10. Hoffenheim-2 Sinsheim 34 11 8 15 55 — 62 41
11. TSG Balingen 34 9 14 11 39 — 49 41
12. FSV Frankfurt 34 11 7 16 45 — 58 40
13. Astoria Walldorf 34 10 9 15 42 — 53 39
14. FSV Mainz-2 34 8 9 17 39 — 48 33
15. VfB Stuttgart-2 34 7 10 17 35 — 56 31
16. Wormatia Worms 34 8 7 19 34 — 58 30
17. Eintracht Stadtallendorf 34 8 5 21 37 — 63 29
18. Hessen Dreieich 34 4 7 23 29 — 75 19

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria Koln 34 19 10 5 62 — 30 67
2. Rot-Weiss Oberhausen 34 18 10 6 58 — 41 64
3. SV Rodinghausen 34 19 6 9 58 — 29 63
4. Borussia-2 Monchengladbach 34 15 12 7 47 — 38 57
5. Borussia-2 Dortmund 34 16 8 10 62 — 36 56
6. Alemannia Aachen 34 13 10 11 48 — 39 49
7. SC Verl 34 11 13 10 51 — 46 46
8. Rot-Weiss Essen 34 13 7 14 42 — 40 46
9. FC Koln-2 34 12 9 13 54 — 46 45
10. SV Wuppertal 34 12 8 14 45 — 49 44
11. Wattenscheid Bochum 34 11 10 13 44 — 44 43
12. Fortuna-2 Dusseldorf 34 11 9 14 47 — 62 42
13. SV Lippstadt 34 11 8 15 36 — 48 41
14. SC Bonn 34 11 7 16 42 — 51 40
15. Kaan-Marienborn Siegen 34 9 12 13 50 — 54 39
16. SV Straelen 34 9 12 13 36 — 62 39
17. SC Wiedenbruck 34 9 11 14 42 — 52 38
18. Herkenrath Bergisch Gladbach 34 3 6 25 34 — 91 15

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VfL Wolfsburg-2 Bayern-2 Munchen 3-1 1-4

Pereinamasis turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
DJK Gebenbach TSV Rosenheim 0-1 1-1
TSV Rain SV Heimstetten 1-1 1-2

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Eintracht Northeim Hansa Luneburg 0-1 0-2
DJK Gebenbach TSV Rain 0-2 1-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+5448-0=5448 wiki spaudos ženklai).