Vokietijos IV futbolo lyga 2011–2012 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
'
2011–2012 m.
Varžybos Vokietijos IV futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 2011–2012 m.,
Vokietijos futbolo supertaurė 2012 m.
http://int.soccerway.com/national/germany/oberliga/2011-2012/


Baden-Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SSV Ulm 32 21 8 3 60 — 27 71
2. VfR Mannheim 32 18 8 6 65 — 26 62
3. Neckarelz Mosbach 32 17 11 4 57 — 32 62
4. FV Illertissen 32 19 2 11 49 — 46 59
5. TSG Balingen 32 16 7 9 58 — 48 55
6. Nottingen Remchingen 32 14 11 7 63 — 43 53
7. Astoria Walldorf 32 13 5 14 55 — 49 44
8. SSV Reutlingen 32 13 4 15 57 — 55 43
9. Hollenbach Mulfingen 32 11 8 13 37 — 46 41
10. FV Kehl 32 10 6 16 32 — 47 36
11. SC Bahlingen 32 8 11 13 46 — 42 35
12. FC Villingen 32 9 7 16 39 — 51 34
13. FV Offenburg 32 9 7 16 33 — 57 34
14. Spielberg Karlsbad 32 9 6 17 53 — 67 33
15. Kickers-2 Stuttgart 32 9 6 17 38 — 54 33
16. Normannia Gmund 32 9 6 17 42 — 65 33
17. Bonlanden Filderstadt 32 7 7 18 34 — 63 28

Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSV Rosenheim 34 20 10 4 72 — 34 70
2. Bayern Hof 34 19 7 8 55 — 27 64
3. Eltersdorf Erlangen 34 17 7 10 70 — 50 58
4. TSV Buchbach 34 16 8 10 65 — 49 56
5. TSV Rain 34 16 7 11 50 — 44 55
6. SV Seligenporten 34 14 10 10 51 — 44 52
7. Frohnlach Ebersdorf 34 13 12 9 62 — 46 51
8. Eintracht Bamberg 34 15 6 13 62 — 57 51
9. FC Ismaning 34 13 8 13 52 — 47 47
10. TSV Grossbardorf 34 13 7 14 49 — 65 46
11. FSV Erlangen-Bruck 34 11 11 12 37 — 49 44
12. FV Wurzburg 34 12 7 15 55 — 66 43
13. FC Schweinfurt 34 10 11 13 58 — 70 41
14. DJK Rosenheim 34 8 15 11 53 — 59 39
15. SV Heimstetten 34 10 8 16 56 — 67 38
16. TSV Aindling 34 8 8 18 41 — 58 32
17. TSV Gersthofen 34 7 6 21 49 — 82 27
18. SpVgg Unterhaching-2 34 6 8 20 35 — 58 26

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Oberneuland Bremen 30 24 3 3 134 — 35 75
2. SV Bremen 30 22 5 3 123 — 35 71
3. Werder-3 Bremen 30 20 3 7 107 — 42 63
4. FC Bremerhaven 30 20 2 8 73 — 43 62
5. Aumund-Vegesack Bremen 30 17 6 7 88 — 38 57
6. Union Bremen 30 17 5 8 68 — 42 56
7. OSC Bremerhaven 30 14 6 10 60 — 65 48
8. Habenhausen Bremen 30 13 5 12 52 — 60 44
9. Brinkum Stuhr 30 10 6 14 62 — 77 36
10. Blumenthal Bremen 30 6 10 14 45 — 74 28
11. Burg Bremen 30 8 2 20 51 — 96 26
12. Schwachhausen Bremen 30 7 4 19 44 — 86 25
13. Turkspor Bremen 30 7 4 19 51 — 116 25
14. Wulsdorf Bremerhaven 30 6 6 18 43 — 91 24
15. VfL Bremen 30 7 1 22 36 — 85 22
16. Woltmershausen Bremen 30 6 4 20 43 — 95 22

Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Victoria Hamburg 34 21 8 5 73 — 36 71
2. Bergedorf Hamburg 34 20 5 9 73 — 51 65
3. Curslack-Neuengamme Hamburg 34 20 4 10 63 — 41 64
4. Germania Schnelsen 34 18 6 10 66 — 49 60
5. TSV Buchholz 34 17 8 9 55 — 39 59
6. Eintracht Norderstedt 34 17 7 10 62 — 37 58
7. Condor Hamburg 34 17 6 11 54 — 44 57
8. Niendorf Hamburg 34 16 7 11 62 — 51 55
9. Altona Hamburg 34 16 5 13 55 — 48 53
10. VfL Pinneberg 34 15 4 15 57 — 55 49
11. Halstenbek Rellingen 34 13 7 14 46 — 52 46
12. Meiendorf Hamburg 34 12 6 16 56 — 57 42
13. Vier-Marschlande Hamburg 34 11 7 16 55 — 70 40
14. Rugenbergen Bonningstedt 34 10 8 16 51 — 62 38
15. Paloma Uhlenhorst 34 11 5 18 38 — 58 38
16. SV Oststeinbek 34 9 7 18 36 — 58 34
17. Vorwarts-Wacker Hamburg 34 5 7 22 45 — 77 22
18. Sasel Hamburg 34 1 7 26 38 — 100 10

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Eschborn 34 24 5 5 77 — 35 77
2. KSV Baunatal 34 21 7 6 82 — 48 70
3. FSV Fernwald 34 18 10 6 58 — 30 64
4. Viktoria Aschaffenburg 34 16 8 10 67 — 55 56
5. Viktoria Urberach 34 15 9 10 67 — 45 54
6. Wehen-2 Wiesbaden 34 15 6 13 61 — 55 51
7. OSC Vellmar 34 15 6 13 60 — 63 51
8. Rot-Weiss Darmstadt 34 15 4 15 65 — 59 49
9. FSC Lohfelden 34 15 3 16 68 — 63 48
10. Jugesheim Rodgau 34 12 11 11 47 — 41 47
11. Buchonia Flieden 34 15 2 17 64 — 69 47
12. Kickers-2 Offenbach 34 13 6 15 66 — 63 45
13. Waldgirmes Lahnau 34 10 8 16 54 — 72 38
14. Rot-Weiss Hadamar 34 10 8 16 49 — 62 37
15. Eintracht Stadtallendorf 34 10 7 17 49 — 68 37
16. FCA Darmstadt 34 8 8 18 50 — 65 32
17. Rot-Weiss Frankfurt 34 8 6 20 37 — 86 30
18. Eintracht Wetzlar 34 6 6 22 44 — 86 24

Niedersachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Goslar 30 20 9 1 69 — 23 69
2. BV Cloppenburg 30 20 5 5 74 — 33 65
3. VfB Oldenburg 30 19 5 6 54 — 27 62
4. Schwarz-Weiss Rehden 30 18 6 6 80 — 28 60
5. VfL Osnabruck-2 30 14 5 11 57 — 40 47
6. Holthausen-Biene Lingen 30 14 3 13 60 — 49 45
7. TuS Heeslingen 30 13 5 12 37 — 49 44
8. Eintracht-2 Braunschweig 30 11 10 9 65 — 43 43
9. TSV Ottersberg 30 10 10 10 51 — 51 40
10. SC Langenhagen 30 12 4 14 41 — 51 40
11. Hansa Luneburg 30 11 5 14 53 — 59 38
12. Borussia Hildesheim 30 10 6 14 36 — 49 36
13. RSV Gottingen 30 9 4 17 33 — 51 31
14. VfL Buckeburg 30 5 6 19 33 — 79 21
15. VSK Osterholz-Scharmbeck 30 5 5 20 29 — 78 20
16. SV Rotenburg 30 4 2 24 27 — 89 14
17. Eintracht Nordhorn 0 0 0 0 0 — 0 0
18. Kickers Emden 0 0 0 0 0 — 0 0

Nordost-Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hansa-2 Rostock 28 20 5 3 64 — 26 65
2. Union-2 Berlin 28 18 2 8 55 — 34 56
3. Optik Rathenow 28 17 4 7 57 — 36 55
4. TSG Neustrelitz 28 15 9 4 51 — 24 54
5. Greif Torgelow 28 15 3 10 54 — 42 48
6. Germania Schoneiche 28 14 4 10 54 — 39 46
7. Viktoria Berlin 28 12 7 9 54 — 35 43
8. Union Furstenwalde 28 10 8 10 34 — 39 38
9. FC Neubrandenburg 28 9 7 12 40 — 46 34
10. SV Malchow 28 8 9 11 40 — 45 33
11. Anker Wismar 28 9 5 14 42 — 61 32
12. SV Altludersdorf 28 8 7 13 33 — 52 31
13. Dynamo Berlin 28 8 5 15 35 — 39 29
14. Sud Brandenburg 28 4 6 18 26 — 73 18
15. Lichterfelde Berlin 28 0 5 23 22 — 70 5
16. Turkiyemspor Berlin 0 0 0 0 0 — 0 0

Nordost-Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FSV Zwickau 26 18 6 2 71 — 20 60
2. VfB Auerbach 26 15 7 4 47 — 30 52
3. Rot-Weiss-2 Erfurt 26 14 4 8 40 — 35 46
4. Dynamo-2 Dresden 26 12 8 6 51 — 36 44
5. Carl Zeiss-2 Jena 26 12 8 6 39 — 32 44
6. Lokomotive Leipzig 26 13 3 10 40 — 27 42
7. FC Chemnitz-2 26 11 6 9 39 — 28 39
8. Fortuna Chemnitz 26 9 10 7 47 — 48 37
9. Budissa Bautzen 26 9 9 8 34 — 30 36
10. Erzgebirge-2 Aue 26 9 4 13 43 — 42 31
11. FSV Luckenwalde 26 7 3 16 38 — 55 24
12. Wacker Gotha 26 3 9 14 26 — 65 18
13. Grun-Weiss Piesteritz 26 4 4 18 27 — 63 16
14. VfL Halle 26 4 3 19 22 — 53 15
15. FC Gera 0 0 0 0 0 — 0 0

Nordrhein-Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria Koln 34 25 4 5 102 — 27 79
2. Sportfreunde Siegen 34 24 6 4 75 — 23 78
3. MSV Duisburg-2 34 19 8 7 67 — 30 65
4. SSVg Velbert 34 18 8 8 76 — 51 62
5. Arminia-2 Bielefeld 34 17 7 10 80 — 60 58
6. Alemannia-2 Aachen 34 18 4 12 62 — 46 58
7. Huls Marl 34 16 8 10 58 — 38 56
8. Uerdingen Krefeld 34 16 8 10 56 — 50 56
9. SSG Bergisch Gladbach 34 17 4 13 76 — 38 55
10. Schwarz-Weiss Essen 34 17 4 13 59 — 51 55
11. Westfalia Rhynern 34 13 6 15 54 — 59 45
12. Dornberg Bielefeld 34 11 5 18 45 — 66 38
13. SV Schermbeck 34 10 5 19 55 — 85 35
14. Speldorf Mulheim 34 8 10 16 53 — 77 34
15. TuS Erndtebruck 34 8 7 19 43 — 73 31
16. Homberg Duisburg 34 7 8 19 35 — 64 29
17. Rot Weiss Ahlen 34 5 3 26 28 — 90 18
18. Westfalia Herne 34 3 3 28 13 — 109 12

Schleswig-Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfR Neumunster 34 25 5 4 88 — 29 80
2. Weiche Flensburg 34 22 6 6 71 — 28 72
3. Holstein-2 Kiel 34 21 8 5 97 — 34 71
4. Eichede Steinburg 34 18 6 10 85 — 53 60
5. VfB Lubeck-2 34 17 3 14 80 — 63 54
6. TSV Kropp 34 16 6 12 61 — 55 54
7. NTSV Strand 34 15 8 11 71 — 56 53
8. SV Flensburg 34 15 7 12 60 — 52 52
9. FC Sylt 34 14 5 15 63 — 71 47
10. TSV Preetz 34 13 6 15 46 — 54 45
11. SV Todesfelde 34 11 9 14 79 — 73 42
12. SV Henstedt-Ulzburg 34 12 4 18 60 — 70 40
13. SV Heide 34 11 7 16 53 — 78 40
14. SV Heikendorf 34 10 8 16 48 — 53 38
15. Eider Budelsdorf 34 10 6 18 46 — 69 36
16. SV Husum 34 8 5 21 51 — 97 29
17. SV Schackendorf 34 8 5 21 38 — 97 29
18. SV Breitenfelde 34 6 4 24 43 — 108 22

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Homburg 34 21 8 5 71 — 34 71
2. SVN Zweibrucken 34 18 7 9 52 — 34 61
3. FK Pirmasens 34 16 12 6 58 — 36 60
4. Arminia Ludwigshafen 34 17 6 11 59 — 49 57
5. SC Hauenstein 34 14 9 11 57 — 52 51
6. Salmrohr Salmtal 34 14 8 12 63 — 45 50
7. Borussia Neunkirchen 34 14 8 12 55 — 49 50
8. Gonsenheim Mainz 34 14 7 13 53 — 58 49
9. FC Saarbrucken-2 34 13 7 14 49 — 45 46
10. SpVgg Wirges 34 13 7 14 41 — 43 46
11. Mechtersheim Romerberg 34 13 6 15 37 — 42 45
12. SV Elversberg-2 34 12 7 15 51 — 52 43
13. Rochling Volklingen 34 11 10 13 49 — 54 43
14. SG Betzdorf 34 12 7 15 51 — 58 43
15. SV Rossbach-Verscheid 34 12 5 17 50 — 64 41
16. Sportfreunde Kollerbach 34 10 8 16 48 — 65 38
17. Alemannia Waldalgesheim 34 10 7 17 41 — 57 37
18. Eintracht-2 Trier 34 5 5 24 38 — 86 20

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Fortuna Chemnitz Greif Torgelow 1-0 0-3 (prat.)
Holthausen-Biene Lingen Weiche Flensburg 1-3 0-3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 99% (+10213-0=10213 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 1% (+120-0=120 wiki spaudos ženklai).