Vokietijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Vokietijos IV futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Vokietijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Vokietijos futbolo supertaurė 2019 m.
https://int.soccerway.com/national/germany/oberliga/20182019/


Baden-Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Bahlingen 34 22 5 7 84 — 34 71
2. Kickers Stuttgart 34 19 9 6 62 — 30 66
3. FSV Bissingen 34 17 10 7 66 — 45 61
4. Nottingen Remchingen 34 17 8 9 70 — 48 59
5. SV Goppingen 34 16 9 9 60 — 48 57
6. FV Ravensburg 34 15 10 9 56 — 40 55
7. SGV Freiberg 34 15 9 10 73 — 53 54
8. FC Villingen 34 15 8 11 59 — 51 53
9. SSV Reutlingen 34 14 11 9 49 — 51 53
10. SU Neckarsulm 34 13 8 13 45 — 55 47
11. CfR Pforzheim 34 12 9 13 44 — 44 45
12. Linx Rheinau 34 13 5 16 63 — 79 44
13. TSV Ilshofen 34 12 7 15 34 — 46 43
14. SV Oberachern 34 12 5 17 64 — 71 41
15. TSG Backnang 34 10 7 17 44 — 52 37
16. Germania Friedrichstal 34 6 5 23 39 — 88 23
17. Normannia Gmund 34 2 13 19 28 — 61 19
18. Spielberg Karlsbad 34 3 8 23 30 — 74 17

Bayern-Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSV Aubstadt 34 24 4 6 83 — 27 76
2. DJK Gebenbach 34 22 7 5 83 — 42 73
3. FV Wurzburg 34 20 6 8 67 — 39 66
4. TSV Grossbardorf 34 20 5 9 67 — 39 65
5. SV Seligenporten 34 18 8 8 69 — 50 62
6. Eltersdorf Erlangen 34 15 8 11 56 — 45 53
7. Bayern Hof 34 14 7 13 54 — 45 49
8. DJK Bamberg 34 14 6 14 44 — 39 48
9. Kickers-2 Wurzburg 34 14 6 14 60 — 69 48
10. TSV Abtswind 34 13 6 15 59 — 67 45
11. SpVgg Ansbach 34 11 10 13 68 — 77 43
12. DJK Ammerthal 34 11 6 17 51 — 52 39
13. ATSV Erlangen 34 11 6 17 43 — 60 39
14. FC Sand 34 10 5 19 42 — 66 35
15. Vach Furth 34 10 3 21 45 — 76 33
16. FSV Erlangen-Bruck 34 9 4 21 53 — 74 31
17. Jahn Forchheim 34 8 6 20 58 — 86 30
18. ASV Neumarkt 34 7 7 20 35 — 84 28

Bayern-Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Turkgucu-Ataspor Munchen 32 21 5 6 59 — 30 68
2. TSV Rain 32 16 10 6 60 — 42 58
3. Jahn-2 Regensburg 32 15 8 9 69 — 48 53
4. SV Pullach 32 17 2 13 52 — 48 53
5. Vilzing Cham 32 14 9 9 47 — 36 51
6. TSV Dachau 32 14 7 11 47 — 45 49
7. TSV Kottern 32 12 10 10 46 — 47 46
8. TSV Schwabmunchen 32 14 3 15 57 — 52 45
9. TSV Nordlingen 32 11 12 9 53 — 55 45
10. TSV Munchen-2 32 13 6 13 58 — 48 45
11. SV Kirchanschoring 32 11 11 10 51 — 47 44
12. Schwaben Augsburg 32 11 10 11 41 — 44 43
13. Hankofen-Hailing Leibfling 32 10 9 13 47 — 50 39
14. FC Sonthofen 32 10 8 14 54 — 64 38
15. FC Ismaning 32 10 7 15 45 — 51 37
16. FC Unterfohring 32 6 10 16 41 — 59 28
17. TuS Holzkirchen 32 2 3 27 30 — 91 9

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Bremen 30 28 1 1 115 — 12 85
2. Oberneuland Bremen 30 28 0 2 139 — 18 84
3. SFL Bremerhaven 30 19 4 7 70 — 37 61
4. Schwachhausen Bremen 30 17 4 9 85 — 59 55
5. ESC Geestemunde 30 15 1 14 101 — 92 46
6. Aumund-Vegesack Bremen 30 12 6 12 71 — 63 42
7. Blumenthal Bremen 30 13 3 14 68 — 70 42
8. Brinkum Stuhr 30 12 5 13 75 — 79 41
9. Lehe Bremerhaven 30 10 9 11 67 — 80 39
10. Hastedt Bremen 30 10 9 11 52 — 72 39
11. Werder-3 Bremen 30 8 7 15 52 — 73 31
12. Borgfeld Bremen 30 9 4 17 58 — 88 31
13. Habenhausen Bremen 30 7 4 19 48 — 103 25
14. Neustadt Bremen 30 5 8 17 33 — 69 23
15. OSC Bremerhaven 30 6 5 19 43 — 88 23
16. Vatan Sport Bremen 30 3 6 21 27 — 101 15

Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Altona Hamburg 34 25 3 6 72 — 24 78
2. Teutonia Hamburg 34 24 4 6 79 — 33 76
3. TuS Dassendorf 34 23 2 9 92 — 30 71
4. Victoria Hamburg 34 23 2 9 100 — 46 71
5. Niendorf Hamburg 34 20 4 10 81 — 39 64
6. Barmbek-Uhlenhorst Hamburg 34 17 9 8 88 — 58 60
7. Sasel Hamburg 34 18 5 11 88 — 52 59
8. Osdorf Hamburg 34 15 5 14 68 — 69 50
9. TSV Buchholz 34 14 7 13 73 — 66 49
10. Suderelbe Hamburg 34 13 7 14 68 — 70 46
11. Curslack-Neuengamme Hamburg 34 12 8 14 61 — 59 44
12. Rugenbergen Bonningstedt 34 12 4 18 63 — 67 40
13. Concordia Wandsbek 34 11 4 19 56 — 76 37
14. Meiendorf Hamburg 34 9 9 16 44 — 71 36
15. TSV Wedel 34 8 9 17 51 — 68 33
16. HEBC Hamburg 34 9 2 23 55 — 99 29
17. Condor Hamburg 34 8 4 22 59 — 93 28
18. VfL Pinneberg 34 1 0 33 21 — 199 3

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Giessen 32 25 4 3 114 — 25 79
2. Bayern Alzenau 32 20 6 6 85 — 40 66
3. Hessen Kassel 32 21 7 4 71 — 31 65
4. Rot-Weiss Hadamar 32 18 6 8 81 — 51 60
5. Barockstadt Fulda 32 16 4 12 70 — 51 52
6. VfB Ginsheim 32 15 5 12 73 — 74 50
7. KSV Baunatal 32 14 6 12 53 — 57 48
8. Eddersheim Hattersheim 32 14 4 14 56 — 61 46
9. Waldgirmes Lahnau 32 12 9 11 53 — 54 45
10. FV Bad Vilbel 32 12 4 16 45 — 49 40
11. Viktoria Griesheim 32 12 3 17 47 — 68 39
12. FSC Lohfelden 32 11 5 16 47 — 54 38
13. Turk Gucu Friedberg 32 10 6 16 58 — 77 36
14. Buchonia Flieden 32 9 5 18 48 — 63 32
15. SV Hunfeld 32 8 6 18 33 — 71 29
16. Ederbergland Allendorf 32 6 3 23 39 — 99 21
17. SpVgg Neu-Isenburg 32 5 5 22 40 — 88 20

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Bergisch Gladbach 28 20 6 2 64 — 25 66
2. FC Wegberg-Beeck 28 20 3 5 61 — 22 63
3. FC Hennef 28 14 7 7 51 — 34 49
4. Borussia Freialdenhoven 28 12 8 8 43 — 30 44
5. FC Hurth 28 10 12 6 43 — 29 42
6. Breinig Stolberg 28 10 7 11 54 — 51 37
7. Deutz Koln 28 10 6 12 45 — 59 36
8. FC Duren 28 8 11 9 48 — 42 35
9. SpVg Frechen 28 8 11 9 42 — 40 35
10. Blau-Weiss Friesdorf 28 8 8 12 53 — 64 32
11. Viktoria Arnoldsweiler 28 8 6 14 42 — 51 30
12. Vichttal Stolberg 28 7 9 12 32 — 48 30
13. SV Siegburg 28 6 11 11 30 — 39 29
14. VfL Alfter 28 6 6 16 32 — 64 24
15. Merten Bornheim 28 5 5 18 25 — 67 20

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Homberg Duisburg 34 25 8 1 100 — 34 83
2. Baumberg Monheim 34 20 9 5 83 — 57 69
3. FC Bocholt 34 16 9 9 61 — 45 57
4. FC Monheim 34 15 10 9 66 — 57 55
5. SSVg Velbert 34 16 6 12 73 — 44 54
6. Germania Ratingen 34 16 6 12 67 — 51 54
7. TSV Meerbusch 34 15 6 13 70 — 60 51
8. TuRU Dusseldorf 34 14 7 13 51 — 56 49
9. Schonnebeck Essen 34 15 3 16 58 — 65 48
10. VfB Hilden 34 13 8 13 73 — 68 47
11. SC Velbert 34 13 8 13 47 — 58 47
12. FC Kleve 34 13 6 15 56 — 49 45
13. Schwarz-Weiss Essen 34 12 7 15 57 — 51 43
14. Union Nettetal 34 11 10 13 41 — 54 43
15. West Dusseldorf 34 12 5 17 50 — 59 41
16. Jahn Dinslaken 34 7 8 19 45 — 82 29
17. Speldorf Mulheim 34 6 8 20 48 — 87 26
18. FSV Duisburg 34 3 4 27 41 — 110 13

Niedersachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. HSC Hannover 30 17 9 4 58 — 36 60
2. Eintracht Northeim 30 18 4 8 56 — 32 58
3. SC Spelle-Venhaus 30 15 6 9 63 — 43 51
4. Eintracht-2 Braunschweig 30 14 7 9 63 — 50 49
5. TuS Bersenbruck 30 14 6 10 59 — 42 48
6. Arminia Hannover 30 13 6 11 52 — 46 45
7. Borussia Hildesheim 30 12 8 10 36 — 35 44
8. SC Heeslingen 30 12 7 11 45 — 35 43
9. Hagen Uthlede 30 11 7 12 51 — 56 40
10. Atlas Delmenhorst 30 9 11 10 41 — 40 38
11. MTV Wolfenbuttel 30 11 5 14 40 — 55 38
12. Uphusen Achim 30 9 8 13 44 — 42 35
13. MTV Gifhorn 30 10 4 16 37 — 49 34
14. FC Wunstorf 30 10 4 16 30 — 56 34
15. Oythe Vechta 30 8 4 18 36 — 63 28
16. BV Cloppenburg 30 5 8 17 37 — 68 23

Nordost-Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lichtenberg Berlin 30 23 5 2 69 — 12 74
2. Tennis Borussia Berlin 30 21 4 5 76 — 27 67
3. FC Greifswald 30 18 5 7 67 — 44 59
4. Hertha Zehlendorf 30 16 7 7 64 — 33 55
5. Hansa-2 Rostock 30 16 7 7 69 — 39 55
6. Blau-Weiss Berlin 30 13 5 12 58 — 39 44
7. SV Altludersdorf 30 13 2 15 50 — 61 41
8. Staaken Berlin 30 10 8 12 56 — 52 38
9. Greif Torgelow 30 10 8 12 44 — 48 38
10. TSG Neustrelitz 30 10 7 13 37 — 46 37
11. Hertha Charlottenburg 30 12 1 17 45 — 67 37
12. Lok Stendal 30 11 2 17 42 — 72 35
13. FC Strausberg 30 10 3 17 42 — 64 33
14. Sud Brandenburg 30 9 5 16 52 — 64 32
15. Anker Wismar 30 8 8 14 25 — 47 32
16. SV Malchow 30 1 1 28 28 — 109 4

Nordost-Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Leipzig 30 21 6 3 65 — 29 69
2. FSV Luckenwalde 30 20 8 2 83 — 29 68
3. FC Eilenburg 30 17 6 7 62 — 36 57
4. International Leipzig 30 14 11 5 50 — 22 53
5. Wacker-2 Nordhausen 30 12 10 8 58 — 45 46
6. Carl Zeiss-2 Jena 30 13 7 10 51 — 47 46
7. VfB Krieschow 30 11 7 12 35 — 41 40
8. Einheit Rudolstadt 30 9 10 11 40 — 46 37
9. FC Ludwigsfelde 30 9 9 12 37 — 41 36
10. Wismut Gera 30 9 8 13 55 — 63 35
11. VFC Plauen 30 8 10 12 44 — 46 34
12. VfL Halle 30 8 10 12 52 — 60 34
13. Union Sandersdorf 30 9 4 17 33 — 46 31
14. Askania Bernburg 30 8 5 17 37 — 64 29
15. VfL Hohenstein-Ernstthal 30 7 5 18 35 — 71 26
16. Blau-Weiss Zorbau 30 3 8 19 33 — 84 17

Rheinland-Pfalz-Saar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rot-Weiss Koblenz 34 20 11 3 68 — 30 71
2. Rochling Volklingen 34 18 6 10 67 — 38 60
3. Pfeddersheim Worms 34 18 6 10 73 — 57 60
4. TuS Koblenz 34 16 11 7 54 — 34 59
5. Engers Neuwied 34 18 5 11 59 — 48 59
6. Eintracht Trier 34 16 9 9 67 — 41 57
7. Schott Mainz 34 17 6 11 76 — 55 57
8. Mechtersheim Romerberg 34 15 8 11 57 — 49 53
9. FC Kaiserslautern-2 34 15 6 13 61 — 42 51
10. Hertha Wiesbach 34 15 5 14 50 — 43 50
11. Hassia Bingen 34 15 2 17 58 — 58 47
12. Blau-Weiss Karbach 34 12 9 13 48 — 50 45
13. Arminia Ludwigshafen 34 12 7 15 58 — 74 43
14. Diefflen Dillingen 34 12 6 16 60 — 73 42
15. Viktoria Jagersburg 34 8 11 15 49 — 65 35
16. TSV Emmelshausen 34 11 2 21 34 — 71 35
17. SC Idar-Oberstein 34 4 6 24 47 — 95 18
18. VfB Dillingen 34 4 4 26 34 — 97 16

Schleswig-Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NTSV Strand 28 20 6 2 73 — 25 66
2. TSB Flensburg 28 16 9 3 81 — 38 57
3. SV Todesfelde 28 14 9 5 70 — 39 51
4. SV Heide 28 16 4 8 64 — 44 49
5. Weiche-2 Flensburg 28 12 7 9 55 — 49 43
6. VfB Lubeck-2 28 11 8 9 53 — 55 41
7. Eichede Steinburg 28 10 10 8 56 — 41 40
8. TSV Bordesholm 28 12 4 12 46 — 52 40
9. SV Eutin 28 9 9 10 60 — 54 36
10. Inter Turkspor Kiel 28 9 8 11 43 — 63 35
11. Union Neumunster 28 10 4 14 46 — 58 31
12. TSV Kropp 28 7 7 14 42 — 64 28
13. Frisia Risum-Lindholm 28 8 2 18 31 — 61 26
14. VfR Neumunster 28 5 4 19 32 — 62 19
15. TSV Lagerdorf 28 4 3 21 26 — 73 15
16. Schilksee Kiel 0 0 0 0 0 — 0 0 pašalintas sezono pabaigoje dėl 3 neatvykimų į rungtynes

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke-2 Gelsenkirchen 34 27 4 3 93 — 21 85
2. TuS Haltern 34 21 7 6 63 — 26 70
3. ASC Dortmund 34 20 4 10 60 — 37 64
4. TSG Sprockhovel 34 14 9 11 73 — 53 51
5. Westfalia Rhynern 34 15 4 15 50 — 53 49
6. SV Schermbeck 34 14 6 14 45 — 52 48
7. SC Paderborn-2 34 13 7 14 70 — 64 46
8. Westfalia Herne 34 13 6 15 58 — 60 45
9. Rot Weiss Ahlen 34 12 8 14 61 — 62 44
10. FC Gutersloh 34 13 5 16 48 — 61 44
11. SC Holzwickede 34 11 9 14 52 — 55 42
12. Sportfreunde Siegen 34 10 12 12 42 — 59 42
13. TuS Ennepetal 34 11 8 15 44 — 57 41
14. TuS Erndtebruck 34 10 10 14 49 — 56 40
15. Eintracht Rheine 34 12 4 18 47 — 81 40
16. SpVg Hamm 34 12 3 19 46 — 60 39
17. Brunninghausen Dortmund 34 10 7 17 42 — 62 37
18. Gievenbeck Munster 34 6 11 17 40 — 64 29

Patekimo turnyras

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Altona Hamburg 2 1 1 0 4 — 3 4
2. SV Heide 2 0 2 0 2 — 2 2
3. SV Bremen 2 0 1 1 3 — 4 1

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bayern Alzenau 2 0 2 0 3 — 3 2
2. Rochling Volklingen 2 0 2 0 3 — 3 2
3. Kickers Stuttgart 2 0 2 0 2 — 2 2

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Anker Wismar VfL Hohenstein-Ernstthal 1-1 1-2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+13251-0=13251 wiki spaudos ženklai).