Vokietijos IV futbolo lyga 2010–2011 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
'
2010–2011 m.
Varžybos Vokietijos IV futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 2010–2011 m.,
Vokietijos futbolo supertaurė 2011 m.
http://int.soccerway.com/national/germany/oberliga/2010-2011/


Baden-Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Waldhof Mannheim 36 25 8 3 71 — 22 83
2. Nottingen Remchingen 36 24 6 6 80 — 40 78
3. FC Villingen 36 19 8 9 58 — 40 65
4. Neckarelz Mosbach 36 17 7 12 54 — 50 58
5. Normannia Gmund 36 15 10 11 66 — 56 55
6. Kickers-2 Stuttgart 36 15 9 12 56 — 45 54
7. FV Illertissen 36 12 16 8 51 — 39 52
8. Astoria Walldorf 36 13 12 11 51 — 40 51
9. VfL Kirchheim 36 14 8 14 57 — 51 50
10. TSG Balingen 36 14 8 14 48 — 50 50
11. FV Kehl 36 12 10 14 59 — 54 46
12. Hollenbach Mulfingen 36 12 9 15 51 — 45 45
13. SC Bahlingen 36 10 15 11 48 — 52 45
14. SSV Reutlingen 36 13 6 17 55 — 65 45
15. SGV Freiberg 36 11 11 14 45 — 61 44
16. TSG Weinheim 36 10 8 18 44 — 65 38
17. Neckarrems Remseck 36 8 11 17 52 — 72 35
18. Durlach Karlsruhe 36 5 9 22 34 — 87 24
19. Linx Rheinau 36 3 9 24 30 — 76 18

Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Ismaning 34 18 12 4 72 — 48 66
2. FC Ingolstadt-2 34 19 6 9 75 — 48 63
3. TSV Rosenheim 34 17 2 15 58 — 39 53
4. TSV Buchbach 34 15 8 11 58 — 51 53
5. FV Wurzburg 34 16 4 14 57 — 52 52
6. SV Seligenporten 34 14 10 10 59 — 56 52
7. SpVgg Unterhaching-2 34 15 6 13 53 — 44 51
8. Eintracht Bamberg 34 15 6 13 54 — 61 51
9. FC Schweinfurt 34 14 8 12 48 — 50 50
10. TSV Grossbardorf 34 11 12 11 53 — 54 45
11. FSV Erlangen-Bruck 34 12 9 13 59 — 70 45
12. TSV Rain 34 12 8 14 52 — 47 44
13. TSV Aindling 34 12 7 15 40 — 39 43
14. SV Heimstetten 34 12 7 15 53 — 53 43
15. Bayern Hof 34 10 11 13 50 — 56 41
16. SpVgg Bayreuth 34 11 8 15 45 — 63 41
17. Schalding-Heining Passau 34 8 8 18 47 — 66 32
18. Freier Regensburg 34 5 8 21 38 — 74 23

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Werder-3 Bremen 30 24 3 3 113 — 28 75
2. SV Bremen 30 21 6 3 93 — 33 69
3. Aumund-Vegesack Bremen 30 20 7 3 96 — 46 67
4. OSC Bremerhaven 30 20 2 8 66 — 33 62
5. Blumenthal Bremen 30 14 11 5 75 — 47 53
6. Burg Bremen 30 14 3 13 63 — 75 45
7. FC Bremerhaven 30 15 7 8 74 — 57 43
8. Brinkum Stuhr 30 11 7 12 61 — 67 40
9. Schwachhausen Bremen 30 10 3 17 54 — 74 33
10. Habenhausen Bremen 30 9 5 16 66 — 63 32
11. Wulsdorf Bremerhaven 30 8 6 16 51 — 61 30
12. VfL Bremen 30 8 6 16 43 — 60 30
13. Oberneuland-2 Bremen 30 8 4 18 52 — 136 28
14. Turkspor Bremen 30 6 7 17 56 — 86 25
15. Blau-Weiss Melchiorshausen 30 6 3 21 37 — 91 21
16. SC Weyhe 30 4 4 22 36 — 79 16

Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sankt Pauli-2 Hamburg 34 26 5 3 103 — 36 83
2. TSV Buchholz 34 21 5 8 56 — 33 68
3. Curslack-Neuengamme Hamburg 34 19 5 10 55 — 43 62
4. Condor Hamburg 34 16 9 9 55 — 43 57
5. Altona Hamburg 34 15 9 10 63 — 46 54
6. Eintracht Norderstedt 34 13 13 8 55 — 44 52
7. Bergedorf Hamburg 34 15 7 12 67 — 69 52
8. Meiendorf Hamburg 34 15 6 13 55 — 48 51
9. Victoria Hamburg 34 14 8 12 58 — 51 50
10. Germania Schnelsen 34 13 6 15 55 — 47 45
11. Rugenbergen Bonningstedt 34 12 9 13 46 — 47 45
12. Niendorf Hamburg 34 10 10 14 55 — 63 40
13. SV Oststeinbek 34 11 6 17 59 — 67 39
14. Paloma Uhlenhorst 34 7 11 16 39 — 57 32
15. Barmbek-Uhlenhorst Hamburg 34 9 5 20 46 — 68 32
16. TSV Wedel 34 8 8 18 43 — 71 32
17. Concordia Hamburg 34 8 7 19 37 — 71 31
18. Bramfeld Hamburg 34 5 9 20 41 — 84 24

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bayern Alzenau 34 19 9 6 76 — 36 66
2. Waldgirmes Lahnau 34 17 7 10 76 — 56 58
3. KSV Baunatal 34 17 7 10 75 — 56 58
4. FC Eschborn 34 17 6 11 78 — 58 57
5. Kickers-2 Offenbach 34 17 3 14 71 — 60 54
6. OSC Vellmar 34 17 4 13 76 — 65 53
7. Viktoria Urberach 34 16 5 13 60 — 51 53
8. Eintracht Stadtallendorf 34 16 5 13 65 — 65 53
9. FSV Fernwald 34 13 11 10 53 — 49 50
10. Eintracht Wetzlar 34 12 11 11 55 — 58 47
11. Rot-Weiss Darmstadt 34 12 9 13 51 — 47 45
12. FCA Darmstadt 34 13 8 13 51 — 49 45
13. Buchonia Flieden 34 13 6 15 70 — 71 45
14. Rot-Weiss Frankfurt 34 12 6 16 56 — 62 42
15. Wurges Bad Camberg 34 12 6 16 44 — 58 42
16. SV Hunfeld 34 8 8 18 44 — 61 32
17. FC Schwalmstadt 34 8 7 19 36 — 76 31
18. VfB Marburg 34 5 6 23 31 — 90 21

Niedersachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Meppen 38 25 6 7 92 — 46 81
2. BV Cloppenburg 38 24 5 9 96 — 49 77
3. VfL Osnabruck-2 38 21 9 8 77 — 41 72
4. Kickers Emden 38 22 5 11 71 — 51 71
5. Borussia Hildesheim 38 18 13 7 58 — 46 67
6. VfB Oldenburg 38 19 8 11 78 — 50 65
7. SC Goslar 38 17 12 9 64 — 37 63
8. Schwarz-Weiss Rehden 38 18 8 12 59 — 43 62
9. Eintracht Nordhorn 38 16 8 14 64 — 74 56
10. SC Langenhagen 38 15 10 13 60 — 48 55
11. VSK Osterholz-Scharmbeck 38 15 8 15 56 — 67 53
12. TSV Ottersberg 38 14 9 15 53 — 58 51
13. Hansa Luneburg 38 12 13 13 62 — 57 49
14. TuS Heeslingen 38 12 11 15 63 — 70 47
15. Arminia Hannover 38 12 9 17 49 — 72 45
16. Eintracht Northeim 38 11 5 22 55 — 82 38
17. Drochtersen Assel 38 9 9 20 54 — 65 36
18. Ramlingen-Ehlershausen Burgdorf 38 10 3 25 64 — 99 33
19. Teutonia Uelzen 38 5 9 24 53 — 93 24
20. Guldenstern Stade 38 3 4 31 40 — 120 13

Nordost-Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Greif Torgelow 30 22 3 5 66 — 22 69
2. Hansa-2 Rostock 30 22 3 5 56 — 30 69
3. BAK Berlin 30 20 6 4 55 — 17 66
4. TSG Neustrelitz 30 17 7 6 56 — 28 58
5. Union-2 Berlin 30 15 6 9 58 — 42 51
6. Optik Rathenow 30 15 1 14 35 — 41 46
7. Dynamo Berlin 30 13 6 11 48 — 35 45
8. Sud Brandenburg 30 12 5 13 45 — 51 41
9. Anker Wismar 30 10 9 11 38 — 36 39
10. SV Malchow 30 11 4 15 45 — 48 37
11. Germania Schoneiche 30 9 7 14 38 — 43 34
12. Lichterfelde Berlin 30 8 6 16 37 — 52 30
13. SV Altludersdorf 30 7 7 16 40 — 50 28
14. Tennis Borussia Berlin 30 5 7 18 26 — 66 22
15. Fuchse Reinickendorf 30 5 6 19 25 — 63 21
16. FC Ludwigsfelde 30 5 5 20 31 — 75 20

Nordost-Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Germania Halberstadt 30 22 6 2 69 — 22 72
2. VfB Auerbach 30 17 6 7 63 — 39 57
3. Budissa Bautzen 30 15 7 8 44 — 30 52
4. Rot-Weiss-2 Erfurt 30 12 12 6 48 — 39 48
5. Dynamo-2 Dresden 30 12 5 13 48 — 45 41
6. FSV Luckenwalde 30 11 8 11 53 — 55 41
7. Erzgebirge-2 Aue 30 12 5 13 43 — 47 41
8. Lokomotive Leipzig 30 9 12 9 42 — 43 39
9. FSV Zwickau 30 10 7 13 39 — 39 37
10. Sachsen Leipzig 30 9 9 12 33 — 43 36
11. FC Chemnitz-2 30 8 10 12 45 — 50 34
12. Wacker Gotha 30 10 4 16 40 — 55 34
13. Carl Zeiss-2 Jena 30 8 9 13 42 — 47 33
14. VfL Halle 30 8 9 13 34 — 47 33
15. Borea Dresden 30 7 11 12 33 — 47 32
16. FC Magdeburg-2 30 6 8 16 37 — 65 26

Nordrhein-Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rot-Weiss Essen 32 21 8 3 59 — 28 71
2. Germania Windeck 32 20 6 6 62 — 37 66
3. Fortuna Koln 32 18 7 7 57 — 25 61
4. Alemannia-2 Aachen 32 15 7 10 58 — 37 52
5. Schwarz-Weiss Essen 32 15 6 11 45 — 36 51
6. SSVg Velbert 32 13 10 9 60 — 45 49
7. Sportfreunde Siegen 32 14 6 12 54 — 47 48
8. MSV Duisburg-2 32 12 8 12 39 — 42 44
9. Speldorf Mulheim 32 10 12 10 49 — 46 42
10. SV Schermbeck 32 13 3 16 44 — 49 42
11. Homberg Duisburg 32 11 5 16 41 — 51 38
12. SSG Bergisch Gladbach 32 10 7 15 35 — 61 37
13. Westfalia Herne 32 10 6 16 52 — 60 36
14. FC Wegberg-Beeck 32 9 9 14 43 — 58 36
15. Huls Marl 32 10 6 16 34 — 50 36
16. Westfalia Rhynern 32 8 7 17 43 — 64 31
17. SpVgg Erkenschwick 32 4 5 23 30 — 69 17
18. FC Kleve 0 0 0 0 0 — 0 0

Schleswig-Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfR Neumunster 34 24 10 0 74 — 20 82
2. Eichede Steinburg 34 21 4 9 71 — 29 67
3. FC Sylt 34 19 6 9 80 — 36 63
4. VfB Lubeck-2 34 18 5 11 75 — 55 59
5. NTSV Strand 34 16 8 10 74 — 55 56
6. Weiche Flensburg 34 16 5 13 67 — 45 53
7. Holstein-2 Kiel 34 14 11 9 62 — 44 53
8. TSV Kropp 34 15 6 13 56 — 51 51
9. SV Henstedt-Ulzburg 34 12 12 10 76 — 52 48
10. SV Flensburg 34 14 5 15 59 — 64 47
11. SV Heikendorf 34 14 5 15 56 — 70 47
12. Eider Budelsdorf 34 10 12 12 38 — 57 42
13. SV Todesfelde 34 10 10 14 50 — 65 40
14. SV Heide 34 10 9 15 43 — 62 39
15. Union Neumunster 34 8 10 16 60 — 89 34
16. TSV Bordesholm 34 7 6 21 50 — 94 27
17. SV Eckernforde 34 5 6 23 30 — 80 21
18. SV Schleswig 34 5 6 23 46 — 99 21

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Idar-Oberstein 36 20 7 9 69 — 35 67
2. FK Pirmasens 36 18 9 9 51 — 40 63
3. SG Betzdorf 36 18 6 12 55 — 43 60
4. SC Hauenstein 36 16 10 10 61 — 53 58
5. SVN Zweibrucken 36 14 13 9 49 — 32 55
6. Sportfreunde Kollerbach 36 15 10 11 57 — 45 55
7. Borussia Neunkirchen 36 15 9 12 60 — 54 54
8. Mechtersheim Romerberg 36 15 8 13 62 — 52 53
9. SV Elversberg-2 36 13 11 12 48 — 51 50
10. Eintracht-2 Trier 36 14 5 17 53 — 59 47
11. SpVgg Wirges 36 13 8 15 42 — 52 47
12. Alemannia Waldalgesheim 36 12 10 14 58 — 65 46
13. SV Rossbach-Verscheid 36 12 10 14 46 — 55 46
14. FC Saarbrucken-2 36 12 9 15 61 — 54 45
15. Gonsenheim Mainz 36 12 9 15 56 — 62 45
16. Rot-Weiss Hasborn 36 13 5 18 47 — 52 44
17. SG Bad Breisig 36 9 10 17 57 — 71 37
18. Auersmacher Kleinblittersdorf 36 9 9 18 44 — 79 36
19. Sportfreunde Eisbachtal 36 7 12 17 36 — 58 33

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 99% (+10336-0=10336 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 1% (+120-0=120 wiki spaudos ženklai).