Škotijos futbolo lygos taurė 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Škotijos futbolo lygos taurė
Sezonas Škotijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos VI futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos VII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos VIII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos IX futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos futbolo taurė 2016–2017 m.,
Škotijos futbolo lygos taurė 2016–2017 m.
http://int.soccerway.com/national/scotland/league-cup/2017/
http://foot.dk/Skpokallcres.asp?SeasonID=137
http://foot.dk/Skpokallcfacts.asp?FinaleID=75


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo

Grupių etapas

Group A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Peterhead 4 3 0 1 8 — 6 8
2. East Fife Methil 4 3 0 1 5 — 4 8
3. FC Dundee 4 2 0 2 15 — 5 7
4. Forfar Athletic 4 2 0 2 4 — 11 5
5. FC Dumbarton 4 0 0 4 7 — 13 2

Group B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Saint Johnstone Perth 4 3 0 1 11 — 2 10
2. FC Falkirk 4 2 0 2 5 — 4 6
3. Stirling Albion 4 2 0 2 6 — 7 6
4. Brechin City 4 2 0 2 5 — 8 5
5. Elgin City 4 1 0 3 6 — 12 3

Group C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Inverness Caledonian Thistle 4 3 0 1 15 — 3 10
2. Dundee United 4 4 0 0 10 — 3 10
3. Dunfermline Athletic 4 2 0 2 7 — 7 6
4. FC Cowdenbeath 4 1 0 3 4 — 11 3
5. FC Arbroath 4 0 0 4 1 — 13 1

Group D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Alloa Athletic 4 4 0 0 10 — 2 12
2. Raith Rovers Kirkcaldy 4 3 0 1 5 — 4 8
3. Ross County Dingwall 4 2 0 2 11 — 4 7
4. Cove Rangers 4 1 0 3 4 — 13 3
5. FC Montrose 4 0 0 4 1 — 8 0

Group E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Partick Thistle 4 4 0 0 9 — 2 12
2. Queen Dumfries 4 3 0 1 6 — 2 9
3. Airdrieonians Airdrie 4 2 0 2 5 — 7 5
4. Queens Park Glasgow 4 1 0 3 5 — 7 4
5. FC Stenhousemuir 4 0 0 4 2 — 9 0

Group F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rangers Glasgow 4 4 0 0 10 — 0 12
2. FC Motherwell 4 3 0 1 9 — 3 9
3. FC Stranraer 4 2 0 2 5 — 8 6
4. Annan Athletic 4 1 0 3 4 — 7 3
5. East Stirlingshire Falkirk 4 0 0 4 1 — 11 0

Group G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hamilton Academical 4 3 0 1 10 — 5 9
2. Ayr United 4 3 0 1 5 — 2 9
3. Saint Mirren Paisley 4 3 0 1 7 — 5 9
4. FC Livingston 4 1 0 3 6 — 7 3
5. Edinburgh City 4 0 0 4 2 — 11 0

Group H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Greenock Morton 4 4 0 0 5 — 0 11
2. FC Kilmarnock 4 2 0 2 5 — 5 7
3. Clyde Cumbernauld 4 2 0 2 4 — 5 5
4. Albion Rovers Coatbridge 4 2 0 2 1 — 2 5
5. Berwick Rangers 4 0 0 4 3 — 6 2

Pagrindiniai etapai

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
Rangers Glasgow 5                        
FC Peterhead 0                      
          Rangers Glasgow 5              
        Queen Dumfries 0              
Hibernian Edinburgh 1                        
Queen Dumfries 3                    
                    Rangers Glasgow 0  
                  Celtic Glasgow 1  
Celtic Glasgow 5                        
FC Motherwell 0                      
          Celtic Glasgow 2              
        Alloa Athletic 0              
Alloa Athletic 1                        
Inverness Caledonian Thistle 0                        
                             
                           
Hamilton Academical 1                        
Greenock Morton 2                      
          Greenock Morton 2              
        Dundee United 1              
Dundee United 3                        
Partick Thistle 1                    
                    Greenock Morton 0  
                  FC Aberdeen 2  
Ayr United 1                        
FC Aberdeen 2                      
          FC Aberdeen 1              
        Saint Johnstone Perth 0              
Saint Johnstone Perth 3                        
Heart Edinburgh 2                        
                             
              Finalas  
                             
              2016-11-27 Hampden Park, Glazgas 49 629  
              Celtic Glasgow FC Aberdeen  
             
Generic football.png
3
Generic football.png
0
 
              Tom Rogic (16'), James Forrest (37'), Moussa Dembele (64' 11 m)  
                             


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3728-0=3728 wiki spaudos ženklai).