Škotijos futbolo lygos taurė 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Škotijos futbolo lygos taurė
Sezonas Škotijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos V futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos VI futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos VII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos VIII futbolo lyga 2018–2019 m.,
Škotijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Škotijos futbolo lygos taurė 2018–2019 m.
http://int.soccerway.com/national/scotland/league-cup/20182019/
http://foot.dk/Skpokallcres.asp?SeasonID=139
http://foot.dk/Skpokallcfacts.asp?FinaleID=77


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo

Grupių etapas

Group A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ross County Dingwall 4 3 0 1 6 — 4 9
2. FC Arbroath 4 2 1 1 9 — 6 8
3. Alloa Athletic 4 2 1 1 8 — 5 8
4. Dundee United 4 1 2 1 6 — 3 5
5. Elgin City 4 0 0 4 0 — 11 0

Group B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Saint Johnstone Perth 4 3 1 0 5 — 1 11
2. FC Falkirk 4 2 0 2 4 — 3 6
3. FC Montrose 4 2 0 2 3 — 4 6
4. Forfar Athletic 4 1 1 2 5 — 7 5
5. East Fife Methil 4 0 2 2 2 — 4 2

Group C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Heart Edinburgh 4 3 1 0 13 — 2 9
2. Inverness Caledonian Thistle 4 3 0 1 9 — 8 9
3. FC Cowdenbeath 4 2 0 2 5 — 10 6
4. Cove Rangers 4 1 0 3 3 — 5 3
5. Raith Rovers Kirkcaldy 4 0 1 3 2 — 7 1

Group D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dunfermline Athletic 4 4 0 0 14 — 2 12
2. FC Dundee 4 3 0 1 8 — 1 9
3. Brechin City 4 1 1 2 3 — 10 4
4. Stirling Albion 4 1 0 3 4 — 9 3
5. FC Peterhead 4 0 1 3 0 — 7 2

Group E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ayr United 4 4 0 0 12 — 1 12
2. Partick Thistle 4 3 0 1 6 — 3 9
3. Greenock Morton 4 2 0 2 9 — 5 6
4. FC Stenhousemuir 4 1 0 3 4 — 9 3
5. Albion Rovers Coatbridge 4 0 0 4 0 — 13 0

Group F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Livingston 4 3 1 0 5 — 1 11
2. Airdrieonians Airdrie 4 2 1 1 9 — 4 7
3. Hamilton Academical 4 1 2 1 5 — 2 6
4. Annan Athletic 4 2 0 2 6 — 5 6
5. Berwick Rangers 4 0 0 4 0 — 13 0

Group G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Motherwell 4 3 1 0 11 — 2 10
2. Queen Dumfries 4 3 0 1 12 — 5 9
3. Edinburgh City 4 1 1 2 5 — 12 5
4. Clyde Cumbernauld 4 1 1 2 5 — 8 4
5. FC Stranraer 4 0 1 3 7 — 13 2

Group H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Kilmarnock 4 3 1 0 9 — 2 10
2. Saint Mirren Paisley 4 1 3 0 8 — 2 9
3. FC Dumbarton 4 1 1 2 3 — 10 5
4. Queens Park Glasgow 4 1 1 2 2 — 4 4
5. Spartans Edinburgh 4 0 2 2 3 — 7 2

Pagrindiniai etapai

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
Dunfermline Athletic 0                        
Heart Edinburgh 1                      
          Heart Edinburgh 4              
        FC Motherwell 2              
FC Livingston 0                        
FC Motherwell 1                    
                    Heart Edinburgh 0  
                  Celtic Glasgow 3  
Queen Dumfries 2                        
Saint Johnstone Perth 4 prat.                      
          Saint Johnstone Perth 0              
        Celtic Glasgow 1              
Partick Thistle 1                        
Celtic Glasgow 3                        
                             
                           
Hibernian Edinburgh 3                        
Ross County Dingwall 2       11 m              
          Hibernian Edinburgh 0 5              
        FC Aberdeen 0 6              
FC Aberdeen 4                        
Saint Mirren Paisley 0                    
                    FC Aberdeen 1  
                  Rangers Glasgow 0  
FC Kilmarnock 1                        
Rangers Glasgow 3                      
          Rangers Glasgow 4              
        Ayr United 0              
FC Dundee 0                        
Ayr United 3                        
                             
              Finalas  
                             
              2018-12-02 Hampden Park, Glazgas 50 936  
              Celtic Glasgow FC Aberdeen  
             
Generic football.png
1
Generic football.png
0
 
              Ryan Christie (45+5')  
                             


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3660-0=3660 wiki spaudos ženklai).