Škotijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Škotijos IV futbolo lyga
Sezonas Škotijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos VI futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos VII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos VIII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos IX futbolo lyga 2016–2017 m.,
Škotijos futbolo taurė 2016–2017 m.,
Škotijos futbolo lygos taurė 2016–2017 m.
http://int.soccerway.com/national/scotland/scottish-football-league/20162017/


Highland football league

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Highland)
V
1. Buckie Thistle 34 26 4 4 130 — 36 82
2. Cove Rangers 34 25 7 2 109 — 30 82
3. Brora Rangers 34 26 3 5 116 — 36 81
4. Formartine United 34 22 7 5 82 — 47 73
5. FC Fraserburgh 34 19 6 9 77 — 48 63
6. Forres Mechanics 34 17 7 10 84 — 63 58
7. Turriff United 34 18 4 12 56 — 42 58
8. Wick Academy 34 15 8 11 75 — 52 53
9. Inverurie Loco Works 34 14 8 12 71 — 53 50
10. FC Keith 34 15 2 17 74 — 88 47
11. Clachnacuddin Inverness 34 11 8 15 53 — 77 41
12. FC Lossiemouth 34 11 5 18 52 — 70 38
13. Nairn County 34 9 7 18 57 — 74 34
14. FC Huntly 34 9 7 18 54 — 97 34
15. Deveronvale Banff 34 9 3 22 51 — 75 30
16. FC Rothes 34 7 5 22 37 — 106 26
17. FC Fort William 34 3 2 29 44 — 136 11
18. Strathspey Thistle 34 2 3 29 28 — 120 9

Lowland football league

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Lowland)
V
1. FC East Kilbride 30 24 3 3 89 — 21 75
2. East Stirlingshire Stenhousemuir 30 21 5 4 107 — 43 68
3. Spartans Edinburgh 30 17 5 8 69 — 30 56
4. Stirling University 30 16 5 9 60 — 53 53
5. Dalbeattie Star 30 14 5 11 60 — 50 47
6. Cumbernauld Colts 30 13 8 9 51 — 43 47
7. BSC Glasgow 30 12 6 12 63 — 56 42
8. Whitehill Welfare Rosewell 30 13 1 16 53 — 64 40
9. FC Gretna 30 12 4 14 44 — 65 40
10. Fairydean Rovers Galashiels 30 11 7 12 55 — 77 40
11. Edinburgh University 30 10 7 13 40 — 42 37
12. CSS Edinburgh 30 10 7 13 59 — 68 37
13. Vale Leithen 30 11 4 15 52 — 66 37
14. Hawick Royal Albert 30 8 1 21 58 — 93 25
15. FC Selkirk 30 6 5 19 58 — 86 23
16. Preston Athletic 30 5 1 24 41 — 102 16

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Buckie Thistle FC East Kilbride 2-2 1-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC East Kilbride
2. Buckie Thistle

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2450-0=2450 wiki spaudos ženklai).