Škotijos futbolo lygos taurė 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2017–2018 m.
Varžybos Škotijos futbolo lygos taurė
Sezonas Škotijos aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.,
Škotijos I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Škotijos II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Škotijos III futbolo lyga 2017–2018 m.,
Škotijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.,
Škotijos V futbolo lyga 2017–2018 m.,
Škotijos VI futbolo lyga 2017–2018 m.,
Škotijos VII futbolo lyga 2017–2018 m.,
Škotijos VIII futbolo lyga 2017–2018 m.,
Škotijos IX futbolo lyga 2017–2018 m.,
Škotijos futbolo taurė 2017–2018 m.
http://int.soccerway.com/national/scotland/league-cup/2017/s13392/
http://foot.dk/Skpokallcfacts.asp?FinaleID=76
http://foot.dk/Skpokallcres.asp?SeasonID=138


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo

Grupių etapas

Group A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Falkirk 4 4 0 0 13 — 1 12
2. Inverness Caledonian Thistle 4 3 0 1 5 — 3 10
3. Stirling Albion 4 2 0 2 6 — 5 7
4. Brechin City 4 1 0 3 1 — 9 2
5. Forfar Athletic 4 0 0 4 3 — 10 1

Group B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dunfermline Athletic 4 4 0 0 13 — 3 10
2. FC Peterhead 4 3 0 1 7 — 6 9
3. Heart Edinburgh 4 2 0 2 7 — 4 7
4. East Fife Methil 4 1 0 3 3 — 6 4
5. Elgin City 4 0 0 4 2 — 13 0

Group C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dundee United 4 4 0 0 10 — 2 11
2. FC Dundee 4 3 0 1 8 — 2 10
3. Raith Rovers Kirkcaldy 4 2 0 2 9 — 5 6
4. FC Cowdenbeath 4 1 0 3 5 — 11 3
5. Buckie Thistle 4 0 0 4 3 — 15 0

Group D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hibernian Edinburgh 4 3 0 1 13 — 1 10
2. Ross County Dingwall 4 4 0 0 8 — 0 10
3. FC Arbroath 4 2 0 2 6 — 7 6
4. FC Montrose 4 1 0 3 2 — 15 3
5. Alloa Athletic 4 0 0 4 2 — 8 1

Group E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ayr United 4 4 0 0 15 — 3 12
2. FC Kilmarnock 4 3 0 1 9 — 3 9
3. Clyde Cumbernauld 4 2 0 2 7 — 11 6
4. Annan Athletic 4 1 0 3 2 — 10 2
5. FC Dumbarton 4 0 0 4 2 — 8 1

Group F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Motherwell 4 4 0 0 12 — 2 12
2. Greenock Morton 4 3 0 1 8 — 6 8
3. Queens Park Glasgow 4 2 0 2 9 — 9 7
4. Edinburgh City 4 1 0 3 3 — 12 2
5. Berwick Rangers 4 0 0 4 4 — 7 1

Group G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hamilton Academical 4 3 0 1 11 — 6 9
2. Albion Rovers Coatbridge 4 2 0 2 12 — 9 7
3. Queen Dumfries 4 2 0 2 6 — 4 7
4. FC East Kilbride 4 2 0 2 5 — 9 5
5. FC Stenhousemuir 4 1 0 3 3 — 9 2

Group H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Livingston 4 4 0 0 8 — 3 11
2. Partick Thistle 4 3 0 1 9 — 2 10
3. Saint Mirren Paisley 4 2 0 2 9 — 7 6
4. Airdrieonians Airdrie 4 1 0 3 4 — 10 3
5. FC Stranraer 4 0 0 4 4 — 12 0

Pagrindiniai etapai

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
Hibernian Edinburgh 5                        
Ayr United 0                      
          Hibernian Edinburgh 3              
        FC Livingston 2              
FC Falkirk 1                        
FC Livingston 2 prat.                    
                    Hibernian Edinburgh 2  
                  Celtic Glasgow 4  
FC Dundee 2                        
Dundee United 1                      
          FC Dundee 0              
        Celtic Glasgow 4              
Celtic Glasgow 5                        
FC Kilmarnock 0                        
                             
                           
Saint Johnstone Perth 0                        
Partick Thistle 3                      
          Partick Thistle 1              
        Rangers Glasgow 3 prat.              
Rangers Glasgow 6                        
Dunfermline Athletic 0                    
                    Rangers Glasgow 0  
                  FC Motherwell 2  
Ross County Dingwall 2                        
FC Motherwell 3 prat.                      
          FC Motherwell 3              
        FC Aberdeen 0              
Hamilton Academical 0                        
FC Aberdeen 1                        
                             
              Finalas  
                             
              2017-11-26 Hampden Park, Glazgas 49 483  
              Celtic Glasgow FC Motherwell  
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
              James Forrest (49'), Moussa Dembele (60' 11 m)  
                             


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3695-0=3695 wiki spaudos ženklai).