Škotijos futbolo lygos taurė 2009–2010 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2009–2010 m.
Varžybos Škotijos futbolo lygos taurė
Sezonas Škotijos aukščiausioji futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos I futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos II futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos III futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos IV futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos V futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos VI futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos VII futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos VIII futbolo lyga 2009–2010 m.,
Škotijos futbolo taurė 2009–2010 m.,
Škotijos futbolo lygos taurė 2009–2010 m.
http://rsssf.com/tabless/scot2010.html#leaguecup
http://foot.dk/Skpokallcres.asp?SeasonID=130
http://foot.dk/Skpokallcfacts.asp?FinaleID=68
http://int.soccerway.com/national/scotland/league-cup/2009-2010/


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Forfar Athletic 2                                  
FC Dundee 4                                
          FC Dundee 3                        
        FC Aberdeen 2 prat.                        
FC Aberdeen +                                  
                               
                    FC Dundee 1            
                  Rangers Glasgow 3            
Partick Thistle 1                                  
Queen Dumfries 2                                
          Queen Dumfries 1                        
        Rangers Glasgow 2                        
Rangers Glasgow +                                  
                                 
                                Rangers Glasgow 2  
                              Saint Johnstone Perth 0  
Hibernian Edinburgh 3                                  
Brechin City 0                                
          Hibernian Edinburgh 1                        
        Saint Johnstone Perth 3                        
FC Arbroath 0                                  
Saint Johnstone Perth 6                              
                    Saint Johnstone Perth 2            
                  Dundee United 1            
Ross County Dingwall 2                                  
Hamilton Academical 1                                
          Ross County Dingwall 0                        
        Dundee United 2                        
Alloa Athletic 0                                  
Dundee United 2                                  
                                       
                                     
FC Falkirk +                                  
                                 
          FC Falkirk 0                        
        Celtic Glasgow 4                        
Celtic Glasgow +                                  
                               
                    Celtic Glasgow 0            
                  Heart Edinburgh 1            
Heart Edinburgh +                                  
                                 
          Heart Edinburgh 2                        
        Dunfermline Athletic 1                        
Dunfermline Athletic 3                                  
Raith Rovers Kirkcaldy 1                                
                                Heart Edinburgh 0  
                              Saint Mirren Paisley 1  
FC Kilmarnock 3                                  
Greenock Morton 1                                
          FC Kilmarnock 1                        
        Saint Mirren Paisley 2                        
Ayr United 0                                  
Saint Mirren Paisley 2                              
                    Saint Mirren Paisley 3            
                  FC Motherwell 0            
FC Motherwell +                                  
                                 
          FC Motherwell 3                        
        CT Inverness 2 prat.                        
CT Inverness 4                                  
Albion Rovers Coatbridge 0                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2010-03-21 Hampden Park, Glazgas 44 538            
              Rangers Glasgow Saint Mirren Paisley            
             
Generic football.png
1
Generic football.png
0
           
              Kenny Miller (84')            
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 74% (+1804-0=1804 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – autorius – 26% (+624-0=624 wiki spaudos ženklai).