Rumunijos II futbolo lyga 2020–2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2020–2021 m.
'
Varžybos Rumunijos II futbolo lyga
Sezonas Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos I futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos II futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos III futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos futbolo taurė 2020–2021 m.,
Rumunijos futbolo supertaurė 2021 m.
https://int.soccerway.com/national/romania/liga-iii/20202021/


Seria 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bucovina Radauti 18 12 3 3 36 — 15 39
2. Foresta Suceava 18 11 3 4 31 — 10 36
3. Ceahlaul Piatra Neamt 18 11 1 6 30 — 19 34
4. Stiinta Miroslava 18 10 3 5 41 — 20 33
5. Husana Husi 18 9 2 7 24 — 19 29
6. Dante Botosani 18 8 2 8 26 — 27 26
7. Somuz Falticeni 18 7 4 7 23 — 21 25
8. Sporting Vaslui 18 6 2 10 21 — 28 20
9. Bradu Borca 18 2 3 13 12 — 41 9
10. CSM Pascani 18 1 3 14 7 — 51 6

Seria 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Otelul Galati 18 13 2 3 54 — 13 41
2. Dacia Unirea Braila 18 12 2 4 56 — 19 38
3. CSM Focsani 18 10 6 2 41 — 19 36
4. CSM Ramnicu Sarat 18 10 3 5 29 — 23 33
5. Viitorul Ianca 18 8 5 5 40 — 24 29
6. Sporting Liesti 18 8 3 7 31 — 27 27
7. CSM Bacau 18 5 4 9 16 — 29 19
8. Avantul Valea Marului 18 4 1 13 12 — 33 13
9. Sportul Chiscani 18 2 2 14 9 — 66 8
10. CS Faurei 18 2 4 12 15 — 50 8

Seria 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CS Afumati 18 14 3 1 44 — 10 45
2. Mostistea Ulmu 18 12 5 1 37 — 10 35
3. SC Popesti-Leordeni 18 8 5 5 27 — 20 29
4. Axiopolis Cernavoda 18 8 5 5 46 — 33 29
5. Viitorul-2 Constanta 18 8 5 5 42 — 28 29
6. Agricola Borcea 18 7 2 9 37 — 40 23
7. Inainte Modelu 18 6 1 11 30 — 30 19
8. Gloria Albesti 18 6 1 11 24 — 38 19
9. Recolta Gheorghe Doja 18 3 5 10 15 — 43 14
10. CSM Oltenita 18 1 2 15 23 — 73 5

Seria 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSA Steaua Bucuresti 18 15 3 0 48 — 8 48
2. FCSB-2 Bucuresti 18 12 3 3 42 — 20 39
3. Progresul Spartac Bucuresti 18 12 1 5 39 — 18 37
4. Metalul Buzau 18 7 6 5 27 — 24 27
5. CS Tunari 18 7 5 6 16 — 12 26
6. FC Voluntari-2 18 7 4 7 24 — 25 25
7. Dinamo-2 Bucuresti 18 7 3 8 34 — 34 24
8. Rapid-2 Bucuresti 18 5 2 11 21 — 30 17
9. Concordia-2 Chiajna 18 2 4 12 16 — 45 10
10. CS Balotesti 18 0 1 17 8 — 59 1

Seria 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Corona Brasov 18 14 4 0 41 — 11 46
2. SR Brasov 18 7 7 4 36 — 26 28
3. CS Blejoi 18 8 3 7 30 — 33 27
4. Olimpic Cetate Rasnov 18 7 3 8 26 — 26 24
5. Astra-2 Giurgiu 18 7 3 8 29 — 26 24
6. CSO Plopeni 18 7 3 8 26 — 24 24
7. KSE Targu Secuiesc 18 7 3 8 23 — 34 24
8. Sepsi-2 Sfantu Gheorghe 18 7 3 8 30 — 28 24
9. AFC Odorheiu Secuiesc 18 6 5 7 26 — 23 23
10. Kids Tampa Brasov 18 3 0 15 12 — 48 9

Seria 6

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vedita Colonesti 18 11 4 3 36 — 16 37
2. ACSO Filiasi 18 11 2 5 35 — 17 35
3. Sporting Rosiori 18 9 4 5 28 — 20 31
4. Unirea Bascov 18 9 3 6 33 — 25 30
5. CSM Alexandria 18 8 6 4 31 — 17 30
6. FC Pucioasa 18 7 7 4 26 — 21 28
7. Flacara Moreni 18 5 7 6 25 — 31 22
8. Petrolul Potcoava 18 4 6 8 18 — 32 18
9. CSU Craiova-2 18 2 3 13 28 — 40 9
10. Academica-2 Clinceni 18 2 2 14 14 — 55 8

Seria 7

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viitorul Selimbar 18 16 2 0 43 — 8 50
2. Magura Cisnadie 18 10 3 5 29 — 19 33
3. Viitorul Daesti 18 8 3 7 35 — 32 27
4. Gaz Metan-2 Medias 18 7 5 6 33 — 24 26
5. CSM Deva 18 7 5 6 27 — 23 26
6. Gilortul Targu Carbunesti 18 7 5 6 29 — 31 26
7. Flacara Horezu 18 5 5 8 39 — 36 20
8. Jiul Petrosani 18 4 7 7 18 — 29 19
9. Hermannstadt-2 Sibiu 18 4 3 11 23 — 39 15
10. Minerul Costesti 18 1 4 13 16 — 51 7

Seria 8

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Soimii Lipova 18 12 5 1 37 — 12 41
2. Crisul Chisineu-Cris 18 10 6 2 41 — 17 36
3. FC Dumbravita 18 10 1 7 35 — 16 31
4. Progresul Pecica 18 9 3 6 29 — 17 30
5. Giarmata Ghiroda 18 8 4 6 27 — 23 28
6. ACS Poli Timisoara 18 8 2 8 23 — 20 26
7. Avantul Periam 18 6 6 6 22 — 28 24
8. Gloria Lunca Teuz Cermei 18 6 3 9 20 — 32 21
9. Progresul Ezeris 18 4 3 11 17 — 32 15
10. Fortuna Becicherecu Mic 18 0 1 17 11 — 65 1

Seria 9

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Metalurgistul Cugir 18 13 2 3 36 — 15 41
2. Unirea Dej 18 13 2 3 42 — 22 41
3. Avantul Reghin 18 9 4 5 36 — 25 31
4. Ariesul Turda 18 7 5 6 32 — 25 26
5. Unirea Ungheni 18 7 3 8 24 — 29 24
6. CS Hunedoara 18 6 5 7 19 — 21 23
7. Unirea Alba Iulia 18 6 5 7 26 — 30 23
8. Sanatatea Cluj 18 5 6 7 29 — 36 21
9. CS Ocna Mures 18 5 1 12 24 — 39 16
10. Industria Galda de Jos 18 1 3 14 12 — 38 4

Seria 10

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Minaur Baia Mare 18 11 4 3 41 — 22 37
2. SCM Zalau 18 11 3 4 38 — 22 36
3. Gloria Bistrita 18 8 5 5 28 — 27 29
4. CA Oradea 18 8 3 7 30 — 22 27
5. CSC Sanmartin 18 7 5 6 28 — 27 26
6. Sportul Simleu 18 7 5 6 27 — 34 26
7. Somesul Dej 18 8 1 9 32 — 27 25
8. CSM Satu Mare 18 5 4 9 26 — 33 19
9. Progresul Somcuta Mare 18 5 4 9 28 — 39 19
10. Luceafarul Oradea 18 2 2 14 15 — 40 8

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Corona Brasov ACSO Filiasi 1-0 4-0
Mostistea Ulmu CSA Steaua Bucuresti 0-2 0-2
SR Brasov Vedita Colonesti 0-1 1-1
Otelul Galati Foresta Suceava 3-0 0-0
Bucovina Radauti Dacia Unirea Braila 2-0 0-4
Crisul Chisineu-Cris Viitorul Selimbar 0-2 2-2
Minaur Baia Mare Unirea Dej 0-0 1-3
SCM Zalau Metalurgistul Cugir 3-0 2-0
Magura Cisnadie Soimii Lipova 2-1 1-1
CS Afumati FCSB-2 Bucuresti 0-1 4-1

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Otelul Galati Dacia Unirea Braila 1-1 0-1
CSA Steaua Bucuresti CS Afumati 2-0 2-1
Vedita Colonesti Corona Brasov 1-2 0-1
Magura Cisnadie Viitorul Selimbar 0-2 1-1
Unirea Dej SCM Zalau 0-0 1-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+6453-0=6453 wiki spaudos ženklai).