Rumunijos II futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Rumunijos II futbolo lyga
Sezonas Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Rumunijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Rumunijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Rumunijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Rumunijos futbolo taurė 2016–2017 m.,
Rumunijos futbolo supertaurė 2017 m.,
Rumunijos futbolo lygos taurė 2016–2017 m.
http://int.soccerway.com/national/romania/liga-iii/20162017/


Seria 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stiinta Miroslava 28 20 4 4 65 — 31 64
2. AFC Harman 28 19 6 3 63 — 19 63
3. FK Miercurea Ciuc 28 19 6 3 61 — 18 63
4. Aerostar Bacau 28 14 6 8 47 — 29 48
5. Avantul Valea Marului 28 13 4 11 49 — 53 43
6. CSM Roman 28 12 4 12 48 — 50 40
7. Olimpic Cetate Rasnov 28 11 5 12 33 — 31 38
8. Sporting Liesti 28 11 5 12 40 — 38 38
9. Olimpia Ramnicu Sarat 28 10 4 14 33 — 35 34
10. Metalosport Galati 28 8 6 14 25 — 41 30
11. Atletico Vaslui 27 9 2 16 35 — 53 29 pašalintas po I rato
12. AFC Odorheiu Secuiesc 28 8 4 16 27 — 63 28
13. CSM Pascani 28 6 5 17 41 — 65 23
14. Sportul Chiscani 28 4 4 20 26 — 67 16
15. SC Bacau (2010) 27 10 5 12 48 — 48 -25

Seria 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Metaloglobus Bucuresti 26 19 3 4 50 — 27 60
2. Viitorul Domnesti 26 16 1 9 50 — 28 49
3. CS Tunari 26 13 7 6 39 — 28 46
4. Viitorul-2 Constanta 26 13 5 8 52 — 33 44
5. Unirea Slobozia 26 12 5 9 49 — 36 41
6. Gloria Popesti-Leordeni 26 11 6 9 40 — 37 39
7. Delta Dobrogea Tulcea 26 12 5 9 52 — 48 39
8. Dinamo-2 Bucuresti 26 10 8 8 42 — 32 38
9. CSM Oltenita 26 10 5 11 41 — 39 35
10. Astra-2 Giurgiu 26 10 5 11 37 — 36 35
11. Axiopolis Cernavoda 26 9 7 10 49 — 47 34
12. Inainte Modelu 26 7 8 11 60 — 55 29
13. Petrolistul Boldesti 26 7 1 18 34 — 59 22
14. Arsenal Malu 26 0 0 26 10 — 100 0 pasitraukė po I rato

Seria 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SCM Pitesti 28 22 6 0 72 — 15 72
2. Atletic Bradu 28 14 5 9 52 — 44 47
3. FCM Alexandria 28 13 5 10 34 — 30 44
4. FC Voluntari-2 28 12 8 8 47 — 38 44
5. Flacara Moreni 28 11 10 7 41 — 29 43
6. Concordia-2 Chiajna 28 11 7 10 46 — 44 40
7. Sporting Rosiori 28 11 7 10 36 — 36 40
8. CSU Craiova-2 28 11 5 12 44 — 41 38
9. FCSB-2 Bucuresti 28 10 8 10 42 — 43 38
10. CS Mioveni-2 28 10 8 10 38 — 39 38
11. CSO Filiasi 28 9 10 9 38 — 33 37
12. FC Aninoasa 28 8 10 10 33 — 37 34
13. CS Sirineasa 28 8 3 17 26 — 49 27
14. Urban Titu 28 5 8 15 29 — 51 23
15. CS Podari 28 3 4 21 16 — 65 13 pasitraukė po I rato

Seria 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ripensia Timisoara 26 16 7 3 69 — 30 55
2. Scolar Resita 26 17 3 6 50 — 19 54
3. CSM Lugoj 26 15 6 5 42 — 27 51
4. National Sebis 26 16 2 8 45 — 27 50
5. Industria Galda 26 13 7 6 41 — 28 46
6. Cetate Deva 26 15 1 10 40 — 37 46
7. Performanta Ighiu 26 10 9 7 41 — 34 39
8. Gloria Cermei 26 7 7 12 27 — 37 28
9. Poli-2 Timisoara 26 8 3 15 40 — 62 27
10. Pandurii-2 Targu Jiu 26 8 3 15 31 — 40 27
11. Unirea Alba Iulia 26 7 5 14 29 — 38 26
12. Millenium Giarmata 26 6 6 14 28 — 47 24
13. UTA Arad-2 26 6 4 16 23 — 41 22
14. NMM Becicherecu Mic 26 5 3 18 21 — 60 18

Seria 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hermannstadt Sibiu 28 21 4 3 64 — 23 67
2. Metalurgistul Cugir 28 17 4 7 62 — 27 55
3. Sanatatea Cluj 28 15 8 5 42 — 21 53
4. Unirea Jucu 28 16 5 7 64 — 30 53
5. Comuna Recea 28 14 8 6 50 — 32 50
6. FC Zalau 28 15 4 9 41 — 24 49
7. Avantul Reghin 28 14 4 10 46 — 29 46
8. Gaz Metan-2 Medias 28 13 7 8 60 — 48 46
9. Unirea Dej 28 10 8 10 44 — 38 38
10. Viitorul Ulmeni 28 8 9 11 39 — 47 33
11. CS Iernut 28 9 2 17 45 — 68 29
12. ASA 2013 Targu Mures-2 28 8 3 17 31 — 65 27
13. CS Osorhei 28 7 2 19 32 — 54 23
14. Recolta Dorolt 28 5 2 21 28 — 71 17
15. FC Bistrita 28 2 2 24 13 — 84 8 pašalinta po I rato

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4045-0=4045 wiki spaudos ženklai).