Rumunijos II futbolo lyga 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2019–2020 m.
Varžybos Rumunijos II futbolo lyga
Sezonas Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Rumunijos I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Rumunijos II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Rumunijos III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Rumunijos futbolo taurė 2019–2020 m.,
Rumunijos futbolo supertaurė 2020 m.
https://int.soccerway.com/national/romania/liga-iii/20192020/


Varžybos nutrauktos 2020-03-11 dėl COVID-19 pandemijos ir nebeatnaujintos. Papildomai sužaistos tik rungtynės dėl patekimo į I lygą (jeigu tarp pirmų dviejų komandų buvo 3 taškų ar mažesnis skirtumas).

Seria 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Aerostar Bacau 16 14 0 2 40 — 10 42
2. Foresta Suceava 16 11 2 3 44 — 20 35
3. Ceahlaul Piatra Neamt 16 10 3 3 34 — 10 33
4. Bucovina Radauti 16 10 2 4 35 — 13 32
5. CSM Focsani 16 9 3 4 24 — 14 30
6. Otelul Galati 16 9 3 4 25 — 20 30
7. Stiinta Miroslava 16 9 2 5 31 — 20 29
8. Ozana Targu Neamt 16 7 2 7 30 — 27 23
9. Somuz Falticeni 16 5 5 6 20 — 26 20
10. Sporting Liesti 16 5 4 7 24 — 25 19
11. KSE Targu Secuiesc 16 4 5 7 20 — 22 17
12. Husana Husi 16 5 2 9 18 — 25 17
13. FC Botosani-2 16 4 4 8 23 — 31 16
14. CSU Dunarea Galati 16 2 4 10 15 — 29 10 pasitraukė po I rato
15. CSM Bacau 16 2 3 11 7 — 26 9
16. CSM Pascani 16 0 0 16 11 — 83 0

Seria 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Unirea Slobozia 16 12 4 0 38 — 12 40
2. Mostistea Ulmu 16 11 4 1 32 — 10 37
3. CS Afumati 16 11 3 2 52 — 10 36
4. CS Tunari 16 11 3 2 37 — 19 36
5. Inainte Modelu 16 8 2 6 26 — 29 26
6. SC Popesti-Leordeni 16 7 4 5 24 — 15 25
7. Viitorul Ianca 16 8 1 7 19 — 20 25
8. CS Faurei 16 6 3 7 23 — 24 21
9. Agricola Borcea 16 6 3 7 35 — 38 21
10. Poseidon Limanu 16 6 2 8 27 — 31 20
11. Metalul Buzau 16 6 2 8 18 — 23 20
12. Axiopolis Cernavoda 16 4 3 9 20 — 42 15
13. Dacia Unirea Braila 16 3 2 11 13 — 37 11
14. FCSB-2 Bucuresti 16 2 4 10 18 — 31 10
15. Recolta Gheorghe Doja 16 0 2 14 13 — 44 2
16. CS Medgidia 16 3 6 7 22 — 32 -3

Seria 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Progresul Spartac Bucuresti 16 11 4 1 43 — 9 37
2. CSM Slatina 16 11 4 1 34 — 9 37
3. Flacara Moreni 16 9 3 4 29 — 18 30
4. CSM Alexandria 16 9 1 6 28 — 14 28
5. CSU Craiova-2 16 8 3 5 30 — 18 27
6. Vedita Colonesti 16 8 3 5 20 — 20 27
7. Unirea Bascov 16 5 7 4 32 — 32 22
8. CS Blejoi 16 6 4 6 17 — 18 22
9. Olimpic Cetate Rasnov 16 6 3 7 24 — 24 21
10. FC Voluntari-2 16 6 3 7 35 — 39 21
11. Municipal Brasov 16 5 4 7 16 — 26 19
12. FC Pucioasa 16 5 3 8 23 — 29 18
13. Astra-2 Giurgiu 16 4 4 8 22 — 23 16
14. CS Balotesti 16 4 2 10 19 — 32 14
15. Tractorul Cetate 16 3 1 12 16 — 53 10 pasitraukė po I rato
16. Sporting Rosiori 16 2 3 11 9 — 33 9

Seria 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FCU Craiova 1948 16 13 3 0 40 — 9 42
2. Soimii Lipova 16 8 5 3 32 — 15 29
3. Crisul Chisineu-Cris 16 8 4 4 21 — 19 28
4. Flacara Horezu 16 8 3 5 22 — 15 27
5. Progresul Pecica 16 7 5 4 25 — 18 26
6. ACS Dumbravita 16 6 5 5 32 — 23 23
7. CS Hunedoara 16 7 2 7 31 — 31 23
8. CSC Ghiroda 16 6 3 7 29 — 25 21
9. GLT Cermei 16 5 6 5 28 — 29 21
10. Fortuna Becicherecu Mic 16 4 8 4 23 — 20 20
11. Viitorul Daesti 16 5 5 6 35 — 39 20
12. Cetate Deva 16 4 6 6 16 — 19 18
13. ACSO Filiasi 16 4 3 9 24 — 36 15
14. ACS Poli Timisoara 16 4 2 10 17 — 35 14
15. National Sebis 16 4 2 10 20 — 39 14 pasitraukė po I rato
16. Gilortul Targu Carbunesti 16 3 2 11 14 — 37 11

Seria 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Comuna Recea 16 10 5 1 41 — 17 35
2. Minaur Baia Mare 16 10 3 3 25 — 8 33
3. Viitorul Selimbar 16 7 7 2 26 — 19 28
4. Metalurgistul Cugir 16 7 6 3 22 — 17 27
5. Luceafarul Oradea 16 8 2 6 37 — 29 26
6. CSC Sanmartin 16 8 1 7 31 — 30 25
7. Gloria Bistrita 16 7 4 5 17 — 19 25
8. Avantul Reghin 16 5 7 4 27 — 21 22
9. Ariesul Turda 16 5 7 4 19 — 22 22
10. Unirea Dej 16 6 3 7 19 — 24 21
11. Sanatatea Cluj 16 5 5 6 22 — 21 20
12. Unirea Alba Iulia 16 4 4 8 21 — 22 16
13. CFR Cluj-2 16 4 3 9 21 — 35 15
14. Industria Galda 16 3 2 11 19 — 35 11
15. AFC Odorheiu Secuiesc 16 2 4 10 11 — 28 10
16. SCM Zalau 16 4 3 9 21 — 32 9

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Mostistea Ulmu Unirea Slobozia 0-2 0-2
Progresul Spartac Bucuresti CSM Slatina 0-1 0-1
Minaur Baia Mare Comuna Recea 2-1 1-2 (baud. 3-4)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4752-0=4752 wiki spaudos ženklai).