Rumunijos II futbolo lyga 2007–2008 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2007–2008 m.
Varžybos Rumunijos II futbolo lyga
Sezonas Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 2007–2008 m.,
Rumunijos I futbolo lyga 2007–2008 m.,
Rumunijos II futbolo lyga 2007–2008 m.,
Rumunijos futbolo taurė 2007–2008 m.
http://int.soccerway.com/national/romania/liga-iii/2007-2008/
http://www.romaniansoccer.ro/divizia_c/tables/C2007-08.shtml


Seria 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Cetatea Suceava 34 23 7 4 69 — 16 76
2. Aerostar Bacau 34 19 9 6 53 — 29 66
3. Politehnica Galati 34 18 9 7 47 — 23 63
4. Willy Bacau 34 18 6 10 73 — 53 60
5. Politehnica-2 Iasi 34 14 12 8 60 — 41 54
6. AS Barlad 34 16 3 15 53 — 53 51
7. Juventus Falticeni 34 15 4 15 41 — 52 49
8. CSM Pascani 34 15 3 16 49 — 48 48
9. Dacia Unirea Braila 34 14 8 12 49 — 43 47
10. Ceahlaul-2 Piatra Neamt 34 13 7 14 42 — 35 46
11. Cetatea Targu Neamt 34 14 4 16 56 — 69 46
12. Otelul-2 Galati 34 14 3 17 48 — 43 45
13. FCM Bacau-2 34 11 12 11 47 — 42 45
14. Pambac Bacau 34 13 6 15 41 — 44 45
15. Petrotub Roman 34 13 5 16 47 — 50 44
16. Raraul Campulung Moldovenesc 34 10 8 16 36 — 54 38
17. Bujorii Targu Bujor 34 7 5 22 22 — 63 26
18. Leonard Pascani 34 1 5 28 20 — 95 8

Seria 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Snagov 32 26 1 5 84 — 21 79
2. Juventus Bucuresti (1992) 32 25 2 5 80 — 31 77
3. Olimpia Ramnicu Sarat 32 24 4 4 63 — 31 76
4. Steaua-2 Bucuresti 32 19 5 8 71 — 34 62
5. CS Ovidiu 32 13 10 9 46 — 33 49
6. Onix Ramnicu Sarat 32 12 11 9 37 — 28 47
7. Rocar Bucuresti 32 15 2 15 50 — 44 47
8. Portul Constanta 32 12 7 13 38 — 45 43
9. Unirea Slobozia 32 13 4 15 40 — 49 43
10. CSM Medgidia 32 11 9 12 48 — 50 42
11. CS Navodari 32 12 4 16 45 — 57 40
12. Callatis Mangalia 32 12 4 16 35 — 50 40
13. Dunarea Calarasi 32 11 4 17 59 — 69 37
14. Viitorul Insuratei 32 7 8 17 28 — 53 29
15. Farul-2 Constanta 32 6 7 19 42 — 64 25
16. Abatorul Slobozia 32 5 4 23 31 — 85 19
17. Aversa Bucuresti 32 4 4 24 21 — 74 16
18. CSO Ioanca pasitraukė I rate

Seria 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Astra Giurgiu 34 31 2 1 83 — 18 95
2. Academica Clinceni 34 24 4 6 67 — 30 76
3. Tricolorul Breaza 34 20 6 8 48 — 32 66
4. Urban Titu 34 20 4 10 52 — 36 64
5. Conpet Ploiesti 34 15 7 12 56 — 43 52
6. Chimia Brazi 34 16 3 15 55 — 45 51
7. Rapid-2 Bucuresti 34 15 5 14 51 — 44 50
8. Victoria Branesti 34 16 2 16 53 — 56 50
9. Inter Pantelimon 34 13 10 11 52 — 54 49
10. Unirea Tarlungeni 34 14 5 15 35 — 33 47
11. Petrolul-2 Ploiesti 34 12 8 14 43 — 39 44
12. Dodu Bucuresti 34 12 7 15 45 — 51 43
13. AFC Filipestii de Padure 34 10 13 11 33 — 45 43
14. CF Predeal 34 12 5 17 37 — 44 41
15. 1 Decembrie Ilfov 34 13 2 19 37 — 64 41
16. CS Ghimbav 34 7 3 24 31 — 62 24
17. Inter Clinceni 34 7 2 25 26 — 63 23
18. FC Chitila 34 3 4 27 27 — 72 13

Seria 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. International Curtea 32 23 3 6 73 — 24 72
2. CS Turnu Severin 32 19 8 5 57 — 29 65
3. Oltchim Ramnicu Valcea 32 16 5 11 48 — 35 53
4. Unirea Costesti 32 14 6 12 35 — 31 48
5. Rova Rosiorii 32 14 5 13 35 — 36 47
6. FC Cisnadie 32 12 10 10 45 — 33 46
7. Alro Slatina 32 13 7 12 42 — 35 46
8. Building Vanju Mare 32 12 10 10 31 — 27 46
9. Arges-2 Pitesti 32 13 5 14 42 — 48 44
10. CFR Craiova 32 12 6 14 39 — 39 42
11. Athletic Sibiu 32 13 3 16 43 — 51 42
12. Petrom Chimia Craiova 32 10 10 12 34 — 51 40
13. Progresul Corabia 32 10 9 13 39 — 36 39
14. Armata Craiova 32 11 3 18 31 — 50 36
15. Dunarea Turnu Magurele 32 11 3 18 43 — 65 36
16. FC Bals 32 9 8 15 35 — 45 35
17. Dunarea Calafat 32 7 5 20 34 — 71 26
18. FC Sibiu pasitraukė I rate

Seria 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Unirea Sannicolau Mare 32 20 8 4 57 — 14 68
2. ACU Arad 32 18 10 4 51 — 23 64
3. Minerul Motru 32 17 9 6 56 — 35 60
4. CSM Sebes 32 16 10 6 49 — 24 58
5. Minerul Mehedinti 32 14 9 9 38 — 31 51
6. Gloria Arad 32 15 5 12 49 — 48 50
7. Minerul Jilt Matasari 32 13 8 11 45 — 43 47
8. Fortuna Covaci 32 13 7 12 39 — 26 46
9. Energia Rovinari 32 14 3 15 47 — 55 45
10. Alto Gradimento Albina 32 13 3 16 37 — 33 42
11. CFR Simeria 32 13 2 17 36 — 53 41
12. CS Ineu 32 11 6 15 43 — 63 39
13. Calor Timisoara 32 10 7 15 37 — 34 37
14. UM Timisoara 32 10 6 16 38 — 43 36
15. CS Vulcan 32 10 6 16 23 — 32 36
16. NMM Becicherecu Mic 32 10 6 16 44 — 60 36
17. Victoria Nadlac 32 1 3 28 12 — 84 6
18. Auxerre Lugoj 0 0 0 0 0 — 0 0

Seria 6

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lotus Felix Sanmartin 34 25 4 5 68 — 34 79
2. Avantul Reghin 34 26 1 7 69 — 27 79
3. FC Baia Mare 34 19 7 8 63 — 26 64
4. Somesul Satu Mare 34 18 4 12 57 — 35 58
5. Gloria Progresul Bistrita 34 18 4 12 59 — 41 58
6. ASA 2013 Targu Mures 34 15 8 11 52 — 30 53
7. Gaz Metan Targu Mures 34 14 7 13 55 — 51 49
8. Unirea Dej 34 12 10 12 40 — 40 46
9. LUM Sovata 34 12 10 12 43 — 50 46
10. Turul Micula 34 13 5 16 53 — 61 44
13. Unirea Ungheni 34 12 7 15 42 — 54 43
12. Bihorul Beius 34 12 7 15 38 — 45 43
13. Olimpia Satu Mare 34 12 7 15 43 — 53 40
14. Sanatatea Cluj 34 11 7 16 45 — 58 40
15. Marmatia Sighet 34 11 5 18 42 — 58 38
16. Inter Blaj 34 11 3 20 40 — 60 36
17. Bihor-2 Oradea 34 8 7 19 36 — 64 31
18. Universitatea-2 Cluj 34 3 5 26 19 — 77 14

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 98% (+5290-10=5280 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+146-32=114 wiki spaudos ženklai).