Rumunijos I futbolo lyga 2020–2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2020–2021 m.
'
Varžybos Rumunijos I futbolo lyga
Sezonas Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos I futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos II futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos III futbolo lyga 2020–2021 m.,
Rumunijos futbolo taurė 2020–2021 m.,
Rumunijos futbolo supertaurė 2021 m.
https://int.soccerway.com/national/romania/liga-ii/20202021/


Lyga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FCU Craiova 1948 19 9 8 2 30 — 15 35
2. Dunarea Calarasi 19 10 4 5 25 — 22 34
3. CS Mioveni 19 9 6 4 23 — 11 33
4. Rapid Bucuresti 19 10 3 6 33 — 28 33
5. Csikszereda Miercurea Ciuc 19 9 5 5 23 — 15 32
6. SS Politehnica Timisoara 19 8 8 3 18 — 14 32
7. Farul Constanta 19 9 5 5 24 — 18 32
8. Viitorul Targu Jiu 19 10 2 7 32 — 27 32
9. Petrolul Ploiesti 19 9 4 6 30 — 16 31
10. Metaloglobus Bucuresti 19 9 3 7 25 — 15 30
11. Universitatea Cluj 19 9 2 8 20 — 19 29
12. Gloria Buzau 19 6 8 5 21 — 20 26
13. Concordia Chiajna 19 6 6 7 21 — 18 24
14. Comuna Recea 19 6 5 8 29 — 29 23
15. Ripensia Timisoara 19 6 4 9 15 — 30 22
16. Unirea Slobozia 19 5 4 10 15 — 26 19
17. CSM Resita 19 5 4 10 10 — 26 19
18. CSM Slatina 19 4 3 12 17 — 25 15
19. Pandurii Targu Jiu 19 3 4 12 18 — 37 13
20. Aerostar Bacau 19 2 4 13 19 — 37 10
21. Turris-Oltul Turnu Magurele 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po 14 turų

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FCU Craiova 1948 10 5 4 1 13 — 7 54
2. Rapid Bucuresti 10 5 1 4 14 — 11 49
3. CS Mioveni 10 3 6 1 18 — 11 48
4. Dunarea Calarasi 10 2 4 4 10 — 18 44
5. Csikszereda Miercurea Ciuc 10 2 4 4 9 — 11 42
6. SS Politehnica Timisoara 10 2 3 5 9 — 15 41

II finalas

Grupa A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
7. Farul Constanta 6 3 1 2 10 — 8 42
9. Universitatea Cluj 6 3 1 2 13 — 9 39
11. Metaloglobus Bucuresti 6 3 0 3 6 — 7 39
13. Ripensia Timisoara 6 4 2 0 9 — 3 36
15. Comuna Recea 6 4 0 2 18 — 10 35
17. CSM Slatina 6 1 1 4 8 — 15 19
19. Pandurii Targu Jiu 6 0 1 5 5 — 17 14

Grupa B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
7. Petrolul Ploiesti 6 3 2 1 8 — 4 42
9. Viitorul Targu Jiu 6 3 0 3 15 — 14 41
11. Gloria Buzau 6 2 3 1 9 — 7 35
13. Concordia Chiajna 6 3 1 2 8 — 6 34
15. Unirea Slobozia 6 2 4 0 8 — 5 29
17. CSM Resita 6 2 1 3 8 — 7 26
19. Aerostar Bacau 6 0 1 5 4 — 17 11

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Comuna Recea Unirea Slobozia 2-0 0-3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2648-0=2648 wiki spaudos ženklai).