Liuksemburgo futbolo taurė 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Liuksemburgo futbolo taurė
Sezonas Liuksemburgo aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Liuksemburgo I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Liuksemburgo II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Liuksemburgo IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Liuksemburgo futbolo taurė 2018–2019 m.
http://int.soccerway.com/national/luxembourg/cup/20182019/
http://foot.dk/Luxpokalres.asp?SeasonID=119
http://foot.dk/Luxpokalfacts.asp?FinaleID=103


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
US Sandweiler 0                                  
F91 Dudelange 6                                
          F91 Dudelange 2                        
        Fola Esch 1                        
CS Bourscheid 1                                  
Fola Esch 16                              
                    F91 Dudelange 3            
                  US Mondorf 2 prat.            
Swift Hesperange 1                                  
US Mondorf 3                                
          US Mondorf 2                        
  11 m     FC Differdange 1 prat.                        
RFCU Luxembourg 2 4                                  
FC Differdange 2 5                                
                                F91 Dudelange 3  
                              Progres Niedercorn 1  
FC Mamer 0                                  
Blue Boys Muhlenbach 1                                
          Blue Boys Muhlenbach 1                        
        Atert Bissen 0                        
Jeunesse Canach 0                                  
Atert Bissen 2                              
                    Blue Boys Muhlenbach 0            
                  Progres Niedercorn 3            
FC Erpeldange 2                                  
Benfica Hamm 6 prat.                                
          Benfica Hamm 2                        
        Progres Niedercorn 4                        
Progres Niedercorn 1                                  
US Hostert 0                                  
                                       
                                     
Sporting Bertrange 3                                  
Alliance Aischdall 2                                
          Sporting Bertrange 1                        
        Union Mertert 3 prat.                        
Union Mertert 5                                  
Koeppchen Wormeldange 1                              
                    Union Mertert 2            
  11 m               Victoria Rosport 0            
Union Kayl-Tetange 1 3                                  
FC Wiltz 1 4                                
          FC Wiltz 0                        
  11 m     Victoria Rosport 2                        
FC Rodange 1 8                                  
Victoria Rosport 1 9                                
                                Union Mertert 0  
                              Etzella Ettelbruck 3  
CeBra Luxembourg 0                                  
Etzella Ettelbruck 2                                
          Etzella Ettelbruck 1                        
        Jeunesse Esch 0                        
Kaerjeng Bascharage 0                                  
Jeunesse Esch 5                 11 m            
                    Etzella Ettelbruck 1 7            
                  UNA Strassen 1 6            
US Esch 2                                  
UT Petange 1 prat.                                
          US Esch 1                        
        UNA Strassen 2 prat.                        
US Rumelange 1                                  
UNA Strassen 4                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2019-05-26 Josy Barthel, Liuksemburgas 2866            
              F91 Dudelange Etzella Ettelbruck            
             
Generic football.png
5
Generic football.png
0
           
              Clement Couturier (55'), Dave Turpel (59'), Edisson Jordanov (66'), Dominik Stolz (69'), Nicolas Perez (88')            
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+3452-0=3452 wiki spaudos ženklai).