Liuksemburgo futbolo taurė 2011–2012 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2011–2012 m.
Varžybos Liuksemburgo futbolo taurė
Sezonas Liuksemburgo aukščiausioji futbolo lyga 2011–2012 m.,
Liuksemburgo I futbolo lyga 2011–2012 m.,
Liuksemburgo II futbolo lyga 2011–2012 m.,
Liuksemburgo III futbolo lyga 2011–2012 m.,
Liuksemburgo IV futbolo lyga 2011–2012 m.,
Liuksemburgo futbolo taurė 2011–2012 m.
http://rsssf.com/tablesl/lux2012.html#cup
http://foot.dk/Luxpokalres.asp?SeasonID=112
http://foot.dk/Luxpokalfacts.asp?FinaleID=96
http://int.soccerway.com/national/luxembourg/cup/2011-2012/


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Minerva Lintgen 1                                  
F91 Dudelange 4                                
          F91 Dudelange 5                        
        Benfica Hamm 1                        
Sporting Bertrange 1                                  
Benfica Hamm 2                              
                    F91 Dudelange 4            
                  Union Kayl-Tetange 2 prat.            
FC Mamer 1                                  
Kaerjeng Bascharage 2                                
          Kaerjeng Bascharage 0                        
        Union Kayl-Tetange 2                        
Union Mertert 1                                  
Union Kayl-Tetange 3                             11 m  
                                F91 Dudelange 1 4  
                              Fola Esch 1 2  
ES Clemency 2                                  
Progres Niedercorn 1                                
          ES Clemency 0                        
        Fola Esch 3                        
Young Boys Diekirch 0                                  
Fola Esch 2                              
                    Fola Esch 3            
                  US Mondorf 0            
US Mondorf 2                                  
US Rumelange 1 prat.       11 m                        
          US Mondorf 3 4                        
        CS Petange 3 1                        
UNA Strassen 1                                  
CS Petange 5                                  
                                       
                                     
CS Obercorn 1                                  
Luna Obercorn 0                                
          CS Obercorn 0                        
        FC Differdange 2                        
Victoria Rosport 0                                  
FC Differdange 6                              
                    FC Differdange 2            
                  CS Grevenmacher 1            
FC Rodange 0                                  
RFCU Luxembourg 8                                
          RFCU Luxembourg 2                        
        CS Grevenmacher 3                        
FC Wiltz 1                                  
CS Grevenmacher 4                                
                                FC Differdange 1  
                              Jeunesse Esch 2 prat.  
US Sandweiler 1                                  
Jeunesse Esch 4                                
          Jeunesse Esch 4                        
        US Hostert 0                        
Jeunesse Junglinster 2                                  
US Hostert 4                 11 m            
                    Jeunesse Esch 2 3            
                  Etzella Ettelbruck 2 0            
Etzella Ettelbruck 2                                  
Belval Belvaux 0                                
          Etzella Ettelbruck 2                        
        Swift Hesperange 1                        
Flaxweiler Beyren 3                                  
Swift Hesperange 4                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2012-05-26 Josy Barthel, Liuksemburgas 2 847            
              F91 Dudelange Jeunesse Esch            
             
Generic football.png
4
Generic football.png
2
           
              Aurelien Joachim (32', 105'), Sofian Benzouien (50'), Amodou Abdullei (120') Daniel Gomez (3'), Yassine Benajiba (65')            
              (pratęsus rungtynes)            
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 90% (+2708-0=2708 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 18% (+544-255=289 wiki spaudos ženklai).