Liuksemburgo futbolo taurė 2020–2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2020–2021 m.
'
Varžybos Liuksemburgo futbolo taurė
Sezonas Liuksemburgo aukščiausioji futbolo lyga 2020–2021 m.,
Liuksemburgo I futbolo lyga 2020–2021 m.,
Liuksemburgo II futbolo lyga 2020–2021 m.,
Liuksemburgo III futbolo lyga 2020–2021 m.,
Liuksemburgo IV futbolo lyga 2020–2021 m.,
Liuksemburgo futbolo taurė 2020–2021 m.
Sezono pabaiga Nebaigtas
http://int.soccerway.com/national/luxembourg/cup/20202021/


Turnyras nutrauktas 2020 m. rudenį dėl pandemijos, nesužaidus šešioliktfinalio.

Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
1/32 finalo
1/64 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
UT Petange                                  
Etzella Ettelbruck                                
                                   
                                 
Racing Union Luxembourg                                  
FC Differdange                              
                                 
                               
FC Ehlerange                                  
Jeunesse Canach                                
                                   
                                 
Syra Mensdorf                                  
Benfica Hamm                                
                                   
                                 
Avenir Beggen                                  
Fola Esch                                
                                   
                                 
Union Mertert                                  
US Rumelange                              
                                 
                               
Alisontia Steinsel                                  
F91 Dudelange                                
                                   
                                 
CS Obercorn                                  
US Hostert                                  
                                       
                                     
UN Kaerjeng                                  
Swift Hesperange                                
                                   
                                 
FC Schifflange                                  
FC Wiltz                              
                                 
                               
CS Sanem                                  
FC Rodange                                
                                   
                                 
FC Lorentzweiler                                  
US Mondorf                                
                                   
                                 
Atert Bissen                                  
Jeunesse Esch                                
                                   
                                 
Jeunesse Junglinster                                  
Yellow Boys Weiler                              
                                 
                               
                                   
Progres Niederkorn                                
                                   
                                 
Victoria Rosport                                  
UNA Strassen                                  
                                       
              Finalas            
                                       
                         
                             
             
Generic football.png
Generic football.png
           
                         
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+1905-0=1905 wiki spaudos ženklai).