Liuksemburgo futbolo taurė

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
Wikipedia
Liuksemburgo futbolo taurė
Įkurta 1921 m.
Sistema Liuksemburgo futbolo sistema
Foot.dk http://foot.dk/Luxpokal.asp
Rsssf.com http://rsssf.com/tablesl/luxcuphist.html
Soccerway.com http://www.soccerway.com/national/luxembourg/coupe-de-luxembourg/

Liuksemburgo futbolo taurė – pagrindinis taurės turnyras Liuksemburge.

Istorija

Pavadinimų kaita

  • 1921 m. – Coupe de Luxembourg


Nugalėtojai

 
Metai Komanda
1921–1922 Racing Luxembourg
1922–1923 Fola Esch
1923–1924 Fola Esch
1924–1925 Red Boys Differdange
1925–1926 Red Boys Differdange
1926–1927 Red Boys Differdange
1927–1928 Spora Luxembourg
1928–1929 Red Boys Differdange
1929–1930 Red Boys Differdange
1930–1931 Red Boys Differdange
1931–1932 Spora Luxembourg
1932–1933 Progres Niedercorn
1933–1934 Red Boys Differdange
1934–1935 Jeunesse Esch
1935–1936 Red Boys Differdange
1936–1937 Jeunesse Esch
1937–1938 Stade Dudelange
1938–1939 US Dudelange
1939–1940 Spora Luxembourg
1940–1941 SK Differdange
1944–1945 Progres Niedercorn
1945–1946 Jeunesse Esch
1946–1947 US Luxembourg
1947–1948 Stade Dudelange
1948–1949 Stade Dudelange
1949–1950 Spora Luxembourg
1950–1951 SC Tetange
1951–1952 Red Boys Differdange
1952–1953 Red Boys Differdange
1953–1954 Jeunesse Esch
1954–1955 Fola Esch
1955–1956 Stade Dudelange
1956–1957 Spora Luxembourg
1957–1958 Red Boys Differdange
1958–1959 US Luxembourg
1959–1960 National Schifflange
1960–1961 Alliance Dudelange
1961–1962 Alliance Dudelange
1962–1963 US Luxembourg
1963–1964 US Luxembourg
1964–1965 Spora Luxembourg
1965–1966 Spora Luxembourg
1966–1967 Aris Bonnevoie
1967–1968 US Rumelange
1968–1969 US Luxembourg
1969–1970 US Luxembourg
1970–1971 Jeunesse Hautcharage
1971–1972 Red Boys Differdange
1972–1973 Jeunesse Esch
1973–1974 Jeunesse Esch
1974–1975 US Rumelange
1975–1976 Jeunesse Esch
1976–1977 Progres Niedercorn
1977–1978 Progres Niedercorn
1978–1979 Red Boys Differdange
1979–1980 Spora Luxembourg
1980–1981 Jeunesse Esch
1981–1982 Red Boys Differdange
1982–1983 Avenir Beggen
1983–1984 Avenir Beggen
1984–1985 Red Boys Differdange
1985–1986 US Luxembourg
1986–1987 Avenir Beggen
1987–1988 Jeunesse Esch
1988–1989 US Luxembourg
1989–1990 Swift Hesperange
1990–1991 US Luxembourg
1991–1992 Avenir Beggen
1992–1993 Avenir Beggen
1993–1994 Avenir Beggen
1994–1995 CS Grevenmacher
1995–1996 US Luxembourg
1996–1997 Jeunesse Esch
1997–1998 CS Grevenmacher
1998–1999 Jeunesse Esch
1999–2000 Jeunesse Esch
2000–2001 Etzella Ettelbruck
2001–2002 Avenir Beggen
2002–2003 CS Grevenmacher
2003–2004 F91 Dudelange
2004–2005 CS Petange
2005–2006 F91 Dudelange
2006–2007 F91 Dudelange
2007–2008 CS Grevenmacher
2008–2009 F91 Dudelange
2009–2010 FC Differdange
2010–2011 FC Differdange
2011–2012 F91 Dudelange
2012–2013 Jeunesse Esch
2013–2014 FC Differdange
2014–2015 FC Differdange
2015–2016 F91 Dudelange
2016–2017 F91 Dudelange
2017–2018 RFCU Luxembourg
2018–2019 F91 Dudelange



Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai