Liuksemburgo futbolo taurė 2009–2010 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2009–2010 m.
Varžybos Liuksemburgo futbolo taurė
Sezonas Liuksemburgo aukščiausioji futbolo lyga 2009–2010 m.,
Liuksemburgo I futbolo lyga 2009–2010 m.,
Liuksemburgo II futbolo lyga 2009–2010 m.,
Liuksemburgo III futbolo lyga 2009–2010 m.,
Liuksemburgo IV futbolo lyga 2009–2010 m.,
Liuksemburgo futbolo taurė 2009–2010 m.
http://rsssf.com/tablesl/lux2010.html#cup
http://foot.dk/Luxpokalres.asp?SeasonID=110
http://foot.dk/Luxpokalfacts.asp?FinaleID=94
http://int.soccerway.com/national/luxembourg/cup/2009-2010/


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Union Mertert 0                                  
CS Obercorn 1                                
          CS Obercorn 0                        
        FC Differdange 3                        
Atert Bissen 1                                  
FC Differdange 6                              
                    FC Differdange 3            
                  FC Mondercange 0            
Daring Echternach 2                                  
FC Mondercange 4 prat.       11 m                        
          FC Mondercange 0 4                        
        Progres Niedercorn 0 3                        
Tricolore Gasperich 0                                  
Progres Niedercorn 7                                
                                FC Differdange 3  
                              Etzella Ettelbruck 1  
Sporting Steinfort 0                                  
Etzella Ettelbruck 1                                
          Etzella Ettelbruck 2                        
        CS Petange 1 prat.                        
Minerva Lintgen 1                                  
CS Petange 3 prat.                              
                    Etzella Ettelbruck 2            
                  Swift Hesperange 1            
Young Boys Diekirch 3                                  
Jeunesse Esch 2                                
          Young Boys Diekirch 1                        
        Swift Hesperange 2                        
US Esch 0                                  
Swift Hesperange 1                                  
                                       
                                     
ES Clemency 2                                  
Jeunesse Schieren 0                                
          ES Clemency 1                        
        CS Grevenmacher 4 prat.                        
Sporting Mertzig 2                                  
CS Grevenmacher 4                              
                    CS Grevenmacher 4            
                  Jeunesse Canach 2            
Jeunesse Canach 2                                  
RFCU Luxembourg 1       11 m                        
          Jeunesse Canach 0 4                        
  11 m     US Rumelange 0 3                        
FC Wiltz 0 6                                  
US Rumelange 0 7                                
                                CS Grevenmacher 5  
                              Fola Esch 1  
US Mondorf 0                                  
Benfica Hamm 2                                
          Benfica Hamm 1                        
        F91 Dudelange 2                        
FC Erpeldange 1                                  
F91 Dudelange 3                 11 m            
                    F91 Dudelange 2 9            
                  Fola Esch 2 10            
Avenir Beggen 1                                  
Fola Esch 2                                
          Fola Esch 4                        
        Kaerjeng Bascharage 2 prat.                        
FC Schifflange 1                                  
Kaerjeng Bascharage 3                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2010-05-30 Josy Barthel, Liuksemburgas 2 504            
              FC Differdange CS Grevenmacher            
             
Generic football.png
1
Generic football.png
0
           
                         
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 90% (+2586-0=2586 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 19% (+550-255=295 wiki spaudos ženklai).