Turkijos I futbolo lyga 1998–1999 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1998–1999 m.
Varžybos Turkijos I futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 1998–1999 m.,
Turkijos I futbolo lyga 1998–1999 m.,
Turkijos II futbolo lyga 1998–1999 m.,
Turkijos futbolo taurė 1998–1999 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/1-lig/19981999/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sariyer Istanbul 18 11 3 4 45 — 26 36
2. Basaksehir Istanbul 18 11 2 5 41 — 24 35
3. Idman Yurdu Mersin 18 11 0 7 31 — 21 33
4. SK Konya 18 9 2 7 29 — 28 29
5. Zeytinburnu Istanbul 18 8 4 6 24 — 19 28
6. Gazisehir Gaziantep 18 7 2 9 26 — 31 23
7. Demir Adana 18 4 8 6 19 — 22 20
8. SK Hatay 18 5 4 9 20 — 28 19
9. Bakirkoy Istanbul 18 4 4 10 18 — 31 16
10. BSK Kilimli 18 3 5 10 28 — 51 14

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 1 grup)
V
3. Bakirkoy Istanbul 14 6 7 1 22 — 11 25
4. Gazisehir Gaziantep 14 7 2 5 31 — 23 23
5. SK Hatay 14 6 4 4 25 — 21 22
6. Idman Yurdu Mersin 14 6 3 5 22 — 19 21
7. Demir Adana 14 4 5 5 18 — 20 17
8. Zeytinburnu Istanbul 14 4 4 6 16 — 17 16
9. BSK Kilimli 14 3 5 6 13 — 24 14
10. SK Konya 14 2 6 6 11 — 23 12

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Denizli 18 14 1 3 57 — 22 43
2. SK Aydin 18 12 2 4 31 — 15 38
3. BSK Marmaris 18 11 3 4 36 — 21 36
4. Karsiyaka Izmir 18 10 2 6 32 — 25 32
5. SK Izmir 18 8 3 7 35 — 38 27
6. Yeni Salihli 18 7 3 8 23 — 29 24
7. Buca Izmir 18 5 4 9 24 — 28 19
8. Petrol Ofisi Ankara 18 5 1 12 21 — 39 16
9. SK Eskisehir 18 1 8 9 18 — 34 11
10. Linyit Soma 18 2 3 13 19 — 45 9

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. BSK Marmaris 14 9 3 2 26 — 12 30
4. SK Eskisehir 14 7 6 1 33 — 16 27
5. Buca Izmir 14 6 4 4 19 — 14 22
6. Karsiyaka Izmir 14 4 4 6 18 — 21 16
7. Petrol Ofisi Ankara 14 4 3 7 16 — 19 15
8. Yeni Salihli 14 4 3 7 15 — 21 15
9. SK Izmir 14 4 3 7 17 — 30 15
10. Linyit Soma 14 4 2 8 18 — 29 14

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Erciyes Kayseri 18 15 0 3 53 — 27 45
2. Goztepe Izmir 18 10 4 4 33 — 22 34
3. Osmanli Ankara 18 10 3 5 27 — 16 33
4. SK Kartal 18 8 6 4 31 — 25 30
5. SK Kusadasi 18 8 4 6 24 — 18 28
6. Pendik Istanbul 18 4 6 8 24 — 28 18
7. Kasimpasa Istanbul 18 5 3 10 22 — 27 18
8. Fener Zonguldak 18 5 3 10 24 — 41 18
9. 1947 Corlu 18 4 3 11 24 — 41 15
10. SK Edirne 18 4 2 12 17 — 34 14

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
3. SK Kartal 14 7 6 1 25 — 11 27
4. Osmanli Ankara 14 7 4 3 24 — 14 25
5. Pendik Istanbul 14 6 5 3 24 — 18 23
6. Kasimpasa Istanbul 14 4 7 3 16 — 16 19
7. 1947 Corlu 14 5 4 5 21 — 22 19
8. SK Kusadasi 14 4 4 6 19 — 23 16
9. Fener Zonguldak 14 3 3 8 18 — 28 12
10. SK Edirne 14 3 1 10 13 — 28 10

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Rize 18 10 6 2 39 — 22 36
2. Seker Ankara 18 8 7 3 32 — 20 31
3. Artvin Hopa 18 6 9 3 22 — 18 27
4. SK Erzincan 18 7 4 7 23 — 21 25
5. SK Giresun 18 6 6 6 24 — 23 24
6. AS Yozgat 18 6 6 6 26 — 27 24
7. SK Bolu 18 6 6 6 21 — 23 24
8. SK Amasya 18 5 5 8 20 — 23 20
9. SK Ordu 18 4 4 10 15 — 33 16
10. SK Gumushane 18 4 3 11 18 — 30 15

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. AS Yozgat 14 10 2 2 33 — 10 32
4. SK Bolu 14 7 3 4 20 — 17 24
5. SK Ordu 14 7 3 4 16 — 16 24
6. SK Amasya 14 7 1 6 19 — 20 22
7. SK Giresun 14 5 1 8 14 — 17 16
8. SK Erzincan 14 3 5 6 20 — 24 14
9. Artvin Hopa 14 4 2 8 10 — 15 14
10. SK Gumushane 14 4 1 9 16 — 29 13

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Van 18 10 4 4 35 — 23 34
2. SK Elazig 18 10 3 5 36 — 21 33
3. Petrol Batman 18 8 6 4 26 — 24 30
4. SK Sanliurfa 18 8 4 6 35 — 25 28
5. SK Diyarbakir 18 7 6 5 34 — 26 27
6. SK Adiyaman 18 7 4 7 31 — 30 25
7. SK Malatya 18 8 1 9 22 — 25 25
8. Demir Ankara 18 5 6 7 29 — 36 21
9. SK Agri 18 3 6 9 20 — 34 15
10. Firat Universitesi Elazig 18 2 4 12 21 — 45 10

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 5 grup)
V
3. SK Agri 14 9 2 3 26 — 12 29
4. SK Adiyaman 14 8 4 2 29 — 15 28
5. Petrol Batman 14 7 3 4 24 — 22 24
6. SK Sanliurfa 14 7 2 5 19 — 11 23
7. SK Diyarbakir 14 6 4 4 24 — 17 22
8. SK Malatya 14 2 6 6 12 — 16 12
9. Demir Ankara 14 4 0 10 17 — 39 12
10. Firat Universitesi Elazig 14 1 3 10 15 — 34 6

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Van 18 9 5 4 32 — 15 32
2. SK Denizli 18 9 5 4 40 — 30 32
3. Goztepe Izmir 18 10 2 6 31 — 29 32
4. Erciyes Kayseri 18 9 4 5 40 — 28 31
5. SK Rize 18 8 5 5 27 — 24 29
6. SK Elazig 18 7 6 5 29 — 27 27
7. Basaksehir Istanbul 18 5 5 8 24 — 28 20
8. Sariyer Istanbul 18 4 6 8 32 — 36 18
9. SK Aydin 18 4 2 12 21 — 40 14
10. Seker Ankara 18 3 4 11 25 — 44 13

Patekimo turnyras

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
BSK Marmaris 0              
Petrol Batman 1 prat.          
          Petrol Batman 1  
        Goztepe Izmir 2  
Osmanli Ankara 0              
Goztepe Izmir 1              
                   
                 
SK Rize 2              
Idman Yurdu Mersin 0          
          SK Rize 5  
        AS Yozgat 2  
Erciyes Kayseri 0              
AS Yozgat 1              
                   
    Finalas  
                   
     
    Goztepe Izmir SK Rize  
   
Generic football.png
1
Generic football.png
0
 
     


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 98% (+4822-0=4822 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 2% (+93-0=93 wiki spaudos ženklai).