Turkijos I futbolo lyga 1994–1995 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1994–1995 m.
Varžybos Turkijos I futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 1994–1995 m.,
Turkijos II futbolo lyga 1994–1995 m.,
Turkijos futbolo taurė 1994–1995 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 1995 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/1-lig/19941995/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Istanbul 18 11 5 2 41 — 17 38
2. SK Edirne 18 9 4 5 28 — 21 31
3. Dardanel Canakkale 18 8 6 4 31 — 18 30
4. Bakirkoy Istanbul 18 8 5 5 30 — 26 29
5. SK Kartal 18 8 4 6 27 — 27 28
6. Sariyer Istanbul 18 6 6 6 23 — 16 24
7. 1947 Corlu 18 4 5 9 26 — 39 17
8. Basaksehir Istanbul 18 4 5 9 22 — 35 17
9. Uskudar Anadolu Istanbul 18 5 2 11 18 — 35 17
10. Gaziosmanpasa Istanbul 18 3 6 9 18 — 30 15

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 1 grup)
V
3. Dardanel Canakkale 14 10 3 1 24 — 7 33
4. Sariyer Istanbul 14 6 6 2 15 — 10 24
5. Gaziosmanpasa Istanbul 14 6 3 5 13 — 13 21
6. 1947 Corlu 14 5 4 5 13 — 10 19
7. Basaksehir Istanbul 14 4 5 5 13 — 11 17
8. SK Kartal 14 3 6 5 9 — 11 15
9. Uskudar Anadolu Istanbul 14 3 3 8 8 — 20 12
10. Bakirkoy Istanbul 14 3 2 9 13 — 26 11

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Karsiyaka Izmir 18 14 3 1 39 — 14 45
2. SK Aydin 18 10 4 4 33 — 22 34
3. Goztepe Izmir 18 9 3 6 25 — 18 30
4. Yeni Salihli 18 8 2 8 27 — 27 26
5. SK Turgutlu 18 6 6 6 27 — 27 24
6. Buca Izmir 18 7 3 8 25 — 33 24
7. SK Mugla 18 7 1 10 36 — 38 22
8. SK Balikesir 18 6 4 8 19 — 21 22
9. Linyit Soma 18 5 2 11 26 — 33 17
10. SK Manisa 18 2 4 12 13 — 37 10

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. Buca Izmir 14 9 2 3 27 — 14 29
4. Linyit Soma 14 8 3 3 22 — 14 27
5. SK Balikesir 14 7 2 5 18 — 14 23
6. SK Turgutlu 14 5 4 5 21 — 18 19
7. Goztepe Izmir 14 5 4 5 17 — 16 19
8. Yeni Salihli 14 5 4 5 16 — 18 19
9. SK Mugla 14 5 2 7 16 — 22 17
10. SK Manisa 14 1 1 12 12 — 33 4

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Eskisehir 18 10 4 4 38 — 22 34
2. SK Afyon 18 10 4 4 32 — 21 34
3. SK Bolu 18 10 2 6 36 — 23 32
4. SK Alanya 18 7 5 6 20 — 20 26
5. BSK Silifke 18 8 1 9 26 — 24 25
6. SK Kemer 18 7 4 7 27 — 28 25
7. SK Konya 18 7 4 7 23 — 27 25
8. SK Isparta 18 6 4 8 25 — 33 22
9. Idman Yurdu Mersin 18 6 0 12 13 — 23 18
10. Idman Yurdu Tarsus 18 4 2 12 19 — 38 14

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
3. BSK Silifke 14 8 5 1 20 — 11 29
4. SK Bolu 14 7 3 4 21 — 10 24
5. SK Kemer 14 6 4 4 24 — 17 22
6. Idman Yurdu Mersin 14 5 6 3 16 — 14 21
7. SK Konya 14 5 5 4 17 — 15 20
8. SK Alanya 14 6 2 6 12 — 17 20
9. SK Isparta 14 3 3 8 13 — 18 12
10. Idman Yurdu Tarsus 14 1 2 11 11 — 32 5

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Corum 18 11 5 2 31 — 16 38
2. SK Ordu 18 10 5 3 27 — 13 35
3. SK Erzurum 18 10 3 5 33 — 26 33
4. SK Rize 18 8 3 7 20 — 23 27
5. Kardemir Karabuk 18 7 4 7 27 — 24 25
6. SK Duzce 18 7 3 8 24 — 25 24
7. Fener Zonguldak 18 5 6 7 18 — 18 21
8. Erdemir Eregli 18 4 6 8 10 — 18 18
9. SK Giresun 18 5 1 12 16 — 31 16
10. Sakarya Adapazari 18 2 6 10 18 — 30 12

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. Sakarya Adapazari 14 10 3 1 20 — 8 33
4. SK Duzce 14 6 5 3 22 — 14 23
5. Fener Zonguldak 14 6 5 3 18 — 13 23
6. SK Erzurum 14 6 2 6 23 — 14 20
7. Kardemir Karabuk 14 4 5 5 9 — 14 17
8. SK Giresun 14 4 3 7 15 — 25 15
9. SK Rize 14 4 2 8 17 — 19 14
10. Erdemir Eregli 14 1 5 8 9 — 26 8

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Diyarbakir 18 10 4 4 29 — 13 34
2. SK Hatay 18 10 4 4 33 — 23 34
3. SK Adana 18 10 3 5 37 — 21 33
4. SK Malatya 18 9 5 4 17 — 11 32
5. SK Adiyaman 18 8 3 7 24 — 24 27
6. Seker Ankara 18 5 8 5 20 — 23 23
7. SK Siirt 18 6 4 8 15 — 16 22
8. Yeni Sincan 18 3 7 8 14 — 26 16
9. SK Kahramanmaras 18 5 1 12 18 — 33 16
10. 72 Batman 18 3 3 12 16 — 33 12

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 5 grup)
V
3. SK Adiyaman 14 9 3 2 20 — 9 30
4. SK Kahramanmaras 14 8 5 1 20 — 8 29
5. SK Adana 14 7 4 3 23 — 14 25
6. Seker Ankara 14 6 4 4 22 — 13 22
7. SK Siirt 14 5 3 6 18 — 15 18
8. Yeni Sincan 14 4 3 7 13 — 23 15
9. SK Malatya 14 4 2 8 14 — 17 14
10. 72 Batman 14 0 2 12 5 — 36 2

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Karsiyaka Izmir 18 11 4 3 38 — 19 37
2. SK Istanbul 18 10 5 3 35 — 18 35
3. SK Eskisehir 18 9 7 2 27 — 14 34
4. SK Ordu 18 5 9 4 24 — 23 24
5. SK Aydin 18 5 6 7 23 — 32 21
6. SK Diyarbakir 18 5 5 8 23 — 28 20
7. SK Afyon 18 4 7 7 21 — 22 19
8. SK Corum 18 5 4 9 23 — 30 19
9. SK Hatay 18 5 3 10 23 — 42 18
10. SK Edirne 18 5 2 11 18 — 27 17

Patekimo turnyras

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
SK Eskisehir 2              
SK Erzurum 1          
          SK Eskisehir 3  
        SK Adana 2 prat.  
SK Adana 3              
Buca Izmir 2              
                   
                 
SK Bolu 0              
Dardanel Canakkale 3          
          Dardanel Canakkale 1  
        SK Aydin 2  
SK Ordu 1              
SK Aydin 2              
                   
    Finalas  
                   
    Konija  
    SK Eskisehir SK Aydin  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
1
 
     


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 98% (+4774-0=4774 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 2% (+93-0=93 wiki spaudos ženklai).