Turkijos I futbolo lyga 1997–1998 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1997–1998 m.
Varžybos Turkijos I futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 1997–1998 m.,
Turkijos II futbolo lyga 1997–1998 m.,
Turkijos futbolo taurė 1997–1998 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 1998 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/1-lig/19971998/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Adana 18 11 2 5 37 — 23 35
2. Sariyer Istanbul 18 10 4 4 33 — 21 34
3. Basaksehir Istanbul 18 9 4 5 30 — 26 31
4. SK Hatay 18 7 6 5 25 — 22 27
5. SK Konya 18 6 6 6 21 — 20 24
6. Idman Yurdu Mersin 18 4 8 6 26 — 26 20
7. SK Bolu 18 5 5 8 22 — 28 20
8. SK Kemer 18 5 5 8 22 — 33 20
9. Bakirkoy Istanbul 18 4 5 9 23 — 31 17
10. Gaziosmanpasa Istanbul 18 3 7 8 17 — 26 16

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 1 grup)
V
3. SK Konya 14 8 5 1 30 — 9 29
4. Basaksehir Istanbul 14 7 4 3 28 — 18 25
5. Bakirkoy Istanbul 14 7 1 6 21 — 27 22
6. SK Bolu 14 5 5 4 15 — 14 20
7. Idman Yurdu Mersin 14 5 3 6 18 — 17 18
8. SK Hatay 14 5 1 8 10 — 18 16
9. SK Kemer 14 4 2 8 16 — 27 14
10. Gaziosmanpasa Istanbul 14 2 5 7 15 — 23 11

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Denizli 20 13 3 4 48 — 22 42
2. SK Eskisehir 20 12 6 2 29 — 11 42
3. SK Aydin 20 10 5 5 32 — 26 35
4. BSK Marmaris 20 9 7 4 28 — 17 34
5. Demir Adana 20 9 6 5 30 — 22 33
6. Karsiyaka Izmir 20 7 3 10 24 — 32 24
7. Yeni Salihli 20 7 3 10 22 — 32 24
8. SK Afyon 20 6 4 10 24 — 35 22
9. Linyit Soma 20 5 5 10 12 — 23 20
10. Buca Izmir 20 4 5 11 20 — 28 17
11. SK Turgutlu 20 3 3 14 17 — 38 12

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. BSK Marmaris 16 8 6 2 21 — 9 30
4. SK Turgutlu 16 8 5 3 20 — 16 29
5. Buca Izmir 16 8 3 5 17 — 14 27
6. Linyit Soma 16 8 2 6 21 — 19 26
7. Yeni Salihli 16 6 4 6 13 — 18 22
8. Karsiyaka Izmir 16 5 3 8 23 — 20 18
9. SK Aydin 16 3 8 5 16 — 20 17
10. SK Afyon 16 2 8 6 12 — 17 14
11. Demir Adana 16 1 7 8 12 — 22 10

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zeytinburnu Istanbul 18 11 5 2 36 — 18 38
2. Sakarya Adapazari 18 10 5 3 36 — 24 35
3. SK Kartal 18 8 6 4 23 — 13 30
4. SK Kusadasi 18 8 5 5 30 — 19 29
5. Kasimpasa Istanbul 18 6 6 6 23 — 23 24
6. Fener Zonguldak 18 6 4 8 24 — 27 22
7. Goztepe Izmir 18 5 6 7 22 — 31 21
8. SK Duzce 18 6 1 11 23 — 33 19
9. SK Edirne 18 4 3 11 15 — 33 15
10. Beylerbeyi Istanbul 18 3 5 10 14 — 25 14

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
3. SK Kartal 14 9 2 3 21 — 14 29
4. SK Edirne 14 8 2 4 26 — 19 26
5. SK Kusadasi 14 7 2 5 28 — 21 23
6. Goztepe Izmir 14 5 6 3 17 — 13 21
7. Kasimpasa Istanbul 14 6 1 7 20 — 25 19
8. Fener Zonguldak 14 5 3 6 15 — 20 18
9. SK Duzce 14 4 1 9 10 — 18 13
10. Beylerbeyi Istanbul 14 3 1 10 16 — 23 10

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Erzurum 18 9 7 2 33 — 12 34
2. SK Rize 18 9 6 3 19 — 15 33
3. SK Ordu 18 8 7 3 28 — 22 31
4. SK Erzincan 18 7 7 4 24 — 16 28
5. SK Giresun 18 6 9 3 17 — 15 27
6. AS Yozgat 18 4 9 5 13 — 18 21
7. Demir Ankara 18 3 8 7 19 — 21 17
8. Artvin Hopa 18 4 5 9 9 — 25 17
9. Keciorengucu Ankara 18 4 4 10 21 — 27 16
10. SK Corum 18 4 2 12 16 — 28 14

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. SK Erzincan 14 8 1 5 26 — 20 25
4. Artvin Hopa 14 7 2 5 15 — 13 23
5. SK Giresun 14 6 3 5 19 — 16 21
6. Demir Ankara 14 5 5 4 19 — 19 20
7. SK Ordu 14 5 5 4 12 — 12 20
8. AS Yozgat 14 4 4 6 17 — 16 16
9. Keciorengucu Ankara 14 4 4 6 12 — 16 16
10. SK Corum 14 2 6 6 10 — 18 12

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Elazig 18 10 4 4 22 — 9 34
2. Osmanli Ankara 18 7 7 4 15 — 12 28
3. SK Sanliurfa 18 6 8 4 19 — 17 26
4. SK Diyarbakir 18 6 7 5 24 — 15 25
5. SK Adiyaman 18 5 9 4 19 — 17 24
6. SK Malatya 18 5 8 5 21 — 23 23
7. PTT Ankara 18 6 5 7 18 — 21 23
8. Gazisehir Gaziantep 18 5 6 7 20 — 21 21
9. Petrol Batman 18 5 6 7 20 — 30 21
10. SK Siirt 18 1 8 9 11 — 24 11

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 5 grup)
V
3. SK Diyarbakir 14 8 3 3 24 — 15 27
4. Gazisehir Gaziantep 14 7 3 4 22 — 13 24
5. Petrol Batman 14 6 4 4 21 — 20 22
6. SK Sanliurfa 14 6 1 7 13 — 15 19
7. SK Malatya 14 5 4 5 19 — 25 19
8. SK Adiyaman 14 5 3 6 12 — 10 18
9. SK Siirt 14 5 0 9 19 — 27 15
10. PTT Ankara 14 4 2 8 14 — 19 14

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Erzurum 18 11 5 2 38 — 12 38
2. SK Adana 18 9 6 3 31 — 19 33
3. SK Denizli 18 10 3 5 33 — 23 33
4. Osmanli Ankara 18 8 3 7 20 — 20 27
5. Sakarya Adapazari 18 7 5 6 28 — 24 26
6. Zeytinburnu Istanbul 18 6 7 5 27 — 24 25
7. Sariyer Istanbul 18 5 6 7 24 — 23 21
8. SK Rize 18 5 1 12 18 — 39 16
9. SK Elazig 18 2 8 8 18 — 30 14
10. SK Eskisehir 18 3 4 11 10 — 33 13

Patekimo turnyras

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Sakarya Adapazari 3              
BSK Marmaris 0          
          Sakarya Adapazari 4  
  11 m     SK Erzincan 1 prat.  
SK Kartal 2 4              
SK Erzincan 2 5              
                   
                 
SK Diyarbakir 0              
SK Denizli 3          
          SK Denizli 0  
        Basaksehir Istanbul 1 prat.  
Basaksehir Istanbul 3              
Osmanli Ankara 0              
                   
    Finalas  
                   
     
    Sakarya Adapazari Basaksehir Istanbul  
   
Generic football.png
1
Generic football.png
0
 
     


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 98% (+4928-0=4928 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 2% (+93-0=93 wiki spaudos ženklai).