Turkijos I futbolo lyga 1996–1997 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1996–1997 m.
Varžybos Turkijos I futbolo lyga
Sezonas Turkijos aukščiausioji futbolo lyga 1996–1997 m.,
Turkijos II futbolo lyga 1996–1997 m.,
Turkijos futbolo taurė 1996–1997 m.,
Turkijos futbolo supertaurė 1997 m.
https://int.soccerway.com/national/turkey/1-lig/19961997/


1 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kardemir Karabuk 18 10 5 3 28 — 10 35
2. Fener Zonguldak 18 10 4 4 30 — 11 34
3. SK Kartal 18 8 9 1 22 — 10 33
4. Bakirkoy Istanbul 18 8 3 7 25 — 17 27
5. Gaziosmanpasa Istanbul 18 7 5 6 18 — 14 26
6. Sakarya Adapazari 18 5 6 7 15 — 18 21
7. Nisantasi Istanbul 18 3 8 7 17 — 25 17
8. SK Edirne 18 4 5 9 14 — 30 17
9. Beylerbeyi Istanbul 18 4 4 10 15 — 30 16
10. Anadolu Hisari Istanbul 18 3 7 8 16 — 35 16

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 1 grup)
V
3. SK Kartal 14 11 1 2 34 — 13 34
4. Beylerbeyi Istanbul 14 7 4 3 21 — 21 25
5. SK Edirne 14 6 4 4 19 — 13 22
6. Sakarya Adapazari 14 5 5 4 18 — 18 20
7. Gaziosmanpasa Istanbul 14 3 6 5 9 — 14 15
8. Bakirkoy Istanbul 14 3 5 6 30 — 26 14
9. Nisantasi Istanbul 14 3 2 9 12 — 22 11
10. Anadolu Hisari Istanbul 14 2 5 7 8 — 24 11

2 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Karsiyaka Izmir 18 11 2 5 31 — 21 35
2. SK Kusadasi 18 10 3 5 31 — 19 33
3. SK Aydin 18 9 5 4 29 — 18 32
4. SK Mugla 18 7 5 6 19 — 21 26
5. Buca Izmir 18 5 9 4 25 — 24 24
6. SK Turgutlu 18 6 4 8 19 — 27 22
7. Yeni Salihli 18 5 6 7 14 — 18 21
8. Goztepe Izmir 18 5 5 8 24 — 28 20
9. Linyit Soma 18 4 8 6 16 — 22 20
10. SK Balikesir 18 2 5 11 14 — 24 11

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 2 grup)
V
3. Buca Izmir 14 6 6 2 21 — 12 24
4. SK Turgutlu 14 7 3 4 20 — 16 24
5. Linyit Soma 14 6 3 5 16 — 16 21
6. Goztepe Izmir 14 5 5 4 17 — 16 20
7. Yeni Salihli 14 6 1 7 17 — 19 19
8. SK Balikesir 14 5 3 6 15 — 18 18
9. SK Aydin 14 4 3 7 20 — 24 15
10. SK Mugla 14 4 2 8 13 — 18 14

3 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Adana 18 12 3 3 36 — 16 39
2. Idman Yurdu Mersin 18 10 5 3 26 — 13 35
3. SK Konya 18 8 3 7 31 — 21 27
4. SK Kemer 18 7 3 8 21 — 24 24
5. SK Duzce 18 5 8 5 28 — 31 23
6. SK Afyon 18 5 7 6 23 — 23 22
7. SK Inegol 18 6 4 8 20 — 24 22
8. SK Eskisehir 18 5 6 7 19 — 19 21
9. Demir Adana 18 4 6 8 17 — 28 18
10. SK Alanya 18 4 3 11 16 — 38 15

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 3 grup)
V
3. Demir Adana 14 9 3 2 21 — 10 30
4. SK Eskisehir 14 8 3 3 20 — 7 27
5. SK Konya 14 6 4 4 22 — 12 22
6. SK Kemer 14 6 2 6 16 — 14 20
7. SK Duzce 14 5 4 5 18 — 22 19
8. SK Afyon 14 5 2 7 18 — 21 17
9. SK Inegol 14 2 6 6 17 — 25 12
10. SK Alanya 14 2 2 10 10 — 31 8

4 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SK Rize 18 9 6 3 22 — 9 33
2. SK Erzurum 18 9 3 6 30 — 17 30
3. AS Yozgat 18 8 3 7 20 — 26 27
4. PTT Ankara 18 7 5 6 16 — 19 26
5. SK Erzincan 18 7 4 7 24 — 19 25
6. Seker Ankara 18 5 8 5 21 — 22 23
7. Demir Ankara 18 6 4 8 18 — 23 22
8. SK Corum 18 4 9 5 15 — 18 21
9. Artvin Hopa 18 6 2 10 19 — 27 20
10. SK Unye 18 3 8 7 17 — 22 17

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 4 grup)
V
3. SK Unye 14 7 3 4 16 — 14 24
4. Seker Ankara 14 5 8 1 16 — 8 23
5. Artvin Hopa 14 6 5 3 18 — 12 23
6. SK Corum 14 5 6 3 15 — 10 21
7. Demir Ankara 14 5 5 4 17 — 9 20
8. AS Yozgat 14 4 6 4 14 — 11 18
9. PTT Ankara 14 5 3 6 15 — 13 18
10. SK Erzincan 14 0 2 12 2 — 36 2

5 grup

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Erciyes Kayseri 18 10 5 3 34 — 12 35
2. SK Diyarbakir 18 10 1 7 25 — 19 31
3. SK Hatay 18 7 6 5 28 — 30 27
4. SK Elazig 18 8 2 8 19 — 19 26
5. SK Adiyaman 18 6 6 6 19 — 20 24
6. SK Sanliurfa 18 7 3 8 19 — 22 24
7. SK Bingol 18 5 6 7 28 — 33 21
8. SK Iskenderun 18 5 6 7 19 — 26 21
9. SK Malatya 18 6 2 10 14 — 18 20
10. SK Siirt 18 5 5 8 17 — 23 20

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona 5 grup)
V
3. SK Adiyaman 14 10 1 3 34 — 15 31
4. SK Elazig 14 8 2 4 31 — 19 26
5. SK Siirt 14 8 2 4 22 — 16 26
6. SK Malatya 14 7 2 5 20 — 17 23
7. SK Sanliurfa 14 5 3 6 15 — 13 18
8. SK Hatay 14 4 4 6 22 — 22 16
9. SK Iskenderun 14 5 1 8 19 — 29 16
10. SK Bingol 14 1 1 12 11 — 43 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kardemir Karabuk 18 12 3 3 29 — 13 39
2. Erciyes Kayseri 18 11 2 5 31 — 17 35
3. Fener Zonguldak 18 10 2 6 30 — 28 32
4. Idman Yurdu Mersin 18 9 2 7 19 — 14 29
5. SK Adana 18 6 7 5 19 — 20 25
6. Karsiyaka Izmir 18 7 3 8 19 — 21 24
7. SK Diyarbakir 18 5 5 8 24 — 24 20
8. SK Erzurum 18 4 5 9 12 — 22 17
9. SK Rize 18 4 4 10 13 — 27 16
10. SK Kusadasi 18 3 5 10 14 — 24 14

Patekimo turnyras

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Seker Ankara 4              
Buca Izmir 1          
          Seker Ankara 1  
        SK Adiyaman 0  
Fener Zonguldak 2              
SK Adiyaman 1 prat.              
                   
                 
SK Kartal 2              
Idman Yurdu Mersin 0       11 m  
          SK Kartal 3 4  
        SK Adana 3 5  
SK Konya 0              
SK Adana 3              
                   
    Finalas  
                   
     
    Seker Ankara SK Adana  
   
Generic football.png
0
Generic football.png
0
 
     
    11 m baudinių serija  
   
Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png 4
2 Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png
 


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 98% (+4755-0=4755 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 2% (+93-0=93 wiki spaudos ženklai).