Suomijos VI futbolo lyga 2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2017 m.
Varžybos Suomijos VI futbolo lyga
Sezonas Suomijos aukščiausioji futbolo lyga 2017 m.,
Suomijos I futbolo lyga 2017 m.,
Suomijos II futbolo lyga 2017 m.,
Suomijos III futbolo lyga 2017 m.,
Suomijos IV futbolo lyga 2017 m.,
Suomijos V futbolo lyga 2017 m.,
Suomijos VI futbolo lyga 2017 m.,
Suomijos VII futbolo lyga 2017 m.,
Suomijos futbolo taurė 2016–2017 m.
https://www.palloliitto.fi/


Helsinki-Uusimaa

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 1)
V
1. Dynamo EstoFut Helsinki 17 16 1 0 100 — 8 49
2. Chicken Wings Helsinki 17 13 1 3 52 — 24 40
3. Ratapihan Dynamo Helsinki 17 12 2 3 62 — 15 38
4. Veijarit Helsinki 17 12 2 3 42 — 19 38
5. Herrasmiehet Helsinki 17 9 3 5 41 — 26 30
6. POHU-Gents Helsinki 17 9 3 5 36 — 23 30
7. Ponnistus-Peruskallio Helsinki 17 9 1 7 30 — 36 28
8. Fortuna-Ita Helsinki 17 7 4 6 34 — 25 25
9. Spede Helsinki 17 6 6 5 45 — 22 24
10. POHU-Reservi Helsinki 17 7 2 8 39 — 30 23
11. HeKuLa Helsinki 17 6 3 8 22 — 44 21
12. StaSi-Europort Helsinki 17 6 2 9 22 — 52 20
13. Sekunda Kapyla 17 6 1 10 25 — 57 19
14. Ruila Helsinki 17 5 3 9 19 — 40 18
15. Kullervo-Uberkleber Helsinki 17 3 5 9 24 — 52 14
16. Tavastia-Mojo Helsinki 17 3 1 13 30 — 58 10
17. Lahio Helsinki 17 2 3 12 16 — 58 9
18. HuPaVeikot Helsinki 17 0 1 16 13 — 63 1

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 2)
V
1. Spartak-Ita Helsinki 15 14 0 1 88 — 17 42
2. POHU-Burros Helsinki 15 12 1 2 35 — 12 37
3. CLE-B Helsinki 15 10 2 3 41 — 21 32
4. Gnistan-Roots Helsinki 15 9 3 3 28 — 13 30
5. ToTe-Avauspotku Helsinki 15 8 5 2 42 — 18 29
6. Kiffen-3 Helsinki 15 7 3 5 33 — 38 24
7. Valtti-2 Helsinki 15 7 2 6 41 — 18 23
8. KuRa Helsinki 15 6 2 7 28 — 40 20
9. PPV Helsinki 15 5 4 6 36 — 27 19
10. Jokerit-2 Helsinki 15 6 1 8 31 — 32 19
11. EMU Helsinki 15 4 5 6 31 — 27 17
12. Ellas-2 Helsinki 15 4 4 7 20 — 51 16
13. KPPK Helsinki 15 4 1 10 21 — 38 13
14. Suokki Helsinki 15 2 3 10 9 — 39 9
15. Zoom Helsinki 15 2 1 12 18 — 74 7
16. HeMan Helsinki 15 1 1 13 20 — 57 4

Lohko 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 3)
V
1. Valtti-ROU Helsinki 16 15 0 1 61 — 21 45
2. PKP-Veljeskunta Helsinki 16 13 1 2 64 — 8 40
3. Aztecas-B Helsinki 16 12 1 3 32 — 16 37
4. POHU-Susijengi Helsinki 16 10 1 5 45 — 31 31
5. KVP Helsinki 16 10 1 5 41 — 22 31
6. EMU-Akatemia Helsinki 16 10 0 6 31 — 23 30
7. HIFK-4 Helsinki 16 8 4 4 40 — 17 28
8. PK-35 Legendat-2 Vantaa 16 9 0 7 33 — 43 27
9. Geishan Pallo Helsinki 16 7 1 8 41 — 45 22
10. Stallions Kallio 16 6 2 8 29 — 40 20
11. ToTe-Keparoi Helsinki 16 6 0 10 30 — 36 18
12. Wartti-WB Helsinki 16 4 4 8 26 — 28 16
13. POHU-Swigu Helsinki 16 5 0 11 30 — 53 15
14. HePu-Pala Helsinki 16 4 2 10 36 — 50 14
15. Roxbury Helsinki 16 4 2 10 25 — 41 14
16. MoPo Helsinki 16 1 4 11 8 — 32 7
17. Colo-Colo-Rojo Helsinki 16 0 1 15 15 — 81 1

Lohko 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 4)
V
1. Maanantai Kapyla 16 10 4 2 27 — 16 34
2. Kobane Helsinki 16 10 2 4 35 — 16 32
3. POHU-Simpsons Helsinki 16 8 4 4 34 — 16 28
4. Strikers-Bertil Helsinki 16 8 3 5 35 — 22 27
5. HePuLi Helsinki 16 8 1 7 42 — 32 25
6. Valtti-All Stars Helsinki 16 7 1 8 30 — 35 22
7. FC FC Helsinki 16 4 4 8 19 — 42 16
8. Ponnistus-Kermaa Helsinki 16 3 2 11 12 — 33 11
9. HPS-Jagers Helsinki 16 2 3 11 12 — 34 9
x. Atlantis Etela Helsinki 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

I finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Valtti-ROU Helsinki 1          
Spartak-Ita Helsinki 3            
         
          Spartak-Ita Helsinki Dynamo EstoFut Helsinki
         
Generic football.png
1
Generic football.png
1
         
               
Dynamo EstoFut Helsinki 7            
Maanantai Kapyla 1            
                 
Dėl 3-osios vietos Maanantai Kapyla Valtti-ROU Helsinki 1-10

II finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
CLE-B Helsinki 3          
Aztecas-B Helsinki 3            
         
          CLE-B Helsinki Kobane Helsinki
         
Generic football.png
3
Generic football.png
0
         
               
Ratapihan Dynamo Helsinki 1            
Kobane Helsinki 1            
                 
Dėl 9-osios vietos Ratapihan Dynamo Helsinki Aztecas-B Helsinki 3-1

Kaakkois-Suomi

Etelä

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kaakkois-Suomi / Etelä)
V
1. HaTP Hamina 16 13 2 1 52 — 17 41
2. PeKa-A Kotka 16 9 2 5 36 — 29 29
3. ViSa Virolahti 16 9 1 6 55 — 39 28
4. Etapo Kotka 16 9 0 7 30 — 26 27
5. Mylly Kotka 16 7 3 6 47 — 24 24
6. KarPo Kotka 16 7 1 8 29 — 26 22
7. LIK Liljendal 16 6 2 8 24 — 34 20
8. SKT Futis Hamina 16 4 2 10 30 — 53 14
9. PoPo Kotka 16 1 1 14 24 — 79 4

Pohjoinen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kaakkois-Suomi / Pohjoinen)
V
1. Kajastus Kaipiainen 14 10 3 1 46 — 22 33
2. JaVo Kouvola 14 9 0 5 38 — 20 27
3. PaPe Voikaa 14 6 3 5 36 — 29 21
4. Union akatemia Plaani 14 6 2 6 42 — 32 20
5. Villisiat Kouvola 14 5 4 5 18 — 18 19
6. Ponsi-2 Koria 14 5 1 8 24 — 46 16
7. HiHi Kouvola 14 3 3 8 24 — 35 12
8. MYPA-FC Kouvola 14 2 4 8 26 — 52 10

Keski-Pohjanmaa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sisu Sievi 16 13 1 2 51 — 16 40
2. Esse-3 Pedersore 16 10 4 2 47 — 18 34
3. Saka Kokkola 16 7 3 6 30 — 23 24
4. PeFF-2 Pedersore 16 6 5 5 44 — 32 23
5. Into Pietarsaari 16 7 2 7 39 — 37 23
6. FF Jeppo 16 6 4 6 39 — 34 22
7. K-Pallo Kalajoki 16 5 2 9 31 — 50 17
8. KPS-2 Kokkola 16 4 4 8 25 — 46 16
9. HBK-2 Kruunupyy 16 1 1 14 19 — 69 4

Keski-Suomi

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Team LKP Laukaa 11 8 3 0 47 — 17 27
2. BET Jyvaskyla 11 8 1 2 36 — 19 25
3. KaDy Jyvaskyla 11 6 5 0 29 — 18 23
4. MuurY-2 Muurame 11 7 1 3 46 — 25 22
5. Komeetat-2 Jyvaskyla 11 7 1 3 33 — 24 22
6. Souls Jyvaskyla 11 5 2 4 42 — 26 17
7. JJK Jyvaskyla-Cityketut 11 4 2 5 32 — 31 14
8. KonnU Konnevesi 11 3 3 5 23 — 46 12
9. Huima Aanekoski 11 4 0 7 27 — 37 12
10. Rangers Kyparamaki 11 1 3 7 26 — 42 6
11. MJK Muhola 11 1 1 9 22 — 55 4
12. KeuPa-2 Keuruu 11 1 0 10 19 — 42 3

Länsi-Suomi

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 1)
V
1. TuKV Turku 20 15 3 2 63 — 31 48
2. PaiHa-2 Paimio 20 14 3 3 96 — 27 45
3. AKT Turku 20 12 5 3 62 — 26 41
4. LoPS Loimaa 20 11 4 5 48 — 45 37
5. MarttMu Marttila 20 11 2 7 71 — 40 35
6. TPK-2 Turku 20 8 2 10 56 — 49 26
7. APU Aura 20 7 2 11 62 — 61 23
8. AU Loimaa 20 4 6 10 28 — 60 18
9. Ponteva Turku 20 5 3 12 45 — 97 18
10. PiPS-2 Piikkio 20 5 2 13 56 — 85 17
11. TuPV Turku 20 1 2 17 23 — 89 5

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 2)
V
1. TPS Turku-2 18 17 1 0 168 — 3 52
2. Ryhti Raisio 18 15 1 2 79 — 24 46
3. TuTo Turku 18 12 2 4 74 — 37 38
4. ACF-2 Turku 18 10 2 6 52 — 43 32
5. TuKV-2 Turku 18 6 1 11 40 — 100 19
6. RaiFu-3 Raisio 18 6 1 11 31 — 78 19
7. MaPS-2 Masku 18 5 3 10 35 — 52 18
8. Torre Calcio Turku 18 3 5 10 22 — 59 14
9. Pamaus Paattinen 18 4 1 13 27 — 62 13
10. TuWe-4 Turku 18 2 3 13 25 — 95 9

Lohko 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 3)
V
1. LuVe Luvia 12 9 2 1 43 — 14 29
2. Ankkalinna Pori 12 7 3 2 35 — 22 24
3. FC Ulvila-2 12 6 4 2 28 — 25 22
4. MaKi Pori 12 4 3 5 31 — 33 15
5. RuosV Pori 12 3 4 5 30 — 34 13
6. Koitto-2 Noormarku 12 3 1 8 19 — 36 10
7. PoPa-2 Pori 12 1 1 10 21 — 43 4

Tampere

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tampere 1)
V
1. FC Kangasala 22 18 3 1 95 — 25 57
2. Loiske-2 Lempaala 22 14 4 4 73 — 33 46
3. TaPa-2 Tampere 22 14 2 6 74 — 39 44
4. TahVe Tampere 22 12 4 6 70 — 47 40
5. SorPa Nokia 22 12 2 8 63 — 51 38
6. Polla-2 Tampere 22 9 5 8 46 — 43 32
7. Jags Hameenlinna 22 8 4 10 57 — 54 28
8. LaPro Tampere 22 9 1 12 43 — 61 28
9. ParVi Hattula 22 7 3 12 43 — 59 24
10. NePa-Talent Tampere 22 4 5 13 33 — 79 17
11. IPa Hameenlinna 22 3 4 15 40 — 98 13
12. Trompi Tampere 22 1 5 16 32 — 80 8
x. JanPa-2 Janakkala 0 0 0 0 0 — 0 0
x. KylVe Akaa 0 0 0 0 0 — 0 0
x. VehU Tampere 0 0 0 0 0 — 0 0

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tampere 2)
V
1. PJK-2 Pirkkala 20 15 2 3 70 — 30 47
2. Ilves Ylojarvi 20 15 1 4 74 — 31 46
3. Apassit Hameenkyro 20 14 3 3 87 — 23 45
4. TKT-2 Tampere 20 10 0 10 47 — 46 30
5. Pyry Nokia 20 7 5 8 39 — 64 26
6. Valo Mantta 20 7 2 11 63 — 56 23
7. PP-70-2 Tampere 20 6 2 12 40 — 59 20
8. NoPS-2 Nokia 20 5 3 12 35 — 69 18
9. Dynamo United Tampere 20 4 2 14 34 — 64 14
10. Soho Tampere 20 4 2 14 24 — 73 14
11. TAS Tampere 20 11 2 7 52 — 50 0

Vaasa

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TeTe Vaasa 10 10 0 0 62 — 18 30
2. ABC-Stromso Vaasa 10 8 1 1 44 — 10 25
3. KPK Vaasa 10 6 2 2 48 — 21 20
4. Hoppet Vaasa 10 6 2 2 39 — 15 20
5. VPS-j-2 Vaasa 10 5 3 2 63 — 19 18
6. Black Islanders Vaasa 10 4 1 5 20 — 31 13
7. SC Laihia 10 3 3 4 33 — 28 12
8. BK-48 Vaasa 10 3 0 7 24 — 41 9
9. KyVo Karinainen 10 2 1 7 27 — 49 7
10. KJV-AKisa Kauhava 10 1 1 8 12 — 93 4
11. PeIK Petolahti 10 0 0 10 11 — 58 0

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IK Ilmajoki 10 9 1 0 41 — 16 28
2. SJK-j Apollo Seinajoki 10 8 1 1 52 — 15 25
3. FC Pantane 10 5 3 2 26 — 20 18
4. Ponnistus-2 Lapua 10 5 2 3 21 — 34 17
5. APV Alavus 10 5 1 4 31 — 23 16
6. NuPa Seinajoki 10 5 1 4 33 — 24 16
7. HyMy Seinajoki 10 3 1 6 15 — 25 10
8. Virkia-2 Lapua 10 3 1 6 24 — 22 10
9. TePa Teuva 10 3 1 6 18 — 41 10
10. KuRy Kurikka 10 1 1 8 12 — 32 4
11. IK Ilmajoki-2 10 0 3 7 12 — 33 3

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaasa)
V
1. Hoppet Vaasa 9 8 0 1 37 — 12 24
2. SJK-j Apollo Seinajoki 9 8 0 1 29 — 13 24
3. FC Pantane 9 6 0 3 25 — 22 18
4. TeTe Vaasa 9 5 2 2 42 — 20 17
5. APV Alavus 9 3 1 5 17 — 28 10
6. ABC-Stromso Vaasa 9 3 1 5 20 — 21 10
7. Ponnistus-2 Lapua 9 1 5 3 15 — 34 8
8. IK Ilmajoki 9 2 1 6 27 — 29 7
9. NuPa Seinajoki 9 2 1 6 22 — 30 7
10. KPK Vaasa 9 1 1 7 21 — 46 4
11. VPS-j-2 Vaasa 0 0 0 0 0 — 0 0

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaasa)
V
12. SC Laihia 10 8 1 1 44 — 16 25
13. Virkia-2 Lapua 10 6 0 4 43 — 29 18
14. Black Islanders Vaasa 10 5 2 3 25 — 21 17
15. HyMy Seinajoki 10 5 2 3 30 — 14 17
16. KyVo Karinainen 10 5 1 4 29 — 30 16
17. BK-48 Vaasa 10 4 2 4 26 — 36 14
18. KuRy Kurikka 10 3 3 4 20 — 22 12
19. TePa Teuva 10 3 2 5 36 — 32 11
20. KJV-AKisa Kauhava 10 2 5 3 24 — 33 11
21. IK Ilmajoki-2 10 2 2 6 19 — 38 8
22. PeIK Petolahti 10 2 0 8 14 — 39 6

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+11679-0=11679 wiki spaudos ženklai).