Suomijos VI futbolo lyga 2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2019 m.
'
Varžybos Suomijos VI futbolo lyga
Sezonas Suomijos aukščiausioji futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos I futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos II futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos III futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos IV futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos V futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos VI futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos VII futbolo lyga 2019 m.,
Suomijos futbolo taurė 2019 m.
https://www.palloliitto.fi/
https://fi.wikipedia.org/w/index.php?title=Kutonen_(jalkapallo)&oldid=18268276


Helsinki-Uusimaa

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 1)
V
1. EBK-2 Espoo 21 18 3 0 100 — 17 57
2. KaPy Espoo 22 15 4 3 59 — 21 49
3. EPS-2 Espoo 22 15 4 3 48 — 18 49
4. LoPa-2 Lohja 22 10 2 10 44 — 40 32
5. VVR Espoo 22 9 3 10 40 — 50 30
6. BK-46-Hobby Raasepori 22 8 5 9 46 — 38 29
7. RPS 32 Espoo 22 8 3 11 33 — 48 27
8. Dynamo Lansivayla 21 6 7 8 33 — 39 25
9. ViTa-2 Lohja 21 7 3 11 27 — 60 24
10. EsPa-United Espoo 22 6 4 12 53 — 48 22
11. WILD Kirkkonummi 21 5 2 14 26 — 69 17
12. Slimmit-2 Raasepori 18 1 0 17 11 — 72 3

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 2)
V
1. TiPS-2 Vantaa 20 19 1 0 112 — 15 58
2. LP Espoo 20 14 1 5 72 — 35 43
3. VJS-2 Vantaa 20 13 1 6 78 — 36 40
4. Rastaala Espoo 20 10 3 7 51 — 29 33
5. KOPSE Vantaa 20 10 2 8 42 — 44 32
6. KeiKa-2 Vantaa 20 8 5 7 37 — 32 29
7. PPS Diablos Rojos Vantaa 20 9 2 9 30 — 41 29
8. AK Kotka 20 7 4 9 44 — 60 25
9. Kilo-2 Espoo 20 5 3 12 39 — 81 18
10. DT-65 Vantaa 20 2 0 18 29 — 95 6
11. Kasiysi-Rovers Espoo 20 1 2 17 27 — 93 5

Lohko 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 3)
V
1. RiPS-2 Riihimaki 18 15 1 2 67 — 9 46
2. PK-09-2 Hyvinkaa 18 10 6 2 43 — 24 36
3. NouLa-Huijkka Jarvenpaa 18 9 6 3 40 — 24 33
4. JazzPa Jarvenpaa 18 9 5 4 35 — 20 32
5. FC Tuusula 18 8 4 6 33 — 26 28
6. Ares-86 Hyvinkaa 18 8 4 6 33 — 21 28
7. HAlku-FC Halkia 18 4 3 11 29 — 56 15
8. Pelikaani Hyvinkaa 18 3 4 11 12 — 37 13
9. Nopsa-2 Nastola 18 3 3 12 23 — 45 12
10. KoPa Vantaa 18 0 6 12 14 — 67 6

Lohko 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 4)
V
1. POHU-Regents Helsinki 18 14 2 2 59 — 22 44
2. Aztecas Helsinki 18 13 2 3 49 — 24 41
3. StaSi Helsinki 18 11 4 3 41 — 19 37
4. Babylon-2 Helsinki 18 11 2 5 48 — 32 35
5. Geishan Pallo Helsinki 18 7 5 6 37 — 30 26
6. HooGee-Hodari Espoo 18 7 2 9 29 — 40 23
7. PETO-MJK-2 Helsinki 18 4 6 8 23 — 33 18
8. Tavastia-Mojo Helsinki 18 4 4 10 25 — 46 16
9. EMU-Akatemia Helsinki 18 4 2 12 24 — 46 14
10. OT-77 Espoo 18 0 1 17 17 — 60 1

Lohko 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 5)
V
1. CLE-B Helsinki 18 12 2 4 54 — 29 38
2. Germania Helsinki 18 11 2 5 45 — 15 35
3. FC FC Helsinki 18 10 2 6 33 — 28 32
4. KPPK Helsinki 18 9 3 6 45 — 20 30
5. KVP Helsinki 18 8 3 7 46 — 32 27
6. HPS-Jagers Helsinki 18 7 4 7 39 — 34 25
7. HDS-Express Helsinki 18 6 4 8 38 — 48 22
8. ToTe-Keparoi Helsinki 18 6 3 9 30 — 58 21
9. Ponnistus-Peruskallio Helsinki 18 6 2 10 40 — 35 20
10. POHU-Alisuoritus Helsinki 18 1 3 14 20 — 91 6

Lohko 6

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 6)
V
1. POHU-Futboleros Helsinki 18 16 1 1 50 — 12 49
2. EMU Helsinki 18 11 4 3 42 — 23 37
3. Colo-Colo Helsinki 18 10 4 4 56 — 26 34
4. KaKe Helsinki 18 10 3 5 43 — 27 33
5. HJK-Yute Helsinki 18 10 1 7 54 — 33 31
6. Ponnistus-Kermaa Helsinki 18 6 6 6 27 — 26 24
7. Kullervo-Uberkleber Helsinki 18 6 0 12 27 — 45 18
8. HeMan Helsinki 18 5 1 12 23 — 51 16
9. Roxbury Helsinki 18 2 2 14 8 — 46 8
10. Ruila Helsinki 18 2 2 14 19 — 60 8

Lohko 7

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 7)
V
1. Maanantai Kapyla 18 14 3 1 48 — 14 45
2. Veijarit Helsinki 18 12 2 4 53 — 28 38
3. Dynamo Helsinki 18 10 0 8 60 — 45 30
4. SUMU-Prospect Helsinki 18 9 2 7 44 — 36 29
5. Herrasmiehet Helsinki 18 8 3 7 53 — 43 27
6. Trikiinit Helsinki 18 6 8 4 40 — 35 26
7. Jokerit-2 Helsinki 18 5 2 11 37 — 48 17
8. POHU-Shrimps Helsinki 18 4 3 11 20 — 49 15
9. PK-35-Legendat Vantaa 18 4 3 11 32 — 57 15
10. Valtti-All Stars Helsinki 18 2 6 10 22 — 54 0

Lohko 8

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 8)
V
1. Kontu-Vepa Helsinki 18 13 2 3 63 — 16 41
2. Viikingit-Mordor Helsinki 18 12 3 3 61 — 28 39
3. Valtti-2 Helsinki 18 10 3 5 47 — 29 33
4. LPS-2 Helsinki 18 10 2 6 40 — 32 32
5. Ruisku-Juniors Helsinki 18 10 1 7 44 — 33 31
6. Fortuna-Ita Helsinki 18 9 3 6 35 — 32 30
7. Kuitu Helsinki 18 7 1 10 38 — 52 22
8. POHU-Atl Koffari Helsinki 18 4 3 11 38 — 61 15
9. Wartti-WB Helsinki 18 3 1 14 30 — 77 10
10. Spede Helsinki 18 2 1 15 17 — 53 7

Kaakkois-Suomi

Etelä

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kaakkois-Suomi / Etelä)
V
1. PoPo Kotka 15 12 1 2 63 — 31 37
2. Janteva Kotka 15 12 1 2 47 — 22 37
3. ViSa Virolahti 15 6 2 7 47 — 58 20
4. KyPa-2 Kotka 15 5 3 7 49 — 39 18
5. KarPo Kotka 15 3 1 11 26 — 54 10
6. Etapo Kotka 15 2 2 11 33 — 61 8

Pohjoinen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kaakkois-Suomi / Pohjoinen)
V
1. Union akatemia Plaani 18 11 4 3 63 — 42 37
2. Purha-2 Kouvola 18 11 4 3 44 — 24 37
3. JaVo Kouvola 18 8 4 6 54 — 45 28
4. PaPe Voikaa 18 7 4 7 37 — 37 25
5. MYPA-FC Kouvola 18 6 2 10 34 — 50 20
6. Villisiat Kouvola 18 6 2 10 36 — 44 20
7. HiHi Kouvola 18 3 2 13 27 — 53 11

Keski-Pohjanmaa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. K-Pallo Kalajoki 18 14 1 3 80 — 21 43
2. Myran-2 Teerijarvi 18 13 2 3 50 — 19 41
3. KPS-2 Kokkola 18 11 0 7 42 — 44 33
4. Esse-3 Pedersore 18 9 3 6 59 — 42 30
5. PUF Pensala 18 6 5 7 41 — 36 23
6. KUF Kolppi 18 6 5 7 48 — 51 23
7. Saka Kokkola 18 6 3 9 35 — 46 21
8. Reima Kokkola 18 6 2 10 27 — 41 20
9. Into Pietarsaari 18 4 2 12 27 — 72 14
10. PeFF-2 Pedersore 18 2 3 13 26 — 63 9

Keski-Suomi

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. JJK Jyvaskyla-Cityketut 12 7 4 1 35 — 12 25
2. ViPa-2 Laukaa 12 7 2 3 34 — 20 23
3. Komeetat-2 Jyvaskyla 12 7 2 3 30 — 24 23
4. PetPet Petajavesi 12 5 1 6 37 — 38 16
5. KonnU Konnevesi 12 4 2 6 30 — 28 14
6. Rangers Kyparamaki 12 3 3 6 25 — 41 12
7. FCV-Reds Jyvaskyla 12 1 2 9 12 — 40 5

Länsi-Suomi

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 1)
V
1. Peimari United-2 Paimio 16 14 0 2 81 — 15 42
2. PIF-2 Parainen 16 12 0 4 60 — 19 36
3. Torre Calcio Turku 16 11 2 3 66 — 20 35
4. TuPV Turku 16 8 0 8 60 — 40 24
5. PiPS-2 Piikkio 16 7 0 9 42 — 61 21
6. TuTo Turku 16 7 0 9 47 — 65 21
7. Hot Lips-2 Turku 16 5 0 11 27 — 92 15
8. Life Turku 16 4 1 11 31 — 72 13
9. TuKV-2 Turku 16 2 1 13 38 — 68 7

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 2)
V
1. TuTe Turku 16 14 1 1 104 — 26 43
2. AU Loimaa 16 13 0 3 107 — 27 39
3. FC Turku 16 12 2 2 102 — 23 38
4. APU Aura 16 8 1 7 50 — 44 25
5. Pamaus Paattinen 16 5 2 9 26 — 55 17
6. TPK-3 Turku 16 5 2 9 30 — 84 17
7. LiePa-2 Lieto 16 4 2 10 45 — 54 14
8. TuWe-3 Turku 16 3 2 11 27 — 89 11
9. TuKV-3 Turku 16 1 2 13 19 — 108 5

Lohko 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 3)
V
1. Ryhti Raisio 18 14 2 2 90 — 33 44
2. RP Rusko 18 13 2 3 71 — 28 41
3. MaPS-2 Masku 18 10 3 5 48 — 34 33
4. TuRaKe Turku 18 9 1 8 36 — 36 28
5. Jyske Laitila 18 6 2 10 42 — 60 20
6. RaiFu-3 Raisio 18 4 1 13 33 — 59 13
7. MynPa Mynamaki 18 1 1 16 23 — 93 4

Lohko 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 4)
V
1. P-Iirot-3 Rauma 22 22 0 0 200 — 17 66
2. ReKu Pori 22 16 1 5 90 — 42 49
3. Karhu-Futis Pori 22 13 1 8 77 — 49 40
4. Ankkalinna Pori 22 11 5 6 70 — 65 38
5. MaKi Pori 22 11 3 8 74 — 50 36
6. HaPo-2 Harjavalta 22 11 1 10 78 — 71 34
7. RuosV Pori 22 10 1 11 64 — 101 31
8. MInto Merikarvia 22 9 3 10 57 — 58 30
9. LuVe Eurajoki 22 7 4 11 56 — 55 25
10. PoPa-2 Pori 22 5 5 12 44 — 86 20
11. LLuja-2 Huittinen 22 1 3 18 26 — 140 6
12. Koitto-2 Noormarku 22 1 3 18 25 — 127 6

Tampere

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tampere 1)
V
1. VesVi Vesilahti 21 14 4 3 95 — 42 46
2. UrPS Urjala 21 13 3 5 84 — 35 42
3. ViiPV Akaa 21 11 5 5 66 — 41 38
4. JanPa-2 Janakkala 21 10 2 9 42 — 56 32
5. SorPa Nokia 21 8 2 11 41 — 72 26
6. Jags Hameenlinna 21 7 3 11 42 — 58 24
7. Pato-2 Tervakoski 21 5 4 12 37 — 69 19
8. ParVi Hattula 21 3 3 15 40 — 74 12

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tampere 2)
V
1. Apassit Hameenkyro 20 16 4 0 88 — 25 52
2. Pyry Nokia 20 16 3 1 94 — 30 51
3. TKT-2 Tampere 20 10 2 8 50 — 54 32
4. PrTU Tampere 20 9 3 8 51 — 51 30
5. Melody-2 Tampere 20 8 2 10 61 — 60 26
6. Polla-2 Tampere 20 7 3 10 36 — 41 24
7. Tuisku Orivesi 20 7 2 11 40 — 65 23
8. TaPa-2 Tampere 20 6 4 10 44 — 49 22
9. NoPS-2 Nokia 20 6 2 12 34 — 70 20
10. Vapsi Sastamala 20 6 1 13 34 — 63 19
11. Kristallipalatsi Tampere 20 5 2 13 31 — 55 17

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Pyry Nokia UrPS Urjala 2-0

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
NoPS-2 Nokia Pato-2 Tervakoski 0-0

Vaasa

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TePa Teuva 9 8 1 0 36 — 10 25
2. SC Laihia 9 6 0 3 35 — 30 18
3. Korsholm-2 Mustasaari 9 4 3 2 16 — 13 15
4. BK-48 Vaasa 9 4 2 3 24 — 17 14
5. VaVi Vaasa 9 4 2 3 26 — 15 14
6. FF Korsnas-2 9 3 2 4 20 — 32 11
7. Jurva-70 Kurikka 9 3 2 4 22 — 20 11
8. PeIK Petolahti 9 1 6 2 20 — 23 9
9. Sport-j Vaasa 9 2 1 6 23 — 33 7
10. Black Islanders Vaasa 9 0 1 8 8 — 37 1

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. OBK Seinajoki 7 5 1 1 37 — 16 16
2. Virkia-2 Lapua 7 5 0 2 37 — 21 15
3. SJK-j Apollo Seinajoki 7 4 2 1 33 — 12 14
4. APV Alavus 7 3 2 2 30 — 22 11
5. KJV-Kanu Kauhava 7 3 0 4 9 — 26 9
6. KuRy Experience Kurikka 7 2 1 4 17 — 41 7
7. KuRy Kurikka 7 2 1 4 17 — 28 7
8. HyMy Seinajoki 7 0 1 6 13 — 27 1

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaasa)
V
1. SJK-j Apollo Seinajoki 9 7 1 1 45 — 15 22
2. TePa Teuva 9 7 1 1 31 — 2 22
3. Virkia-2 Lapua 9 7 0 2 33 — 20 21
4. APV Alavus 9 5 0 4 34 — 28 15
5. VaVi Vaasa 9 4 1 4 28 — 19 13
6. SC Laihia 9 3 2 4 12 — 36 11
7. BK-48 Vaasa 9 3 0 6 15 — 23 9
8. OBK Seinajoki 9 2 0 7 15 — 36 6
9. Korsholm-2 Mustasaari 9 1 3 5 14 — 26 6
10. KJV-Kanu Kauhava 9 1 2 6 9 — 31 5

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaasa)
V
11. Black Islanders Vaasa 7 5 0 2 19 — 12 15
12. FF Korsnas-2 7 4 2 1 25 — 14 14
13. Sport-j Vaasa 7 3 2 2 14 — 13 11
14. Jurva-70 Kurikka 7 3 2 2 16 — 16 11
15. KuRy Kurikka 7 2 2 3 17 — 13 8
16. PeIK Petolahti 7 2 2 3 10 — 16 8
17. HyMy Seinajoki 7 1 3 3 13 — 18 6
18. KuRy Experience Kurikka 7 1 1 5 14 — 26 4

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+12465-0=12465 wiki spaudos ženklai).