Suomijos VI futbolo lyga 2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2018 m.
Varžybos Suomijos VI futbolo lyga
Sezonas Suomijos aukščiausioji futbolo lyga 2018 m.,
Suomijos I futbolo lyga 2018 m.,
Suomijos II futbolo lyga 2018 m.,
Suomijos III futbolo lyga 2018 m.,
Suomijos IV futbolo lyga 2018 m.,
Suomijos V futbolo lyga 2018 m.,
Suomijos VI futbolo lyga 2018 m.,
Suomijos VII futbolo lyga 2018 m.,
Suomijos futbolo taurė 2017–2018 m.
https://www.palloliitto.fi/
https://fi.wikipedia.org/w/index.php?title=Kutonen_(jalkapallo)&oldid=17611400


Etelä-Suomi

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. LIK Liljendal

Helsinki-Uusimaa

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 1)
V
1. HerTo-3 Helsinki 17 12 3 2 48 — 16 39
2. PPV Helsinki 17 13 0 4 62 — 23 39
3. Gnistan-Roots Helsinki 17 11 2 4 45 — 24 35
4. POHU-Regents Helsinki 17 10 4 3 54 — 33 34
5. Atlantis-Invictus Helsinki 17 10 3 4 61 — 19 33
6. Spede Helsinki 17 9 5 3 35 — 11 32
7. KVP Helsinki 17 8 5 4 32 — 21 29
8. Colo-Colo-Blanco Helsinki 17 9 1 7 40 — 31 28
9. Valtti-All Stars Helsinki 17 8 3 6 32 — 29 27
10. EMU Helsinki 17 8 1 8 38 — 25 25
11. KPPK Helsinki 17 8 1 8 35 — 45 25
12. LPS-2 Helsinki 17 6 3 8 28 — 32 21
13. HPS-Jagers Helsinki 17 5 3 9 16 — 33 18
14. SUMU-Prospect Helsinki 17 5 2 10 41 — 32 17
15. Ruila Helsinki 17 5 1 11 28 — 67 16
16. ToTe-Keparoi Helsinki 17 4 3 10 32 — 46 15
17. PK-35-Legendat Vantaa 17 2 0 15 11 — 91 6
18. HePu-Pala Helsinki 17 0 0 17 13 — 73 0

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 2)
V
1. HIFK-4 Helsinki 16 12 4 0 63 — 12 40
2. HePuLi Helsinki 16 12 2 2 50 — 12 38
3. ToTe-Legends Helsinki 16 11 4 1 40 — 11 37
4. FC FC Helsinki 16 10 3 3 41 — 13 33
5. Veijarit Helsinki 16 10 2 4 47 — 17 32
6. Ponnistus-Kermaa Helsinki 16 10 2 4 39 — 21 32
7. Kontu-Vepa Helsinki 16 7 4 5 35 — 19 25
8. Spartak-2 Helsinki 16 8 0 8 46 — 50 24
9. Kullervo-Uberkleber Helsinki 16 4 7 5 25 — 39 19
10. EMU-Akatemia Helsinki 16 5 4 7 27 — 29 19
11. HDS-Express Helsinki 16 5 4 7 35 — 36 19
12. Tavastia-Mojo Helsinki 16 5 2 9 19 — 28 17
13. Wartti-WB Helsinki 16 3 5 8 22 — 26 14
14. POHU-Susijengi Helsinki 16 4 1 11 28 — 42 13
15. MPS-4 Helsinki 16 3 3 10 22 — 47 12
16. RaPe Helsinki 16 2 3 11 21 — 49 9
17. HuPaVeikot Helsinki 16 0 0 16 9 — 118 0

Lohko 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Helsinki 3)
V
1. HJK-West Helsinki 16 12 2 2 80 — 18 38
2. Strikers-Bertil Helsinki 16 11 2 3 53 — 33 35
3. Kiffen-3 Helsinki 16 11 2 3 52 — 19 35
4. ToTe-Avauspotku Helsinki 16 11 1 4 50 — 34 34
5. Fortuna-Ita Helsinki 16 10 4 2 52 — 17 34
6. Herrasmiehet Helsinki 16 10 3 3 48 — 28 33
7. StaSi Helsinki 16 9 2 5 41 — 27 29
8. Jokerit-2 Helsinki 16 9 0 7 27 — 18 27
9. Valtti-2 Helsinki 16 7 3 6 32 — 31 24
10. Geishan Pallo Helsinki 16 7 1 8 34 — 40 22
11. PETO-MJK-2 Helsinki 16 5 3 8 22 — 35 18
12. Ponnistus-Peruskallio Helsinki 16 5 1 10 25 — 42 16
13. Roxbury Helsinki 16 4 3 9 19 — 34 15
14. HeMan Helsinki 16 4 3 9 24 — 46 15
15. Aztecas-B Helsinki 16 3 3 10 32 — 53 12
16. POHU-Shrimps Helsinki 16 1 0 15 23 — 67 3
17. Lahio Helsinki 16 0 1 15 12 — 84 1

I finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
HerTo-3 Helsinki 1          
HePuLi Helsinki 3            
         
          HePuLi Helsinki HIFK-4 Helsinki
         
Generic football.png
0
Generic football.png
0
         
               
HIFK-4 Helsinki 2            
HJK-West Helsinki 2            
                 
Dėl 3-osios vietos HerTo-3 Helsinki HJK-West Helsinki 2-7

II finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Gnistan-Roots Helsinki 3          
ToTe-Avauspotku Helsinki 3            
         
          Gnistan-Roots Helsinki ToTe-Legends Helsinki
         
Generic football.png
1
Generic football.png
1
         
               
ToTe-Legends Helsinki 2            
Kiffen-3 Helsinki 3            
                 

Kaakkois-Suomi

Etelä

Pohjoinen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kaakkois-Suomi / Pohjoinen)
V
1. PoPo Kotka 18 12 1 5 65 — 40 37
2. ViSa Virolahti 18 10 2 6 63 — 53 32
3. Mylly Kotka 18 10 1 7 66 — 42 31
4. Janteva Kotka 18 9 3 6 51 — 38 30
5. KarPo Kotka 18 6 2 10 28 — 55 20
6. PeKa-3 Kotka 18 5 1 12 29 — 57 16
7. Etapo Kotka 18 4 4 10 36 — 53 16

Keski-Pohjanmaa

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Ylivieska 14 11 3 0 81 — 8 36
2. FC Ylivieska-2 14 8 2 4 46 — 28 26
3. HBK Kruunupyy 14 7 4 3 44 — 29 25
4. KPS-2 Kokkola 14 6 2 6 33 — 39 20
5. K-Pallo Kalajoki 14 5 3 6 38 — 33 18
6. Myran-2 Teerijarvi 14 4 4 6 18 — 34 16
7. Saka Kokkola 14 3 3 8 22 — 39 12
8. Into Pietarsaari 14 1 1 12 17 — 89 4

Keski-Suomi

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. MSM Jyvaskyla 12 11 1 0 44 — 11 34
2. ViPa-2 Laukaa 12 10 2 0 51 — 10 32
3. Souls Jyvaskyla 12 9 1 2 40 — 10 28
4. PaRi Jyvaskyla 12 7 0 5 35 — 30 21
5. JJK Jyvaskyla-Cityketut 12 6 3 3 48 — 17 21
6. KonnU Konnevesi 12 5 2 5 23 — 29 17
7. Rangers Kyparamaki 12 5 2 5 37 — 33 17
8. PetPet Petajavesi 12 5 0 7 33 — 43 15
9. Komeetat-2 Jyvaskyla 12 3 3 6 17 — 37 12
10. Huima Aanekoski 12 3 2 7 26 — 35 11
11. KaDy-2 Jyvaskyla 12 3 0 9 13 — 49 9
12. KeuPa-2 Keuruu 12 2 0 10 19 — 41 6
13. MJK Muhola 12 1 0 11 19 — 60 3

Länsi-Suomi

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 1)
V
1. ToVe-2 Pori 18 13 2 3 96 — 34 41
2. FC Ulvila-2 18 12 2 4 64 — 32 38
3. Karhu-Futis Pori 18 10 3 5 58 — 34 33
4. PoPa-2 Pori 18 8 4 6 44 — 43 28
5. RuosV Pori 18 7 5 6 57 — 35 26
6. Ankkalinna Pori 18 7 4 7 58 — 50 25
7. MaKi Pori 18 5 5 8 33 — 64 20
8. Koitto-2 Noormarku 18 6 2 10 38 — 60 20
9. LLuja-2 Huittinen 18 3 3 12 39 — 101 12
10. HaPo-2 Harjavalta 18 4 0 14 41 — 75 12

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 2)
V
1. TPK-2 Turku 18 14 2 2 74 — 30 44
2. AKT Turku 18 13 4 1 79 — 26 43
3. MaPS-2 Masku 18 13 3 2 57 — 22 42
4. Ryhti Raisio 18 9 5 4 73 — 46 32
5. TuRaKe Turku 18 9 1 8 57 — 40 28
6. Bosna Turku 18 8 2 8 52 — 47 26
7. RaiFu-3 Raisio 18 5 1 12 33 — 65 16
8. RP Rusko 18 5 0 13 46 — 80 15
9. TuPV Turku 18 3 1 14 33 — 74 10
10. TuKV-2 Turku 18 1 1 16 23 — 97 4

Lohko 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 3)
V
1. ACF-2 Turku 18 15 3 0 65 — 17 48
2. Wolves-2 Pargas 18 14 2 2 83 — 26 44
3. Life Turku 18 8 2 8 42 — 39 26
4. PiPS-2 Piikkio 18 7 5 6 81 — 41 26
5. Torre Calcio Turku 18 4 3 11 28 — 66 15
6. TuTo Turku 18 4 1 13 48 — 91 13
7. TuWe-3 Turku 18 3 0 15 33 — 100 9

Lohko 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Länsi-Suomi 4)
V
1. LoPS Loimaa 18 15 1 2 100 — 28 46
2. MarttMu Marttila 18 13 2 3 81 — 27 41
3. KyPS Karinainen 18 10 2 6 70 — 41 32
4. AU Loimaa 18 8 3 7 44 — 52 27
5. APU Aura 18 8 1 9 48 — 53 25
6. Pamaus Paattinen 18 2 4 12 28 — 85 10
7. LiePa-2 Lieto 18 0 1 17 10 — 95 1

Tampere

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tampere 1)
V
1. TAS Tampere 22 19 1 2 76 — 31 58
2. VehU Tampere 22 17 2 3 101 — 27 53
3. Polla-2 Tampere 22 15 3 4 64 — 26 48
4. SorPa Nokia 22 13 5 4 67 — 44 44
5. JanPa-2 Janakkala 22 7 6 9 35 — 54 27
6. Jags Hameenlinna 22 8 3 11 42 — 52 27
7. TaPa-2 Tampere 22 8 3 11 39 — 52 27
8. TKT-2 Tampere 22 7 5 10 59 — 58 26
9. ParVi Hattula 22 6 6 10 41 — 53 24
10. KylVe Akaa 22 4 5 13 35 — 64 17
11. Dynamo United Tampere 22 3 4 15 35 — 80 13
12. LaPro Tampere 22 2 3 17 27 — 80 9

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tampere 2)
V
1. TahVe Tampere 22 16 3 3 86 — 33 51
2. Valo Mantta 22 16 0 6 70 — 47 48
3. Pyry Nokia 22 13 4 5 61 — 43 43
4. PrTU Tampere 22 14 0 8 91 — 51 42
5. Melody-2 Tampere 22 10 2 10 59 — 75 32
6. Apassit Hameenkyro 22 9 5 8 64 — 49 32
7. Vapsi Sastamala 22 9 2 11 59 — 81 29
8. TaFA Tampere 22 8 2 12 74 — 88 26
9. NoPS-2 Nokia 22 6 4 12 61 — 80 22
10. Teivo Ylojarvi 22 7 1 14 45 — 64 22
11. NePa-Talent Tampere 22 5 4 13 41 — 76 19
12. PP-70-2 Tampere 22 4 3 15 45 — 69 15

Vaasa

Lohko 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KuRy Kurikka 9 7 1 1 26 — 11 22
2. SC Laihia 9 6 0 3 41 — 17 18
3. FF Korsnas-2 9 6 0 3 15 — 13 18
4. Korsholm-2 Mustasaari 9 4 2 3 26 — 24 14
5. PeIK Petolahti 9 4 1 4 16 — 21 13
6. Jurva-70 Kurikka 9 4 1 4 22 — 12 13
7. BK-48 Vaasa 9 4 0 5 19 — 25 12
8. Black Islanders Vaasa 9 3 2 4 18 — 23 11
9. Sport-j Vaasa 9 2 1 6 15 — 27 7
10. I-JBK-2 Mustasaari 9 0 2 7 14 — 39 2

Lohko 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SJK-j Apollo Seinajoki 8 7 0 1 38 — 16 21
2. FC Pantane 8 6 1 1 25 — 13 19
3. NuPa Seinajoki 8 5 1 2 19 — 15 16
4. Sepsi-78 Seinajoki 8 4 0 4 32 — 24 12
5. HyMy Seinajoki 8 3 1 4 21 — 18 10
6. KJV/KPK Kortesjarvi 8 2 2 4 24 — 33 8
7. Virkia-2 Lapua 8 2 1 5 28 — 37 7
8. Ponnistus-2 Lapua 8 1 3 4 21 — 39 6
9. IK Ilmajoki-2 8 1 1 6 12 — 25 4

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaasa)
V
1. SJK-j Apollo Seinajoki 9 6 3 0 13485 — 21
2. Sepsi-78 Seinajoki 9 6 1 2 39-19 — 19
3. FC Pantane 9 5 3 1 36-19 — 18
4. NuPa Seinajoki 9 5 1 3 24-14 — 16
5. SC Laihia 9 5 0 4 31-25 — 15
6. FF Korsnas-2 9 4 2 3 29-22 — 14
7. Korsholm-2 Mustasaari 9 3 1 5 24-37 — 10
8. KuRy Kurikka 9 2 1 6 44163 — 7
9. PeIK Petolahti 9 1 2 6 11-32 — 5
10. HyMy Seinajoki 9 0 2 7 15-48 — 2

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vaasa)
V
11. Jurva-70 Kurikka 8 5 2 1 39-13 — 17
12. Virkia-2 Lapua 8 5 0 3 34-23 — 15
13. I-JBK-2 Mustasaari 8 5 0 3 22-21 — 15
14. IK Ilmajoki-2 8 5 0 3 24-27 — 15
15. BK-48 Vaasa 8 4 2 2 19-15 — 14
16. KJV/KPK Kortesjarvi 8 3 1 4 30-36 — 10
17. Black Islanders Vaasa 8 2 2 4 24-33 — 8
18. Sport-j Vaasa 8 2 1 5 15-22 — 7
19. Ponnistus-2 Lapua 8 1 0 7 44163 — 3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+10754-0=10754 wiki spaudos ženklai).