Slovakijos IV futbolo lyga 2014–2015 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2014–2015 m.
Varžybos Slovakijos IV futbolo lyga
Sezonas Slovakijos aukščiausioji futbolo lyga 2014–2015 m.,
Slovakijos I futbolo lyga 2014–2015 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2014–2015 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2014–2015 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2014–2015 m.,
Slovakijos V futbolo lyga 2014–2015 m.,
Slovakijos futbolo taurė 2014–2015 m.
http://futbalnet.sk/#menu/open/sutaze/sezona/2014-2015/


Bratislava

Mesto

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Mesto)
V
1. Petrzalka akademia Bratislava 27 22 0 5 94 — 48 66
2. FA Bratislava 27 18 3 6 81 — 40 57
3. Jarovce Bratislava 27 17 6 4 90 — 38 57
4. Karlova Ves Bratislava 27 17 3 7 102 — 40 54
5. Domino-2 Bratislava 27 10 6 11 48 — 52 36
6. Start-2 Nepocujuci Bratislava 27 10 4 13 52 — 69 34
7. Slavia Ekonom Bratislava 27 9 1 17 37 — 67 28
8. Volkswagen Bratislava 27 7 4 16 39 — 77 25
9. Krasnany Bratislava 27 4 5 18 36 — 91 17
10. Dragons Bratislava 27 4 2 21 34 — 91 14

Vidiek A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Vidiek A)
V
1. FK Borinka 22 18 2 2 109 — 33 56
2. SK Gajary 22 15 3 4 81 — 27 48
3. Zahorak Plavecky Mikulas 22 12 6 4 58 — 28 42
4. NV Pernek 22 13 2 7 60 — 40 41
5. FK Studienka 22 12 2 8 47 — 33 38
6. FK Zahorska Ves 22 10 3 9 40 — 50 33
7. FK Male Levare 22 10 2 10 49 — 55 32
8. FK Kuchyna 22 7 2 13 23 — 67 23
9. OFK Vysoka pri Morave 22 6 2 14 44 — 74 20
10. Mariathal Bratislava 22 6 1 15 56 — 71 19
11. FC Rohoznik-2 22 4 3 15 30 — 69 15
12. FC Suchohrad 22 4 2 16 47 — 97 14

Vidiek B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Vidiek B)
V
1. Slovan Modra 28 21 2 5 70 — 29 65
2. SK Svaty Jur-2 28 17 3 8 83 — 49 54
3. CFK Pezinok-Cajla 28 13 8 7 69 — 38 47
4. Slovan Vistuk 28 14 2 12 61 — 55 44
5. FK Grinava 28 11 5 12 65 — 49 38
6. Slovan Casta 28 11 2 15 41 — 71 35
7. TJ Dolany 28 7 10 11 43 — 46 31
8. OFK Vinosady 28 1 2 25 14 — 109 5

Vidiek C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Vidiek C)
V
1. SK Igram 24 16 4 4 64 — 25 52
2. OSK Chorvatsky Grob 24 14 5 5 59 — 34 47
3. SKO Miloslavov 24 14 4 6 71 — 34 46
4. TJ Hruby Sur 24 11 4 9 67 — 52 37
5. SK Nova Dedinka 24 11 3 10 45 — 41 36
6. SK Cataj 24 7 6 11 26 — 37 27
7. SK Kaplna 24 6 4 14 36 — 83 22
8. Druzstevnik Blatne 24 5 5 14 29 — 45 20
9. MSK Kralova-2 24 5 3 16 33 — 79 18

Stred

Skupina A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred A)
V
1. Slavia Staskov 26 19 2 5 71 — 34 59
2. Jednota Banova 26 17 4 5 69 — 22 55
3. FK Rajec 26 14 2 10 44 — 37 44
4. FK Terchova 26 13 4 9 55 — 39 43
5. SK Bela 26 11 4 11 50 — 47 37
6. FK Strecno 26 11 4 11 53 — 59 37
7. OSK Rudina 26 9 9 8 40 — 33 36
8. Slovan Skalite 26 10 6 10 38 — 55 36
9. FK Predmier 26 9 6 11 35 — 40 33
10. Cementaren Lietavska Lucka 26 10 3 13 36 — 51 33
11. SK Cierne 26 9 5 12 55 — 49 32
12. SK Stiavnik 26 9 3 14 42 — 48 30
13. Polom Rakova 26 5 7 14 26 — 64 22
14. OFK Kotesova 26 4 5 17 32 — 68 17

Skupina B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred B)
V
1. Dynamo Diviaky 26 21 3 2 66 — 19 66
2. SK Turcianska Stiavnicka 26 16 4 6 66 — 21 52
3. Fomat-2 Martin 26 15 1 10 54 — 48 46
4. Oravan Oravska Jasenica 26 13 6 7 50 — 28 45
5. FK Nizna 26 12 5 9 35 — 31 41
6. Tatran Klastor 26 11 7 8 44 — 26 40
7. SK Demanova 26 12 4 10 42 — 37 40
8. FC Liptovsky Mikulas-Paludzka 26 11 6 9 57 — 48 39
9. OSK Besenova 26 9 6 11 48 — 53 33
10. Olympia Bobrov 26 10 2 14 34 — 45 32
11. OSK Svosov 26 8 3 15 46 — 62 27
12. Agro Banik Dubrava 26 7 4 15 29 — 56 25
13. OSK Likavka 26 5 3 18 35 — 84 18
14. Idop Lipovec 26 2 6 18 22 — 70 12

Skupina C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred C)
V
1. Sokol Medzibrod 26 18 6 2 78 — 25 60
2. Tatran Pliesovce 26 16 5 5 55 — 29 53
3. FK Salkova 26 16 4 6 60 — 21 52
4. Sokol Repiste 26 11 7 8 45 — 43 40
5. Banik Stiavnicke Bane 26 12 2 12 53 — 54 38
6. SK Hrochot 26 10 8 8 34 — 37 38
7. OSK Lieskovec 26 8 10 8 45 — 44 34
8. OFK Priechod 26 9 7 10 26 — 45 34
9. Partizan Cierny Balog 26 9 6 11 43 — 47 33
10. Jupie Podlavice-2 Badin 26 9 3 14 46 — 50 30
11. SK Sasova 26 7 8 11 37 — 55 29
12. OFK Slovenska Lupca 26 7 8 11 35 — 44 29
13. FK Bacuch 26 6 2 18 33 — 55 20
14. SK Voznica 26 4 4 18 30 — 71 16

Skupina D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred D)
V
1. FK Banik Velky Krtis 26 18 4 4 62 — 22 58
2. FK Jesenske 26 15 6 5 63 — 31 51
3. Mesta Tornala 26 14 4 8 55 — 31 46
4. Vinohrad Cebovce 26 13 5 8 52 — 37 44
5. OFK Olovary 26 12 7 7 54 — 35 43
6. SK Cinobana 26 13 4 9 53 — 46 43
7. FC Hajnacka 26 12 2 12 60 — 58 38
8. Pramen Dolna Strehova 26 12 1 13 48 — 46 37
9. OSK Radzovce 26 11 4 11 38 — 42 37
10. Druzstevnik Sklabina 26 11 3 12 38 — 44 36
11. Iskra Hnusta 26 9 2 15 49 — 49 29
12. Druzstevnik Mytna 26 7 1 18 32 — 70 22
13. FK Lesenice 26 6 2 18 36 — 100 20
14. FK Buzitka 26 5 3 18 25 — 54 12

Východ

Košicko-Gemerská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Košicko-Gemerská)
V
1. FK Geca 26 18 4 4 72 — 31 58
2. Tatra Sokolany 26 16 5 5 61 — 20 53
3. MSK Durkov 26 16 1 9 61 — 37 49
4. FK Gemerska Horka 26 15 4 7 56 — 40 49
5. FK Krasnohorske Podhradie 26 14 3 9 57 — 41 45
6. TJ Koksov-Baksa 26 12 6 8 57 — 39 42
7. MFK Tahanovce 26 13 2 11 68 — 49 41
8. FK Kosicka Nova Ves 26 11 4 11 52 — 44 37
9. Druzstevnik Mala Ida 26 11 2 13 42 — 44 35
10. TJ Gemerska Poloma 26 10 3 13 41 — 55 33
11. Druzstevnik Cecejovce 26 8 7 11 46 — 49 31
12. MFK Dobsina 26 10 1 15 47 — 56 31
13. Cementar Turna 26 2 5 19 32 — 84 11
14. Tatran Betliar 26 1 3 22 23 — 126 6

Podtatranská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Podtatranská)
V
1. Maria Huta Gelnica 26 17 4 5 67 — 31 55
2. Slovan Smizany 26 17 3 6 60 — 26 54
3. Slavoj Spisska Bela 26 16 3 7 67 — 27 51
4. Start Hrabusice 26 14 6 6 70 — 47 48
5. FK Poprad-2 26 12 7 7 45 — 26 40
6. OFK Kravany 26 12 3 11 46 — 33 39
7. Druzstevnik Spisske Bystre 26 10 5 11 34 — 53 35
8. FK Levoca 26 8 9 9 48 — 46 33
9. Slovan Nalepkovo 26 9 6 11 42 — 40 33
10. Slovan Helcmanovce 26 8 5 13 23 — 41 29
11. FK Prakovce 26 7 7 12 30 — 44 28
12. OSK Teplicka 26 5 6 15 31 — 66 21
13. MFK Kezmarok 26 5 6 15 21 — 63 21
14. OFK Toporec 26 3 8 15 23 — 64 17

Šarišská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Šarišská)
V
1. OSFK Sarisske Michalany 24 16 5 3 54 — 15 53
2. SK Zahradne 24 13 4 7 44 — 29 43
3. OFK Uzovce 24 10 6 8 37 — 30 36
4. FK Demjata 24 10 5 9 35 — 25 35
5. Pivovar Saris Velky Saris 24 9 6 9 33 — 33 33
6. Slachtitel Maly Saris 24 9 5 10 44 — 40 32
7. FK Gerlachov 24 9 5 10 27 — 27 32
8. OK Chminany 24 9 5 10 37 — 48 32
9. OSK Klusov 24 9 4 11 30 — 35 31
10. Busov Gaboltov 24 9 4 11 34 — 41 31
11. Slovan Bardejov-Dlha Luka 24 9 2 13 29 — 36 29
12. Polana Siba 24 8 4 12 32 — 41 28
13. Javorina Malcov 24 6 5 13 30 — 66 23
14. TJ Beloveza pasitraukė

Vihorlatsko-Dukelská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Vihorlatsko-Dukelská)
V
1. Druzstevnik Vysny Mirosov 26 17 6 3 67 — 21 57
2. Agrifop Stakcin 26 17 1 8 52 — 37 52
3. Druzstevnik Nizny Hrusov 26 14 4 8 50 — 33 46
4. FK Humenne 26 14 3 9 60 — 36 45
5. Tatran Bystre 26 12 7 7 44 — 33 43
6. FK Sol 26 12 6 8 55 — 26 42
7. Simonka Cierne nad Toplou 26 12 5 9 49 — 36 41
8. Druzstevnik Breznica 26 12 2 12 50 — 47 38
9. MsFK Hanusovce 26 12 2 12 45 — 49 38
10. FK Kamenica nad Cirochou 26 10 4 12 38 — 50 34
11. Obce Kochanovce 26 9 6 11 43 — 51 33
12. FK Sedliska 26 7 4 15 34 — 58 25
13. SK Sacurov 26 4 1 21 27 — 79 13
14. OSK Udavske 26 4 1 21 27 — 85 10

Zemplínska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Zemplínska)
V
1. Olympia Borsa 26 19 2 5 78 — 27 59
2. Druzstevnik Cicarovce 26 16 4 6 49 — 26 52
3. Druzstevnik Cejkov 26 16 2 8 63 — 32 50
4. OSK Vinne 26 14 8 4 47 — 20 50
5. Tatran Upor 26 13 4 9 48 — 36 43
6. Agro Palin 26 14 3 9 50 — 36 42
7. Druzstevnik Petrovce 26 11 2 13 54 — 55 35
8. OFK Lastomir 26 10 2 14 45 — 43 32
9. SK Nacina Ves 26 8 8 10 32 — 39 32
10. OSK Krisovska Lieskova 26 9 2 15 43 — 64 29
11. Druzstevnik Parchovany 26 9 2 15 35 — 60 29
12. Tisa Trakany 26 8 3 15 44 — 62 27
13. OSK Zaluzice 26 7 2 17 33 — 65 23
14. OSK Budkovce 26 4 4 18 23 — 79 16

Západ

Juh

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Juh)
V
1. Top Puste Ulany 30 20 7 3 66 — 25 67
2. Rapid Ohrady 30 19 5 6 61 — 30 62
3. Druzstevnik Dolne Saliby 30 19 3 8 77 — 40 60
4. FC Novy Zivot 30 17 5 8 57 — 34 56
5. TJ Lehnice 30 15 5 10 40 — 30 50
6. SM Janiky 30 15 3 12 52 — 46 48
7. Druzstevnik Topolniky 30 13 6 11 57 — 51 45
8. SK Vydrany 30 10 9 11 47 — 38 39
9. DAC-3 Dunajska Streda 30 11 6 13 43 — 47 39
10. SK Velke Ulany 30 11 5 14 33 — 41 38
11. SK Soporna 30 9 7 14 40 — 62 34
12. FC Jelka 30 9 7 14 51 — 61 34
13. SK Vahovce 30 9 5 16 45 — 60 32
14. Druzstevnik Trstice 30 8 5 17 36 — 52 29
15. FK Zlate Klasy 30 7 6 17 37 — 67 27
16. DSC Orechova Poton 30 4 4 22 16 — 74 13

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Sever)
V
1. Partizan Precin 30 23 3 4 79 — 20 72
2. Spartak-2 Myjava 30 21 6 3 85 — 22 69
3. Novy Zivot Velke Uherce 30 19 4 7 70 — 37 61
4. Tatran Cementaren Ladce 30 14 7 9 46 — 32 49
5. Tatran Uhrovec 30 13 9 8 62 — 35 45
6. Druzstevnik Mala Causa 30 12 8 10 54 — 45 44
7. Partizan Cigel 30 11 9 10 37 — 43 42
8. OFK Bosany 30 11 6 13 52 — 61 39
9. Slovan Trencianska Turna 30 12 3 15 47 — 59 39
10. OSK Podolie 30 10 6 14 43 — 63 36
11. Tatran Horovce 30 11 2 17 40 — 53 35
12. MFK Stara Tura 30 10 4 16 36 — 51 34
13. Slovan Zemianske Kostolany 30 10 6 14 35 — 53 33
14. FK Strezenice 30 8 7 15 46 — 66 31
15. Banik Lehota 30 7 7 16 38 — 65 28
16. Vegum Dolne Vestenice 30 1 7 22 27 — 92 10

Stred

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Stred)
V
1. OFK Velky Lapas 30 19 6 5 84 — 35 63
2. OFK Tovarniky 30 14 10 6 42 — 35 52
3. TJ Radosina 30 16 3 11 55 — 50 51
4. MFK Aleksince 30 15 4 11 64 — 55 49
5. SK Velke Zaluzie 30 15 7 8 64 — 45 49
6. Slovan Zbehy 30 14 6 10 58 — 39 48
7. Slovan Krusovce 30 13 8 9 57 — 57 47
8. OFK Solcany 30 13 4 13 45 — 42 43
9. OFK Hrusovany 30 12 5 13 42 — 52 41
10. OSK Beladice 30 11 6 13 55 — 57 39
11. Tibi Horna Kralova 30 11 5 14 53 — 55 38
12. SK Tesedikovo 30 11 4 15 53 — 52 37
13. Druzstevnik Jacovce 30 10 5 15 52 — 63 35
14. Slovan Preselany 30 9 6 15 40 — 65 33
15. Slovan Nitra-Chrenova 30 7 7 16 51 — 60 28
16. OFK Ludanice 30 6 2 22 33 — 86 20

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Východ)
V
1. TJ Imel 30 20 7 3 69 — 22 67
2. FK Marcelova 30 15 6 9 53 — 37 51
3. Lokomotiva Kozarovce 30 16 2 12 81 — 49 50
4. FC Okolicna 30 14 5 11 55 — 44 47
5. Lokomotiva Banov 30 14 4 12 62 — 55 46
6. SK Nesvady 30 11 9 10 53 — 42 42
7. MSK Hurbanovo 30 11 9 10 64 — 50 42
8. OSK Dolny Ohaj 30 11 8 11 44 — 46 41
9. Druzstevnik Besenov 30 12 4 14 57 — 59 40
10. Termal Podhajska 30 12 4 14 59 — 95 40
11. Druzstevnik Hontianska Vrbica 30 11 6 13 49 — 48 39
12. Druzstevnik Tekovske Luzany 30 11 6 13 49 — 64 39
13. OSK Svaty Peter 30 11 5 14 61 — 62 38
14. FC Komjatice 30 11 3 16 39 — 65 36
15. FC Velky Kyr 30 10 4 16 44 — 81 34
16. Druzstevnik Pribeta 30 7 4 19 52 — 72 25

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Západ)
V
1. OFK Malzenice 28 24 3 1 113 — 22 75
2. OFK Trebatice 28 22 4 2 83 — 15 70
3. Slovan Hlohovec 28 17 4 7 63 — 26 55
4. Spartak Sastin-Straze 28 16 6 6 74 — 60 54
5. Druzstevnik Zvoncin 28 16 3 9 67 — 36 51
6. Nafta Gbely 28 15 3 10 63 — 49 48
7. OSK Krizovany 28 13 3 12 54 — 46 42
8. Druzstevnik Velke Kostolany 28 12 5 11 48 — 37 41
9. FK Oreske 28 12 3 13 42 — 53 39
10. OFK Mokry Haj 28 10 3 15 39 — 51 33
11. Slavoj Moravsky Svaty Jan 28 9 3 16 46 — 68 30
12. FK Krakovany 28 6 3 19 32 — 76 21
13. Iskra Horne Oresany 28 5 4 19 32 — 84 19
14. Slovan Sastin-Straze 28 4 5 19 32 — 100 17
15. Sokol Borsky Mikulas 28 2 2 24 33 — 98 5

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+12816-3=12813 wiki spaudos ženklai).