Slovakijos IV futbolo lyga 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2019–2020 m.
Varžybos Slovakijos IV futbolo lyga
Sezonas Slovakijos aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos I futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos V futbolo lyga 2019–2020 m.,
Slovakijos futbolo taurė 2019–2020 m.
http://futbalnet.sk/#menu/open/sutaze/sezona/2019-2020/


Varžybos nutrauktos dėl COVID-19 pandemijos.

Bratislava

Mesto

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Mesto)
V
1. SK Nova Dedinka 13 11 1 1 40 — 10 34
2. Jarovce Bratislava 13 9 3 1 42 — 11 30
3. Slovan Zahorska Bystrica 13 8 3 2 39 — 23 27
4. Inter-2 Bratislava 13 7 4 2 38 — 13 25
5. TJ Malinovo 13 7 1 5 27 — 16 22
6. Mariathal Bratislava 13 7 2 4 29 — 23 20-3
7. SKO Miloslavov 13 5 3 5 22 — 20 18
8. Lokomotiva-2 Devinska Nova Ves 13 4 2 7 21 — 30 14
9. SK Igram 13 4 2 7 21 — 29 14
10. MSK Kralova pri Senci 13 3 4 6 24 — 22 13
11. Krasnany Bratislava 13 2 5 6 11 — 20 11
12. Iskra Petrzalka 13 3 1 9 21 — 50 10
13. Danubia Velky Biel 13 2 2 9 18 — 42 8
14. OSK Chorvatsky Grob 13 2 1 10 13 — 57 7

Vidiek

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Vidiek)
V
1. SK Lozorno 12 8 2 2 45 — 11 26
2. FK Jablonove 12 7 4 1 25 — 10 25
3. FC Malacky-2 12 7 3 2 40 — 24 24
4. Druzstevnik Budmerice 12 7 1 4 33 — 23 22
5. Slovan Vinicne 12 7 1 4 26 — 23 22
6. Slovan Vistuk 12 5 3 4 33 — 25 18
7. FK Dubova 12 4 3 5 16 — 21 15
8. OSK Plavecky Stvrtok 12 5 0 7 29 — 32 15
9. Cinemax Dolany 12 4 2 6 26 — 35 14
10. Slovan Modra 12 3 3 6 23 — 25 12
11. Slovan Casta 12 3 2 7 22 — 30 11
12. SK Senkvice 12 2 4 6 17 — 32 10
13. FK Grinava 12 2 0 10 13 — 52 6
14. FK Studienka 0 0 0 0 0 — 5 0 pasitraukė

Stred

Skupina A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred A)
V
1. SK Cierne 13 9 2 2 33 — 19 29
2. Spartak Vysoka nad Kysucou 13 9 1 3 41 — 23 28
3. Slovan Skalite 13 8 2 3 35 — 24 26
4. FK Predmier 13 7 3 3 32 — 19 24
5. TJ Visnove 13 7 2 4 35 — 24 23
6. Tatran Turzovka 13 7 0 6 36 — 24 21
7. SK Bela 13 6 0 7 29 — 32 18
8. Pokrok Stara Bystrica 13 5 2 6 23 — 28 17
9. SK Gbelany 13 4 3 6 18 — 31 15
10. OFK Kotesova 13 4 3 6 33 — 33 15
11. MFK Bytca 13 3 3 7 21 — 29 12
12. FK Strecno 13 3 3 7 20 — 31 12
13. Tatran Oscadnica 13 3 1 9 11 — 32 10
14. Fatran Varin 13 3 1 9 10 — 28 10

Skupina B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred B)
V
1. Druzstevnik Oravska Poruba 13 10 1 2 51 — 15 31
2. Tatran Chlebnice 13 9 3 1 44 — 13 30
3. OSK Besenova 13 9 2 2 39 — 16 29
4. Slovan Magura Vavrecka 13 8 3 2 24 — 15 27
5. OSK Svosov 13 8 1 4 46 — 20 25
6. Oravan Oravska Jasenica 13 6 3 4 34 — 22 21
7. SK Turcianska Stiavnicka 13 5 3 5 17 — 22 18
8. FK Nizna 13 5 1 7 19 — 33 16
9. Druzstevnik Dlha nad Oravou 13 3 6 4 26 — 25 15
10. OSK Likavka 13 4 2 7 28 — 24 14
11. MFK Teplican 13 4 1 8 24 — 50 13
12. Tatran Sucany 13 3 2 8 13 — 35 11
13. Slovan Trstena 13 1 1 11 17 — 49 4
14. Attack Vrutky 13 1 1 11 17 — 60 4

Skupina C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred C)
V
1. OTJ Hontianske Nemce 13 10 1 2 42 — 16 31
2. FK Bacuch 13 9 2 2 27 — 16 29
3. OFK Priechod 13 8 1 4 32 — 24 25
4. FK Brezno 13 6 5 2 37 — 18 23
5. SK Hrochot 13 7 2 4 27 — 22 23
6. Sokol Jakub 13 7 0 6 31 — 37 21
7. Filjo Ladomerska Vieska 13 5 5 3 23 — 20 20
8. OSK Lieskovec 13 5 4 4 23 — 14 19
9. FK Selce 13 5 4 4 26 — 23 19
10. Sitno Banska Stiavnica 13 3 5 5 29 — 25 14
11. Strojar Krupina 13 3 4 6 21 — 25 13
12. TJ Lovca 13 2 1 10 18 — 44 7
13. SK Sasova 13 0 6 7 7 — 23 6
14. OSK Dobra Niva 13 0 2 11 10 — 46 2

Skupina D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred D)
V
1. Vinohrad Cebovce 13 9 2 2 31 — 12 29
2. Santrio Laza 13 9 2 2 35 — 16 29
3. MFK Revuca 13 9 0 4 42 — 17 27
4. FK Jesenske 13 8 0 5 30 — 12 24
5. Jednota Malinec 13 7 2 4 25 — 20 23
6. OFK Olovary 13 7 1 5 32 — 26 22
7. OSK Radzovce 13 6 3 4 36 — 21 21
8. Banik Velky Krtis 13 6 2 5 20 — 23 20
9. Druzstevnik Klenovec 13 5 0 8 17 — 40 15
10. Druzstevnik Mytna 13 4 2 7 20 — 31 14
11. Ipel Balog nad Iplom 13 4 2 7 24 — 31 14
12. SK Vinica 13 3 3 7 18 — 33 12
13. Iskra Hnusta 13 2 2 9 14 — 37 8
14. FK Buzitka 13 1 1 11 13 — 38 4

Východ

Košicko-Gemerská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Košicko-Gemerská)
V
1. OFK Perin 14 9 2 3 37 — 26 29
2. Lokomotiva Kosice 14 9 1 4 36 — 20 28
3. Druzstevnik Cecejovce 14 9 0 5 37 — 31 27
4. TJ Koksov-Baksa 14 8 1 5 35 — 33 25
5. TJ Dvorniky-Vcelare 14 7 3 4 37 — 25 24
6. Druzstevnik Mala Ida 14 7 2 5 52 — 35 23
7. Slovan Poproc 14 7 1 6 32 — 24 22
8. Druzstevnik Budimir 14 7 1 6 34 — 34 22
9. FK Krasnohorske Podhradie 14 5 3 6 22 — 24 18
10. MFK Roznava 14 5 2 7 34 — 33 17
11. Hornad Zdana 14 4 2 8 30 — 32 14
12. FK Kosicka Nova Ves 14 3 3 8 15 — 31 12
13. Maraton Sena 14 3 2 9 19 — 41 11
14. Stavmont Kysak 14 2 3 9 14 — 45 9

Podtatranská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Podtatranská)
V
1. FK Levoca 14 9 4 1 37 — 17 31
2. SK Harichovce 14 10 1 3 44 — 25 31
3. MFK Kezmarok 14 9 2 3 43 — 14 29
4. FK Hranovnica 14 9 2 3 32 — 15 29
5. Slovan Nalepkovo 14 7 5 2 33 — 18 26
6. FK Olcnava 14 6 4 4 23 — 18 22
7. MFK Gelnica 14 6 3 5 37 — 24 21
8. Start Hrabusice 14 6 1 7 31 — 30 19
9. FK Vysoke Tatry 14 5 4 5 20 — 19 19
10. FK Velka Lomnica 14 5 2 7 35 — 33 17
11. Tatran Lubica 14 4 1 9 24 — 51 13
12. Dunajec Spisska Stara Ves 14 3 0 11 13 — 51 9
13. Novy zivot Kluknava 14 2 1 11 20 — 50 7
14. OFK Vikartovce 14 2 0 12 28 — 55 6

Šarišská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Šarišská)
V
1. FK Kamenica 13 9 2 2 27 — 17 29
2. ASZ Torysa 13 8 3 2 37 — 17 27
3. Sokol Chminianska Nova Ves 13 7 1 5 31 — 26 22
4. FC Raznany 13 7 1 5 25 — 25 22
5. Druzstevnik Koprivnica 13 6 3 4 20 — 19 21
6. Druzstevnik Circ 13 6 2 5 29 — 19 20
7. FK Sarisske Dravce 13 6 2 5 25 — 20 20
8. Pivovar Saris Velky Saris 12 6 1 5 29 — 15 19
9. FK Siroke 13 5 2 6 24 — 31 17
10. Busov Gaboltov 13 5 1 7 35 — 33 16
11. Polana Siba 13 5 0 8 22 — 23 15
12. Slovan Kendice 13 2 1 10 15 — 44 7
13. Rozvoj Pusovce 13 1 3 9 18 — 48 6
14. Slovan Bardejov-Dlha Luka 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Vihorlatsko-Dukelská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Vihorlatsko-Dukelská)
V
1. TJ Jasenov 13 8 3 2 26 — 12 27
2. Tatran Bystre 13 8 1 4 28 — 25 25
3. Druzstevnik Borov 13 8 0 5 25 — 15 24
4. Agrifop Stakcin 13 6 4 3 16 — 10 22
5. Slavia Lackovce 13 7 0 6 32 — 20 21
6. FK Kamenica nad Cirochou 13 6 3 4 23 — 12 21
7. Tatran Zamutov 13 6 2 5 13 — 15 20
8. Slovan Bela nad Cirochou 13 6 1 6 21 — 24 19
9. Simonka Cierne nad Toplou 13 4 3 6 15 — 25 15
10. Ptava Pticie 13 4 2 7 22 — 22 14
11. SK Sacurov 13 4 0 9 20 — 22 12
12. OFK Hencovce 12 3 2 7 11 — 23 11
13. OFK Secovska Polianka 13 3 1 9 16 — 43 10
14. Spartak Brekov 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Zemplínska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Zemplínska)
V
1. OSK Budkovce 14 10 1 3 60 — 13 31
2. OSK Vinne 14 8 3 3 33 — 20 27
3. OFK Lastomir 14 8 3 3 37 — 16 27
4. Tatran Upor 14 8 3 3 27 — 20 27
5. OFK Vojcice 14 8 2 4 46 — 21 26
6. OSK Krisovska Lieskova 14 8 2 4 24 — 14 26
7. SK Nacina Ves 14 7 3 4 30 — 25 24
8. Druzstevnik Maly Hores 14 7 0 7 31 — 27 21
9. Sokol Mocarany 14 5 2 7 32 — 30 17
10. MFK Cierna nad Tisou 14 5 2 7 24 — 33 17
11. Druzstevnik Petrovce nad Laborcom 14 4 3 7 17 — 29 15
12. SM Streda nad Bodrogom 14 4 2 8 18 — 31 14
13. Lokomotiva Michalany 14 2 2 10 12 — 51 8
14. Druzstevnik Cicarovce 14 0 0 14 4 — 65 0

Západ

Juh

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Juh)
V
1. FC Pata 15 9 3 3 39 — 21 30
2. SK Soporna 15 9 3 3 29 — 13 30
3. NAFC Velke Blahovo 14 8 4 2 28 — 14 28
4. TJ Kostolne Kracany 15 7 4 4 33 — 29 25
5. TJ Lehnice 15 7 2 6 23 — 28 23
6. STK Samorin-2 15 7 2 6 23 — 14 23
7. FC Novy Zivot 15 7 2 6 22 — 18 23
8. SM Janiky 15 7 1 7 25 — 25 22
9. FC Vydrany 15 6 4 5 24 — 24 22
10. Druzstevnik Topolniky 15 7 1 7 24 — 27 22
11. FC Jelka 15 5 3 7 25 — 23 18
12. Druzstevnik Trstice 15 5 3 7 20 — 14 18
13. Druzstevnik Mala Maca 15 5 1 9 18 — 35 16
14. SC Cenkovce 15 5 1 9 27 — 42 16
15. FK Male Dvorniky 15 0 2 13 11 — 44 2
16. SK Vahovce 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Sever)
V
1. Banik Handlova 16 12 0 4 53 — 31 36
2. Novy zivot Velke Uherce 16 11 1 4 44 — 21 34
3. Tatran Uhrovec 16 10 2 4 34 — 25 32
4. Slovan Brvniste 16 9 4 3 27 — 16 31
5. OFK Dezerice 16 8 3 5 34 — 22 27
6. FK Koseca 16 7 2 7 22 — 27 23
7. Jednota Sokol Chocholna-Velcice 16 7 2 7 25 — 23 23
8. Manin Podmanin 16 6 4 6 23 — 27 22
9. OSK Podolie 16 7 1 8 29 — 36 22
10. Tatran Cementaren Ladce 16 6 3 7 29 — 27 21
11. Povazan Pruske 16 5 4 7 23 — 25 19
12. TJ Plevnik-Drienove 16 5 3 8 22 — 30 18
13. Junior Kanianka 15 3 5 7 12 — 23 14
14. Slovan Trencianska Turna 15 4 1 10 20 — 38 13
15. Vapec Horna Poruba 16 3 4 9 24 — 41 13
16. Slovan Zemianske Kostolany 16 3 3 10 18 — 27 12

Stred

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Stred)
V
1. OFK Solcany 16 13 3 0 50 — 12 42
2. OTJ Horne Obdokovce 16 11 0 5 41 — 23 33
3. Slovan Celadice 16 10 2 4 42 — 17 32
4. MFK Aleksince 16 9 3 4 35 — 16 30
5. SK Velke Zaluzie 16 9 3 4 33 — 23 30
6. SK Bab 16 9 2 5 30 — 13 29
7. OFK Velky Lapas 16 8 3 5 42 — 20 27
8. Slovan Zbehy 16 6 4 6 21 — 25 22
9. KFC Horna Kralova 16 6 3 7 28 — 35 21
10. Druzstevnik Jacovce 16 5 3 8 22 — 29 18
11. SK Rumanova 16 5 3 8 37 — 41 18
12. ViOn-3 Zlate Moravce 16 4 5 7 17 — 25 17
13. Slovan Krusovce 16 4 4 8 17 — 40 16
14. SK Nevidzany 16 4 3 9 19 — 44 15
15. Druzstevnik Ivanka pri Nitre 16 2 2 12 22 — 55 8
16. OFK Velke Ripnany 16 0 3 13 20 — 58 3

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Východ)
V
1. Slovan Sahy 15 13 1 1 44 — 8 40
2. Druzstevnik Besenov 15 12 2 1 50 — 12 38
3. FC Okolicna na Ostrove 15 9 3 3 47 — 23 30
4. SK Podluzany 15 9 2 4 32 — 17 29
5. FC Komjatice 15 8 5 2 38 — 19 29
6. SK Kmetovo 15 7 5 3 31 — 14 26
7. TJ Salka 15 7 1 7 31 — 31 22
8. Druzstevnik Pribeta 15 6 3 6 23 — 23 21
9. Agro Zemne 15 4 4 7 26 — 40 16
10. FC Velky Kyr 15 4 3 8 24 — 40 15
11. SK Svodin 15 5 0 10 27 — 34 15
12. FC Dulovce 15 3 3 9 14 — 46 12
13. MSK Zeliezovce 15 3 0 12 22 — 42 9
14. OSK Lipova 14 2 2 10 18 — 57 8
15. Lokomotiva Banov 15 2 2 11 13 — 34 8
16. Activ Velke Kosihy 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Západ)
V
1. Druzstevnik Radimov 13 12 1 0 44 — 10 37
2. Druzstevnik Zvoncin 13 8 3 2 47 — 20 27
3. PFK Piestany 13 8 2 3 42 — 17 26
4. Banik Brodske 13 7 2 4 31 — 19 23
5. Druzstevnik Spacince 13 6 4 3 42 — 23 22
6. Iskra Holic 13 6 3 4 29 — 19 21
7. Bestrent Horna Krupa 12 6 3 3 33 — 18 21
8. OFK Mokry Haj 13 3 0 10 23 — 39 9
9. Slavoj Moravsky Svaty Jan 12 2 1 9 9 — 59 7
10. Iskra Horne Oresany 12 1 1 10 12 — 44 4
11. FK Voderady 13 0 2 11 10 — 54 2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+11832-0=11832 wiki spaudos ženklai).