Slovakijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2015–2016 m.
Varžybos Slovakijos IV futbolo lyga
Sezonas Slovakijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovakijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovakijos V futbolo lyga 2015–2016 m.
http://futbalnet.sk/#menu/open/sutaze/sezona/2015-2016/


Bratislava

Mesto

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Mesto)
V
1. Akademia Petrzalka 26 20 2 4 89 — 31 62
2. FA Bratislava 26 17 7 2 81 — 28 58
3. NMSK Bratislava 26 17 4 5 77 — 30 55
4. Danubia Hruby Sur 26 15 6 5 72 — 39 51
5. Jarovce Bratislava 26 16 2 8 81 — 41 50
6. SK Igram 26 13 5 8 47 — 34 44
7. TJ Malinovo 26 12 5 9 44 — 42 41
8. Karlova Ves Bratislava 26 10 3 13 63 — 60 33
9. SK Nova Dedinka 26 7 6 13 44 — 53 27
10. OSK Chorvatsky Grob 26 7 3 16 35 — 63 24
11. SKO Miloslavov 26 7 5 14 46 — 81 23
12. Dubravka Bratislava 26 7 1 18 56 — 122 22
13. Domino-2 Bratislava 26 4 4 18 33 — 74 16
14. SK Cataj 26 2 3 21 28 — 98 9

Vidiek

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Vidiek)
V
1. FK Borinka 24 19 4 1 102 — 22 58
2. Druzstevnik Budmerice 24 13 4 7 57 — 48 43
3. SK Gajary 24 12 4 8 67 — 40 40
4. Plavecky Stvrtok Vysoka pri Morave 24 10 5 9 58 — 42 35
5. Zahoran Kostoliste 24 10 5 9 60 — 48 35
6. FC Zohor 24 10 5 9 54 — 54 35
7. Slovan Modra 24 11 2 11 46 — 61 35
8. Zahorak Plavecky Mikulas 24 8 6 10 45 — 47 30
9. Slovan Vistuk 24 8 6 10 49 — 49 30
10. SK Svaty Jur-2 24 8 5 11 62 — 52 29
11. CFK Pezinok-Cajla 24 7 5 12 30 — 52 26
12. Prenaks Jablonec 24 5 5 14 42 — 62 20
13. TJ Dubova 24 5 4 15 48 — 87 16
14. NV Pernek 0 0 0 0 25 — 81 0

Stred

Skupina A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred A)
V
1. Jednota Banova 24 15 5 4 72 — 27 50
2. FK Terchova 24 14 3 7 57 — 27 45
3. FK Predmier 24 12 8 4 39 — 19 44
4. OSK Rudina 24 12 4 8 43 — 35 40
5. FK Rajec 24 13 1 10 39 — 31 40
6. SK Bela 24 11 3 10 48 — 40 36
7. SK Cierne 24 11 3 10 44 — 52 36
8. Slovan Skalite 24 10 5 9 42 — 40 35
9. Fatran Varin 24 9 4 11 46 — 45 31
10. Snaha Zborov nad Bystricou 24 9 2 13 33 — 48 29
11. SK Stiavnik 24 7 6 11 32 — 44 27
12. FK Strecno 24 7 5 12 48 — 58 26
13. Cementaren Lietavska Lucka 24 0 3 21 15 — 92 3
14. ReaMOS Kysucky Lieskovec 0 0 0 0 0 — 0 0

Skupina B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred B)
V
1. SK Turcianska Stiavnicka 26 17 3 6 66 — 33 54
2. Slovan Zabokreky 26 16 3 7 44 — 33 51
3. Fomat-2 Martin 26 16 2 8 63 — 46 50
4. Tatran Chlebnice 26 15 4 7 53 — 26 49
5. FK Nizna 26 14 5 7 43 — 27 47
6. FC Liptovsky Mikulas-Paludzka 26 14 4 8 49 — 32 46
7. Tatran Klastor pod Znievom 26 12 4 10 36 — 26 40
8. Olympia Bobrov 26 9 7 10 40 — 40 34
9. OSK Besenova 26 7 11 8 43 — 40 32
10. Oravan Oravska Jasenica 26 8 7 11 45 — 49 31
11. SK Demanova 26 7 5 14 28 — 47 26
12. OSK Svosov 26 6 6 14 43 — 81 24
13. Agro Banik Dubrava 26 5 2 19 32 — 70 17
14. TJ Pribylina 26 2 5 19 28 — 63 11

Skupina C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred C)
V
1. FK Salkova 26 17 6 3 80 — 28 57
2. Rakytovce Banska Bystrica 26 17 5 4 74 — 32 56
3. SK Hrochot 26 15 2 9 61 — 38 47
4. Banik Stiavnicke Bane 26 13 6 7 70 — 56 45
5. OTJ Hontianske Nemce 26 13 5 8 48 — 42 44
6. Partizan Cierny Balog 26 13 0 13 54 — 58 39
7. SK Sasova 26 10 4 12 47 — 45 34
8. TJ Lovca 26 9 6 11 51 — 56 33
9. SK Selce 26 9 6 11 46 — 55 33
10. OSK Lieskovec 26 9 5 12 40 — 55 32
11. Sokol Repiste 26 8 5 13 46 — 52 29
12. OFK Priechod 26 8 5 13 47 — 56 29
13. FK Brusno-Ondrej 26 7 4 15 30 — 71 25
14. Sokol Bravacovo 26 3 3 20 31 — 81 12

Skupina D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred D)
V
1. Mesta Tornala 26 18 4 4 85 — 27 58
2. OFK Olovary 26 14 6 6 60 — 27 48
3. FC Hajnacka 26 15 3 8 72 — 52 48
4. OSK Radzovce 26 14 4 8 44 — 30 46
5. Iskra Hnusta 26 14 3 9 59 — 37 45
6. CSM Tisovec 26 13 5 8 41 — 30 44
7. Vinohrad Cebovce 26 12 7 7 41 — 38 40
8. Start Kokava nad Rimavicou 26 12 3 11 45 — 42 39
9. FK Jesenske 26 11 4 11 57 — 46 37
10. Pramen Dolna Strehova 26 11 1 14 39 — 49 34
11. Druzstevnik Kamenne Kosihy 26 8 2 16 48 — 71 26
12. SK Cinobana 26 6 1 19 34 — 80 19
13. Druzstevnik Kral 26 5 4 17 30 — 72 19
14. Druzstevnik Sklabina 26 5 1 20 21 — 75 16

Východ

Košicko-Gemerská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Košicko-Gemerská)
V
1. FK Krasnohorske Podhradie 24 15 4 5 39 — 16 49
2. Druzstevnik Perin 24 13 4 7 57 — 37 43
3. Tatra Sokolany 24 13 4 7 45 — 29 43
4. MFK Tahanovce 24 12 5 7 55 — 37 41
5. Druzstevnik Cecejovce 24 11 7 6 51 — 31 40
6. Slovan Poproc 24 9 8 7 35 — 28 35
7. MFK Dobsina 24 9 6 9 39 — 43 33
8. SKO Velka Ida 24 9 4 11 41 — 45 31
9. Druzstevnik Mala Ida 24 9 3 12 44 — 55 30
10. TJ Koksov-Baksa 24 8 3 13 30 — 38 27
11. FK Kosicka Nova Ves 24 7 4 13 33 — 53 25
12. FK Gemerska Horka 24 5 9 10 28 — 43 24
13. Cementar Turna nad Bodvou 24 2 7 15 18 — 60 13
14. TJ Gemerska Poloma 0 0 0 0 0 — 0 0

Podtatranská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Podtatranská)
V
1. Start Hrabusice 26 18 5 3 71 — 38 59
2. FK Poprad-2 26 19 2 5 78 — 26 59
3. SK Harichovce 26 16 8 2 67 — 24 56
4. Slavoj Spisska Bela 26 16 3 7 70 — 37 51
5. FK Velka Lomnica 26 13 3 10 64 — 44 42
6. Slovan Nalepkovo 26 12 3 11 53 — 41 39
7. FK Hranovnica 26 10 3 13 54 — 54 33
8. Slovan Smizany 26 9 4 13 37 — 53 31
9. FK Prakovce 26 8 6 12 43 — 51 30
10. FK Levoca 26 8 6 12 57 — 76 30
11. OFK Kravany 26 8 5 13 51 — 66 29
12. Slovan Helcmanovce 26 7 4 15 35 — 86 25
13. OSK Teplicka 26 5 5 16 45 — 77 20
14. Druzstevnik Spisske Bystre 26 4 1 21 29 — 81 10

Šarišská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Šarišská)
V
1. SK Zahradne 26 18 5 3 59 — 25 59
2. Slovan Bardejov-Dlha Luka 26 17 2 7 46 — 28 53
3. FK Gerlachov 26 16 3 7 44 — 29 51
4. Pivovar Saris Velky Saris 26 14 5 7 52 — 32 47
5. FK Demjata 26 13 6 7 35 — 28 45
6. Slachtitel Maly Saris 26 12 4 10 39 — 30 40
7. Druzstevnik Koprivnica 26 10 5 11 36 — 32 35
8. FK Raznany 26 10 2 14 48 — 39 32
9. MFK Stara Lubovna 26 10 2 14 48 — 60 32
10. Polana Siba 26 9 3 14 34 — 48 30
11. OFK Uzovce 26 9 2 15 30 — 44 29
12. Druzstevnik Circ 26 7 7 12 28 — 40 28
13. Busov Gaboltov 26 7 5 14 33 — 47 26
14. OK Chminany 26 3 3 20 21 — 71 12

Vihorlatsko-Dukelská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Vihorlatsko-Dukelská)
V
1. FK Humenne 26 21 3 2 81 — 13 66
2. Ptava Pticie 26 19 2 5 81 — 22 59
3. FK Sol 26 16 3 7 72 — 30 51
4. TJ Jasenov 26 15 5 6 72 — 25 50
5. Druzstevnik Nizny Hrusov 26 13 4 9 45 — 56 43
6. OFK Hencovce 26 12 3 11 52 — 41 39
7. Obce Kochanovce-Brekov 26 12 3 11 46 — 50 39
8. Agrifop Stakcin 26 11 5 10 42 — 34 38
9. Tatran Bystre 26 9 2 15 35 — 41 29
10. Simonka Cierne nad Toplou 26 8 4 14 43 — 44 28
11. FK Kamenica nad Cirochou 26 8 5 13 37 — 56 26
12. FK Sedliska 26 8 2 16 33 — 75 26
13. SK Sacurov 26 4 3 19 20 — 76 15
14. MsFK Hanusovce nad Toplou 26 3 2 21 25 — 121 11

Zemplínska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Zemplínska)
V
1. Druzstevnik Parchovany 26 20 3 3 71 — 27 63
2. Druzstevnik Cejkov 26 19 3 4 68 — 25 60
3. MFK Cierna nad Tisou 26 15 3 8 60 — 48 48
4. OFK Lastomir 26 13 3 10 50 — 35 42
5. Druzstevnik Petrovce nad Laborcom 26 13 2 11 63 — 48 41
6. Sokol Mocarany 26 11 6 9 45 — 37 39
7. Druzstevnik Cicarovce 26 11 3 12 50 — 45 36
8. OSK Vinne 26 9 6 11 37 — 45 33
9. Tisa Trakany 26 9 5 12 32 — 41 32
10. Slavoj Kralovsky Chlmec 26 9 5 12 38 — 56 32
11. SK Nacina Ves 26 9 3 14 38 — 53 30
12. Agro Palin 26 8 3 15 43 — 58 27
13. OSK Krisovska Lieskova 26 7 4 15 31 — 69 25
14. Tatran Upor 26 3 3 20 27 — 66 12

Západ

Juh

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Juh)
V
1. Druzstevnik Dolne Saliby 28 21 4 3 61 — 17 67
2. FC Novy Zivot 28 18 6 4 86 — 34 60
3. Rapid Ohrady 28 18 6 4 55 — 25 60
4. NAFC Velke Blahovo 28 16 1 11 53 — 46 49
5. TJ Lehnice 28 13 6 9 35 — 31 45
6. TJ Horne Saliby 28 12 5 11 47 — 39 41
7. SM Janiky 28 12 3 13 49 — 48 39
8. SK Soporna 28 11 4 13 26 — 36 37
9. Druzstevnik Topolniky 28 11 4 13 44 — 43 37
10. FC Vydrany 28 9 7 12 41 — 44 34
11. SK Vahovce 28 10 4 14 42 — 55 34
12. FC Jelka 28 8 5 15 41 — 69 29
13. DAC-3 Dunajska Streda 28 7 4 17 41 — 52 25
14. FK Zlate Klasy 28 7 2 19 16 — 58 23
15. Druzstevnik Trstice 28 4 5 19 29 — 69 17
16. SK Velke Ulany 0 0 0 0 0 — 0 0

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Sever)
V
1. Spartak-2 Myjava 30 20 4 6 67 — 24 64
2. Partizan Cigel 30 17 3 10 58 — 38 54
3. Druzstevnik Mala Causa 30 15 4 11 55 — 48 49
4. Novy Zivot Velke Uherce 30 14 6 10 47 — 42 48
5. Tatran Horovce 30 12 8 10 54 — 38 44
6. Tatran Uhrovec 30 12 5 13 49 — 55 41
7. Tatran Cementaren Ladce 30 10 10 10 38 — 27 40
8. OFK Bosany 30 10 10 10 35 — 46 40
9. Slovan Zemianske Kostolany 30 10 9 11 45 — 54 39
10. Slovan Brvniste 30 10 8 12 41 — 41 38
11. FK Strezenice 30 11 5 14 48 — 60 38
12. MFK Stara Tura 30 11 5 14 39 — 55 38
13. Jednota Sokol Chocholna-Velcice 30 10 7 13 54 — 47 37
14. Slovan Trencianska Turna 30 9 9 12 47 — 49 36
15. OSK Podolie 30 10 6 14 32 — 43 36
16. TJ Mala Hradna 30 5 9 16 27 — 69 24

Stred

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Stred)
V
1. OFK Hrusovany 30 23 4 3 103 — 24 73
2. OFK Velky Lapas 30 22 2 6 88 — 31 68
3. OFK Solcany 30 17 4 9 70 — 30 55
4. Tibi Horna Kralova 30 16 6 8 59 — 42 54
5. OFK Tovarniky 30 16 5 9 56 — 37 53
6. MFK Aleksince 30 16 5 9 51 — 30 53
7. Druzstevnik Jacovce 30 15 3 12 66 — 52 48
8. Slovan Zbehy 30 13 5 12 55 — 47 44
9. SK Tesedikovo 30 13 4 13 44 — 52 43
10. Slovan Preselany 30 10 5 15 45 — 58 35
11. SK Nevidzany 30 10 5 15 48 — 55 35
12. SK Radosina 30 10 3 17 35 — 71 33
13. SK Velke Zaluzie 30 10 4 16 48 — 78 31
14. Slovan Krusovce 30 6 6 18 36 — 89 24
15. Slovan Velke Bedzany 30 3 7 20 33 — 86 16
16. FK Mocenok 30 3 4 23 23 — 84 7

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Východ)
V
1. FC Okolicna na Ostrove 30 19 6 5 61 — 28 63
2. OSK Svaty Peter 30 17 4 9 76 — 31 55
3. Lokomotiva Kozarovce 30 16 4 10 67 — 40 52
4. Druzstevnik Tekovske Luzany 30 15 6 9 55 — 47 51
5. Druzstevnik Besenov 30 15 2 13 66 — 54 47
6. SK Kmetovo 30 14 5 11 46 — 42 47
7. FK Marcelova 30 14 2 14 62 — 56 44
8. Druzstevnik Hontianska Vrbica 30 13 5 12 40 — 44 44
9. Sokol Stary Tekov 30 12 7 11 47 — 35 43
10. SK Nesvady 30 13 3 14 56 — 61 42
11. Lokomotiva Banov 30 12 6 12 44 — 40 42
12. MSK Hurbanovo 30 12 5 13 54 — 40 41
13. FC Komjatice 30 12 1 17 31 — 49 37
14. Termal Podhajska 30 12 1 17 46 — 84 34
15. Activ Komarno 30 6 5 19 38 — 93 23
16. OSK Dolny Ohaj 30 5 4 21 26 — 71 19

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Západ)
V
1. Slovan Hlohovec 26 19 4 3 71 — 26 58
2. Druzstevnik Zvoncin 26 17 7 2 77 — 25 58
3. FK Oreske 26 17 2 7 67 — 34 53
4. Spartak Sastin-Straze 26 17 1 8 63 — 29 52
5. Druzstevnik Velke Kostolany 26 14 6 6 45 — 21 48
6. OFK Trebatice 26 13 5 8 59 — 30 44
7. Nafta Gbely 26 11 3 12 46 — 53 36
8. Iskra Horne Oresany 26 10 3 13 55 — 65 33
9. Slavoj Moravsky Svaty Jan 26 9 4 13 47 — 53 31
10. OFK Drahovce 26 9 2 15 39 — 50 29
11. OFK Mokry Haj 26 8 4 14 47 — 58 28
12. OSK Krizovany nad Dudvahom 26 9 0 17 35 — 61 27
13. FK Krakovany 26 4 2 20 23 — 88 14
14. Slovan Sastin-Straze 26 2 3 21 22 — 103 9

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+12256-19=12237 wiki spaudos ženklai).