Slovakijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2016–2017 m.
Varžybos Slovakijos IV futbolo lyga
Sezonas Slovakijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos futbolo taurė 2016–2017 m.
http://futbalnet.sk/#menu/open/sutaze/sezona/2016-2017/


Bratislava

Mesto

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Mesto)
V
1. Karlova Ves Bratislava 22 16 2 4 85 — 31 50
2. Jarovce Bratislava 22 15 2 5 64 — 20 47
3. TJ Malinovo 22 14 3 5 51 — 29 45
4. SK Nova Dedinka 22 14 3 5 57 — 29 45
5. Iskra Petrzalka 22 12 5 5 43 — 39 41
6. SK Igram 22 8 4 10 55 — 47 28
7. Danubia Hruby Sur 22 9 1 12 62 — 73 28
8. Krasnany Bratislava 22 7 5 10 45 — 46 26
9. OSK Chorvatsky Grob 22 7 5 10 39 — 49 26
10. Dubravka Bratislava 22 5 3 14 60 — 88 18
11. SKO Miloslavov 22 4 3 15 32 — 70 15
12. NMSK Bratislava 22 2 2 18 25 — 97 8
13. FA Bratislava 0 0 0 0 0 — 0 0
14. Domino-2 Bratislava 0 0 0 0 0 — 0 0

Vidiek

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bratislava / Vidiek)
V
1. CFK Pezinok-Cajla 26 20 3 3 98 — 29 63
2. Slovan Vistuk 26 19 5 2 102 — 39 62
3. Plavecky Stvrtok Vysoka pri Morave 26 16 3 7 58 — 44 51
4. FK Grinava 26 15 5 6 60 — 36 50
5. Druzstevnik Budmerice 26 15 4 7 72 — 46 49
6. Zahoran Kostoliste 26 15 2 9 58 — 37 47
7. FC Zohor 26 11 4 11 59 — 65 37
8. SK Gajary 26 10 5 11 71 — 77 35
9. Zahorak Plavecky Mikulas 26 8 3 15 46 — 54 27
10. Slovan Modra 26 7 3 16 51 — 70 24
11. Prenaks Jablonec 26 6 6 14 39 — 57 24
12. SK Svaty Jur-2 26 6 6 14 52 — 64 21
13. TJ Dubova 26 6 3 17 59 — 105 21
14. FK Zahorska Ves 26 2 0 24 28 — 130 6

Stred

Skupina A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred A)
V
1. FK Terchova 26 21 1 4 76 — 25 64
2. FK Rajec 26 18 3 5 86 — 25 57
3. SK Cierne 26 16 2 8 76 — 54 50
4. FK Strecno 26 16 0 10 63 — 37 48
5. Slovan Skalite 26 14 4 8 63 — 39 46
6. SK Bela 26 13 4 9 56 — 42 43
7. FK Predmier 26 11 5 10 59 — 40 38
8. Snaha Zborov nad Bystricou 26 9 6 11 56 — 53 33
9. Fatran Varin 26 10 2 14 59 — 58 32
10. TJ Visnove 26 9 3 14 45 — 65 30
11. SK Stiavnik 26 9 1 16 56 — 71 28
12. Slovan Rudinska 26 7 4 15 32 — 75 25
13. OSK Rudina 26 7 3 16 40 — 85 24
14. Tatran Bytcica 26 3 0 23 31 — 129 9

Skupina B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred B)
V
1. Slovan Zabokreky 26 20 1 5 66 — 18 61
2. OSK Besenova 26 18 2 6 69 — 33 56
3. Fomat-2 Martin 26 16 3 7 65 — 39 51
4. Druzstevnik Oravska Poruba 26 14 5 7 68 — 43 47
5. Oravan Oravska Jasenica 26 13 7 6 63 — 40 46
6. Druzstevnik Blatnica 26 13 4 9 68 — 38 43
7. Olympia Bobrov 26 13 2 11 45 — 32 41
8. OFC Liptovske Sliace 26 11 6 9 56 — 36 39
9. Tatran Chlebnice 26 11 6 9 44 — 37 39
10. FC Liptovsky Mikulas-Paludzka 26 12 2 12 58 — 42 38
11. FK Nizna 26 9 3 14 41 — 40 30
12. Maj Ruzomberok-Cernova 26 4 5 17 26 — 63 17
13. Attack Vrutky 26 2 4 20 22 — 81 10
14. Tatran Klastor pod Znievom 26 1 0 25 9 — 158 3

Skupina C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred C)
V
1. Partizan Cierny Balog 26 17 3 6 63 — 39 54
2. Strojar Krupina 26 13 7 6 47 — 22 46
3. SK Sasova 26 13 6 7 64 — 43 45
4. Sokol Jakub 26 12 3 11 52 — 41 39
5. OSK Dobra Niva 26 10 7 9 49 — 41 37
6. OFK Priechod 26 10 7 9 43 — 45 37
7. SK Selce 26 11 4 11 57 — 61 37
8. Banik Stiavnicke Bane 26 10 6 10 37 — 41 36
9. OSK Lieskovec 26 9 7 10 49 — 44 34
10. TJ Lovca 26 10 4 12 55 — 60 34
11. SK Hrochot 26 10 4 12 41 — 51 34
12. PS Hlinik nad Hronom 26 7 8 11 45 — 59 29
13. OTJ Hontianske Nemce 26 7 4 15 33 — 45 25
14. Sitno Banska Stiavnica 26 7 2 17 34 — 77 23

Skupina D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Stred D)
V
1. CSM Tisovec 26 21 3 2 98 — 16 66
2. FC Hajnacka 26 17 3 6 79 — 29 54
3. Santrio Laza 26 16 4 6 81 — 32 52
4. Vinohrad Cebovce 26 16 2 8 66 — 42 50
5. Start Kokava nad Rimavicou 26 15 2 9 63 — 48 47
6. OSK Radzovce 26 13 4 9 56 — 37 43
7. Jednota Malinec 26 12 3 11 71 — 42 39
8. Slovan Tomasovce 26 11 4 11 41 — 50 37
9. FK Jesenske 26 11 3 12 63 — 62 36
10. Iskra Hnusta 26 10 5 11 44 — 36 35
11. Pramen Dolna Strehova 26 10 1 15 39 — 70 31
12. Tatran Muran 26 4 3 19 32 — 72 15
13. TJ-FK Velky Blh 26 3 2 21 22 — 119 11
14. Slovan Divin 26 3 1 22 21 — 121 10

Východ

Košicko-Gemerská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Košicko-Gemerská)
V
1. Tatra Sokolany 26 22 4 0 98 — 17 70
2. FK Kechnec 26 19 4 3 71 — 32 61
3. Druzstevnik Mala Ida 26 14 6 6 70 — 38 48
4. Slovan Poproc 26 13 5 8 64 — 44 44
5. MFK Tahanovce 26 12 4 10 52 — 47 40
6. Druzstevnik Perin 26 10 8 8 40 — 44 38
7. FK Kosicka Nova Ves 26 10 5 11 53 — 48 35
8. Druzstevnik Cecejovce 26 9 7 10 42 — 49 34
9. Slavia Kosice 26 9 3 14 52 — 56 30
10. SKO Velka Ida 26 8 4 14 42 — 56 28
11. TJ Koksov-Baksa 26 7 5 14 37 — 50 26
12. FK Gemerska Horka 26 5 8 13 29 — 50 23
13. MFK Dobsina 26 6 4 16 52 — 91 22
14. Cementar Turna nad Bodvou 26 3 3 20 26 — 106 0

Podtatranská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Podtatranská)
V
1. FK Poprad-2 24 22 1 1 109 — 21 67
2. Tatran Lubica 24 17 3 4 75 — 28 54
3. SK Harichovce 24 14 5 5 80 — 41 47
4. Slavoj Spisska Bela 24 14 3 7 57 — 39 45
5. FK Hranovnica 24 13 2 9 65 — 41 41
6. Slovan Nalepkovo 24 12 2 10 55 — 47 38
7. Novy zivot Kluknava 24 10 3 11 43 — 60 33
8. FK Levoca 24 8 3 13 48 — 66 27
9. FK Prakovce 24 8 3 13 36 — 63 27
10. FK Velka Lomnica 24 8 2 14 55 — 63 26
11. OFK Kravany 24 5 4 15 38 — 89 19
12. Slovan Helcmanovce 24 3 5 16 27 — 85 14
13. Slovan Smizany 24 3 2 19 18 — 63 11
14. Tatran Spisske Vlachy 0 0 0 0 0 — 0 0

Šarišská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Šarišská)
V
1. FK Gerlachov 26 21 3 2 99 — 18 66
2. Pivovar Saris Velky Saris 26 16 5 5 70 — 30 53
3. Slovan Bardejov-Dlha Luka 26 17 1 8 52 — 32 52
4. Druzstevnik Zupcany 26 16 3 7 64 — 35 48
5. FK Raznany 26 14 3 9 57 — 40 45
6. FK Demjata 26 14 3 9 54 — 34 45
7. Druzstevnik Circ 26 13 5 8 53 — 40 44
8. TJ Dubinne 26 10 4 12 55 — 58 34
9. Slachtitel Maly Saris 26 10 3 13 39 — 57 33
10. Busov Gaboltov 26 8 4 14 39 — 46 28
11. Druzstevnik Koprivnica 26 8 2 16 27 — 69 26
12. MFK Stara Lubovna 26 6 1 19 33 — 77 19
13. Slovan Kendice 26 3 7 16 29 — 61 16
14. Polana Siba 26 3 2 21 22 — 96 11

Vihorlatsko-Dukelská

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Vihorlatsko-Dukelská)
V
1. FK Sol 24 21 2 1 65 — 19 65
2. TJ Jasenov 24 19 1 4 71 — 33 58
3. FK Kamenica nad Cirochou 24 12 4 8 36 — 29 40
4. Ptava Pticie 24 12 1 11 47 — 44 37
5. OFK Hencovce 24 10 5 9 44 — 36 35
6. Agrifop Stakcin 24 9 5 10 34 — 39 32
7. SK Sacurov 24 10 1 13 37 — 42 31
8. Druzstevnik Nizny Hrusov 24 8 4 12 41 — 39 28
9. Obce Kochanovce-Brekov 24 9 1 14 37 — 45 28
10. Tatran Bystre 24 8 3 13 31 — 48 27
11. Tvarona Ulic 24 7 5 12 40 — 56 26
12. OcSK Secovska Polianka 24 8 1 15 32 — 53 25
13. FK Sedliska 24 4 5 15 31 — 63 17
14. Simonka Cierne nad Toplou 0 0 0 0 0 — 0 0

Zemplínska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ / Zemplínska)
V
1. AFK Topolany 24 19 3 2 87 — 15 60
2. Druzstevnik Petrovce nad Laborcom 24 18 2 4 72 — 24 56
3. Druzstevnik Cicarovce 24 15 3 6 57 — 31 48
4. Sokol Mocarany 24 13 5 6 61 — 32 44
5. Druzstevnik Cejkov 24 13 3 8 51 — 33 42
6. SK Nacina Ves 24 11 5 8 34 — 37 38
7. SM Streda nad Bodrogom 24 8 4 12 30 — 51 28
8. Slavoj Kralovsky Chlmec 24 7 6 11 53 — 53 27
9. MFK Cierna nad Tisou 24 5 8 11 25 — 43 23
10. OFK Lastomir 24 6 3 15 28 — 57 21
11. Lokomotiva Michalany 24 5 4 15 29 — 90 19
12. OSK Vinne 24 5 3 16 32 — 53 18
13. Olympia Borsa 24 4 5 15 26 — 66 17
14. Tisa Trakany 0 0 0 0 0 — 0 0

Západ

Juh

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Juh)
V
1. FC Novy Zivot 28 20 3 5 97 — 20 63
2. SK Vydrany 28 18 5 5 74 — 24 59
3. TJ Lehnice 28 14 8 6 50 — 32 50
4. NAFC Velke Blahovo 28 14 7 7 47 — 40 49
5. SK Soporna 28 13 7 8 54 — 36 46
6. SM Janiky 28 15 1 12 57 — 36 46
7. TJ Kostolne Kracany 28 13 5 10 56 — 49 44
8. FC Pata 28 12 7 9 57 — 38 43
9. Druzstevnik Topolniky 28 10 7 11 51 — 50 37
10. TJ Horne Saliby 28 9 8 11 45 — 47 35
11. FK Zlate Klasy 28 9 7 12 30 — 64 34
12. SK Vahovce 28 11 3 14 51 — 63 33
13. FC Stvrtok na Ostrove 28 10 3 15 49 — 56 33
14. FC Jelka 28 3 3 22 17 — 83 12
15. Druzstevnik Trstice 28 2 0 26 17 — 114 6
16. Rapid Ohrady 0 0 0 0 0 — 0 0

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Sever)
V
1. Tatran Horovce 30 22 4 4 80 — 30 70
2. Junior Kanianka 30 18 7 5 64 — 28 61
3. Tatran Uhrovec 30 18 5 7 65 — 42 59
4. Novy zivot Velke Uherce 30 18 5 7 72 — 38 59
5. Partizan Cigel 30 17 2 11 62 — 56 53
6. Slovan Brvniste 30 12 8 10 57 — 51 44
7. Jednota Sokol Chocholna-Velcice 30 13 3 14 54 — 53 42
8. OSK Podolie 30 13 3 14 49 — 52 39
9. TJ Plevnik-Drienove 30 10 8 12 63 — 69 38
10. Slovan Trencianska Turna 30 11 3 16 42 — 60 36
11. Slovan Zemianske Kostolany 30 10 5 15 41 — 67 35
12. OFK Bosany 30 10 2 18 38 — 50 32
13. Druzstevnik Opatova nad Vahom 30 9 5 16 48 — 71 32
14. Tatran Cementaren Ladce 30 9 4 17 36 — 47 31
15. MFK Stara Tura 30 7 6 17 38 — 62 27
16. FK Strezenice 30 3 10 17 39 — 72 19

Stred

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Stred)
V
1. OFK Tovarniky 28 23 3 2 71 — 20 72
2. MFK Aleksince 28 22 2 4 82 — 25 68
3. SK Bab 28 20 3 5 66 — 23 63
4. OFK Velky Lapas 28 17 2 9 72 — 37 53
5. Slovan Zbehy 28 14 5 9 49 — 45 47
6. OFK Solcany 28 13 4 11 55 — 41 43
7. SK Nevidzany 28 12 6 10 60 — 48 42
8. Druzstevnik Jacovce 28 11 5 12 52 — 49 38
9. Tibi Horna Kralova 28 10 5 13 52 — 61 32
10. SK Velke Zaluzie 28 9 3 16 34 — 58 30
11. Slovan Krusovce 28 8 5 15 32 — 52 29
12. SK Radosina 28 7 4 17 28 — 64 25
13. TJ Oponice 28 4 7 17 28 — 63 19
14. Slovan Velke Bedzany 28 5 3 20 33 — 83 18
15. Slovan Preselany 28 4 5 19 36 — 81 17
16. SK Tesedikovo 0 0 0 0 0 — 0 0

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Východ)
V
1. Lokomotiva Kozarovce 28 23 3 2 77 — 26 72
2. FK Marcelova 28 16 5 7 58 — 36 53
3. Druzstevnik Besenov 28 15 3 10 55 — 41 48
4. Sokol Stary Tekov 28 14 0 14 50 — 50 42
5. TJ Salka 28 13 3 12 35 — 43 42
6. FC Okolicna na Ostrove 28 12 3 13 31 — 33 39
7. SK Nesvady 28 11 6 11 33 — 35 39
8. MSK Zeliezovce 28 11 5 12 51 — 50 38
9. SK Kmetovo 28 11 5 12 37 — 49 38
10. MSK Hurbanovo 28 10 5 13 41 — 43 35
11. FK Chotin 28 11 2 15 55 — 73 35
12. OFK Velky Dur 28 10 4 14 53 — 61 34
13. Druzstevnik Tekovske Luzany 28 9 5 14 44 — 53 32
14. FC Komjatice 28 8 4 16 47 — 62 28
15. Druzstevnik Hontianska Vrbica 28 7 5 16 41 — 53 26
16. Termal Podhajska 0 0 0 0 0 — 0 0

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ / Západ)
V
1. Druzstevnik Velke Kostolany 22 16 4 2 70 — 28 52
2. Nafta Gbely 22 15 4 3 53 — 20 49
3. Druzstevnik Zvoncin 22 15 3 4 77 — 31 48
4. FK Oreske 22 10 7 5 60 — 32 37
5. OFK Trebatice 22 11 3 8 49 — 41 36
6. Spartak Sastin-Straze 22 9 2 11 41 — 46 29
7. OFK Mokry Haj 22 8 4 10 33 — 35 28
8. Slavoj Moravsky Svaty Jan 22 6 3 13 32 — 66 21
9. OSK Krizovany nad Dudvahom 22 6 3 13 34 — 74 21
10. Iskra Horne Oresany 22 6 2 14 45 — 67 20
11. OFK Drahovce 22 4 5 13 29 — 52 17
12. FK Krakovany 22 3 6 13 30 — 61 15

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+12092-0=12092 wiki spaudos ženklai).