Kroatijos III futbolo lyga 2012–2013 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2012–2013 m.
Varžybos Kroatijos III futbolo lyga
Sezonas Kroatijos aukščiausioji futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos I futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos II futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos III futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos IV futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos V futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos VI futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos futbolo taurė 2012–2013 m.,
Kroatijos futbolo supertaurė 2013 m.
http://rsssf.com/tablesk/kroa2013.html#4hnl


Istok

Brodsko-Posavska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zeljeznicar Slavonski Brod 30 19 5 6 67 — 26 62
2. Omladinac Novi Grad 30 17 4 9 61 — 40 55
3. Zadrugar Oprisavci 30 15 6 9 65 — 43 51
4. Svjetlost Luzani 30 14 7 9 49 — 32 49
5. Slavonac Nova Kapela 30 15 4 11 69 — 53 49
6. Posavac Ruscica 30 14 6 10 44 — 27 48
7. Svacic Stari Slatinik 30 12 6 12 52 — 53 42
8. NK Slobodnica 30 12 5 13 45 — 46 41
9. PAN Donji Andrijevci 30 9 13 8 47 — 34 40
10. Slavonac Bukovlje 30 11 6 13 46 — 55 39
11. Posavina Velika Kopanica 30 11 5 14 53 — 59 38
12. NK Podvinje 30 11 5 14 39 — 60 38
13. NK Batrina 30 10 4 16 38 — 55 34
14. Mladost Sibinj 30 9 5 16 37 — 77 32
15. Granicar Laze 30 8 5 17 50 — 71 28
16. Sloga Nova Gradiska 30 8 4 18 33 — 64 27

Osječko-Baranjska-Vukovarsko-Srijemska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Agrar Bobota 32 21 5 6 57 — 22 68
2. NK Vukovar 32 21 2 9 69 — 42 65
3. Zrinski Jurjevac 32 20 3 9 65 — 37 63
4. Torpedo Kusevac 32 18 5 9 55 — 38 59
5. Jadran Gunja 32 18 3 11 59 — 44 57
6. Nosterija Nustar 32 16 4 12 65 — 51 52
7. Metalac Osijek 32 15 6 11 54 — 44 51
8. Vuteks Sloga Vukovar 32 13 7 12 49 — 38 46
9. Valpovka Valpovo 32 13 5 14 45 — 51 44
10. Graficar Osijek 32 13 3 16 61 — 49 42
11. NK Cepin 32 12 5 15 53 — 62 41
12. Fruskogorac Ilok 32 10 5 17 46 — 50 35
13. FESK Fericanci 32 8 9 15 38 — 61 33
14. Zrinski Tordinci 32 8 8 16 31 — 50 32
15. Slavonac Gradiste 32 7 10 15 31 — 56 31
16. Sladorana Zupanja 32 7 7 18 32 — 69 28
17. Elektra Osijek 32 7 3 22 41 — 87 24

Požeško-Slavonska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Pozega 26 18 2 6 72 — 35 56
2. Hajduk Pakrac 26 18 2 6 75 — 28 56
3. Bazinaturs Buk 26 15 2 9 35 — 31 47
4. Croatia Mihaljevci 26 14 2 10 45 — 41 44
5. Sloga Trenkovo 26 11 7 8 40 — 34 40
6. Papuk Velika 26 12 3 11 63 — 48 39
7. Tim osvjezenje Kuzmica 26 11 3 12 57 — 55 36
8. NK Kaptol 26 10 6 10 37 — 40 36
9. Dinamo Vidovci 26 9 4 13 37 — 46 31
10. NK Sulkovci 26 8 7 11 37 — 48 31
11. Mladost Pavlovci 26 8 4 14 48 — 59 28
12. NK Jaksic 26 7 7 12 36 — 57 28
13. Kamen Vetovo 26 6 5 15 32 — 62 23
14. NK Eminovci 26 4 8 14 28 — 58 20

Jug

Dubrovačko-Neretvanska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Dubrovnik 1919 15 9 2 4 33 — 21 29
2. Jadran Smokvica 15 6 4 5 22 — 24 22
3. Grk Potomje 15 7 0 8 30 — 23 21
4. Omladinac Lastovo 15 7 0 8 30 — 26 21
5. NK Orebic 15 6 2 7 18 — 24 20
6. Maestral Krvavac 15 6 0 9 18 — 33 18

Šibensko-Kninska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dinara Knin 21 14 3 4 63 — 15 45
2. DOSK Drnis 21 13 3 5 38 — 28 42
3. SOSK Skradin 21 13 2 6 37 — 20 41
4. NK Vodice 21 10 4 7 40 — 20 34
5. Mladost Tribunj 21 7 6 8 28 — 34 27
6. Mihovil Sibenik 21 6 6 9 34 — 40 24
7. Rudar Siveric 21 4 4 13 17 — 38 16
8. NK Rogoznica 21 2 2 17 13 — 75 8

Splitsko-Dalmatinska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Croatia Zmijavci 24 16 3 5 56 — 28 51
2. Mladost Donji Prolozac 24 13 4 7 48 — 31 43
3. Omladinac Vranjic 24 13 3 8 43 — 31 42
4. Orkan Dugi Rat 24 11 7 6 35 — 20 40
5. Urania Baska Voda 24 12 4 8 42 — 44 40
6. GOSK Kastel Gomilica 24 12 3 9 42 — 36 39
7. OSK Otok 24 10 7 7 45 — 28 37
8. Mracaj Runovic 24 11 4 9 41 — 35 37
9. NK Donji Vinjani 24 9 4 11 37 — 45 31
10. Postira Sardi 24 8 3 13 35 — 53 27
11. NK Glavice 24 6 3 15 33 — 42 21
12. Jadran Tucepi 24 5 3 16 21 — 50 17
13. NK Trogir 24 3 6 15 22 — 57 15

Zadarska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Polaca 26 23 1 2 90 — 19 70
2. NK Skabrnja 26 15 7 4 62 — 24 52
3. Hajduk Pridraga 26 15 6 5 63 — 31 51
4. Dragovoljac Policnik 26 15 4 7 61 — 30 49
5. Sabunjar Privlaka 26 13 6 7 54 — 37 45
6. Zlatna luka Sukosan 26 11 4 11 45 — 35 37
7. Hrvatski vitez Posedarje 26 10 7 9 38 — 35 37
8. NOSK Novigrad 26 8 6 12 32 — 41 30
9. NK Pakostane 26 8 4 14 39 — 45 28
10. Velebit Gracac 26 7 6 13 34 — 62 27
11. NK Gornje Rastane 26 8 3 15 35 — 65 27
12. Zrmanja Obrovac 26 6 4 16 28 — 74 22
13. NK Podgradina 26 5 5 16 34 — 79 20
14. NK Pag 26 4 5 17 22 — 60 17

Sjever

Bjelovarsko-Bilogorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Daruvar 26 18 3 5 74 — 30 57
2. Zdenka Veliki Zdenci 26 16 3 7 75 — 33 51
3. Dinamo Predavac 26 15 5 6 53 — 39 50
4. BILO Velika Pisanica 26 14 4 8 53 — 33 46
5. Omladinac Curlovac 26 13 4 9 62 — 43 43
6. NK Rovisce 26 12 3 11 52 — 60 39
7. Bilogorac Veliko Trojstvo 26 10 8 8 31 — 31 38
8. Hajduk Vela Luka 26 10 5 11 48 — 45 35
9. Garic Garesnica 26 10 4 12 53 — 52 34
10. Sloga Bjelovar 26 7 9 10 33 — 57 30
11. Tomislav Berek 26 8 5 13 45 — 62 29
12. Lasta Gudovac 26 7 7 12 42 — 46 28
13. NK Ivanska 26 7 5 14 38 — 62 26
14. Trnski Nova Raca 26 1 3 22 26 — 92 5

Koprivničko-Križevačka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bratstvo Kunovec 30 21 6 3 79 — 28 69
2. Borac Imbriovec 30 18 7 5 75 — 30 61
3. Granicar Durdevac 30 16 5 9 53 — 50 53
4. Mladost Klostar Podravski 30 17 1 12 73 — 38 52
5. Mladost Molve 30 15 3 12 49 — 45 48
6. Sloga Koprivnicki Ivanec 30 13 8 9 51 — 47 47
7. NK Kalinovac 30 12 8 10 64 — 44 44
8. Tomislav Zabno 30 12 6 12 51 — 45 42
9. NK Ferdinandovac 30 11 9 10 57 — 52 42
10. Mladost Mali Otok 30 11 8 11 35 — 40 41
11. Panonija Peteranec 30 10 6 14 43 — 53 36
12. Viktorija Vojakovac 30 10 4 16 39 — 69 34
13. Drava Novigrad Podravski 30 9 6 15 44 — 58 33
14. Mladost Koprivnicki Bregi 30 9 5 16 47 — 58 32
15. Omladinac-Sloga Heresin 30 7 4 19 42 — 83 25
16. Miklinovec Koprivnica 30 3 6 21 23 — 85 15

Međimurska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Centrometal Macinec 30 21 2 7 62 — 37 65
2. Rudar Mursko Sredisce 30 17 8 5 76 — 39 59
3. Sloboda Slakovec 30 17 3 10 66 — 31 54
4. NK Puscine 30 15 5 10 42 — 42 50
5. Mladost Palinovec 30 14 5 11 68 — 48 47
6. Naprijed Cirkovljan 30 13 7 10 46 — 43 46
7. NK Podturen 30 12 9 9 55 — 49 45
8. BSK Belica 30 12 8 10 55 — 47 44
9. NK Cukovec 30 13 3 14 44 — 59 42
10. Mladost Ivanovec 30 12 5 13 66 — 70 41
11. Spartak Mala Subotica 30 12 5 13 33 — 40 41
12. Dinamo Palovec 30 9 11 10 50 — 43 38
13. Sloga Cakovec 30 10 8 12 50 — 50 38
14. Sokol Vratisinec 30 9 5 16 45 — 59 32
15. Omladinac Novo Selo Rok 30 6 5 19 35 — 66 23
16. Polet Pribislavec 30 1 5 24 30 — 100 8

Varaždinska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Plitvica Gojanec 30 23 3 4 90 — 39 72
2. Zelengaj Donji Kucan 30 21 5 4 59 — 27 68
3. Rudar Marusevec 30 20 4 6 70 — 42 64
4. Dubravka Turcin 30 17 4 9 64 — 40 55
5. Bednja Beletinec 30 14 9 7 61 — 40 51
6. NK Jalzabet 30 13 6 11 52 — 46 45
7. Sloga Slokovec 30 13 3 14 65 — 63 42
8. NK Novi Marof 30 13 3 14 57 — 75 42
9. Obres Ilija 30 11 7 12 62 — 45 40
10. Polet Cestica 30 12 4 14 54 — 67 40
11. NK Sracinec 30 9 6 15 46 — 60 33
12. Zadrugar Hrastovsko 30 7 11 12 42 — 46 32
13. NK Nedeljanec 30 9 5 16 51 — 59 32
14. Dinamo Babinec 30 9 1 20 55 — 89 28
15. Mladost Semkovec 30 5 4 21 46 — 86 19
16. Udarnik Donji Kucan 30 3 7 20 33 — 83 16

Virovitičko-Podravska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Papuk Orahovica 26 19 7 0 81 — 21 64
2. NK Pitomaca 26 15 5 6 59 — 39 50
3. Munja Veliki Rastovac 26 15 3 8 73 — 45 48
4. NK Lukac 26 12 7 7 49 — 37 43
5. NK Vocin 26 12 7 7 45 — 35 43
6. NK Mikleus 26 12 6 8 46 — 29 42
7. Mladost Cacinci 26 11 5 10 69 — 56 38
8. Podravac Sopje 26 11 3 12 50 — 56 36
9. Bilogora Spisic Bukovica 26 11 2 13 41 — 69 35
10. NK Turanovac 26 8 5 13 40 — 43 29
11. DOSK Dolci 26 8 3 15 53 — 61 27
12. NK Crnac 26 8 2 16 37 — 66 26
13. NK Rezovac 26 7 4 15 48 — 59 25
14. NK Gradina 26 3 1 22 26 — 101 10

Središte

Karlovačka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Karlovac 26 20 3 3 84 — 27 63
2. Zrinski Ozalj 26 19 5 2 74 — 30 62
3. NK Ogulin 26 19 4 3 102 — 29 61
4. Ilovac Karlovac 26 14 4 8 56 — 45 46
5. NK Duga Resa 26 13 4 9 47 — 38 43
6. NK Slunj 26 10 7 9 50 — 40 37
7. Vatrogasac Gornje Mekusje 26 8 7 11 43 — 60 31
8. ALL Mostanje 26 8 6 12 26 — 38 30
9. Dobra Petar 26 7 6 13 39 — 58 27
10. Vrlovka Kamanje 26 7 5 14 47 — 62 26
11. Korana Karlovac 26 6 7 13 37 — 60 25
12. Croatia Zakanje 26 6 5 15 42 — 63 23
13. NK Draganic 26 5 6 15 29 — 69 21
14. Mladost Recica 26 4 3 19 25 — 82 15

Krapinsko-Zagorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zagorec Krapina 26 20 4 2 92 — 22 64
2. Mladost Zabok 26 14 8 4 44 — 19 50
3. Jedinstvo Zacretje 26 12 6 8 40 — 37 42
4. Zagorec Veliko Trgovisce 26 12 3 11 42 — 42 39
5. Rudar Mihovljan 26 10 8 8 32 — 29 38
6. Straza Hum 26 10 7 9 34 — 28 37
7. NK Donja Stubica 26 9 8 9 34 — 26 35
8. Rudar Zabocka Dubrava 26 10 5 11 33 — 39 35
9. Tondach Bedekovcina 26 10 4 12 45 — 50 34
10. Schiedel Novi Golubovec 26 8 8 10 28 — 48 32
11. NK Radoboj 26 7 8 11 38 — 44 29
12. NK Klanjec 26 7 7 12 35 — 56 28
13. Inkop Poznanovec 26 7 5 14 34 — 47 26
14. Omladinac Dubrovcan 26 2 7 17 24 — 68 13

Sisačko-Moslavačka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Libertas Novska 28 21 2 5 103 — 34 65
2. Moslavina Kutina 28 18 7 3 87 — 26 61
3. Metalac Sisak 28 18 5 5 60 — 27 59
4. BSK Budasevo 28 17 4 7 64 — 38 55
5. Sloga-Maris Stari Grabovac 28 16 3 9 67 — 48 51
6. Mladost Petrinja 28 11 9 8 48 — 32 42
7. Banovac Glina 28 10 4 14 56 — 67 34
8. NK Topusko 28 9 6 13 43 — 52 33
9. Moslavac Popovaca 28 9 5 14 40 — 67 32
10. TSK Topolovac 28 8 7 13 35 — 44 31
11. Frankopan Sisak 28 8 7 13 42 — 53 31
12. Sokol Velika Ludina 28 8 4 16 38 — 67 28
13. Mladost Repusnica 28 7 4 17 44 — 74 24
14. NK Pescenica 28 6 5 17 27 — 65 23
15. Mladost Gornja Gracenica 28 6 4 18 24 — 84 22

Zagreb

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Spansko Zagreb 30 21 3 6 75 — 34 66
2. Dinamo Odranski Obrez 30 21 1 8 66 — 27 64
3. Ivanja Reka 30 19 5 6 61 — 24 62
4. Nur Zagreb 30 18 6 6 68 — 29 59
5. Ponikve Zagreb 30 15 9 6 56 — 29 54
6. Sparta-Elektra Zagreb 30 15 8 7 57 — 26 53
7. Concordia Zagreb 30 15 6 9 47 — 32 51
8. NK Sesvetski Kraljevec 30 12 6 12 33 — 31 42
9. Precko Zagreb 30 11 8 11 46 — 47 41
10. Croatia Prigorje Sesvete 30 10 8 12 42 — 55 38
11. NK Odra 30 10 2 18 43 — 64 32
12. NK Botinec 30 8 7 15 36 — 47 31
13. Sava Zagreb 30 9 4 17 28 — 45 31
14. ZET Zagreb 30 7 7 16 30 — 48 28
15. Mladost Buzin 30 5 7 18 26 — 64 22
16. Sloga-Gredelj Zagreb 30 0 1 29 13 — 125 1

Zagrebačka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Klas Micevec 30 19 4 7 67 — 30 61
2. Sava Strmec 30 18 3 9 59 — 32 57
3. NK Gradici 30 16 7 7 67 — 40 55
4. Polet Busevec 30 16 5 9 59 — 32 53
5. NK Laduc 30 12 9 9 50 — 31 45
6. Vatrogasac Zdenci 30 13 5 12 55 — 36 43
7. Top Kerestinec 30 12 5 13 51 — 56 41
8. NK Mraclin 30 12 4 14 48 — 48 40
9. Jelacic Vukovina 30 12 4 14 55 — 57 40
10. Jamnica Pisarovina 30 12 3 15 53 — 59 39
11. Sloga Kriz 30 12 2 16 36 — 70 38
12. NK Savski Marof 30 9 10 11 47 — 38 37
13. Sava Sop Hruscica 30 11 4 15 47 — 53 37
14. Jaska Jastrebarsko 30 10 6 14 42 — 64 34
15. NK Rugvica 30 10 4 16 34 — 72 34
16. Dinamo-Hidrel Novo Cice 30 6 5 19 34 — 86 17

Zapad

Istarska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mladost Fazana 28 20 5 3 54 — 16 65
2. NK Liznjan 28 18 3 7 62 — 30 57
3. ICI Pula 28 14 6 8 59 — 38 48
4. Veli Vrh Pula 28 13 8 7 51 — 34 47
5. NK Vrsar 28 13 7 8 63 — 28 46
6. NK Banjole 28 13 6 9 42 — 35 45
7. NK Potpican-Ucka 28 9 14 5 31 — 26 41
8. NK Galizana 28 10 8 10 40 — 38 38
9. Mladost Rovinjsko Selo 28 10 6 12 43 — 51 36
10. NK Funtana 28 9 8 11 42 — 42 35
11. NK Medulin 28 9 8 11 37 — 41 35
12. NK Zminj 28 9 7 12 43 — 54 34
13. NK Marcana 28 8 8 12 32 — 37 32
14. Smoljanci Sloboda 28 4 3 21 22 — 76 15
15. NK Buzet 28 0 5 23 10 — 85 4

Ličko-Senjska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Plitvice Mukinje 16 8 7 1 35 — 13 31
2. Bunjevac Gavran Krivi Put 16 9 3 4 29 — 14 30
3. NK Perusic 16 9 2 5 40 — 22 29
4. NK Otocac 16 8 4 4 30 — 17 28
5. NK Gospic 16 8 3 5 31 — 21 27
6. Sokolac Brinje 16 6 2 8 19 — 30 20
7. Lika Korenica 16 5 3 8 20 — 31 18
8. Croatia Licki Osik 9 2 2 5 13 — 26 8
9. Velebit Zabica 9 2 1 6 11 — 22 7
10. Gacka Sinac 16 2 1 13 10 — 42 7

Primorsko-Goranska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Mali Losinj 25 16 5 4 56 — 27 53
2. Borac Bakar 25 15 4 6 55 — 26 46
3. NK Cres 25 15 4 6 59 — 32 45
4. NK Lovran 25 13 6 6 46 — 24 45
5. Draga Moscenicka Draga 25 10 8 7 45 — 35 37
6. NK Rab 25 11 5 9 44 — 45 37
7. Lucki radnik Rijeka 25 10 7 8 42 — 39 36
8. OSK Omisalj 25 10 3 12 54 — 43 33
9. Rjecina Drazice 25 8 8 9 36 — 40 32
10. Goranin Delnice 25 9 2 14 33 — 43 29
11. NK Mune 25 7 6 12 21 — 43 27
12. Zamet Rijeka 25 4 5 16 26 — 66 16
13. NK Klana 25 3 5 17 23 — 70 14
14. Omladinac Vrata 13 2 4 7 16 — 23 10

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 99% (+13364-0=13364 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 1% (+106-0=106 wiki spaudos ženklai).