Kroatijos V futbolo lyga 2012–2013 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2012–2013 m.
Varžybos Kroatijos V futbolo lyga
Sezonas Kroatijos aukščiausioji futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos I futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos II futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos III futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos IV futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos V futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos VI futbolo lyga 2012–2013 m.,
Kroatijos futbolo taurė 2012–2013 m.,
Kroatijos futbolo supertaurė 2013 m.
http://rsssf.com/tablesk/kroa2013.html#6hnl


Brodsko-posavska

Centar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brodsko-posavska / Centar)
V
1. Croatia Slavonski Brod 22 18 1 3 93 — 22 55
2. Vatrogasac Grzici 22 14 5 3 55 — 25 47
3. Omladinac Ciglenik 22 12 5 5 51 — 37 41
4. BONK Bebrina 22 13 1 8 63 — 40 39
5. Vinogorac Brodsko Vinogorje 22 11 4 7 51 — 32 37
6. Zdenac Brodski Zdenci 22 11 4 7 55 — 37 37
7. Posavac Kaniza 22 8 5 9 43 — 51 29
8. Mladost Banovci 22 6 8 8 36 — 41 25
9. Krecar Podcrkavlje 22 4 5 13 23 — 40 16
10. Gaj Zbjeg 22 4 5 13 27 — 55 15
11. Mladost Jakacina Mala 22 4 2 16 27 — 82 14
12. ASK Gornji Andrijevci 22 3 3 16 33 — 95 12

Istok

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brodsko-posavska / Istok)
V
1. Slaven Trnjani 22 21 1 0 93 — 15 64
2. Mladost Donja Bebrina 22 16 2 4 77 — 23 50
3. Slavonija Prnjavor 22 13 5 4 71 — 27 44
4. Mladost Bicko Selo 22 12 3 7 47 — 31 39
5. Mladost Divosevci 22 9 5 8 34 — 38 32
6. Sava Svilaj 22 7 9 6 47 — 38 30
7. Posavac Kupina 22 7 7 8 36 — 31 28
8. Sokadija Sredanci 22 8 4 10 45 — 45 28
9. Sloga Struzani 22 6 4 12 49 — 50 21
10. Gaj Poljanci 22 6 3 13 34 — 54 21
11. NK Selna 22 3 4 15 31 — 83 13
12. Kuna Jaruge 22 0 1 21 19 — 148 0

Zapad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brodsko-posavska / Zapad)
V
1. Sava Stara Gradiska 16 14 0 2 53 — 24 42
2. Sava Mackovac 16 10 4 2 63 — 33 34
3. Trenk Seoce 16 8 2 6 54 — 30 26
4. Orljava Dragovci 16 6 5 5 34 — 29 23
5. Soko Orubica 16 6 2 8 33 — 35 20
6. Granicar Magic Mala 16 5 3 8 24 — 44 18
7. Croatia Tisovac 16 4 5 7 28 — 45 17
8. Slavonac Nova Kapela 16 3 5 8 31 — 43 14
9. NK Vrbje 16 3 0 13 30 — 67 9

Osječko-baranjska

Beli Manastir

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mladost Draz 26 21 3 2 99 — 41 66
2. NK Petlovac 26 14 5 7 62 — 38 47
3. Sokadija Dubosevica 26 12 8 6 56 — 41 44
4. Hajduk Popovac 26 12 4 10 64 — 52 40
5. Belje Knezevo 26 11 6 9 58 — 47 39
6. Lastavica Grabovac 26 11 3 12 41 — 45 36
7. Mladost Ceminac 26 9 8 9 50 — 53 35
8. Bratstvo Jagodnjak 26 10 5 11 46 — 51 35
9. Polet Karanac 26 9 6 11 60 — 55 33
10. Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 26 8 8 10 47 — 54 32
11. Baranja Belje Beli Manastir 26 9 5 12 28 — 41 32
12. Grozd Kotlina 26 8 4 14 41 — 53 28
13. Medimurec Kozarac 26 8 2 16 47 — 79 26
14. Croatia Branjin Vrh 26 5 3 18 34 — 83 18

Đakovo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Radnicki Viskovci 30 20 4 6 83 — 38 64
2. Polet Semeljci 30 18 5 7 75 — 41 59
3. Rekord Kondric 30 16 8 6 54 — 29 56
4. Velebit Potnjani 30 17 4 9 58 — 47 55
5. Sokadija Strizivojna 30 16 5 9 79 — 39 53
6. Omladinac Dakovacki Josipovac 30 16 5 9 68 — 39 53
7. Sloga Koritna 30 15 4 11 59 — 37 49
8. Hajduk Siroko Polje 30 13 5 12 48 — 51 44
9. Slavonija Budrovci 30 12 6 12 52 — 41 42
10. HOSK Gasinci 30 12 2 16 41 — 62 38
11. Slavonac Preslatinci 30 10 7 13 53 — 64 37
12. Slavonija Punitovci 30 9 9 12 44 — 50 36
13. Ratar Piskorevci 30 11 2 17 58 — 71 35
14. Omladinac Dakovacki Selci 30 10 4 16 46 — 53 34
15. Mladost Ivanovci 30 8 2 20 42 — 61 26
16. Dinamo Trnava 30 0 2 28 22 — 159 2

Našice

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Donja Moticina 26 18 6 2 58 — 20 60
2. NK Durdenovac 26 18 3 5 74 — 30 57
3. Zeljeznicar Nasicki Markovac 26 18 2 6 70 — 31 56
4. Iskrica Saptinovci 26 15 4 7 63 — 34 49
5. Omladinac Vukojevci 26 15 3 8 64 — 32 48
6. Mladost Stipanovci 26 12 7 7 50 — 34 43
7. NK Sipovac 26 11 4 11 29 — 42 37
8. NK Lila 26 9 6 11 41 — 43 33
9. NK Zoljan 26 8 8 10 48 — 49 32
10. NK Martin 26 8 4 14 40 — 57 28
11. NK Poganovci 26 6 5 15 34 — 58 23
12. Sloga Podgorac 26 6 3 17 31 — 64 21
13. Mladost Nasicka Breznica 26 5 1 20 29 — 92 16
14. Zagorac Beljevina 26 4 2 20 15 — 60 14

Osijek

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tomislav Livana 22 17 3 2 54 — 9 54
2. Slavonija Ivanovac 22 15 2 5 63 — 19 47
3. BSK Beketinci 22 13 3 6 41 — 39 42
4. Radnik Josipovac 22 13 2 7 41 — 32 41
5. Sloga Ernestinovo 22 12 4 6 48 — 34 40
6. NK Brijest 22 12 2 8 48 — 32 38
7. Klas Cepin 22 10 3 9 37 — 40 33
8. LIO Osijek 22 7 2 13 25 — 44 23
9. Dunav Dalj 22 5 3 14 26 — 45 18
10. Subic Vuka 22 5 1 16 33 — 49 16
11. Mladost Cepinski Martinci 22 5 1 16 28 — 60 16
12. NK Laslovo 22 4 2 16 23 — 64 14

Valpovo-Donji Miholjac

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavonac Ladimirevci 30 18 5 7 78 — 38 59
2. Bratstvo Radikovci 30 16 6 8 62 — 42 53
3. NK Gat 30 14 7 9 49 — 34 49
4. Granicar Sljivosevci 30 14 5 11 61 — 40 47
5. Hajdin Cret 30 13 8 9 55 — 44 47
6. Drava Nard 30 14 5 11 68 — 61 47
7. NK Satnica 30 13 6 11 64 — 53 45
8. Hajduk Marijanci 30 12 6 12 65 — 54 42
9. Seljak Koska 30 13 3 14 41 — 47 42
10. Dubrava Ivanovci 30 10 9 11 49 — 48 39
11. Croatia Veliskovci 30 11 6 13 46 — 53 39
12. NK Kucanci 30 10 7 13 44 — 56 37
13. Podravac Bistrinci 30 10 7 13 44 — 74 36
14. Mladost Golinci 30 10 2 18 43 — 70 32
15. NK Benicanci 30 7 8 15 31 — 63 29
16. NK Durad Miholjac 30 6 8 16 24 — 47 26

Požeško-slavonska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BSK Biskupci 14 12 2 0 56 — 13 38
2. Parasan Golobrdci 14 7 1 6 22 — 30 22
3. Slavonija Prekopakra 14 7 0 7 30 — 26 21
4. NK Poljana 14 6 2 6 31 — 25 20
5. NK Dobrovac 14 3 5 6 21 — 33 14
6. Granicar Drenovac 14 1 2 11 16 — 49 5

Virovitičko-podravska

Centar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Virovitičko-podravska / Centar)
V
1. NK Suhopolje 18 16 2 0 115 — 13 50
2. Brana Bacevac 18 13 1 4 73 — 27 40
3. Stara Brezovica 18 8 4 6 43 — 41 28
4. Slaven Detkovac 18 9 1 8 35 — 35 28
5. Slavonac Novaki 18 8 4 6 46 — 51 28
6. NK Oresac 18 8 0 10 40 — 40 24
7. NK Vaska 18 6 4 8 38 — 67 22
8. Tehnicar Cabuna 18 5 3 10 22 — 71 18
9. Granicar Zlebina 18 3 3 12 21 — 48 12
10. NK Borova 18 1 4 13 16 — 56 7

Istok

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Virovitičko-podravska / Istok)
V
1. NK Gornji Miholjac 18 13 2 3 67 — 16 41
2. Zrinski Nova Bukovica 18 11 5 2 63 — 23 38
3. Mladost Bakic 18 11 3 4 37 — 31 36
4. NK Ceralije 18 10 1 7 52 — 19 31
5. NK Donji Meljani 18 9 4 5 47 — 22 31
6. Krcevina Cadavicki Lug 18 7 2 9 41 — 32 23
7. NK Kozice 18 6 3 9 38 — 42 21
8. NK Grabic 18 5 2 11 30 — 46 17
9. Zrinski Noskovci 18 4 2 12 21 — 72 14
10. Mladost Cadavica 18 1 2 15 20 — 113 5

Zapad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Virovitičko-podravska / Zapad)
V
1. Sokol Milanovac 18 14 3 1 50 — 17 45
2. Drava Terezino Polje 18 13 4 1 38 — 14 43
3. NK Turnasica 18 9 5 4 38 — 18 32
4. Sloga Dugo Selo 18 10 2 6 39 — 29 32
5. Mladost Vukosavljevica 18 8 6 4 35 — 28 30
6. Bilogorac Velika Cresnjevica 18 6 2 10 23 — 33 20
7. NK Otrovanec 18 4 6 8 18 — 27 18
8. Dinamo Kapela Dvor 18 4 0 14 24 — 46 12
9. Arsanj Sedlarica 18 2 5 11 17 — 39 11
10. Podravec Dinjevac 18 3 1 14 22 — 53 10

Vukovarsko-srijemska

Vinkovci

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hrvatski sokol Mirkovci 21 16 2 3 62 — 27 50
2. Sloga Novi Mikanovci 21 13 4 4 53 — 28 43
3. NK Vinkovci 21 11 5 5 38 — 20 38
4. Borinci Jarmina 21 10 4 7 42 — 24 34
5. Borac Retkovci 21 10 4 7 49 — 32 34
6. Slavonac Komletinci 21 9 4 8 39 — 40 31
7. Slavonac Prkovci 21 9 1 11 38 — 39 28
8. Hajduk Mirko Mirkovci 21 8 3 10 33 — 48 27
9. Sokadija Stari Mikanovci 21 7 5 9 30 — 34 26
10. Mladost Ceric 21 4 5 12 34 — 49 17
11. Croatia Novi Jankovci 21 3 1 17 16 — 65 10
12. Sokadija Deletovci 11 2 0 9 9 — 37 6

Vukovar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sindelic Trpinja 22 19 2 1 91 — 17 59
2. NK Negoslavci 22 15 5 2 75 — 30 50
3. Borac Bobota 22 14 4 4 60 — 27 46
4. Sremac Ilaca 22 13 1 8 70 — 46 40
5. NK Brsadin 22 11 5 6 48 — 32 38
6. Hajduk Bapska 22 12 1 9 50 — 35 37
7. NK Sarengrad 22 9 3 10 39 — 47 30
8. Sloga Borovo 22 6 2 14 49 — 45 20
9. Hajduk Tovarnik 22 6 1 15 33 — 68 18
10. Mladost Svinjarevci 22 5 3 14 19 — 58 18
11. NK Mohovo 22 5 3 14 33 — 78 18
12. Sloga Pacetin 22 2 0 20 23 — 107 6

Županja

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vukovarsko-srijemska)
V
1. Sokadija Babina Greda 18 14 2 2 54 — 16 44
2. Posavac Posavski Podgajci 18 12 2 4 58 — 28 38
3. NK Zupanja 18 8 1 9 29 — 44 25
4. Sloga Racinovci 18 6 2 10 37 — 45 20
5. Sloga Stitar 18 6 2 10 34 — 43 20
6. Srijemac Strosinci 18 5 3 10 27 — 50 18
7. RASK Rajevo Selo 18 5 2 11 26 — 39 17

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 98% (+8515-0=8515 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 2% (+204-0=204 wiki spaudos ženklai).