Kroatijos III futbolo lyga 2013–2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2013–2014 m.
Varžybos Kroatijos III futbolo lyga
Sezonas Kroatijos aukščiausioji futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos I futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos II futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos III futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos IV futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos V futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos VI futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos futbolo taurė 2013–2014 m.,
Kroatijos futbolo supertaurė 2014 m.
http://rsssf.com/tablesk/kroa2014.html#4hnl


Bjelovarsko-Bilogorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Garic Garesnica 26 17 5 4 57 — 31 56
2. Zdenka Veliki Zdenci 26 17 3 6 60 — 27 54
3. NK Rovisce 26 17 3 6 62 — 36 54
4. NK Cazma 26 15 4 7 72 — 30 49
5. NK Daruvar 26 14 2 10 70 — 42 44
6. Hajduk Hercegovac 26 13 4 9 74 — 46 43
7. Dinamo Predavac 26 12 7 7 51 — 38 43
8. Omladinac Curlovac 26 12 5 9 57 — 44 41
9. Bilogorac Veliko Trojstvo 26 8 6 12 36 — 42 30
10. Tomislav Berek 26 8 4 14 47 — 62 28
11. Lasta Gudovac 26 7 5 14 41 — 51 26
12. BILO Velika Pisanica 26 8 1 17 43 — 53 25
13. Kamen Sirac 26 6 2 18 42 — 73 20
14. Sloga Bjelovar 26 2 1 23 25 — 162 7

Brodsko-Posavska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mladost Cernik 30 19 2 9 71 — 33 59
2. Slavonac Bukovlje 30 18 3 9 62 — 38 57
3. Slavonac Nova Kapela 30 15 5 10 36 — 30 50
4. Zadrugar Oprisavci 30 15 4 11 56 — 42 49
5. Svacic Stari Slatinik 30 14 5 11 51 — 39 47
6. Slaven Ljupina 30 14 4 12 66 — 57 46
7. Svjetlost Luzani 30 13 6 11 38 — 33 45
8. Omladinac Gornja Vrba 30 13 5 12 61 — 41 44
9. NK Podvinje 30 13 2 15 44 — 62 41
10. Tomislav Donji Andrijevci 30 12 3 15 45 — 50 39
11. Posavina Velika Kopanica 30 10 8 12 37 — 44 38
12. Zvonimir Donja Vrba 30 10 7 13 36 — 51 37
13. NK Slobodnica 30 10 7 13 25 — 45 37
14. Posavac Ruscica 30 10 5 15 30 — 52 35
15. NK Batrina 30 9 3 18 44 — 61 30
16. Mladost Sibinj 30 7 7 16 31 — 55 28

Dubrovačko-Neretvanska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jadran Ploce 23 19 2 2 78 — 15 59
2. Maestral Krvavac 23 12 5 6 50 — 31 41
3. NK Orebic 23 10 6 7 43 — 44 36
4. Croatia Gabrile 23 11 1 11 39 — 31 34
5. Gusar Komin 23 9 7 7 36 — 31 34
6. NK Metkovic 23 9 7 7 39 — 40 34
7. NK Dubrovnik 1919 23 10 3 10 40 — 46 33
8. NK Zupa Dubrovacka 23 9 5 9 35 — 33 32
9. Hajduk Vela Luka 23 10 2 11 33 — 36 32
10. Slaven Gruda 23 8 3 12 30 — 35 27
11. Omladinac Lastovo 23 6 4 13 30 — 62 22
12. Grk Potomje 23 2 6 15 15 — 38 11
13. SOSK Ston 12 3 1 8 16 — 42 10

Istarska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pazinka Pazin 26 17 6 3 58 — 20 57
2. NK Medulin 26 15 7 4 51 — 22 52
3. NK Funtana 26 15 7 4 47 — 23 52
4. NK Vrsar 26 14 8 4 43 — 18 50
5. NK Liznjan 26 12 6 8 54 — 30 42
6. Istra Pula 26 11 6 9 47 — 36 39
7. NK Banjole 26 11 4 11 43 — 36 37
8. NK Potpican-Ucka 26 10 5 11 45 — 41 35
9. ICI Pula 26 8 6 12 55 — 49 30
10. Veli Vrh Pula 26 8 6 12 31 — 42 30
11. Mladost Umag 26 8 3 15 36 — 68 25
12. Jedinstvo Omladinac Nedescina 26 7 3 16 30 — 57 24
13. NK Galizana 26 6 4 16 24 — 66 22
14. Mladost Rovinjsko Selo 26 4 1 21 20 — 76 13

Karlovačka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Ogulin 24 19 2 3 102 — 24 59
2. NK Slunj 24 16 3 5 65 — 23 51
3. Ilovac Karlovac 24 16 3 5 65 — 31 51
4. Zrinski Ozalj 24 15 6 3 58 — 28 51
5. NK Duga Resa 24 13 4 7 51 — 38 43
6. NK Draganic 24 11 3 10 29 — 41 36
7. Dobra Petar 24 9 5 10 34 — 37 32
8. Croatia Zakanje 24 10 2 12 47 — 51 32
9. Korana Karlovac 24 9 3 12 38 — 51 30
10. Vatrogasac Gornje Mekusje 24 7 2 15 31 — 53 23
11. NK Vojnic 24 5 2 17 28 — 69 17
12. ALL Mostanje 24 3 4 17 21 — 72 13
13. Vrlovka Kamanje 24 2 3 19 24 — 75 9

Koprivničko-Križevačka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Borac Imbriovec 30 23 2 5 89 — 35 71
2. Mladost Molve 30 22 5 3 70 — 23 71
3. Sloga Koprivnicki Ivanec 30 17 7 6 54 — 33 58
4. NK Kalinovac 30 17 6 7 87 — 45 57
5. Bratstvo Kunovec 30 15 6 9 73 — 52 51
6. Granicar Legrad 30 16 2 12 51 — 41 50
7. NK Krizevci 30 11 7 12 44 — 45 40
8. Drava Novigrad Podravski 30 12 4 14 46 — 54 40
9. Granicar Durdevac 30 12 4 14 39 — 49 40
10. Osvit Delekovec 30 12 4 14 47 — 63 40
11. Tomislav Zabno 30 11 5 14 44 — 48 38
12. Mladost Klostar Podravski 30 10 5 15 43 — 51 35
13. NK Ferdinandovac 30 8 4 18 41 — 67 28
14. Panonija Peteranec 30 5 9 16 21 — 54 24
15. Mladost Koprivnicki Bregi 30 7 3 20 35 — 70 24
16. Viktorija Vojakovac 30 4 3 23 24 — 78 15

Krapinsko-Zagorska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mladost Zabok 26 19 2 5 66 — 13 59
2. Gaj Mace 26 17 3 6 42 — 15 54
3. NK Klanjec 26 14 6 6 41 — 32 48
4. Schiedel Novi Golubovec 26 12 6 8 51 — 40 42
5. NK Radoboj 26 11 9 6 42 — 38 42
6. Straza Hum 26 11 6 9 32 — 23 39
7. Rudar Mihovljan 26 11 5 10 37 — 35 38
8. Tondach Bedekovcina 26 10 4 12 39 — 37 34
9. Mladost Marija Bistrica 26 9 4 13 32 — 51 31
10. Zagorec Veliko Trgovisce 26 9 3 14 33 — 46 30
11. Rudar Zabocka Dubrava 26 9 3 14 31 — 45 30
12. Jedinstvo Zacretje 26 6 11 9 42 — 51 29
13. NK Donja Stubica 26 5 7 14 31 — 53 22
14. Inkop Poznanovec 26 2 5 19 18 — 58 11

Ličko-Senjska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Gospic 18 14 2 2 70 — 15 44
2. NK Otocac 18 11 4 3 36 — 21 37
3. Bunjevac Gavran Krivi Put 18 9 3 6 38 — 24 30
4. Croatia Licki Osik 18 7 5 6 30 — 24 26
5. Lika Korenica 18 8 2 8 34 — 46 26
6. NK Novalja 18 7 3 8 30 — 37 24
7. NK Perusic 18 6 3 9 35 — 40 21
8. Plitvice Mukinje 18 5 4 9 25 — 29 19
9. Sokolac Brinje 18 4 3 11 22 — 52 15
10. Gacka Sinac 18 3 3 12 28 — 60 12

Međimurska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Cukovec 30 21 2 7 68 — 30 65
2. Mladost Palinovec 30 18 7 5 57 — 31 61
3. Sloboda Slakovec 30 18 4 8 75 — 41 58
4. Centrometal Macinec 30 16 8 6 68 — 44 56
5. Naprijed Cirkovljan 30 16 5 9 51 — 35 53
6. Sloga Cakovec 30 14 9 7 61 — 37 51
7. Dinamo Domasinec 30 16 3 11 69 — 50 51
8. Mladost Ivanovec 30 16 2 12 65 — 56 50
9. Spartak Mala Subotica 30 12 5 13 60 — 54 41
10. Dinamo Palovec 30 11 4 15 48 — 53 37
11. NK Senkovec 30 9 5 16 48 — 68 32
12. Sokol Vratisinec 30 9 4 17 39 — 66 31
13. NK Puscine 30 9 4 17 40 — 68 31
14. BSK Belica 30 6 6 18 41 — 63 24
15. Omladinac Novo Selo Rok 30 6 4 20 41 — 94 22
16. NK Podturen 30 6 2 22 39 — 80 20

Osječko-Baranjska-Vukovarsko-Srijemska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zrinski Jurjevac 29 18 5 6 77 — 30 59
2. Vuteks Sloga Vukovar 29 18 4 7 74 — 32 58
3. NK Cepin 29 16 7 6 65 — 28 55
4. Agrar Bobota 29 15 9 5 67 — 28 54
5. Graficar Osijek 29 15 6 8 68 — 43 51
6. Vihor Jelisavac 29 16 3 10 60 — 39 51
7. Nosterija Nustar 29 12 6 11 45 — 57 42
8. Jadran Gunja 29 12 5 12 55 — 53 41
9. Metalac Osijek 29 11 4 14 58 — 60 37
10. Torpedo Kusevac 29 10 6 13 59 — 62 36
11. Fruskogorac Ilok 29 10 5 14 62 — 63 35
12. FESK Fericanci 29 9 6 14 49 — 60 33
13. Valpovka Valpovo 29 8 4 17 29 — 80 28
14. NK Vrbanja 29 7 6 16 40 — 57 27
15. Olimpija Osijek 29 7 3 19 44 — 87 24
16. Zrinski Tordinci 15 1 1 13 17 — 90 4

Požeško-Slavonska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hajduk Pakrac 22 20 0 2 85 — 23 60
2. Bazinaturs Buk 22 13 6 3 61 — 26 45
3. Papuk Velika 22 11 3 8 61 — 38 36
4. NK Kaptol 22 9 6 7 40 — 43 33
5. Croatia Mihaljevci 22 9 4 9 48 — 39 31
6. NK Pozega 22 8 5 9 54 — 46 29
7. Tim osvjezenje Kuzmica 22 8 4 10 34 — 48 28
8. Mladost Pavlovci 22 7 6 9 34 — 56 27
9. Dinamo Vidovci 22 7 4 11 34 — 43 25
10. Sloga Trenkovo 22 6 6 10 36 — 49 24
11. NK Kutjevo 22 6 2 14 30 — 67 20
12. NK Sulkovci 22 4 2 16 25 — 64 14

Primorsko-Goranska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Mali Losinj 26 18 2 6 63 — 31 55
2. Lokomotiva Rijeka 26 17 3 6 83 — 35 54
3. Rjecina Drazice 26 16 2 8 70 — 32 50
4. Draga Moscenicka Draga 26 15 2 9 66 — 37 47
5. NK Lovran 26 13 8 5 46 — 33 47
6. NK Klana 26 13 7 6 54 — 41 46
7. Borac Bakar 26 14 5 7 47 — 38 45
8. NK Cres 26 13 3 10 47 — 43 35
9. OSK Omisalj 26 7 6 13 45 — 50 27
10. NK Rab 26 7 4 15 34 — 69 24
11. Goranin Delnice 26 7 3 16 33 — 63 23
12. Lucki radnik Rijeka 26 6 4 16 38 — 74 22
13. NK Mune 26 6 3 17 31 — 53 21
14. Zamet Rijeka 26 3 2 21 29 — 87 11

Šibensko-Kninska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Vodice 19 16 1 2 65 — 11 49
2. Dinara Knin 19 14 4 1 59 — 12 46
3. DOSK Drnis 19 11 5 3 40 — 19 38
4. Janjevo Kistanje 19 6 2 11 23 — 51 20
5. Rudar Siveric 19 5 4 10 25 — 37 19
6. Mihovil Sibenik 19 5 0 14 19 — 55 15
7. SOSK Skradin 14 3 2 9 12 — 32 11
8. Mladost Tribunj 14 1 2 11 7 — 33 5

Sisačko-Moslavačka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Lekenik 26 24 0 2 110 — 22 72
2. Banovac Glina 26 15 5 6 52 — 31 50
3. Moslavina Kutina 26 15 4 7 73 — 32 49
4. Sloga-Maris Stari Grabovac 26 15 3 8 53 — 28 48
5. Moslavac Popovaca 26 12 9 5 52 — 39 45
6. Mladost Petrinja 26 12 3 11 43 — 41 39
7. BSK Budasevo 26 12 2 12 41 — 51 38
8. Frankopan Sisak 26 10 3 13 30 — 49 33
9. NK Topusko 26 8 5 13 42 — 57 29
10. TSK Topolovac 26 8 4 14 26 — 42 28
11. Sokol Velika Ludina 26 7 4 15 48 — 71 25
12. Radnik Majur 26 4 10 12 28 — 45 22
13. Metalac Sisak 26 5 5 16 29 — 57 20
14. Zrinski Odra 26 5 3 18 30 — 92 18

Splitsko-Dalmatinska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mladost Donji Prolozac 24 17 4 3 51 — 14 55
2. Mracaj Runovic 24 15 4 5 44 — 24 49
3. Omladinac Vranjic 24 15 3 6 41 — 22 48
4. Orkan Dugi Rat 24 14 2 8 47 — 29 44
5. Postira Sardi 24 10 6 8 36 — 29 36
6. Uskok Klis 24 10 5 9 40 — 35 35
7. OSK Otok 24 10 3 11 47 — 35 33
8. Jadran Tucepi 24 9 3 12 38 — 40 30
9. NK Donji Vinjani 24 6 11 7 29 — 36 29
10. GOSK Kastel Gomilica 24 7 6 11 30 — 37 27
11. Sloga Mravince 24 7 2 15 35 — 67 23
12. Urania Baska Voda 24 4 4 16 22 — 44 16
13. NK Glavice 24 4 3 17 16 — 64 15

Varaždinska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zadrugar Hrastovsko 30 18 7 5 56 — 33 61
2. Plitvica Gojanec 30 17 7 6 84 — 42 58
3. Bednja Beletinec 30 15 9 6 50 — 37 54
4. Zelengaj Donji Kucan 30 16 4 10 60 — 48 52
5. NK Novi Marof 30 12 9 9 64 — 61 45
6. Dubravka Turcin 30 12 8 10 50 — 44 44
7. Obres Ilija 30 12 7 11 48 — 37 43
8. Plitvica Selnik 30 11 10 9 51 — 57 43
9. NK Nedeljanec 30 11 6 13 68 — 57 39
10. Sloga Slokovec 30 9 11 10 55 — 47 38
11. NK Lepoglava 30 10 7 13 57 — 66 37
12. NK Jalzabet 30 10 6 14 55 — 51 36
13. NK Varazdin SN 30 8 12 10 41 — 43 36
14. Polet Cestica 30 8 4 18 53 — 85 28
15. Rudar Marusevec 30 8 2 20 47 — 85 26
16. NK Sracinec 30 4 9 17 18 — 64 21

Virovitičko-Podravska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Lukac 26 19 5 2 84 — 20 62
2. Papuk Orahovica 26 17 4 5 94 — 28 55
3. NK Vocin 26 17 3 6 78 — 39 54
4. Munja Veliki Rastovac 26 16 3 7 62 — 40 51
5. NK Pitomaca 26 14 4 8 63 — 37 46
6. NK Mikleus 26 14 3 9 47 — 46 45
7. Podravac Sopje 26 13 4 9 62 — 52 43
8. NK Crnac 26 12 1 13 59 — 53 37
9. Napredak Rusani 26 9 3 14 61 — 82 30
10. Mladost Cacinci 26 9 2 15 56 — 73 29
11. Bilogora Spisic Bukovica 26 8 3 15 49 — 59 27
12. NK Rezovac 26 8 1 17 40 — 69 25
13. NK Turanovac 26 5 1 20 37 — 102 16
14. DOSK Dolci 26 2 1 23 23 — 115 7

Zadarska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Polaca 26 21 2 3 73 — 24 65
2. Primorac Biograd 26 19 3 4 69 — 25 60
3. Zlatna luka Sukosan 26 18 0 8 50 — 40 54
4. Hajduk Pridraga 26 15 3 8 51 — 30 48
5. Dragovoljac Policnik 26 13 4 9 49 — 38 43
6. NK Pakostane 26 10 10 6 33 — 25 40
7. Velebit Benkovac 26 11 3 12 50 — 43 36
8. Sabunjar Privlaka 26 10 3 13 38 — 48 33
9. NK Skabrnja 26 8 4 14 41 — 45 28
10. NOSK Novigrad 26 7 7 12 34 — 47 28
11. Hrvatski vitez Posedarje 26 8 3 15 31 — 55 27
12. NK Gornje Rastane 26 6 3 17 34 — 65 21
13. NK Bibinje 26 5 5 16 28 — 55 19
14. Zrmanja Obrovac 26 4 4 18 32 — 73 15

Zagreb

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dinamo Odranski Obrez 30 23 3 4 90 — 19 72
2. Kustosija Zagreb 30 22 5 3 78 — 21 71
3. Ponikve Zagreb 30 20 9 1 70 — 22 69
4. NK Sesvetski Kraljevec 30 13 5 12 48 — 42 44
5. Tresnjevka Zagreb 30 12 7 11 46 — 38 43
6. Precko Zagreb 30 11 9 10 45 — 47 42
7. Sparta-Elektra Zagreb 30 12 6 12 37 — 37 40
8. NK Botinec 30 10 7 13 45 — 48 37
9. Ivanja Reka 30 11 4 15 32 — 43 37
10. Concordia Zagreb 30 10 5 15 42 — 51 35
11. NK Odra 30 8 10 12 37 — 44 34
12. Jarun Zagreb 30 9 7 14 49 — 63 34
13. Croatia Prigorje Sesvete 30 9 5 16 45 — 69 32
14. Nur Zagreb 30 8 8 14 36 — 61 32
15. Tekstilac-Ravnice Zagreb 30 8 5 17 28 — 59 29
16. Sava Zagreb 30 5 3 22 26 — 90 16

Zagrebačka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vinogradar Mladina 30 28 1 1 116 — 21 85
2. NK Savski Marof 30 23 3 4 95 — 30 72
3. NK Gradici 30 15 5 10 55 — 41 50
4. Sava Strmec 30 15 4 11 51 — 45 49
5. NK Laduc 30 14 7 9 47 — 47 49
6. Polet Busevec 30 13 6 11 51 — 48 45
7. BSK Brdovec 30 12 7 11 64 — 51 43
8. NK Mraclin 30 13 4 13 53 — 53 43
9. Vatrogasac Zdenci 30 11 8 11 46 — 49 41
10. Jamnica Pisarovina 30 11 4 15 46 — 62 37
11. Croatia Hrastje 30 9 8 13 53 — 64 35
12. Strmec Bedenica 30 9 5 16 45 — 57 32
13. Top Kerestinec 30 8 4 18 49 — 78 28
14. Jelacic Vukovina 30 7 7 16 32 — 67 28
15. Sava Sop Hruscica 30 8 3 19 48 — 78 27
16. Sloga Kriz 30 5 2 23 25 — 85 17

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 100% (+13379-0=13379 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+13-0=13 wiki spaudos ženklai).