Kroatijos IV futbolo lyga 2013–2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2013–2014 m.
Varžybos Kroatijos IV futbolo lyga
Sezonas Kroatijos aukščiausioji futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos I futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos II futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos III futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos IV futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos V futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos VI futbolo lyga 2013–2014 m.,
Kroatijos futbolo taurė 2013–2014 m.,
Kroatijos futbolo supertaurė 2014 m.
http://rsssf.com/tablesk/kroa2014.html#5hnl


Brodsko-posavska

Centar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brodsko-posavska / Centar)
V
1. Granicar Brodska Varos 26 22 2 2 62 — 16 68
2. Amater Slavonski Brod 26 18 3 5 80 — 27 57
3. Sloga Gromacnik 26 16 3 7 58 — 39 51
4. Granicar Klakar 26 14 5 7 51 — 37 47
5. NK Tomica 26 10 5 11 53 — 57 35
6. Croatia Slavonski Brod 26 10 4 12 49 — 45 34
7. Slavonac Gornja Bebrina 26 9 6 11 50 — 42 33
8. Slavonac Brodski Stupnik 26 9 6 11 38 — 42 33
9. Bratstvo Vranovci 26 10 2 14 51 — 53 32
10. Budainka Slavonski Brod 26 10 2 14 46 — 68 32
11. Mladost Malino 26 9 2 15 41 — 64 29
12. Granicar Stupnicki Kuti 26 9 1 16 33 — 53 28
13. Vatrogasac Grizici 26 6 5 15 31 — 65 23
14. Sokadija Sumece 26 5 4 17 34 — 69 19

Istok

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brodsko-posavska / Istok)
V
1. Raketa Beravci 26 20 3 3 78 — 27 63
2. Omladinac Staro Topolje 26 17 5 4 73 — 27 56
3. NK Gundinci 26 15 3 8 51 — 29 48
4. NK Sikirevci 26 13 3 10 65 — 34 42
5. Mladost Donja Bebrina 26 12 6 8 48 — 48 42
6. Dilj Klokocevik 26 11 5 10 40 — 40 38
7. Gardun Garcin 26 11 4 11 39 — 55 37
8. NK Sapci 26 9 6 11 45 — 42 33
9. Sloga Jaruge 26 9 4 13 49 — 47 31
10. Sloga Vrpolje 26 10 1 15 35 — 57 31
11. Granicar Slavonski Samac 26 7 7 12 49 — 54 28
12. Slaven Trnjani 26 7 7 12 38 — 55 28
13. Dubrava Zadubravlje 26 7 6 13 34 — 54 27
14. Slavonac Stari Perkovci 26 2 4 20 24 — 99 10

Zapad

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brodsko-posavska / Zapad)
V
1. Omladinac Vrbova 26 18 3 5 77 — 27 57
2. Psunj Sokol Okucani 26 17 5 4 76 — 44 56
3. Sloboda Gornji Bogicevci 26 16 4 6 85 — 41 52
4. Krecar Srednji Lipovac 26 11 8 7 62 — 51 41
5. Slavonija Bodovaljci 26 11 5 10 48 — 38 38
6. Granicar Laze 26 11 5 10 49 — 55 38
7. Polet Adzamovci 26 11 3 12 49 — 53 36
8. Buducnost Resetari 26 11 2 13 54 — 58 35
9. Sloga Nova Gradiska 26 11 2 13 52 — 67 35
10. Dinamo Godinjak 26 9 5 12 47 — 53 31
11. Slavija Staro Petrovo Selo 26 8 7 11 38 — 47 31
12. Posavac Davor 26 9 3 14 71 — 63 30
13. Mladost Brdani 26 8 4 14 44 — 75 28
14. Sava Stara Gradiska 26 3 0 23 32 — 112 9

Osječko-baranjska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Slavonac Tenja 30 23 1 6 75 — 18 70
2. Jedinstvo Donji Miholjac 30 22 2 6 68 — 23 68
3. NK Darda 30 20 5 5 84 — 30 65
4. Radnicki Mece 30 17 7 6 75 — 44 58
5. Borac Knezevi Vinogradi 30 16 7 7 62 — 37 55
6. HNK Bilje 30 13 3 14 51 — 52 42
7. Tomislav Livana 30 12 5 13 50 — 38 41
8. NK Viljevo 30 13 2 15 49 — 49 41
9. Elektra Osijek 30 11 6 13 60 — 57 38
10. Mursa Zanatlija Osijek 30 9 9 12 59 — 53 36
11. Croatia Velimirovci 30 8 10 12 49 — 60 34
12. NK Kesinci 30 9 4 17 32 — 79 31
13. NK Donja Moticina 30 8 6 16 52 — 89 30
14. Slavonac Ladimirevci 30 7 3 20 39 — 63 24
15. Mladost Dakovacka Satnica 30 6 6 18 39 — 84 24
16. Termia Bizovac 30 5 6 19 26 — 94 21

Požeško-slavonska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lipa Stara Lipa 18 13 2 3 41 — 20 41
2. Slaven Gradac 18 12 1 5 48 — 20 37
3. Kamen Vetovo 18 10 2 6 42 — 34 32
4. Dinamo Rajsavac 18 9 4 5 48 — 28 31
5. Omladinac Caglin 18 10 1 7 41 — 28 31
6. NK Jaksic 18 8 0 10 28 — 40 24
7. Croatia Donja Obrijez 18 5 4 9 28 — 35 19
8. BSK Biskupci 18 5 4 9 28 — 44 19
9. Hrvatski dragovoljac Drenovac 18 3 3 12 19 — 48 12
10. NK Eminovci 18 3 3 12 18 — 44 9

Virovitičko-podravska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Suhopolje 26 26 0 0 124 — 7 78
2. Bratstvo Gornje Bazje 26 18 3 5 75 — 38 57
3. Zrinski Nova Bukovica 26 14 4 8 68 — 42 46
4. Granicar Okrugljaca 26 12 5 9 64 — 61 41
5. NK Podgorje 26 11 5 10 52 — 51 38
6. NK Durad Virovitica 26 10 8 8 53 — 57 38
7. Mladost Miljevci 26 12 1 13 42 — 56 37
8. Sokol Milanovac 26 10 4 12 51 — 68 34
9. Omladinac Korija 26 8 6 12 35 — 39 30
10. Slavonija Sladojevci 26 8 4 14 49 — 72 28
11. NK Gradina 26 8 4 14 48 — 72 28
12. Dinamo Cetekovac 26 8 2 16 44 — 73 26
13. Sloga Zdenci 26 7 3 16 53 — 84 24
14. Standard Nova Sarovka 26 4 3 19 38 — 76 15

Vukovarsko-srijemska

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Mladost Vodinci 30 17 7 6 56 — 37 58
2. Croatia Bogdanovci 30 16 8 6 66 — 44 56
3. Slavonija Soljani 30 15 6 9 83 — 39 51
4. Slavonac Gradiste 30 15 5 10 57 — 32 50
5. Dilj Vinkovci 30 13 9 8 50 — 28 48
6. Sladorana Zupanja 30 13 8 9 56 — 45 47
7. Hrvatski sokol Stari Jankovci 30 13 7 10 44 — 40 46
8. Mladost Privlaka 30 12 10 8 47 — 56 46
9. Hrvatski sokol Mirkovci 30 12 5 13 41 — 55 41
10. Vidor Matijevic Sremske Laze 30 9 10 11 38 — 42 37
11. Tomislav Cerna 30 10 7 13 35 — 51 37
12. Frankopan Rokovci-Andrijasevci 30 11 4 15 29 — 49 37
13. Radnicki Vukovar 30 9 7 14 32 — 37 34
14. Buducnost Siskovci 30 9 5 16 49 — 62 32
15. Sokadija Babina Greda 30 6 5 19 32 — 57 23
16. Zrinski Bosnjaci 30 6 5 19 25 — 66 23

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 98% (+5055-0=5055 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 2% (+90-0=90 wiki spaudos ženklai).