Austrijos V futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2016–2017 m.
Varžybos Austrijos V futbolo lyga
Sezonas Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos VI futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos VII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos VIII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos IX futbolo lyga 2016–2017 m.,
Austrijos futbolo taurė 2016–2017 m.


Burgenland 1. Klasse

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Mitte)
V
1. Oberpetersdorf Schwarzenbach
2. SC Nikitsch
3. ASK Weppersdorf

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Nord)
V
1. SK Pama
2. SC Gattendorf
3. SC Kittsee

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd)
V
1. SV Muhlgraben
2. ASK Goberling
3. ASK Rotenturm

Kärnten 1. Klasse

Kärnten A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Penk
2. OSK Kotschach
3. SU Oberlienz

Kärnten B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Raika Furnitz
2. SV Rothenthurn
3. Admira Villach

Kärnten C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Poggersdorf
2. ASKO Gurnitz
3. Donau Klagenfurt

Kärnten D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Ruden
2. SF Ruckersdorf
3. SV Gallizien

Niederösterreich Gebietsliga

Nord-Nordwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Nord-Nordwest)
V
1. SC Korneuburg
2. ASV Hohenau
3. SC Prottes

Nordwest-Waldviertel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Nordwest-Waldviertel)
V
1. USC Weissenkirchen
2. USC Schweiggers
3. USV Gross Gerungs

Süd-Südost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Süd-Südost)
V
1. Ortmann Neusiedl
2. ASK Marienthal
3. Breitenau Schwarzau

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / West)
V
1. Mauer Ohling
2. SV Purgstall
3. SCU Euratsfeld

Oberösterreich Bezirksliga

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Nord)
V
1. Union Lembach
2. BW Linz-2
3. SV Hellmonsodt

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Ost)
V
1. USV Sankt Ulrich
2. Haka Traun
3. Union Neuhofen-Krems

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Süd)
V
1. Union Mondsee
2. ASKO Vorchdorf
3. Union Buchkirchen

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / West)
V
1. SV Schalchen
2. TSV Utzenaich
3. Union Peuerbach

Salzburg 2. Landesliga

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg / Nord)
V
1. UFV Thalgau
2. UFC Siezenheim
3. USK Sankt Koloman

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg / Süd)
V
1. SC Pfarrwerfen
2. TSV Sankt Johann-2
3. UFC Radstadt

Steiermark Unterliga

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Mitte)
V
1. Inkognito Bar Gossendorf
2. SU Hitzendorf
3. Baumit Peggau

Nord A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Nord A)
V
1. SC Pernegg
2. Stainach Grimming
3. FC Veitsch

Nord B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Nord B)
V
1. SV Unzmarkt
2. Central Dancing Hinterberg
3. Rapid Kapfenberg

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Ost)
V
1. SV Fladnitz-2
2. SV Gutenberg
3. Teubl Sankt Johann

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Süd)
V
1. FC Gleisdorf-2
2. USV Deutsch Goritz
3. Raiba Kirchbach

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / West)
V
1. Draxler Mooskirchen
2. ATUS Barnbach
3. Bernhart Sankt Peter

Tirol Gebietsliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / Ost)
V
1. SV Fritzens
2. FC Schwoich
3. SK Fieberbrunn

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / West)
V
1. West Innsbruck
2. SSV Neustift
3. IAC Innsbruck

Vorarlberg 1. Landesklasse

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vorarlberg)
V
1. FC Horbranz
2. SV Ludesch
3. VfB Bezau

Wien Oberliga

Wien A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Riverside Wien
2. SV Schwechat-2
3. 1980 Wien

Wien B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stadlau-2 Wien
2. Columbia Floridsdorf
3. FAC Wien-2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 102% (+6451-99=6352 wiki spaudos ženklai).