Austrijos V futbolo lyga 2011–2012 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2011–2012 m.
Varžybos Austrijos V futbolo lyga
Sezonas Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 2011–2012 m.,
Austrijos I futbolo lyga 2011–2012 m.,
Austrijos II futbolo lyga 2011–2012 m.,
Austrijos III futbolo lyga 2011–2012 m.,
Austrijos IV futbolo lyga 2011–2012 m.,
Austrijos V futbolo lyga 2011–2012 m.,
Austrijos VI futbolo lyga 2011–2012 m.,
Austrijos VII futbolo lyga 2011–2012 m.,
Austrijos VIII futbolo lyga 2011–2012 m.,
Austrijos IX futbolo lyga 2011–2012 m.,
Austrijos futbolo taurė 2011–2012 m.


Burgenland 1. Klasse

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Mitte)
V
1. Lockenhaus Rattersdorf
2. SV Antau
3. ASK Kaisersdorf

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Nord)
V
1. ASV Neufeld-Leitha
2. FC Jois
3. UFC Pama

Süd A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd A)
V
1. SC Grafenschachen
2. SK Unterschutzen
3. SV Wolfau

Süd B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd B)
V
1. SV Heiligenkreuz
2. USVS Rudersdorf
3. SV Guttenbach

Kärnten 1. Klasse

Kärnten A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ASKO Gmund
2. ASKO Dellach-Drau
3. Union Sillian

Kärnten B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rapid Feffernitz
2. SC Reichenau
3. FC Bad Kleinkirchheim

Kärnten C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ASKO Wolfnitz
2. WSG Bruckl
3. SGA Sirnitz

Kärnten D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Globasnitz
2. Austria Klagenfurt Sankt Stefan
3. SF Ruckersdorf

Niederösterreich Gebietsliga

Nord-Nordwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Nord-Nordwest)
V
1. SC Leopoldsdorf
2. SC Prottes
3. Donau Langenlebarn

Nordwest-Waldviertel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Nordwest-Waldviertel)
V
1. Hartl Haus Echsenbach
2. USC Schweiggers
3. SV Rehberg

Süd-Südost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Süd-Südost)
V
1. FCM Traiskirchen
2. Ortmann Neusiedl
3. FK Hainburg

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / West)
V
1. SCU Kilb
2. ASK Ybbs
3. SC Hainfeld

Oberösterreich Bezirksliga

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Nord)
V
1. ASKO Pregarten
2. Union Vorderweissenbach
3. USV Sankt Oswald

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Ost)
V
1. ASK Sankt Valentin
2. Admira Linz
3. SK Asten

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Süd)
V
1. SV Bad Goisern
2. Hertha Wels
3. Sparkasse Lambach

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / West)
V
1. TSV Utzenaich
2. FC Andorf
3. Eggelsberg Moosdorf

Salzburg 2. Landesliga

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg / Nord)
V
1. USV Fuschl
2. ASKO Salzburg
3. USK Anif-2

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg / Süd)
V
1. SC Pfarrwerfen
2. USV Zederhaus
3. SK Lenzing

Steiermark Unterliga

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Mitte)
V
1. SV Andritz
2. Iveco Magirus Kainbach-Honigtal
3. SV Ubelbach

Nord A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Nord A)
V
1. Ekro Krieglach
2. ESV Murzzuschlag
3. SV Thorl

Nord B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Nord B)
V
1. FC Proleb
2. TuS Kraubath
3. SC Pernegg

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Ost)
V
1. USC Sonnhofen
2. USV Hartberg
3. Evon Stubenberg

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Süd)
V
1. USV Mettersdorf
2. TuS Sankt Stefan Rosental
3. Raiffeisen Paldau

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / West)
V
1. FC Lankowitz
2. Fliesen Klampfer Gabersdorf
3. SV Strass

Tirol Gebietsliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / Ost)
V
1. FC Sankt Ulrich
2. FC Buch
3. SV Worgl

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / West)
V
1. Schonwies Mils
2. FC Tarrenz
3. FC Oberhofen

Vorarlberg 1. Landesklasse

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vorarlberg)
V
1. TSV Altenstadt
2. Admira Dornbirn
3. RW Langen

Wien 1. Klasse

Wien A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Cro Wien
2. Ankerbrot Montelaa
3. Bahnhof Favoriten

Wien B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Inter Wien
2. UFK Schwemm
3. Columbia-2 Floridsdorf

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+6821-0=6821 wiki spaudos ženklai).