Austrijos V futbolo lyga 2009–2010 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2009–2010 m.
Varžybos Austrijos V futbolo lyga
Sezonas Austrijos aukščiausioji futbolo lyga 2009–2010 m.,
Austrijos I futbolo lyga 2009–2010 m.,
Austrijos II futbolo lyga 2009–2010 m.,
Austrijos III futbolo lyga 2009–2010 m.,
Austrijos IV futbolo lyga 2009–2010 m.,
Austrijos V futbolo lyga 2009–2010 m.,
Austrijos VI futbolo lyga 2009–2010 m.,
Austrijos VII futbolo lyga 2009–2010 m.,
Austrijos VIII futbolo lyga 2009–2010 m.,
Austrijos IX futbolo lyga 2009–2010 m.,
Austrijos futbolo taurė 2009–2010 m.


Burgenland 1. Klasse

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Mitte)
V
1. SV Lackenbach
2. ASK Kaisersdorf
3. SV Loipersbach

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Nord)
V
1. ASV Siegendorf
2. SC Apetlon
3. FC Oslip

Süd A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd A)
V
1. UFC Oberschutzen
2. SC Buchschachen
3. SV Hannersdorf

Süd B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Burgenland / Süd B)
V
1. SV Bocksdorf
2. ASK Oberdorf
3. UFC Strem

Kärnten 1. Klasse

Kärnten A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Steinfeld
2. FC Lurnfeld
3. ASKO Dellach

Kärnten B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Seeboden
2. SV Wernberg
3. SK Weissenstein

Kärnten C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. GSC Liebenfels
2. ATUS Portschach
3. WSG Wietersdorf

Kärnten D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Ruden
2. Sele Zell
3. ASKO Sankt Peter

Niederösterreich Gebietsliga

Nord-Nordwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Nord-Nordwest)
V
1. Mannsdorf Grossenzersdorf
2. TSU Oberganserndorf
3. Donau Langenlebarn

Nordwest-Waldviertel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Nordwest-Waldviertel)
V
1. SV Zwentendorf
2. Kirchberg Altenworth
3. SV Sieghartskirchen

Süd-Südost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / Süd-Südost)
V
1. SC Brunn-Gebirge
2. ASK Ebreichsdorf
3. FCM Traiskirchen

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niederösterreich / West)
V
1. SC Melk
2. SVU Mauer
3. SCU Kilb

Oberösterreich Bezirksliga

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Nord)
V
1. Union Pregarten
2. Union Putzleinsdorf
3. ASKO Pregarten

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Ost)
V
1. Union Pichling
2. SK Sankt Magdalena
3. ATSV Neuzeug

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / Süd)
V
1. SV Wallern
2. Hertha Wels
3. ATSV Stadl-Paura

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Oberösterreich / West)
V
1. FC Munderfing
2. ASV Sankt Marienkirchen
3. SV Mauerkirchen

Salzburg 1. Klasse

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg / Nord)
V
1. UFC Hallein
2. HSV Wals
3. USV Fuschl

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Salzburg / Süd)
V
1. UFC Altenmarkt
2. TSV Sankt Johann-2
3. UFC Sankt Martin

Steiermark Unterliga

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Mitte)
V
1. SK Werndorf
2. SC Unterpremstatten
3. LUV Graz

Nord A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Nord A)
V
1. Admira Liezen
2. ATUS Langenwang
3. FC Schladming

Nord B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Nord B)
V
1. Rapid Kapfenberg
2. FC Obdach
3. FC Proleb

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Ost)
V
1. UFC Strallegg
2. TUS Bad Waltersdorf
3. TuS Vorau

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / Süd)
V
1. SC Sankt Margarethen
2. TUS Sankt Stefan
3. USC Eichkogl

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Steiermark / West)
V
1. Wikotech-2 Voitsberg
2. ATUS Barnbach
3. SV Strass

Tirol Gebietsliga

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / Ost)
V
1. SC Schwaz-2
2. SVG Stumm
3. SV Fritzens

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tirol / West)
V
1. SV Vols
2. SV Thaur
3. SU Inzing

Vorarlberg 1. Landesklasse

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Vorarlberg)
V
1. TSV Altenstadt
2. FC Gotzis
3. Admira Dornbirn

Wien 1. Klasse

Wien A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Karabakh Wien
2. Cro Wien
3. Wienerberg-2 Wien

Wien B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KSC-FCB Donaustadt
2. Albania Wien
3. Koma Wien

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+6671-0=6671 wiki spaudos ženklai).